Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

wzór

Dziś kilka zdań o schodach i ogrodzeniach.

  • Posted on: 4 August 2020
  • By: addmean
schody
Author: Classen
Source: RuckZuck
Dawnymi czasy, ogrody, pałacyki, posesje możnych oraz budowle reprezentacyjne były obwiedzione metalowymi płotami wykonanymi samodzielnie przez kowala. Charakteryzowały się one swym wyjątkowym wzorem, który nierzadko powodował cały zakres uczuć. Na zachwycie zaczynając, na zazdrości kończąc. Nic w tym zaskakującego, z czasem przecież kowalstwo stało się kunsztem,
a piękne dzieła fachowców upiększały wiele posiadłości.

Kostka brukowa – jako doskonały pomysł na zagospodarowanie wokół domu

  • Posted on: 9 May 2020
  • By: addmean
Kostka brukowa formy Libet
Author: Libet
Source: Libet
Własny ogród to marzenie znacznej większości osób. Niestety, jest to też naprawdę dosyć czasochłonny obowiązek, wobec tego oczywiście warto postarać się dobrze zaprojektować jego urządzenie. Przede wszystkim, należy pomyśleć o miejscu na postawienie samochodu. Trawa w takim przypadku się nie sprawdza, ponieważ koła auta mogą ją naprawdę szybko uszkodzić i pozostaną zauważalne wyrwy.

Metody osuszania budynków są niezwykle różnorodne

  • Posted on: 14 May 2019
  • By: addmean
opis klimatyzatora
Author: vetaturfumare
Source: http://www.flickr.com
Stosowane w aktualnych czasach metody osuszania budynków, są bardzo zróżnicowane. Spowodowane jest to tym, że zdecydowanie częściej preferowane są do tych czynności różnorodne urządzenia, które mają możliwość osuszania poszczególnego obiektu w inny sposób, aby poprzez to ściany stały się suche, zmniejszyła się wilgotność obiektu i także by ewentualnie zwalczyć grzyba, który powstał w wyniku ogromnej wilgoci.

Miesiąc za miesiącem pędzi i ani się zorientujemy, a kolejny rok podatkowy będzie od nas oczekiwał rozliczenia się z przychodów

  • Posted on: 6 April 2019
  • By: addmean
piłka nożna
Source: pixabay.com
Większość z nas ogromnie tego nie lubi, ale obowiązek to obowiązek i należy go wypełnić. Jeśli przerażają nas nie jedynie bardzo długie kolejki w urzędzie, ale i także uzupełnienie formularza należy wypróbować czegoś innego.


fundusze
Author: AlphaGeek
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas już niejednokrotnie dokonała poprzez internet rozliczenia swoich dochodów i jest z tego sposobu niezwykle usatysfakcjonowana.


piłka nożna
Source: pixabay.com