Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

zakup

Jak dobrze wykończyć swój dom, o jakich rzeczach pomyśleć wtedy trzeba, żeby później wygodnie mieszkać.

 • Posted on: 8 November 2019
 • By: addmean
Wiosna pod znakiem Fast Fashion
Author: Glamorous
Source: Glamorous
Podczas wykańczania swojego wymarzonego domu pomyśleć trzeba o dużej ilości różnych spraw. Po pierwsze ważne jest zapewnienie odpowiedniej funkcjonalności, czyli wykończenia wszystkich pomieszczeń w taki sposób, żeby się dało korzystać z nich wygodnie.

Dobra podłoga drewniana będzie wyglądać znakomicie przez długie lata

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
element pompy cieplnej
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli remontujemy mieszkanie oraz zastanawiamy się nad tym, jaką położyć podłogę, to doskonałym rozwiązaniem może być drewno. Jest ono niezmiernie wytrzymałe oraz proste w zamontowaniu, a do tego wygląda wyjątkowo dobrze.


Jeśli niezbędny nam będzie solidny producent parkietów, to znakomitym rozwiązaniem może być zajrzenie do Netu.

Jak zdobyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 22 October 2019
 • By: addmean
fasada
Author: Schüco
Source: Schüco
Kupno własnego mieszkania to bez wątpienia marzenie nadzwyczaj obszernej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety wielokrotnie jest wyjątkowo uciążliwe, skutkiem tego tez pragniemy uczynić wszelkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę bezsprzecznie jest wybitnie niemało, niemniej tymczasem ostateczna decyzja po wielokroć zależy od naszych sposobności finansowych.

Czy interesuje nas to, które inwestycje deweloperskie Gdańsk może nam zaoferować?

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
czujka
Author: Faruk Ateş
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukamy mieszkania, to obowiązkowo musimy się zastanowić, czy ma ono okazać się być z rynku wtórnego czy pierwotnego. Kiedy z tego drugiego, to powinno się spojrzeć, jakie budynki zostały dopiero wybudowane, albo jakie będą wybudowane w niedługim czasie.

Portal budowlany to taki wspaniały zakątek w sieci, dzięki któremu przeczytasz masę przydatnych wieści

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
budowa
Author: LIBET
Source: LIBET
Poszukujesz świeżych wiadomości z branży budowlanej? Niezłym krokiem jest nabycie periodyków tematycznych, które są dostępne w wielu kioskach w polskich miastach. Jeżeli jednak nie zamierzasz przeznaczać żadnych pieniędzy na kolorowe magazyny, powinieneś odpalić przeglądarkę WWW. Portal budowlany to taki wspaniały zakątek w internecie, dzięki któremu znajdziesz wiele wartościowych informacji z tej materii.

Styropian spadkowy to świetne rozwiązanie

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
styl
Source: pixabay.com
Jeśli stawiamy dom, to pragniemy posiadać gwarancję, że będzie w nim ciepło oraz że to co nagrzejemy, będzie w nim pozostawało. Przez to właśnie trzeba go dobrze zaizolować, używając do tego właściwego wymiaru styropianu, jednakże musimy zaznaczyć, jaki jego typ będzie tu najlepszy.


Styropapa wspaniale spisuje się na dachu


Niezwykle ważne będzie to, by okazały się być właściwie izolowane ściany, ale też to, żeby ciepło nie uciekało nam przez dach.

Na co należy kierować uwagę nabywając nowiuteńkie mieszkanie?

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
Rdza
Author: Ronald Sarayudej
Source: http://www.flickr.com
Prawno-finansowa kondycja dewelopera, usytuowanie, sąsiedztwo inwestycji, standard wykończenia i stosunek jakości do opłaty – każdy z tychże elementów ma olbrzymie znaczenie przy kupnie domu.


Podchodząc do wyszukiwania wymarzonego lokum nie zapomnij, iż przyjrzeć trzeba się nie jedynie lokalizacji oraz standardowi domku, ale też (a może i przede wszystkim) deweloperowi, od którego mieszkanie to pragniesz nabyć.

Gabiony to świetne rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie stylowy wygląd

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
firma - tableau
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Ogrodzenie swojej posesji to niesłychanie istotna sprawa. Przede wszystkim spełnia ono rolę użyteczną – ochroni naszą posesję przed niepożądanymi ludźmi oraz gwarantuje trochę ciszy.

W jakiej cenie miasteczko Wilanów deweloperzy nam oferują?

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
mieszkania deweloperskie warszawa
Author: Brisbane City Council
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukamy właściwego miejsca do mieszkania, to należy zobaczyć, co interesującego stolica ma nam do zaoferowania. Tutaj teraz jest sporo ciekawych propozycji, zatem z pewnością warto się im wszystkim przyjrzeć.


Czy zaznaczymy, że miasteczko Wilanów deweloperzy oferują?


Musimy się dobrze zastanowić, w jakim regionie pragniemy, mieszkać, tak żeby posiadać pewność, że dobrze będziemy się tutaj czuć.

Podłoże przeznaczone pod garaż typu blaszanego - o czym warto wiedzieć zanim konstrukcja zostanie postawiona na wyznaczonym przez nas miejscu?

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
podłoże pod garaż blaszany
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Postawienie garażu wydaje się bardzo proste - kupujemy go lub dajemy do zaprojektowania, a później już jedynie dana firma ma go zainstalować na wyznaczonym przez nas samych miejscu.

W Polsce w ostatnich latach rynek żywieniowy oraz kosmetyczny rozwija się niezwykle prężnie

 • Posted on: 6 October 2019
 • By: addmean
fotos - budynek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich latach jesteśmy w stanie coraz więcej usłyszeć o rodzimych przedsiębiorcach z wielu dziedzin. Trendy wydaje się być cała gama artykułów bio - czyli tych, które nie posiadają jakiejkolwiek chemii.

W jaki sposób wybrać materiał drewniany do schodów w naszym domu

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
lampa antydepresyjna
Author: Tracy Hunter
Source: http://www.flickr.com
Dekorowanie własnego mieszkania to długi i częstokroć złożony proces, jaki może przyprawiać o ból głowy niejednego szczęśliwego właściciela. Zaczynając od samego projektu, po wybór zespołu remontowego aż po dobranie odpowiednich materiałów.

Budujesz swój dom? Nie wiesz na razie, od czego konkretnie zacząć?

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
architekt
Author: Matty Ring
Source: http://www.flickr.com
Budowanie swojego domu to bez wątpliwości ogromne przedsięwzięcie, które wymaga naprawdę wielkiego zaangażowania. Nagle okaże się, że musisz znać się właściwie na wszystkim - to przecież Ty podejmujesz wszelkie najważniejsze decyzje. Jeżeli przed Tobą właśnie takie duże wyzwanie, a Ty jeszcze nie wiesz w ogóle, od czego musisz rozpocząć, nasz tekst z pewnością jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

Pages