Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

wykończenia

Czym jest w praktyce klej poliuretanowy, które są jego wersje i do jakiego celu mógłby być on wykorzystywany?

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
jonnesway
Source: http://www.martex.com.pl/
Czy pamiętasz, że najbardziej popularnym typem kleju jest tak zwany klej konstrukcyjny, który powinien cechować się takowymi cechami jak znaczna odporność na drgania, duża moc klejenia czy ogólna wytrzymałość.

Lokale mieszkaniowe w stanie ‘surowym’, a rozwiązania ‘pod klucz’, czyli która opcja jest szczególnie godna uwagi?

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
Nowy blok mieszkalny
Author: JOHN LLOYD
Source: http://www.flickr.com
Istniejący rynek lokali mieszkalnych może wyróżnić się wieloma rozwiązaniami, poprzez co możemy wybrać mieszkania które są w stanie ‘surowym’, jak także ‘pod klucz’. Mnóstwo osób zadaje sobie pytanie która z tych opcji jest warta wyjątkowej uwagi oraz jest opłacalna pod względem ekonomicznym. Mimo tego że mieszkania w stanie surowym mogą cechować się niższą ceną, warto mieć na uwadze to, że dodatkowe remonty także mogą dociążyć nasze finanse, jak także zmusić do przeznaczenia dużej ilości czasu.

Elementy wykończenia tego typu jak dach bądź elewacje, mają zarówno wpływać na wygląd budynku, jak i należycie go zabezpieczać

 • Posted on: 28 October 2020
 • By: addmean
malarz maluje ścianę
Author: felicito rustique
Source: http://www.flickr.com
stąd też ważne jest staranne podejście do tych kwestii


Jednym z końcowych etapów budowania domu jest jego kunsztowne wykończenie, które wiąże się chociażby z położeniem dachu czy zrobieniem elewacji.

Najbardziej praktyczne profile

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
balkony
Author: Schöck
Source: Schöck
Na naszym rynku są do wyboru różnorakiego typu profile balkonowe. Wszystko uzależnione jest od tego, z jakiej posadzki jest zrobiony balkon. I tak na przykład mamy profil okapowy dla balkonów z podłogą żywiczną drenażową. Przeznaczony jest on do wykończenia brzegów balkonów. Sporządzony jest z aluminium pokrytego powłoką poliestrową. Efektywnie odprowadza wodę z posadzki i jest wytrzymały na korozję oraz czynniki meteorologiczne.

Pozytywne opinie w kwestii współpracy z firmą Janus

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
dom
Author: Sander van Dijk
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo osób szuka dziś możliwości współpracy z firmami, dostarczającymi profesjonalne hydroizolacje oraz perfekcyjne wykończenia. Nie ma z tym kłopotu, gdyż na rynku można trafić na sporo firm ze znakomitymi opiniami obecnych klientów. Do szczególnie cenionych firm zalicza się z pewnością Janus z wieloletnią tradycją i jeszcze większymi możliwościami. Atrakcyjna oferta tradycyjnej firmy spotyka się z niemałym zainteresowaniem nawet wyjątkowo wymagających klientów, którzy już wiele czasu spędzili na szukaniu specjalisty.

Granit czyli rewelacyjny materiał wykończeniowy.

 • Posted on: 30 April 2020
 • By: addmean
technologia
Author: GARDENA
Source: GARDENA
Współczesne budownictwo na pewno nie umiałoby się obejść bez granitu. Szczególnie Dolny Śląsk obfituje w wszelakie zastosowania tego materiału. Warto go wykorzystywać, ponieważ jest bardzo trwały, a poza tym doskonale wygląda zachowując trwałość przez długi czas.


Wykorzystywanie granitu jest ogromnie popularne na całym świecie już od wielu dziesięcioleci.