Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

zyski

Czy interesuje nas to, które inwestycje deweloperskie Gdańsk może nam zaoferować?

 • Posted on: 4 August 2020
 • By: addmean
czujka
Author: Faruk Ateş
Source: http://www.flickr.com
Kiedy szukamy domu, to obowiązkowo musimy się zastanowić, czy powinno ono okazać się być z rynku wtórnego czy pierwotnego. Kiedy z tego drugiego, to trzeba popatrzeć, jakie budynki były dopiero zbudowane, lub jakie będą budowane w niedługim czasie.

Jak wygląda niszczenie dokumentów i na co należy patrzeć uwagę przy wyborze firmy?

 • Posted on: 26 July 2020
 • By: addmean
praca z wózkiem widłowym
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com
Potrzeba Ci dobrego ekwipunku do niszczenia dokumentów? Nie wiesz jaki produkt nabyć? Sprawdź co mają dla Ciebie dystrybutorzy niszczarek.


Tak się składa, że producenci polecają swoim klientom zupełnie szeroki wybór.

Jakie branże są w dalszym ciągu godne polecenia dla biznesmenów?

 • Posted on: 16 December 2019
 • By: addmean
Inwestycje budowlane
Author: macieklew
Source: http://www.flickr.com/photos/macieklew/363785769/
Jeżeli jesteś biznesmenem, który pragnę zainwestować w konkretny biznes, moim skromnym zdaniem powinieneś na poważnie pomyśleć, czy być może dobrym rozwiązaniem nie byłoby to, aby najzwyczajniej w świecie założyć taką firmę, która zajmuje się wynajmowaniem maszyn budowlanych. Przecież Polska znowu dostała dziesiątki miliardów z UE. Poza tym, ludzie zapewne ciągle będą budowali domostwa, firmy deweloperskie nadal będą stawiały następne budynki mieszkaniowe. A więc choć najbardziej znaczący boom budowlany tak naprawdę mamy już za sobą - tak się wydaje, to i tak nie powinniśmy zakładać, że sytuacja w Polsce będzie się coraz bardziej pogarszała. Tak naprawdę nie jestem ogromnym optymistą, lecz bardzo się staram o zachowanie szczypty rozsądku.

Górnictwo surowców skalnych - nadzwyczaj ważna gałąź dzieisiejszej gospodarki

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
systemy
Author: Alexander Lyubavin
Source: http://www.flickr.com
Województwo świętokrzyskie słynie z wyjątkowych krajobrazów, gór, miejscowości uzdrowiskowych, zamków, Dymarek a także złóż kopalin skalnych.


Niewątpliwie, jednym z najważniejszych bogactw naturalnych, jakimi „dysponuje” rzeczony rejon jest kamień wapienny wydobywany od ponad stu pięćdziesięciu lat przez liczne kopalnie.

Maicopoland to polska firma, jaka zajmuje się między innymi montażem wentylacji w domach i rozmaitych firmach przemysłowych.

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
działki
Author: Magnus Hagdorn
Source: http://www.flickr.com
Maicopoland, podobnie jak większość polskich firm, ma stronę www, na jakiej możemy zapoznać się z jego ofertą, poznać cennik poszczególnych usług i skorzystać z danej usługi. Dlatego wszystkie osoby, które zainteresowane są korzystaniem z usług firmy Maicopoland powinny najpierw wejść na jej stronę internetową, dokładnie się z nią zapoznać i znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Propozycje nieruchomości we Wrocławiu - przyciągające inwestycje w wysokiej cenie

 • Posted on: 5 April 2019
 • By: addmean
Kominek elektryczny Rome
Author: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Source: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Poszukując dobrego mieszkania warto zastanowić się, na czym w największym stopniu nam zależy. W większości przypadków jest to położenie, niemniej jednak niejednokrotnie jest tak, że posiadając okazję kupna większego mieszkania jesteśmy skłonni zrezygnować z korzystnej lokalizacji.

O czym wiedzieć decydując się na klimatyzator? Co jest najważniejsze? Jak można je podzielić?

 • Posted on: 27 February 2019
 • By: addmean
Hala magazynowa z regałami
Source: www.foter.com
Faktem jest, iż jeszcze dość niedawno temu klimatyzatory uważane były za luksus. Spotykane były w niewielu domach, na pewno kojarzone z czymś dość drogim, na co stać tylko osoby, które mają duże dochody.