Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Wystrój

Gdy w naszym domu wykonujemy jakiś remont w owym czasie przyda nam się kontener na odpady

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
remont mieszkania, domu
Author: Qde Pejorian
Source: www.flickr.com
Bez wątpienia dzisiaj co pewien czas w zgodnym guście jest odświeżanie swoich pomieszczeń, aby odebrały przeszły blask i żebyśmy my mogli cieszyć się nowiutkim ich wystrojem. Jest to bardzo znaczące i dobrze jest o tym pomnieć i jeżeli tylko mamy stosowne środki finansowe oraz pomysł na to przedsięwzięcie to nie dobrze jest się długo zastanawiać, tylko jak najprędzej zabrać się do wszystkich potrzebnych prac.

Żaluzje zewnętrzne i wewnętrzne

 • Posted on: 21 March 2020
 • By: addmean
Osłona okna
Author: mendhak
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku wielorakie oferty i promocje czasem zamiast upraszczać podjęcie decyzji, mocno je utrudniają. Jak przy urządzaniu mieszkania dokonać dobrego wyboru żaluzji zewnętrznych czy wewnętrznych? Trzeba tu mieć na uwadze parę spraw, które pomogą bez wysiłku kupić, choćby ciekawe żaluzje zewnętrzne. Należy chwilę poświęcić na zastanowienie się nad wyborem odpowiednich produktów, które mają często służyć przez długie lata. W natłoku rodzajów żaluzji prosto stracić orientację i popełnić błąd przy zakupach.

Jakie zalety przynosi korzystanie z usług pracowni projektowej?

 • Posted on: 28 January 2020
 • By: addmean
projektowanie
Source: www.morguefile.com
Każdemu, kto pragnie odnowić swoje mieszkanie, pojawia się w głowie idea, o skorzystaniu z usług architekta, który szybko i efektywnie naniesie pożądane zmiany. Mimo, że sporo ludzi ma swoje własne upodobania oraz wizję wymarzonego mieszkania, to często jest dosyć trudno wykonywać takie projekty samemu. Proces ten wymaga sporo wysiłku w samo tworzenie projektu oraz w organizację prac remontowych.

Atrakcyjne aranżacje toalet - jak na przykład połączyć praktyczność z niecodziennym stylem?

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
Jasna łazienka
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu ludzi istotne znaczenie ma to, aby ich dom lub mieszkanie było pięknie urządzone. Pragną oni czuć się poprawnie w tym miejscu i stworzyć dla najbliższych przyjemną powierzchnię do wspólnego spędzania wolnego czasu. Nie można ukryć, że planowanie pojedynczych pokoi bywa trudne i pochłania dużo czasu.

W wystroju wnętrz nadzwyczaj modne są szklane elementy - drzwi

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
salon
Author: Dekoria.pl
Source: Dekoria.pl
W obecnych czasach każdy zwraca szczególną atencję na wystrój własnego mieszkania. Jest to miejsce, w którym spędza się dzień z familią, wobec tego nie zdumiewa fakt, że dla wielu do tego stopnia istotne jest, aby utworzyć przyjemną aurę.

Jakie rozwiązania dekoracyjne mogą być świetnym dopełnieniem wystroju? Przykłady ciekawych dekoracji?

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
fototapeta
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Dom pięknie urządzony, to dom przyjazny dla domowników. Każdy powinien znaleźć w tym miejscu coś dla siebie. Natomiast czasami, mimo naszych sporych starań, ciągle zdaje się, że czegoś brak. Czym możemy uzupełnić przestrzeń, by efekt był jeszcze lepszy?

Meble sosnowe w Krakowie uzyskują coraz to większą popularność ze względu na wysoką jakość i piękny wygląd

 • Posted on: 6 July 2019
 • By: addmean
meble
Author: Black Red White
Source: Black Red White
Dobre zaopatrzenie domu to dzisiaj podstawa wygodnego funkcjonowania. Ludzie przykładają dużą atencję do wystroju pojedynczych pokoi, albowiem chcą czuć się właściwie w utworzonym przez siebie azylu domowym. Sklepów oferujących wielorakie umeblowanie mieszkania tworzy się wiele, a te, jakie oferują towary solidnej jakości bezustannie cieszą się wielką popularnością i dobrą opinią wśród klientów.

Najlepsze posadzki drewniane dla każdego

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
cyklinowanie
Author: Kopp
Source: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Remont mieszkania to nie jest prosta sprawa. Potrzeba kupić wiele różnych mebli, zatroszczyć się o wystrój, jak także o dobrą podłogę. Jak jednak to zrobić? Użyteczne okazują się tutaj rozmaite wskazówki. Przed wszelkim z reguły nie warto do wykańczania wnętrz brać się samemu. Najlepiej zlecić te sprawy znawcom, znającym się na tym temacie albo też (w przypadku na przykład niektórych mebli) dekoratorom wnętrz. W wypadku podług dobrze jest prosić o wparcie.

Designer wnętrz, a może bodźców i pomysłów szukać na własną rękę?

 • Posted on: 9 June 2019
 • By: addmean
Designerskie lampy VITA
Author: Vita
Source: Vita
Remontując wnętrza domu lub lokalu niejeden z nas zastanawia się czy należy skorzystać z rad zawodowego projektanta wnętrz. Czy warto samemu planować wnętrza swojego lokum? Czy faktycznie uzyskamy taki efekt, jaki chcemy? Zabierając się za Wystrój wnętrz Warszawa, jak i też inne większe miasta w Polsce, pokazuje setki rozwiązań.

Naklejki na meble są w stanie całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
Jeżeli marzą Ci się nowe meble, a nie masz na to aktualnie pieniędzy, kategorycznie musisz zastanowić się nad innym wyjściem. Współcześnie mnóstwo osób decyduje się przykładowo na odnowienie swoich mebli. Takie inwestycje nie są bardzo drogie, a często można osiągnąć naprawdę ciekawy efekt.

Zbudowanie domu to coś, co chce wielu z nas? Jak podejść do tego zagadnienia i o jakich sprawach pamiętać?

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
schody
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
Planujemy zbudować dom - plan niezwykle ambitny, ale jak najbardziej do zrealizowania. To jednakowoż nie wszystko, gdyż planujemy, by była to budowla solidna, oryginalna i nie za najbardziej skromne pieniądze. Wychodzimy bowiem z założenia, że to projekt naszego życia, a jak najbardziej na takie coś nie należy ani oszczędzać z inwestycją w materiały, ani blokować fantazyjnych pomysłów. Oczywiście, nie możemy przekraczać granicy, czyli fantazja nie powinna wygrać ze zdrowym rozsądkiem, nie może także być bardziej istotna od strony praktycznej. Najbardziej korzystnie to zbilansować, wtedy wynik będzie najlepszy.

Jakie mamy najbardziej popularne rodzaje poddaszy? W jaki sposób są one wykorzystywane na co dzień?

 • Posted on: 2 May 2019
 • By: addmean
Warszawa
Author: Wawel Service
Budowa własnego domu to konieczność podjęcia sporej ilości decyzji, jakie odbiją się na wygodzie użytkowani takiego budynku. Ważną decyzją jest zastanowienie się nad typem poddasza.

Budowę domu zacznij od projektu

 • Posted on: 14 March 2019
 • By: addmean
Author: UBM
Budowa domku to bardzo ważna sprawa i należy ją dokonywać z powagą, zwracając na każde za i przeciwko. To również gigantyczne przedsięwzięcie dla całej rodziny, dlatego że pożera nie tylko ogromne ilości pieniędzy, ale także czasu. Zanim jednak weźmiemy pożyczkę, pomyślmy, jaki dom jest dla nas najlepszy?

Pages