Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

zdrowie

Przyjazne dla środowiska przyrodniczego i domowych finansów i zarazem nowoczesne sprzęty obniżające temperaturę

 • Posted on: 18 September 2020
 • By: addmean
Klimatyzatory
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób zmniejszyć temperaturę w mieszkaniu lub pracy i nie odczuwać tego nieprzyjemnie w czasie opłacania rachunków za prąd? Na ścianie możemy zainstalować jeden z innowacyjnych klimatyzatorów. Klimatyzatory naścienne rewelacyjnie sprawdzają się w czasie upalnych wakacyjnych dni. Gdy temperatura w domu lub pracy staje się nieznośnie wysoka, te ciche sprzęty odczuwalnie ją obniżają.

Klimatyzatory i nawilżacze, pozwalają osiągnąćpowietrza

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
klimatyzator
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
W panujących czasach w sporej ilości obiektów oddanych do użytku sporej liczby ludzi, montuje się różne urządzenia, jakie dadzą możliwość utrzymywać właściwą temperaturę wewnątrz pomieszczenia. Chodzi tutaj oczywiście o klimatyzatory, które posiadają możliwość w szybkim czasie znacznie obniżyć temperaturę, dzięki czemu osoby znajdujące się w takiego typu obiekcie, mają okazję czuć się znacznie lepiej.

7 wyróżników dobrego parkietu

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
Chone de lest  postarzany parkiet
Author: www.podlogi-kopp.pl
Source: www.podlogi-kopp.pl
Obecnie naprawdę dobra podłoga to nieraz kwestia naprawdę istotna dla mnóstwa osób. Potrafi ona świadczyć o prestiżu konkretnej osoby, lecz również jest ona niewątpliwie czymś ważnym, dla ludzi troszczących się o higienę. Czysta podłoga to sprawa istotna więc dla ogromu pań domu, jakie posiadają na przykład dzieci. W jaki sposób jednak najlepiej i należycie zatroszczyć się o daną podłogę? Tego typu kwestia może sprawić pewne kłopoty, dlatego pomocna może być tu na przykład ciekawa jak również sprawdzona na Dolnym Śląsku propozycja, taka jak cykliniarz Wrocław.

Obecnie w licznych miejscach jeszcze w wyższym stopniu słynne są małe dźwigi

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Usługi dźwigowe
Author: Mark Turnauckas
Source: http://www.flickr.com
Teraz jest wiele takich spraw, w których człowiek próbuje jak w najwyższym stopniu sobie pomóc a co za tym idzie też wesprzeć się fizycznie. Bez wątpienia bowiem częste dźwiganie ciężkich obiektów może prowadzić do nieodwracalnego zranienia przykładowo kręgosłupa bądź mięśni, co później może posiadać wyjątkowo ujemny wpływ na nasze nastawienie i na nasze zdrowie.

Mycie okien metodą alpinistyczną – jedynie ze sprawdzonymi fachowcami

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Mycie okien
Author: worak
Source: http://www.flickr.com
Masz swoje biuro w wysokim budynku, w którym nie jest możliwe zwyczajne umycie okien? Powinieneś zdecydować się na metodę alpinistyczną, jaka na nowo pozwoli ci cieszyć się ładnym widokiem zza czystej szyby. Takie usługi proponuje wiele firm, a jedna z nich to firma Amlux. Co dobrze jest wiedzieć na tego niniejszego sposobu mycia okien?

Budowa konstrukcji stalowych powinien odbyć się w pewny sposób

 • Posted on: 19 July 2020
 • By: addmean
konstrukcja stalowa
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Kiedy coś instalujemy, musimy posiadać świadomość, że będzie to wytrzymałe, że się nie zawali, lecz też, że sam montaż był wykonany właściwie oraz wszystko będzie odpowiednio do siebie dolegać. Przez to tego rodzaju kwestie ciągle powinno się zostawić ekspertom.

Wymogi zapewniające bezpieczeństwo podczas pracy na wysokościach. Jakie warunki powinni powinni mieć stworzone pracownicy?

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
Rusztowanie
Author: muffinn
Source: http://www.flickr.com
W trakcie różnorodnych prac remontowych szczególną rolę spełnia bezpieczeństwo, zwłaszcza, kiedy są to prace na wysokościach. Dużo osób po prostu nie pamięta o odpowiednim zabezpieczeniu w trakcie remontów, co może spowodować bardzo złe skutki. Wartowałoby zapoznać się z możliwościami, za sprawą których możemy pracować nie tylko bezpieczniej,ale także szybciej.

Kopalnia wapienia - a więc, z jakich miejsc się wydobywa wapno granulowane i do czego się go stosuje

 • Posted on: 11 July 2019
 • By: addmean
oferta
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
Co to jest wapno granulowane? Z jakich miejsc się bierze oraz do do jakich rzeczy służy? Zanim odpowiemy na te zapytania, trzeba zadać innego rodzaju - Co to jest Wapień?


Wapień - pojedynczym słówkiem jest to skałka osadowa, zbudowana z węglanu wapnia.

Niewidoczne lecz koniecznie produkty w naszym otoczeniu

 • Posted on: 28 April 2019
 • By: addmean
Mata termoizolacyjna
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
Jedną z wyjątkowych cech naszego cywilizowanego gatunku podług pewnego czeskiego mędrca jest sztuka budowania siedzib w których istnieje względnie stała temperatura. Wedle myśliciela jest to cecha wywołująca nasze uzależnienie od miast jak też jest jednym z istotniejszych przyczyn naszego powodzenia. Możemy z tym mniemaniem się zgadzać bądź nie, jednakże fakt zostaje faktem, że nasze zdolności technologiczne są wyjątkowe. Potrafimy budować skomplikowane systemy.

Animonda będzie najlepiej zbilansowaną karmą dla każdego pupila wspierając funkcjonowanie jego organizmu

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Pies Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Przyjęcie do domu kota to marzenie wielu ludzi. Niestety posiadanie zwierzaka to nie wyłącznie przyjemności, ale również i zobowiązania, z których nie każdy może się wywiązać. Chcąc zwierzęcego towarzystwa należy zastanowić się kilka razy nim postanowimy zaprosić małego lokatora do domu.

Dla każdego hodowcy gołębi znaczące jest stosowanie właściwych preparatów i witamin

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Hodowla jakiegokolwiek typu zwierząt jest niesłychanie wymagająca i zależnie od skali pochłania różnego poświęcenia czasu lub kapitału. Hodowla gołębi jeszcze jest wyjątkowo powszechnym zajęciem i mnóstwo ludzi rozważa ją jak swoją pasję. Mnóstwo przystępnych na rynku towarów jest coraz lepszej jakości, dzięki czemu większość osób potrafi porządnie dbać o własne hodowle. Udział w przeróżnego typu konkursach potrzebuje solidnego przygotowania, na które składa się między innymi należyta dieta. Do tego wykorzystuje się właściwe preparaty, które zakłócają formowanie grzybów lub bakterii mających ujemny wpływ na zdrowie ptaków.