Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

wzór

Kostka brukowa – jako doskonały pomysł na zagospodarowanie wokół domu

  • Posted on: 9 March 2021
  • By: addmean
Kostka brukowa formy Libet
Author: Libet
Source: Libet
Własny ogród to marzenie znacznej większości osób. Niestety, jest to również faktycznie bardzo duży obowiązek, z tego powodu koniecznie należy postarać się stosownie zaprojektować jego urządzenie. W pierwszym rzędzie, należy pomyśleć o miejscu na ustawienie samochodu. Trawa w takim przypadku się nie sprawdza, gdyż koła auta mogą ją rzeczywiście szybko uszkodzić i pozostaną zauważalne wyrwy.

Miesiąc za miesiącem pędzi i ani się zorientujemy, a kolejny rok podatkowy będzie od nas oczekiwał rozliczenia się z przychodów

  • Posted on: 16 January 2021
  • By: addmean
piłka nożna
Source: pixabay.com
Większość z nas niesłychanie tego nie lubi, ale obowiązek to obowiązek i wskazane jest go spełnić. Jeśli przerażają nas nie tylko długie kolejki w urzędzie, ale i samo wypełnienie formularza warto wypróbować czegoś innego.


fundusze
Author: AlphaGeek
Source: http://www.flickr.com
Bardzo duża liczba z nas już niejednokrotnie dokonała przez internet rozliczenia własnych dochodów i jest z tego sposobu niesłychanie usatysfakcjonowana.


piłka nożna
Source: pixabay.com

Metody osuszania budynków są niezwykle różnorodne

  • Posted on: 4 September 2020
  • By: addmean
opis klimatyzatora
Author: vetaturfumare
Source: http://www.flickr.com
Stosowane w obecnych czasach technologie osuszania obiektów, są niezwykle zróżnicowane. Spowodowane jest to tym, iż coraz częściej wykorzystywane są do takich czynności rozmaite urządzenia, jakie mają zdolność do osuszania danego budynku w odmienny sposób, by poprzez to mury stały się suche, zmniejszyła się wilgotność budynku i także by w razie potrzeby zwalczyć grzyba, który powstał w sytuacji nadmiernej wilgoci.

Dziś kilka zdań o schodach i ogrodzeniach.

  • Posted on: 4 August 2020
  • By: addmean
schody
Author: Classen
Source: RuckZuck
Dawnymi czasy, ogrody, pałacyki, posesje możnych oraz budowle reprezentacyjne były obwiedzione metalowymi płotami wykonanymi samodzielnie przez kowala. Charakteryzowały się one swym wyjątkowym wzorem, który nierzadko powodował cały zakres uczuć. Na zachwycie zaczynając, na zazdrości kończąc. Nic w tym zaskakującego, z czasem przecież kowalstwo stało się kunsztem,
a piękne dzieła fachowców upiększały wiele posiadłości.