Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

zainteresowania

Z jakiego powodu warto mieć ulubione zajęcie w wolnym czasie?

  • Posted on: 28 February 2019
  • By: addmean
taniec
Wiele osób ma kłopoty ze znalezieniem sobie zajęcia w wolnych chwilach. Wielu z nich niestety bierze wtedy do ręki tablet lub włącza komputer i zaczyna grać. Jest to łatwe i proste wyjście, nie wymagające zaangażowania, ale czy naprawdę dobre? Patrząc na młodzież widać, że coraz mniejsza jej liczba ma jakieś interesujące hobby lub będzie chciało robić coś niespotykanego.

Korzystnie mieć swoje hobby. To najkorzystniejszy sposób na interesujące życie, to też dobre, żeby przerwać monotonie życia

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
sklep kolekcjonerski
Author: seekingfireflies
Source: http://www.flickr.com
Życie nie koniecznie musi być nudne i bezbarwne. Czasem do szczęście potrzeba bardzo niewiele, żeby było lepiej i nieco bardziej ekscytująco. Czasami nasze życie zmienia się przez innych ludzi, czasem dzieje się tak, jak zmieniamy pracę lub adres. Emigracja do innego kraju też może wpłynąć na życie, jakie wiedziemy. Czasami genialnym pomysłem jest przygarnięcie pod dach jakiegoś zwierzaka: kota, czy psa. Najlepszy sposób jest jednocześnie najłatwiejszy i najtrudniejszy.

Klocki lego technic – doskonały prezent na Mikołaja dla każdego dziecka

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Lego
Author: geraldford
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzące święta to czas, kiedy zaczynamy zastanawiać się nad pomysłami na prezenty dla naszych bliskich. Chcielibyśmy dostrzec radość w ich oczach, toteż rozważamy, aby kupić coś, o czym faktycznie one marzą. Dzieciaki bez wątpienia ucieszą się z zabawek, ale należy zadbać o to, aby były to zabawki wpływające na ich innowacyjność i poprawny rozwój. Doskonałym pomysłem są klocki Lego Technic. Dlaczego?