Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

zdjęcia

Współczesne usługi fotograficzne

 • Posted on: 14 April 2020
 • By: addmean
Druk
Source: http://www.sxc.hu
Ostatnio poza tradycyjnymi odbitkami na papierze, punkty fotograficzne udostępniają zestaw innych sposobów wywołania zdjęcia. Wybór papieru na zdjęcie między błyszczącym, a matowym już nie zadowala klientów. Obecnie nie jest już trudnością wywołać własne zdjęcie na kubku do kawy, koszulce czy podkładce na biurko. Niektóre zakłady idą dalej i oferują nawet pokrowce na telefon z własnym zdjęciem. Oprócz tego rodzaju praktycznych sposobów wykorzystania zdjęcia, profesjonaliści nauczyli się zachęcać klientów oferując zdjęcia w różnych nietypowych formatach, które mogą służyć na przykład ozdobie mieszkania.

Czy kłopot z wykonaniem dobrych fotografii polega na braku dostatecznej wiedzy technicznej czy też odpowiedniego aparatu?

 • Posted on: 28 January 2020
 • By: addmean
fotografowanie
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Nasze istnienie pędzi cały czas do przodu. Coraz szybciej i prędzej nie dając nam chwili na rozkoszowanie się pięknymi chwilami czy urokami krajobrazów wokół nas. Również w czasie ferii nieraz nie możemy się zatrzymać i nacieszyć pięknem wokół nas. Dlatego za wszelką cenę staramy się chwycić te magiczne momenty.

Nowatorskie sposoby filmowania są osiągalne dla wszystkich. Powinniśmy z nich korzystać, żeby poprawić wizerunek swojej działalności

 • Posted on: 3 August 2019
 • By: addmean
widok z lotu ptaka
Author: Giuseppe Milo
Source: http://www.flickr.com
Niemniej jednak z dnia na dzień technika fotograficzna oferuje nam coraz lepsze możliwości, dzięki jakim jesteśmy w stanie zapisywać całe przedsięwzięcie. Chociaż dla dużej części może to wydawać się zupełnie zagadkowe, to jednak współczesne technologie na stałe wpisują się w powszechne zastosowanie. Jako klienci zdołamy je bez kłopotu zastosować, o ile zdecydujemy się na zapisywanie w postaci cyfrowej naszej uroczystości lub też innej imprezy okolicznościowej. Z jakimi współczesnymi metodami fotografowania i filmowania wskazane jest się tym samym zapoznać, jeśli zależy nam na uwiecznieniu naszych wspomnień w najlepszej możliwie formie?

Zachwycające fotografie robione u profesjonalnych fotografów.

 • Posted on: 23 January 2019
 • By: addmean
aparat fotograficzny
Author: Nicolas Buffler
Source: http://www.flickr.com
Wcześniej ludzie niezbyt głowili się nad tym do którego fotografa się wybrać, kiedy chcieli dostać określone zdjęcie. W tym momencie sporo się w takim temacie odmieniło. Mianowicie, należy być pewnym tak oryginalnych zdjęć, jakie robione są u profesjonalnych fotografów, że de facto warto wnikliwiej szukać fotografa, który wykona nasze zdjęcia.

Wyjątkowość fotografii przygotowywanych obecnie przez fachowców

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
fotografia
Author: Thomas Frost Jensen
Source: http://www.flickr.com
Oferowane teraz rozwiązania fotograficzne stają się znakomite. Jest to uwarunkowane tym, że specjaliści decydują się na nowatorskie metody przygotowywania fotografii. Zdjęcia są w każdym przypadku dostosowywane całkowicie indywidualnie, do określonych przez klienta wymogów.