Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

zakup

Czy należy stosować drogie półprodukty konstrukcyjne?

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
Materiały konstrukcyjne
Author: Ajay Suresh
Source: http://www.flickr.com
Zapotrzebowanie industrialne na wszelkiego rodzaju niezwykle wytrzymałe blachy trudnościeralne stało się obecnie stosunkowo wysokie. Na taki stan rzeczy ma bez wątpliwości wpływ rosnące zaciekawieniem inwestorów na wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe, które zostaną utworzone z najwyższej jakości. Stosowanie tylko tego rodzaju elementów pozwoli zatrzymać na długi czas dobry stan wybranej przez nas konstrukcji. W praktyce jednakże wielu inżynierów zapomina o tym bardzo istotnym elemencie, przez co wiele konstrukcji narażonych jest na zużycie ze względu na intensywne działanie elementów niszczących.

Budujesz swój dom? Nie wiesz na razie, od czego konkretnie zacząć?

 • Posted on: 21 October 2020
 • By: addmean
architekt
Author: Matty Ring
Source: http://www.flickr.com
Stawianie swojego domu to z pewnością wielkie przedsięwzięcie, które wymaga naprawdę wielkiego zaangażowania. Nagle okazuje się, że musisz znać się praktycznie na wszystkim - to przecież Ty podejmujesz wszelkie najważniejsze decyzje. Jeśli przed Tobą właśnie takie duże wyzwanie, a Ty jeszcze nie wiesz w ogóle, od czego musisz zacząć, nasz tekst bez wątpliwości jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

Różne sposoby sprzedawania i kupowania nowo wybudowanych domów na terenie kraju

 • Posted on: 15 October 2020
 • By: addmean
instalacja
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Nabywanie nowych domów może odbywać się na różne sposoby. Niektóre osoby nabywają domy na sprzedaż . Taki sposób na kupowanie nowych domów będzie o tyle wygodny, że nie trzeba przejmować się o potrzebę wynajęcia ekipy sporządzającej plan budowy, a potem stawiającej nowy budynek.

Obecnie każdy może znaleźć doskonały projekt domku dla siebie, bo plany okazują się bardzo interesujące

 • Posted on: 12 October 2020
 • By: addmean
Presence Control PRO Dual HF marki STEINEL, wyposażony w 2 czujniki
Author: STEINEL
Source: STEINEL
Dzisiejsze projekty budynków okazują się niezwykle nowoczesne oraz interesujące. Są opracowywane z uwzględnieniem wysokich standardów i najnowszych trendów, przez co są w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

Drzwi - element wystroju, o jakim nie należy zapominać przy aranżacji wnętrza

 • Posted on: 11 October 2020
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
W czasie urządzania wnętrza wybór pasujących drzwi jest zadaniem bardzo istotnym, a przy tym wcale nie prostym.


Drzwi wewnętrzne są znaczącym czynnikiem mającym wpływ na wygląd wnętrza. Ich kolorystyka, wygląd, a również wykończenie są tak samo ważne jak podłogi, umeblowanie czy wykończenie ścian. Należy przy tym nie zapominać, iż są trwałym wyposażeniem - kupujemy je na wiele lat. Dlatego powinniśmy dobrze przemyśleć ich wybór. - www.drzwi.invado.pl/ Drzwi wewnętrzne, rozwierane lub przesuwne mogą być wytworzone z drewna, laminatu albo fornirowane. Mamy do dyspozycji drzwi imitujące dużo gatunków drewna. Następną kwestią jest szkło. Może go zupełnie nie być, może zapełniać więcej lub mniej miejsca. Przeszklenie może występować w różnorodnych odcieniach, gładkie lub mieć jakąś fakturę. Nie zapominajmy, że poprzez takie przeszklenie można doświetlić ciemniejsze zakamarki w domu, na przykład przedpokój bez okien.

Podłoga jesionowa - niewątpliwie pierwszoplanowy bohater Twojego wnętrza, który zapewni mu niepowtarzalny charakter

 • Posted on: 9 October 2020
 • By: addmean
odpady
Author: Marc Willmore
Source: http://www.flickr.com
Aranżując wnętrze powinno się mieć na uwadze, iż podłoga nie jest jedynie powierzchnią użytkową, ale także nadzwyczaj ważnym „składnikiem” każdego pomieszczenia.


Teraz coraz większą popularnością wśród konsumentów może poszczycić się jesion.

Dobra podłoga drewniana będzie wyglądać znakomicie przez długie lata

 • Posted on: 7 October 2020
 • By: addmean
element pompy cieplnej
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Jeśli remontujemy mieszkanie oraz myślimy nad tym, jaką położyć podłogę, to znakomitym pomysłem może być drewno. Jest ono wyjątkowo wytrzymałe i łatwe w zamontowaniu, a ponadto wygląda naprawdę pięknie.


Jeśli potrzebny nam będzie solidny producent parkietów, to znakomitym pomysłem może być zajrzenie do Netu.

Jak zdobyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 6 October 2020
 • By: addmean
fasada
Author: Schüco
Source: Schüco
Kupno własnego mieszkania to z pewnością marzenie niezmiernie dużej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety w wielu przypadkach jest wyjątkowo uciążliwe, w związku z tym tez pragniemy uczynić wszystkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę jak najbardziej jest nadzwyczaj niemało, niemniej natomiast ostateczna decyzja wielokrotnie zależy od naszych sposobności finansowych.

Doskonałe nawierzchnie przeznaczone dla placów zabaw

 • Posted on: 2 October 2020
 • By: addmean
osiedle
Author: Mermaid Properties
Source: Mermaid Properties
Podejmowanie dużej liczby mniej bądź bardziej ważkich wyborów, choćby co do wyposażenia placu zabaw, zajmuje w nowym tysiącleciu cenny czas, który wielu osobom ucieka bardzo szybko przez palce. Nawierzchnie na place zabaw to temat, który z pozoru może wydawać się mało ważki. O dobre nawierzchnie dla dzieci trzeba jednak przecież także zadbać. Czy lepiej wybrać nawierzchnie przesiąkalne czy antypoślizgowe? Aby trafnie wybrać, najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać firmy produkujące takie nawierzchnie a także kierować się osądami jedynie cenionych i doświadczonych fachowców znających się na bezpieczeństwie na placach zabaw.

Pages