Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

zakup

Odwadnianie osadów, pochodzących ze ścieków - po co to robimy oraz skąd one w ogóle się biorą?

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
pracownicy
Author: Danfoss Sp. z o.o.
Source: Danfoss Sp. z o.o.
Gdyby nie filtracja wód dostarczanych do naszych własnych domów oraz mieszkań, nie raz znaleźlibyśmy się w bardzo niełatwej sytuacji - albo schorowani, albo nawet trafilibyśmy na tamten świat.

Czy interesuje nas to, które inwestycje deweloperskie Gdańsk może nam zaoferować?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
czujka
Author: Faruk Ateş
Source: http://www.flickr.com
Gdy poszukujemy mieszkania, to koniecznie powinniśmy się namyślić, czy powinno ono być z rynku wtórnego czy pierwotnego. Kiedy z tego drugiego, to warto popatrzeć, które budynki zostały dopiero zbudowane, albo które będą wybudowane w niedługim okresie.

Podłoże przeznaczone pod garaż typu blaszanego - o czym warto wiedzieć zanim konstrukcja zostanie postawiona na wyznaczonym przez nas miejscu?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
podłoże pod garaż blaszany
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Postawienie garażu wydaje się proste - zakupujemy go albo dajemy do jego zaprojektowania, a potem już tylko dana firma musi go zainstalować na z góry wyznaczonym przez nas samych miejscu.

Podłoga jesionowa - niewątpliwie pierwszoplanowy bohater Twojego wnętrza, który zapewni mu niepowtarzalny charakter

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
odpady
Author: Marc Willmore
Source: http://www.flickr.com
Urządzając wnętrze należy mieć na uwadze, że podłoga nie jest wyłącznie powierzchnią użytkową, lecz także niezwykle ważnym „składnikiem” każdego pomieszczenia.


Współcześnie ogromną popularnością wśród klientów cieszy się jesion.

Drzwi - element wystroju, o jakim nie należy zapominać przy aranżacji wnętrza

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Podczas urządzania mieszkania wybór pasujących drzwi jest zadaniem bardzo ważnym, a do tego wcale nie prostym.


Drzwi wewnętrzne są znaczącym czynnikiem wpływającym na wygląd wnętrza. Ich kolor, wygląd, a także wykończenie są nie mniej ważne jak podłogi, meble czy wykończenie ścian. Należy przy tym pamiętać, iż są trwałym wyposażeniem - kupujemy je na długi czas. Z tego powodu warto dobrze przemyśleć ich wybór. (Więcej tutaj) Drzwi wewnętrzne, otwierane tradycyjnie lub przesuwne mogą być wytworzone z drewna, laminatu czy też fornirowane. Można wybrać drzwi imitujące wiele gatunków drewna. Następną sprawą jest przeszklenie. Może go wcale nie być, może zapełniać więcej lub mniej miejsca. Szkło może być w różnorodnych odcieniach, gładkie lub mieć jakąś fakturę. Nie zapominajmy, iż przez takie przeszklenie można doświetlić ciemne kąty w mieszkaniu, takie jak przedpokój bez okien.

Korzystanie ze Słońca coraz powszechniejszych sposobem na zniwelowanie codziennych kosztów

 • Posted on: 15 June 2021
 • By: addmean
fotowoltaika szczecin
Author: cuatrok77
Source: http://www.flickr.com
Energia ekologiczna w ostatnich latach stałą się już nie nieśmiałym marzeniem, ale niezaprzeczalnym faktem. Coraz większa liczba ludzi na całym świecie zakupuje panele solarne i instalacje poboczne dla usprawnienia swojego mieszkania.

Jak duży będzie vat na montaż klimatyzatora?

 • Posted on: 8 June 2021
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
Z klimatyzatora mamy szansę korzystać przez cały rok. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że klimatyzator nie tylko ma okazję schładzać powietrze w danym miejscu, ale kiedy będzie pojawiała się taka potrzeba, to ma możliwość je również rozgrzewać. To właśnie sprawia, że ich montaż będzie bardzo korzystny, bo możemy z nich skorzystać przez calutki rok, dbając o to, by w konkretnym miejscu calutki czas była jednakowa temperatura.

Chcesz zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom w czasie pracy? Zgłoś się do fachowej firmy, która zadba właściwie o przestrzeganie przepisów BHP!

 • Posted on: 1 June 2021
 • By: addmean
firma - wizja
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli prowadzisz własna działalność gospodarczą i zatrudniasz co najmniej kilka ludzi pracujących codziennie w zorganizowanym przez Ciebie biurze, na pewno zdajesz sobie znakomicie sprawę z tego, jak wiele różnego rodzaju obowiązków ciąży na Twoich barkach.

Co zakupić w markecie zoologicznym, żeby posiadać sprawnego i ładnego czworonoga?

 • Posted on: 29 May 2021
 • By: addmean
akt - zwierzęta
Author: Kasia
Source: http://www.flickr.com
Niemało ludzi ma zwierzątko w budynku. Mógłby to być chomik lub kot. Warto dbać, aby zwierzęta były zdrowe oraz prawidłowo odżywione. Nie ma wtenczas ryzyka przenoszenia poprzez nie chorób, jakie mogą być bardzo niebezpieczne dla człowieka.

W jakiej cenie miasteczko Wilanów deweloperzy nam oferują?

 • Posted on: 28 May 2021
 • By: addmean
mieszkania deweloperskie warszawa
Author: Brisbane City Council
Source: http://www.flickr.com
Kiedy poszukujemy właściwego miejsca do zamieszkania, to potrzeba zobaczyć, co ciekawego stolica ma nam do zaproponowania. Tutaj obecnie powstaje wiele ciekawych ofert, więc bez wątpienia trzeba się im wszystkim przyjrzeć.


mieszkanie Wilanów zaproponuje nam w korzystnej cenie


Powinniśmy się właściwie zastanowić, w jakim rejonie chcemy, przebywać, tak aby mieć pewność, że właściwie będziemy się tutaj czuli.

Jak zdobyć osobiste mieszkanie?

 • Posted on: 25 May 2021
 • By: addmean
fasada
Author: Schüco
Source: Schüco
Kupno własnego mieszkania to z pewnością marzenie niesłychanie wysokiej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety po wielokroć jest wyjątkowo uciążliwe, wobec tego tez pragniemy uczynić wszystkie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę rzecz jasna jest niezmiernie sporo, niemniej natomiast ostateczna decyzja często zależy od naszych możliwości finansowych.

Pages