Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Wystrój

Żaluzje zewnętrzne i wewnętrzne

 • Posted on: 8 November 2019
 • By: addmean
Osłona okna
Author: mendhak
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku olbrzymie oferty i promocje nieraz zamiast upraszczać podejmowanie decyzji, niezwykle je komplikują. Jak przy umeblowaniu mieszkania dokonać dobrego wyboru żaluzji zewnętrznych czy wewnętrznych? Trzeba tu mieć na uwadze parę kwestii, które pomogą bezproblemowo kupić, dla przykładu ciekawe żaluzje zewnętrzne. Dobrze odrobinę poświęcić na zastanowienie się nad wyborem odpowiednich produktów, które mają zazwyczaj służyć przez całe lata. W olbrzymiej liczby rodzajów żaluzji łatwo się pogubić i popełnić błąd przy kupowaniu.

Jakie rozwiązania dekoracyjne mogą być świetnym dopełnieniem wystroju? Przykłady ciekawych dekoracji?

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
fototapeta
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Dom pięknie urządzony, to dom przyjazny dla domowników. Każdy powinien znaleźć w tym miejscu coś dla siebie. Natomiast czasami, mimo naszych sporych starań, ciągle zdaje się, że czegoś brak. Czym możemy uzupełnić przestrzeń, by efekt był jeszcze lepszy?

Gdy w naszym domu wykonujemy jakiś remont w owym czasie przyda nam się kontener na odpady

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
remont mieszkania, domu
Author: Qde Pejorian
Source: www.flickr.com
Niewątpliwie dzisiaj co pewien czas w dobrym guście jest remontowanie swoich pomieszczeń, żeby odzyskały dawny blask i abyśmy my mogli cieszyć się nowym ich wystrojem. Jest to wyjątkowo ważkie i powinniśmy o tym pamiętać i jeśli tylko mamy odpowiednie środki finansowe i pomysł na to działanie to nie winniśmy się długo zastanawiać, tylko jak najszybciej zabrać się do wszystkich potrzebnych prac.

Jakie zalety przynosi korzystanie z usług pracowni projektowej?

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
projektowanie
Source: www.morguefile.com
Każdemu, kto pragnie odświeżyć swoje mieszkanie, pojawia się w głowie myśl, o skorzystaniu z usług architekta, który szybko i efektywnie naniesie spodziewane zmiany. Choć dużo ludzi ma swoje własne upodobania oraz wizję upragnionej przestrzeni mieszkalnej, to często jest dość ciężko urzeczywistniać takie projekty samodzielnie. Proces ten wymaga dużo trudu w samo projektowanie i w organizację prac remontowych.

W wystroju wnętrz nadzwyczaj modne są szklane elementy - drzwi

 • Posted on: 13 July 2019
 • By: addmean
salon
Author: Dekoria.pl
Source: Dekoria.pl
Aktualnie każdy zwraca szczególną uwagę na wystrój własnego mieszkania. Jest to miejsce, w którym spędza się okres z znajomymi, wobec tego nie dziwuje fakt, iż dla wielu tak bardzo istotne jest, żeby utworzyć przyjemną atmosferę.

Meble sosnowe w Krakowie uzyskują coraz to większą popularność ze względu na wysoką jakość i piękny wygląd

 • Posted on: 6 July 2019
 • By: addmean
meble
Author: Black Red White
Source: Black Red White
Dobre zaopatrzenie domu to dzisiaj podstawa wygodnego funkcjonowania. Ludzie przykładają dużą atencję do wystroju pojedynczych pokoi, albowiem chcą czuć się właściwie w utworzonym przez siebie azylu domowym. Sklepów oferujących wielorakie umeblowanie mieszkania tworzy się wiele, a te, jakie oferują towary solidnej jakości bezustannie cieszą się wielką popularnością i dobrą opinią wśród klientów.

Najlepsze posadzki drewniane dla każdego

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
cyklinowanie
Author: Kopp
Source: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Remont mieszkania to nie jest prosta sprawa. Potrzeba kupić wiele różnych mebli, zatroszczyć się o wystrój, jak także o dobrą podłogę. Jak jednak to zrobić? Użyteczne okazują się tutaj rozmaite wskazówki. Przed wszelkim z reguły nie warto do wykańczania wnętrz brać się samemu. Najlepiej zlecić te sprawy znawcom, znającym się na tym temacie albo też (w przypadku na przykład niektórych mebli) dekoratorom wnętrz. W wypadku podług dobrze jest prosić o wparcie.

Designer wnętrz, a może bodźców i pomysłów szukać na własną rękę?

 • Posted on: 9 June 2019
 • By: addmean
Designerskie lampy VITA
Author: Vita
Source: Vita
Remontując wnętrza domu lub lokalu niejeden z nas zastanawia się czy należy skorzystać z rad zawodowego projektanta wnętrz. Czy warto samemu planować wnętrza swojego lokum? Czy faktycznie uzyskamy taki efekt, jaki chcemy? Zabierając się za Wystrój wnętrz Warszawa, jak i też inne większe miasta w Polsce, pokazuje setki rozwiązań.

Naklejki na meble są w stanie całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
Jeżeli marzą Ci się nowe meble, a nie masz na to aktualnie pieniędzy, kategorycznie musisz zastanowić się nad innym wyjściem. Współcześnie mnóstwo osób decyduje się przykładowo na odnowienie swoich mebli. Takie inwestycje nie są bardzo drogie, a często można osiągnąć naprawdę ciekawy efekt.

Zbudowanie domu to coś, co chce wielu z nas? Jak podejść do tego zagadnienia i o jakich sprawach pamiętać?

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
schody
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
Planujemy zbudować dom - plan niezwykle ambitny, ale jak najbardziej do zrealizowania. To jednakowoż nie wszystko, gdyż planujemy, by była to budowla solidna, oryginalna i nie za najbardziej skromne pieniądze. Wychodzimy bowiem z założenia, że to projekt naszego życia, a jak najbardziej na takie coś nie należy ani oszczędzać z inwestycją w materiały, ani blokować fantazyjnych pomysłów. Oczywiście, nie możemy przekraczać granicy, czyli fantazja nie powinna wygrać ze zdrowym rozsądkiem, nie może także być bardziej istotna od strony praktycznej. Najbardziej korzystnie to zbilansować, wtedy wynik będzie najlepszy.

Jakie mamy najbardziej popularne rodzaje poddaszy? W jaki sposób są one wykorzystywane na co dzień?

 • Posted on: 2 May 2019
 • By: addmean
Warszawa
Author: Wawel Service
Budowa własnego domu to konieczność podjęcia sporej ilości decyzji, jakie odbiją się na wygodzie użytkowani takiego budynku. Ważną decyzją jest zastanowienie się nad typem poddasza.

Budowę domu zacznij od projektu

 • Posted on: 14 March 2019
 • By: addmean
Author: UBM
Budowa domku to bardzo ważna sprawa i należy ją dokonywać z powagą, zwracając na każde za i przeciwko. To również gigantyczne przedsięwzięcie dla całej rodziny, dlatego że pożera nie tylko ogromne ilości pieniędzy, ale także czasu. Zanim jednak weźmiemy pożyczkę, pomyślmy, jaki dom jest dla nas najlepszy?

Atrakcyjne aranżacje toalet - jak na przykład połączyć praktyczność z niecodziennym stylem?

 • Posted on: 2 December 2018
 • By: addmean
Jasna łazienka
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu osób spore znaczenie ma to, by ich dom bądź mieszkanie było świetnie zaaranżowane. Pragną oni czuć się miło w tym miejscu i wykreować dla najbliższych przyjemną powierzchnię do wspólnego spędzania wolnego czasu. Nie da się ukryć, że urządzanie indywidualnych pokoi może być trudne i wymaga mnóstwo czasu.

Pages