Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Wyposażenie

Oferty szafek, na które warto już teraz zwrócić uwagę

 • Posted on: 30 May 2020
 • By: addmean
Pokój
Author: ricciofix
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesny design tworzonych dzisiaj mebli zwraca uwagę wszystkich zamawiających, którzy w każdym miejscu poszukują dla siebie inspiracji. Takich propozycji nie brak, wręcz przeciwnie. Atrakcyjne koncepcje połączeń meblowych, również tych do korytarza, pojawiają się bardzo często. Powodem jest popyt.

Suszarka do rąk owiewa je gorącym powietrzem

 • Posted on: 12 May 2020
 • By: addmean
Mężczyzna przy samochodzie dostawczym
Author: DiamondBack Truck Covers
Source: http://www.flickr.com
Ludzie chcą mieć świadomość, że również używając z łazienki w jakimś sklepie, lub na dworcu, wykorzystują z najlepszych sprzętów. Dlatego warto się dokładnie zastanowić, co konkretnie ma się znaleźć w takiej łazience.


Wyposażenie toalet publicznych nie musi okazać się być drogie


Należy powiedzieć, że im lepiej wygląda jakaś łazienka, tym chętniej ludzie pragną z niej wykorzystywać.

Maty termoizolacyjne – odpowiedź na pytanie jak odpowiednio zatroszczyć się o izolację cieplną w naszym domu?

 • Posted on: 27 January 2020
 • By: addmean
termoizolacja
Author: Schöck
Source: Schöck
Zima jest niewątpliwie okresem czasu, który dla sporej ilości z nas jest wyczekiwany przez cały rok, a dla pozostałych jest to zazwyczaj czas, który chcielibyśmy, żeby możliwie szybko się skończył. Wynika to przede wszystkim z tego, że wówczas temperatury są wyjątkowo niskie. Z tego powodu niezmiernie dużo osób preferuje wtenczas pozostanie w domu. Mróz skutecznie odstrasza ogromne rzesze ludzi, którzy dążą do tego, by z jednej strony uniknąć chorób, a z drugiej strony źle znoszą w większości przypadków ujemne temperatury.

W jaki sposób otworzyć własny hotelik?

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
warszawa
Source: pixabay.com
Hotel stanowi atrakcyjną formę prowadzenia działań dla osób, jakie stawiają na zyski z branży turystycznej. Pensjonat może przynosić przychody właściwie o każdej porze roku, kiedy jest stosownie do tego przystosowany.


Branża turystyczna przynosi największe przychody w sezonach feryjnych oraz wakacyjnych.

Na co zwracać uwagę przy wynajmowaniu wnętrza

 • Posted on: 22 October 2019
 • By: addmean
Lokal
Author: Corey Chambers
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnej firmy nie jest przedsięwzięciem łatwym. Związane jest bowiem z duża liczbą obowiązków, a także z wielką odpowiedzialnością. Oczywiście jest również sporo zalet takiej sytuacji, należy do nich niezależność od innych ludzi. Samo utworzenie swojej firmy związane jest z koniecznością realizacji bardzo wielu kwestii formalnych. Gdy już się to osiągnie, pojawia się zasadnicza kwestia – w jakim miejscu zorganizować siedzibę spółki?

Roboty na wysokościach potrafią być niebezpieczne, przez to trzeba do nich wynająć specjalistyczną jednostkę ze sprzętem

 • Posted on: 30 July 2019
 • By: addmean
podnośnik koszowy gdańsk; prace wysokościowe gdańsk
Author: http://art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Przy robotach na dużych wysokościach nie sposób lekceważyć bezpieczeństwa, ponieważ może dojść do groźnych sytuacji. Na szczęście dzisiaj realizowanie takich działań nie bywa już problemem, bo można skorzystać z usług profesjonalnych firm, które dysponują niezbędnym sprzętem.

Najważniejsze składowe do magazynów spełniające normy

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Wózek widłowy w hali magazynowej
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
Naprawdę dobry i w stu procentach funkcjonalny magazyn na pewno może być czymś niesamowicie wręcz ważnym dla właściwie każdej firmy zajmującej się ogólnie pojętym handlem lub też produkcją. Wielu ludzi myśli wprawdzie, że stworzenie dla siebie takiego właśnie miejsca zawsze musi być czymś bardzo kosztownym i trudnym, ale w rzeczywistości należy tylko podejść do tego we właściwy sposób, aby uzyskanie w pełni zadowalających nas rezultatów nie sprawiło nam tutaj jakichkolwiek kłopotów.

Twoje mieszkanie zasługuje na wszystko, co doskonałe! Wykonuj satysfakcjonujące sprawunki oraz ciesz się dobrymi elementami w swoim wnętrzu!

 • Posted on: 11 June 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Paul Flint & Company
Source: http://www.flickr.com
W czasie robienia zakupów na rzecz domu, warto wybierać elementy wyróżniające się wspaniałą jakością. Ma to wielkie znaczenie dla trwałości danych materiałów, jak także dla ich piękna oraz użyteczności.

W jaki sposób odremontować dom -przydatne rady

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Author: Bosch
Source: Bosch
Choćby najsprawniej zaprojektowany dom trzeba od czasu do czasu wyremontować. Niekiedy dlatego, że zabrudzone ściany, zepsute meble i porysowane parkietyi zaczynają być coraz bardziej nieznośnym widokiem. Nierzadko też z tej przyczyny, że miejsce zamieszkania zmienia się wraz z jego właścicielem, a ten, w szczególności jego gusta, poddają się przekształceniom. Przed zaczęciem pracy dobrze jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i wyposażenie. Szlifierki i polerki przydadzą się majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym gotowymi pomysłami prezentowanymi przez supermarkety.

Przybory do domu – co winniśmy mieć w przydomowym warsztacie

 • Posted on: 3 May 2019
 • By: addmean
elektronarzędzia
Author: Russ_Whaley
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, czy mieszkamy w kawalerce, czy też w ogromnym domu, co pewien czas trzeba sobie poradzić z kapiącym kranem, powieszeniem nowego obrazka albo wywierceniem otworu w ścianie. Które przybory będą nam do tego niezbędne? Podpowiadamy bez czego nie może się obejść domowa tzw. złota rączka. Na początek, wbijak. Rejestr urządzeń inicjują te oczywiste, jakie przychodzą nam na myśl w pierwszej kolejności, m.in. wbijak. Starczy jeden, jednak za to wielozadaniowy, o typowej główce i trzonku z drewna, o długości 20–35 cm.

W jaki sposób zaprojektować basen? Jakiego typu działania należy podjąć, aby wszystko przebiegło w sposób jak najbardziej profesjonalny?

 • Posted on: 1 May 2019
 • By: addmean
domowe spa sauna
Author: comedy_nose
Source: http://www.flickr.com
Inwestorzy dosyć często zastanawiają się nad tym, na jakie kwestie zwrócić uwagę podczas projektowania basenu. Przykładowo, z jakimi podmiotami nawiązać współpracę, jak również w jaki sposób przeprowadzić cały proces, żeby cieszyć się z osiągniętych rezultatów. Tak właściwie nie jest to takie proste, ale rzecz jasna możliwe. W jaki sposób się w związku z tym do tego zabrać? Pierwszą, niesamowicie ważną decyzją jest wybrania projektanta basenu.

W jaki sposób się zabrać za wykończenie małej łazienki, kilka zalet internetowych sklepów z akcesoriami wykończeniowymi.

 • Posted on: 8 April 2019
 • By: addmean
online
Author: Linda Katehi
Source: http://www.flickr.com
Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem we wszystkich domach, a jednocześnie trudne i kosztowne do urządzenia. Szczególnie jeżeli nie jest ona powierzchniowo zbyt duża, bo wtedy będzie się trzeba dość dużo natrudzić, aby wszystko co konieczne w niej pomieścić. A do pomieszczenia jest parę rzeczy, o czym wie chyba każdy, kto miał okazję korzystać z niezbyt wygodnej łazienki.

Z czego robi się drzwi wejściowe i w jakim miejscu je można by aktualnie nabyć?

 • Posted on: 16 March 2019
 • By: addmean
drzwi wejściowe kielce
Author: U.S. Embassy Tel Aviv
Source: http://www.flickr.com
Okazują się być dosłownie w jakimkolwiek domu, wszakże różnią się one postacią i kształtem. Są jednak wykonywane z różnorodnych surowców i składników, dlatego potrafią być traktowane wręcz jako dekoracyjny element oprzyrządowania domu.

Co wchodzi w skład oprzyrządowania dla hoteli?

 • Posted on: 27 February 2019
 • By: addmean
podłoga z paneli
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas był w przeszłości w jakimś hotelu. Korzystał tam z hotelowych produktów do pielęgnacji ciała czy też czystych ręczników lub spał na wygodnym łóżku. Jednak te wszystkie przedmioty hotel był zmuszony w jakimś miejscu kupić.


Są spółki, które oferują kompleksowe Wyposażenie dla hoteli.

Folie stretch wspaniale się sprawdzają do zabezpieczania. Zobacz kilka ważnych informacji.

 • Posted on: 24 February 2019
 • By: addmean
folia
Które maszyny powinny się znaleźć w naszej firmie?
Jeżeli mamy działalność, to powinno nam zależeć na tym, by działała ona jak najbardziej sprawnie, tak by w niedługim czasie dało się robić jak najwięcej działań, bo wtenczas będziemy posiadali większą szansę na to, by więcej zarobić.

Pages