Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

wzór

Kostka brukowa – jako doskonały pomysł na zagospodarowanie wokół domu

  • Posted on: 11 January 2020
  • By: addmean
Kostka brukowa formy Libet
Author: Libet
Source: Libet
Własny ogród to marzenie znacznej większości osób. Niestety, jest to także rzeczywiście bardzo duży obowiązek, z tego powodu oczywiście należy postarać się dobrze zaplanować jego urządzenie. Przede wszystkim, trzeba pomyśleć o miejscu na ustawienie samochodu. Trawa w takiej sytuacji się nie sprawdza, ponieważ koła auta mogą ją naprawdę szybko uszkodzić i pozostaną zauważalne wyrwy.

Dziś kilka zdań o schodach i ogrodzeniach.

  • Posted on: 11 October 2019
  • By: addmean
schody
Author: Classen
Source: RuckZuck
Dawnymi czasy, parki, zameczki, posiadłości szlachty oraz budynki reprezentacyjne były obwiedzione metalowymi płotami wytworzonymi samodzielnie przez kowala. Wyróżniały się one swoim unikatowym wzorem, który nierzadko wywoływał całą paletę emocji. Na oczarowaniu zaczynając, na zazdrości kończąc. Nic w tym zadziwiającego, z czasem wszakże kowalstwo stało się dziedziną sztuki,
a kunsztowne dzieła fachowców przyozdabiały masę posesji.

Metody osuszania budynków są niezwykle różnorodne

  • Posted on: 14 May 2019
  • By: addmean
opis klimatyzatora
Author: vetaturfumare
Source: http://www.flickr.com
Stosowane w aktualnych czasach metody osuszania budynków, są bardzo zróżnicowane. Spowodowane jest to tym, że zdecydowanie częściej preferowane są do tych czynności różnorodne urządzenia, które mają możliwość osuszania poszczególnego obiektu w inny sposób, aby poprzez to ściany stały się suche, zmniejszyła się wilgotność obiektu i także by ewentualnie zwalczyć grzyba, który powstał w wyniku ogromnej wilgoci.

Miesiąc za miesiącem pędzi i ani się zorientujemy, a kolejny rok podatkowy będzie od nas oczekiwał rozliczenia się z przychodów

  • Posted on: 6 April 2019
  • By: addmean
piłka nożna
Source: pixabay.com
Większość z nas ogromnie tego nie lubi, ale obowiązek to obowiązek i należy go wypełnić. Jeśli przerażają nas nie jedynie bardzo długie kolejki w urzędzie, ale i także uzupełnienie formularza należy wypróbować czegoś innego.


fundusze
Author: AlphaGeek
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas już niejednokrotnie dokonała poprzez internet rozliczenia swoich dochodów i jest z tego sposobu niezwykle usatysfakcjonowana.


piłka nożna
Source: pixabay.com