Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

wynajem

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne zwłaszcza wtedy, gdy wykonujemy rozmaitego rodzaju naprawy i prace wykończeniowe,

 • Posted on: 20 April 2020
 • By: addmean
granit
Author: Helen Simonsson
Source: http://www.flickr.com
... w których wykorzystuje się chociażby wynajem rusztowań Łódź i podobne


Są takie prace przy domu, które wymagają w praktyce dużej ostrożności. Do takich zadań należą na pewno prace wynikające z remontu, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.


Obecnie usługi remontowe Łódź obejmują najróżniejsze obszary.

W przypadku, jeśli poszukujesz odpowiedniego lokalu usługowego, zapoznaj się z ofertą dewelopera

 • Posted on: 20 March 2020
 • By: addmean
budynki
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
W sytuacji, jeśli chce się uruchomić jakiś biznes, staje się przed koniecznością wyszukania odpowiedniego lokalu usługowego. Wybór podobnego lokalu okazuje się trudną decyzją, ponieważ od niego w znacznej mierze zależy powodzenie interesu oraz powodzenie u klientów. W przypadku, jeżeli planuje się uruchomić działalność we Wrocławiu, z dostępem do wartościowych lokali usługowych nie będzie problemu, gdyż w obrębie miasta znajduje się wielki wybór podobnych obiektów.

Lokale na wynajem znajdujące się w Legnicy

 • Posted on: 20 November 2019
 • By: addmean
biura do wynajęcia
Author: l4red0
Source: http://www.sxc.hu
Współcześnie mnóstwo firm coraz częściej decyduje się na wynajem na przykład Sali konferencyjnej zamiast zapraszać klientów do siedziby swojej firmy. Takie rozwiązanie ma stanowczo dużo plusów – przede wszystkim trzeba rozpocząć od tego, że dużo firm dysponuje tylko niewielkimi biurami, a utrzymywanie wielkiej sali konferencyjnej w budynku zakładu najczęściej nie jest ekonomiczne.

Tendencje w branży nieruchomości

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
Kredyt hipoteczny
Author: nickname
Source: http://www.flickr.com
Najbliższy rok szykuje duże zmiany w krajowej gospodarce nieruchomościami. Nowa Rekomendacja S oraz ustawa deweloperska prawdopodobnie nie wpłyną pozytywnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w najbliższym czasie?

Sposoby na kłopoty lokalowe

 • Posted on: 4 September 2019
 • By: addmean
nowe mieszkania
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Jedną z ważnych chwil w naszym życiu jest moment, w którym zamierzamy się usamodzielnić. Zwykle następuje to około 20 - 25 roku życia, gdy posiadamy już stałą pracę, albo też skończyliśmy studia. Jak mówią psychologowie, jest to proces niełatwy, jednakże potrzebny, i im wcześniej się to stanie, tym lepiej.

Na co należy zwrócić uwagę podczas wynajmowania lokalu?

 • Posted on: 10 July 2019
 • By: addmean
panorama - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Do prowadzenia jakiejkolwiek działalności gospodarczej konieczny jest odpowiedni lokal. Jeżeli dopiero rozpoczynamy funkcjonować jako biznesmen, prawdopodobnie nie posiadamy dosyć znacznych środków finansowych, żeby tego typu lokal zwyczajnie nabyć.

Nieruchomości w tym roku

 • Posted on: 28 April 2019
 • By: addmean
Inwestycje, nieruchomości
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Kończący się rok był bardzo dobry dla wszystkich, którzy nabywali mieszkania. Wg opinii znawców, zbliżający się 2013 rok będzie jeszcze lepszy. Ceny metraży będą cały czas maleć jeszcze przez dłuższy czas. Jedyną przeszkodą w zakupie własnych czterech kątów może okazać się fakt, że do Polski nadciąga niestety dekoniunktura. A to zjawisko zaś sprawi, że banki zaczną mniej chętnie udzielać pożyczek.

wybieramy mieszkania nad polskim morzem – dlaczego warto wybrać taką lokalizację?

 • Posted on: 16 March 2019
 • By: addmean
morze
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jeżeli chodzi o najlepsze lokalizacje mieszkania, Gdańsk to jak najbardziej jedno z tych miast, na jakie warto zwrócić swoją uwagę. Kto nie chciałaby móc wyglądać za okno i mieć przed oczyma wspaniałego widoku na morze? Nawet ci, którzy na co dzień wolą góry, nie pogardzą z pewnością tego rodzaju widokiem. Taki widok bowiem, niemal jak z pocztówki, potrafi naprawdę zachwycić i ukoić nawet najbardziej zmącone serce. Mieszkanie nad morzem to zatem jak najbardziej świetna sprawa.