Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Wystrój

Jakie mamy najbardziej popularne rodzaje poddaszy? W jaki sposób są one wykorzystywane na co dzień?

 • Posted on: 13 August 2022
 • By: addmean
Warszawa
Author: Wawel Service
Budowa swojego domu wiąże się z podjęciem sporej ilości decyzji, jakie odbiją się na późniejszym komforcie użytkowani tego typu budynku. Ważną decyzją jest pomyślenie nad typem poddasza.

Przy pomocy poduszek przekształcimy wygląd ogrodu w szybkim tempie

 • Posted on: 25 July 2022
 • By: addmean
meble ogrodowe
Author: Lila Quander
Source: http://www.flickr.com
Pięknie wyglądający ogród jest celem niejednego właściciela przydomowej działki, który w ten sposób chciałby urozmaicić i uatrakcyjnić swój dom i jego okolicę. Nic w tym dziwnego, bowiem piękny i różnorodny ogród rzeczywiście przykuwa uwagę i sprawia, że przestrzeń wygląda dużo bardziej interesująco.

Najlepsze posadzki drewniane dla każdego

 • Posted on: 5 July 2022
 • By: addmean
cyklinowanie
Author: Kopp
Source: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Remont mieszkania to nie jest prosta sprawa. Warto nabyć dużo różnych mebli, zatroszczyć się o wystrój, jak także o dobrą podłogę. W jaki sposób jednak to zrobić? Użyteczne bywają tutaj różne wskazówki. Przed wszystkim przeważnie nie dobrze do wykańczania wnętrz brać się samemu. Bezpieczniej zlecić te zadanie zawodowcom, znającym się na tym zagadnieniu bądź też (w wypadku choćby niektórych mebli) dekoratorom wnętrz. W wypadku podług najlepiej jest poprosić o wparcie.

Jakie rozwiązania dekoracyjne mogą być świetnym dopełnieniem wystroju? Przykłady ciekawych dekoracji?

 • Posted on: 3 July 2022
 • By: addmean
fototapeta
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Dom ładnie urządzony, to dom przyjazny dla domowników. Każdy powinien znaleźć w tym miejscu coś dla siebie. Jednak czasami, pomimo naszych sporych starań, stale wydaje się, że czegoś brak. Czym można uzupełnić przestrzeń, ażeby rezultat był znacznie lepszy?

Atrakcyjne aranżacje toalet - jak na przykład połączyć praktyczność z niecodziennym stylem?

 • Posted on: 1 June 2022
 • By: addmean
Jasna łazienka
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Dla licznych osób spore znaczenie ma to, aby ich dom czy mieszkanie było wspaniale zaaranżowane. Pragną oni czuć się pozytywnie w tym miejscu i utworzyć dla najbliższych przyjemną powierzchnię do wspólnego spędzania wolnego czasu. Nie da się ukryć, że urządzanie pojedynczych pokoi jest trudne i zabiera mnóstwo czasu.

Budowę domu zacznij od projektu

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
Author: UBM
Budowa domku to niezmiernie istotna decyzja i należy ją czynić z uwagą, zwracając na wszelkie za i przeciwko. To także wielkie przedsięwzięcie dla całej rodziny, ponieważ pożera nie tylko mnóstwo pieniędzy, ale także czasu. Zanim jednak zaciągniemy kredyt, pomyślmy, jaki dom jest dla nas najlepszy?

Meble sosnowe w Krakowie uzyskują coraz to większą popularność ze względu na wysoką jakość i piękny wygląd

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
meble
Author: Black Red White
Source: Black Red White
Odpowiednie wyposażenie domu to aktualnie trzon wygodnego życia. Ludzie przykładają znaczną atencję do wystroju pojedynczych pomieszczeń, bowiem pragną miewać się pozytywnie w utworzonym przez siebie azylu domowym. Sklepów oferujących przeróżne wyposażenie mieszkania powstaje wiele, a te, które proponują towary solidnej jakości ciągle cieszą się wielką popularnością i dobrą reputacją wśród nabywców.

Zbudowanie domu to coś, co chce wielu z nas? Jak podejść do tego zagadnienia i o jakich sprawach pamiętać?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
schody
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
Planujemy postawić dom - plan bardzo ambitny, ale jak najbardziej do zrealizowania. To jednak nie wszystko, gdyż planujemy, by była to budowla trwała, oryginalna i nie za najmniejsze pieniądze. Wychodzimy bowiem z założenia, iż to projekt naszego życia, a jak najbardziej na takie coś nie powinno się ani oszczędzać z inwestycją w materiały, czy blokować najlepszych pomysłów. Oczywiście, nie można przekraczać granicy, czyli fantazja nie powinna wygrać ze zdrowym rozsądkiem, nie może też być bardziej istotna od strony praktycznej. Najkorzystniej to zbilansować, wtedy wynik będzie najlepszy.

Żaluzje zewnętrzne i wewnętrzne

 • Posted on: 19 May 2022
 • By: addmean
Osłona okna
Author: mendhak
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach niezwykłe oferty i promocje czasami zamiast ułatwiać podjęcie decyzji, niezwykle je utrudniają. Jak przy urządzaniu mieszkania dokonać dobrego wyboru żaluzji zewnętrznych czy wewnętrznych? Trzeba tu mieć na uwadze parę kwestii, które pomogą bez wysiłku kupić, przykładowo ciekawe żaluzje zewnętrzne. Należy chwilę poświęcić na zastanowienie się nad wyborem odpowiednich produktów, które mają zwyczajowo służyć przez długie lata. W olbrzymiej liczby typów żaluzji łatwo popaść w dezorientację i popełnić błąd przy kupowaniu.

Designer wnętrz, a może bodźców i pomysłów szukać na własną rękę?

 • Posted on: 8 March 2022
 • By: addmean
Designerskie lampy VITA
Author: Vita
Source: Vita
Remontując wnętrza domu lub mieszkania niejeden z nas myśli o tym czy warto skorzystać z propozycji zawodowego projektanta wnętrz. Czy może indywidualnie planować wnętrza własnego domu? Czy faktycznie uzyskamy taki efekt, jaki chcemy? Chcąc zrealizować Wystrój wnętrz Warszawa, jak i też inne większe miasta w Polsce, pokazuje wiele propozycji.

Jakie zalety przynosi korzystanie z usług pracowni projektowej?

 • Posted on: 14 January 2022
 • By: addmean
projektowanie
Source: www.morguefile.com
Każdemu, kto chce odświeżyć swoje mieszkanie, pojawia się w głowie idea, o skorzystaniu z usług architekta, który szybko i skutecznie naniesie pożądane zmiany. Choć wiele osób ma swoje własne upodobania oraz wizję wymarzonego domu, to często jest dosyć trudno urzeczywistniać takie projekty na własną rękę. Proces ten wymaga dużo trudu w samo tworzenie projektu a także w organizację pracy remontowej.

Aranż wnętrz - jeden z cięższych i jednocześnie lepszych etapów organizowania mieszkania

 • Posted on: 16 December 2021
 • By: addmean
fototapety
Author: Zucker Kommunikation
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie wygląd naszego mieszkania ma dla nas bardzo duże znaczenie. Kierujemy atencję niekiedy na najmniejsze detale, dzięki którym cały aranż nabiera ciekawego charakteru i jest wyrazem naszej osobowości.

Naklejki na meble są w stanie całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
Kiedy marzą Ci się nowe meble, a nie masz na to obecnie pieniędzy, bez wątpliwości musisz zastanowić się nad innym rozwiązaniem. Dzisiaj mnóstwo osób decyduje się na przykład na odnowienie starych mebli. Takie działania nie są bardzo kosztowne, a niejednokrotnie można osiągnąć naprawdę niezły efekt.

Pages