Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

zdrowie

Mycie okien metodą alpinistyczną – jedynie ze sprawdzonymi fachowcami

 • Posted on: 19 December 2022
 • By: addmean
Mycie okien
Author: worak
Source: http://www.flickr.com
Masz swoje biuro w wieżowcu, w którym nie jest możliwe zwyczajne umycie okien? Powinieneś wybrać metodę alpinistyczną, jaka na nowo pozwoli ci cieszyć się przepięknym widokiem zza czystej szyby. Wskazane usługi proponuje wiele firm, a jedna z nich to firma Amlux. Co dobrze jest wiedzieć na tego powyższego sposobu mycia okien?

Dla każdego hodowcy gołębi znaczące jest stosowanie właściwych preparatów i witamin

 • Posted on: 11 December 2022
 • By: addmean
Hodowla jakiegoś gatunku zwierząt jest niesłychanie trudna i w zależności od skali wymaga rozmaitego poświęcenia czasu czy kapitału. Hodowla gołębi wciąż jest bardzo popularnym zajęciem i gro ludzi traktuje ją jak swoją pasję. Sporo przystępnych na rynku towarów jest coraz lepszej jakości, dzięki czemu większość osób jest w stanie porządnie dbać o własne hodowle. Uczestnictwo w różnego typu konkursach wymaga solidnego przygotowania, na które składa się w szczególności właściwa dieta. W tym celu wykorzystuje się odpowiednie preparaty, które zakłócają powstawanie grzybów lub zarazków posiadających negatywny wpływ na zdrowie ptaków.

7 wyróżników dobrego parkietu

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
Chone de lest  postarzany parkiet
Author: www.podlogi-kopp.pl
Source: www.podlogi-kopp.pl
Obecnie naprawdę dobra podłoga to nieraz sprawa naprawdę ważna dla mnóstwa osób. Potrafi ona poświadczyć o prestiżu konkretnej osoby, ale również jest ona na pewno czymś kluczowym, dla ludzi troszczących się o zdrowie. Zadbana podłoga to kwestia istotna więc dla mnóstwa pań domu, jakie posiadają choćby dzieci. Jak jednak dobrze jak również odpowiednio zadbać o daną podłogę? Tego zakresu kwestia może sprawić dodatkowe trudności, z tej przyczyny pomocna może być tu na przykład ciekawa oraz sprawdzona na Dolnym Śląsku propozycja, taka jak cykliniarz Wrocław.

Niewidoczne lecz koniecznie produkty w naszym otoczeniu

 • Posted on: 6 August 2022
 • By: addmean
Mata termoizolacyjna
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
Jedną ze szczególnych cech naszego cywilizowanego gatunku wedle pewnego czeskiego mędrca jest umiejętność wznoszenia siedzib w jakich panuje względnie stała temperatura. Wedle myśliciela jest to właściwość powodująca nasze uzależnienie od miast i jest jednym z ważniejszych przyczyn naszego powodzenia. Możemy z tym poglądem się zgadzać bądź nie, jednak fakt pozostaje faktem, że nasze umiejętności techniczne są niepowtarzalne. Potrafimy konstruować zawiłe systemy.

Klimatyzatory i nawilżacze, pozwalają osiągnąćpowietrza

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
klimatyzator
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
W obecnych czasach w przeważającej ilości obiektów oddanych do użytku sporej liczby ludzi, montuje się różnorodne urządzenia, które dadzą możliwość utrzymywać właściwą temperaturę wewnątrz pomieszczenia. Chodzi tutaj oczywiście o klimatyzatory, które posiadają możliwość w szybkim czasie sporo zmniejszyć temperaturę, dzięki czemu osoby przebywające w takim obiekcie, posiadają szansę czuć się zdecydowanie lepiej.

Obecnie w licznych miejscach jeszcze w wyższym stopniu słynne są małe dźwigi

 • Posted on: 14 May 2022
 • By: addmean
Usługi dźwigowe
Author: Mark Turnauckas
Source: http://www.flickr.com
Obecnie jest mnóstwo takich spraw, w jakich człowiek próbuje jak najbardziej sobie pomóc a co za tym następuje również wesprzeć się fizycznie. Niewątpliwie bowiem częste noszenie masywnych przedmiotów może prowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia przykładowo kręgosłupa bądź mięśni, co następnie może mieć wyjątkowo ujemny wpływ na nasze nastawienie i na nasze zdrowie.

Budowa konstrukcji stalowych powinien odbyć się w pewny sposób

 • Posted on: 5 April 2022
 • By: addmean
konstrukcja stalowa
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Gdy coś montujemy, powinniśmy mieć świadomość, że będzie to wytrzymałe, że się nie zawali, ale również, że dany montaż był przeprowadzony odpowiednio i wszystko będzie odpowiednio do siebie dolegać. Z tego powodu tego rodzaju kwestie ciągle powinno się zostawić ekspertom.

Przyjazne dla środowiska przyrodniczego i domowych finansów i zarazem nowoczesne sprzęty obniżające temperaturę

 • Posted on: 4 March 2022
 • By: addmean
Klimatyzatory
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
Jak ochłodzić temperaturę w mieszkaniu albo biurze i nie odczuwać tego nieprzyjemnie podczas opłacania opłat za prąd? Na ścianach możemy zainstalować jeden z innowacyjnych klimatyzatorów. Klimatyzatory naścienne rewelacyjnie sprawdzają się w czasie parnych letnich dni. Gdy temperatura w domu lub biurze staje się nieznośnie wysoka, te ciche sprzęty realnie ją zaniżają.

Animonda będzie najlepiej zbilansowaną karmą dla każdego pupila wspierając funkcjonowanie jego organizmu

 • Posted on: 8 June 2021
 • By: addmean
Pies Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Przyjęcie do domu szczeniaka to marzenie wielu ludzi. Niestety przygarnięcie zwierzaka to nie tylko przyjemności, ale też i zobowiązania, z których nie każdy może się wywiązać. Chcąc zwierzęcego towarzystwa powinniśmy przeanalizować sprawę kilka razy zanim postanowimy przyjąć nowego mieszkańca do domu.

Wymogi zapewniające bezpieczeństwo podczas pracy na wysokościach. Jakie warunki powinni powinni mieć stworzone pracownicy?

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
Rusztowanie
Author: muffinn
Source: http://www.flickr.com
W trakcie różnorodnych prac remontowych szczególną rolę spełnia bezpieczeństwo, zwłaszcza, kiedy są to prace na wysokościach. Dużo osób po prostu nie pamięta o odpowiednim zabezpieczeniu w trakcie remontów, co może spowodować bardzo złe skutki. Wartowałoby zapoznać się z możliwościami, za sprawą których możemy pracować nie tylko bezpieczniej,ale także szybciej.

Kopalnia wapienia - a więc, z jakich miejsc się wydobywa wapno granulowane i do czego się go stosuje

 • Posted on: 11 July 2019
 • By: addmean
oferta
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
Co to jest wapno granulowane? Z jakich miejsc się bierze oraz do do jakich rzeczy służy? Zanim odpowiemy na te zapytania, trzeba zadać innego rodzaju - Co to jest Wapień?


Wapień - pojedynczym słówkiem jest to skałka osadowa, zbudowana z węglanu wapnia.