Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Wystrój

Gdy w naszym domu wykonujemy jakiś remont w owym czasie przyda nam się kontener na odpady

 • Posted on: 13 July 2021
 • By: addmean
remont mieszkania, domu
Author: Qde Pejorian
Source: www.flickr.com
Bez wątpienia dzisiaj co jakiś czas w dobrym guście jest odnawianie swoich pomieszczeń, żeby odebrały dawny blask i żebyśmy my zdołali cieszyć się nowiutkim ich wystrojem. Jest to niezmiernie znaczące i winniśmy o tym pamiętać i jeżeli tylko posiadamy odpowiednie środki finansowe i pomysł na to przedsięwzięcie to nie powinniśmy się długo frapować, tylko jak najwcześniej przystąpić do wszystkich koniecznych prac.

Designer wnętrz, a może bodźców i pomysłów szukać na własną rękę?

 • Posted on: 10 July 2021
 • By: addmean
Designerskie lampy VITA
Author: Vita
Source: Vita
Remontując wnętrza domu lub mieszkania niejeden z nas myśli o tym czy warto skorzystać z rad zawodowego stylisty wnętrz. Czy może indywidualnie planować wnętrza własnego lokum? Czy faktycznie zbudujemy taki efekt, jaki chcemy? Chcąc zrealizować Wystrój wnętrz Warszawa, czy też pozostałe większe miasta w Polsce, pokazuje setki propozycji.

Budowę domu zacznij od projektu

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
Author: UBM
Budowa domku to niezmiernie ważna decyzja i trzeba ją dokonywać z uwagą, analizując każde za i przeciw. To również duże przedsięwzięcie dla całej rodziny, dlatego że pożera nie tylko ogromne ilości pieniędzy, ale też czasu. Zanim jednak zaciągniemy pożyczkę, pomyślmy, jaki dom jest dla nas najlepszy?

Meble sosnowe w Krakowie uzyskują coraz to większą popularność ze względu na wysoką jakość i piękny wygląd

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
meble
Author: Black Red White
Source: Black Red White
Dobre wyposażenie mieszkania to dzisiaj baza wygodnego życia. Ludzie przykładają dużą uwagę do aranżacji poszczególnych pokoi, bowiem chcą czuć się właściwie w utworzonym przez siebie azylu domowym. Sklepów oferujących różnorodne wyekwipowanie domu tworzy się mnóstwo, a te, które proponują produkty solidnej jakości cały czas cieszą się ogromną popularnością i rzetelną reputacją wśród kupujących.

Najlepsze posadzki drewniane dla każdego

 • Posted on: 21 November 2020
 • By: addmean
cyklinowanie
Author: Kopp
Source: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Remontowanie mieszkania to nie jest banalna sprawa. Trzeba wybrać sporo różnych mebli, postarać się o wystrój, jak także o dobrą podłogę. W jaki sposób jednak to zrobić? Użyteczne bywają tutaj rozmaite wskazówki. Przed wszystkim często nie należy do wykańczania pokoi zabierać się samemu. Bezpieczniej zlecić te sprawy znawcom, znającym się na tym zagadnieniu lub też (w wypadku na przykład jednych mebli) dekoratorom wnętrz. W wypadku podług najlepiej jest poprosić o wparcie.

Naklejki na meble są w stanie całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
Kiedy marzą Ci się nowe meble, a nie masz na to teraz pieniędzy, zdecydowanie musisz zastanowić się nad innym wyjściem. Dzisiaj dużo osób decyduje się dla przykładu na renowację starych mebli. Takie działania nie są bardzo drogie, a zwykle można osiągnąć naprawdę niezły efekt.

Jakie mamy najbardziej popularne rodzaje poddaszy? W jaki sposób są one wykorzystywane na co dzień?

 • Posted on: 28 October 2020
 • By: addmean
Warszawa
Author: Wawel Service
Stawianie swojego domu wiąże się z podjęciem sporej ilości decyzji, które zaważą na wygodzie używania tego typu budynku mieszkalnego. Ważną decyzją jest zastanowienie się nad typem poddasza.

Zbudowanie domu to coś, co chce wielu z nas? Jak podejść do tego zagadnienia i o jakich sprawach pamiętać?

 • Posted on: 6 September 2020
 • By: addmean
schody
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
Mamy w planach wybudować dom - plan bardzo ambitny, lecz jak najbardziej do zrobienia. To jednakże nie wszystko, ponieważ planujemy, ażeby była to budowla trwała, oryginalna i nie za najmniejsze pieniądze. Wiemy bowiem, że to projekt naszego życia, a na pewno na takie coś nie należy ani oszczędzać z inwestycją w materiały, czy blokować interesujących pomysłów. Oczywiście, nie można przekraczać granicy, czyli fantazja nie powinna wygrać ze zdrowym rozsądkiem, nie powinno też być bardziej niezbędna od praktycznej strony. Najlepiej to zbilansować, wtedy wynik będzie najlepszy.

Atrakcyjne aranżacje toalet - jak na przykład połączyć praktyczność z niecodziennym stylem?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Jasna łazienka
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Dla licznych osób wielkie znaczenie ma to, by ich dom lub mieszkanie było świetnie urządzone. Pragną oni czuć się miło w tym miejscu i wykreować dla najbliższych miłą powierzchnię do wspólnego spędzania wolnego czasu. Nie da się ukryć, że urządzanie indywidualnych pokoi bywa trudne i zabiera dużo czasu.

Jakie rozwiązania dekoracyjne mogą być świetnym dopełnieniem wystroju? Przykłady ciekawych dekoracji?

 • Posted on: 1 August 2020
 • By: addmean
fototapeta
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Dom ładnie urządzony, to dom przyjazny dla domowników. Wszyscy, którzy w nim mieszkają powinni znaleźć w takim miejscu coś dla siebie. Natomiast czasami, pomimo naszych dużych starań, stale wydaje się, iż czegoś brakuje. Czym możemy uzupełnić aranżację, aby rezultat był znacznie lepszy?

Jakie zalety przynosi korzystanie z usług pracowni projektowej?

 • Posted on: 18 July 2020
 • By: addmean
projektowanie
Source: www.morguefile.com
Każdemu, kto pragnie odnowić swój dom, pojawia się w głowie idea, o skorzystaniu z usług projektanta, który szybko i skutecznie wprowadzi oczekiwane zmiany. Mimo, że sporo osób ma swoje własne preferencje i wizję wymarzonego domu, to często jest dosyć trudno wykonywać takie projekty samemu. Proces ten wymaga sporo wysiłku w samo projektowanie a także w organizację pracy remontowej.

Żaluzje zewnętrzne i wewnętrzne

 • Posted on: 21 March 2020
 • By: addmean
Osłona okna
Author: mendhak
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku wielorakie oferty i promocje czasem zamiast upraszczać podjęcie decyzji, mocno je utrudniają. Jak przy urządzaniu mieszkania dokonać dobrego wyboru żaluzji zewnętrznych czy wewnętrznych? Trzeba tu mieć na uwadze parę spraw, które pomogą bez wysiłku kupić, choćby ciekawe żaluzje zewnętrzne. Należy chwilę poświęcić na zastanowienie się nad wyborem odpowiednich produktów, które mają często służyć przez długie lata. W natłoku rodzajów żaluzji prosto stracić orientację i popełnić błąd przy zakupach.

W wystroju wnętrz nadzwyczaj modne są szklane elementy - drzwi

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
salon
Author: Dekoria.pl
Source: Dekoria.pl
W obecnych czasach każdy zwraca szczególną atencję na wystrój własnego mieszkania. Jest to miejsce, w którym spędza się dzień z familią, wobec tego nie zdumiewa fakt, że dla wielu do tego stopnia istotne jest, aby utworzyć przyjemną aurę.

Pages