Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Wybór

Jak założyć gospodarstwo ekologiczne? Wskazówki

 • Posted on: 15 January 2022
 • By: addmean
kamera zewnętrzna
Konsumenci ich poszukują, dlatego że owoce i warzywa w diecie są niezwykle zalecane - najbardziej te ekologiczne. Niemniej jednak rolnicy, jacy stawiają na hodowlę roślinek w systemie rolnictwa eko natrafiają na trudności.


Głównym hamulcem rozwoju eko gospodarstw są niemałe nakłady pracy ręcznej, wypływającej z zakazu wykorzystywania syntetycznych preparatów ochrony roślinek.

Do czego używane są osuszacze przemysłowe i w czym one pomagają?

 • Posted on: 13 January 2022
 • By: addmean
Zaprojektuj swój energooszczędny dom
Zbyt wysoki poziom wilgotności może posiadać wpływ na korodowanie elektroniki. Może także powstrzymywać tężenie betonu oraz mieć wpływ na rdzewienie sprzętu. Wycieki oraz powodzie siać mogą spustoszenie a niwelowanie takich skutków jest niezwykle długotrwałe oraz kosztowne.


Jeśli nadmiar wilgoci jest zagrożeniem dla Twojej działalności, to osuszacze przemysłowe usuną ją niezależnie od rozmiaru pomieszczenia.

Założenie własnej działalności firmowej – skąd wziąć na to dziś środki

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
rachunkowości
Author: Joe Haupt
Source: http://www.flickr.com
jakie opcje cechują się największą popularnością?


Prowadzenie swojej działalności gospodarczej wyróżnia się dziś znaczącą popularnością i rzeczywiście dużo osób decyduje się na podobny krok.

Wiaty drewniane mają sposobność się świetnie zaprezentować?

 • Posted on: 24 December 2021
 • By: addmean
kominek
Author: Bosch
Source: www.bosch-media.pl
Uwielbiamy siedzieć w ogrodzie równocześnie odpoczywając? Pragniemy być wtenczas dobrze chronieni przed działaniem przeróżnych warunków zewnętrznych? Z pewnością w takim przypadku potrzeba się namyślić, co musimy postawić w swoim ogrodzie, tak żeby mieć pewność, że będzie wypełniało nasze wymagania.


Altanki ogrodowe to interesująca oferta


Pragniemy mieć swe miejsce w ogrodzie, gdzie będziemy mogli spokojnie jeść, siedzieć, czytać książkę? Bez wątpienia świetnie w takich przypadkach sprawdzają się altanki ogrodowe.

Nowoczesny pokój dzienny - jakim sposobem go dobrze oświetlić? Które lampy wyselekcjonować?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
metraż
Author: Technolux
Source: Technolux
Nowoczesny pokój dzienny w naszych mieszkaniach spełnia kilka rozmaitych, lecz nadzwyczaj ważnych funkcji. Wypoczywamy w nim, przyjmujemy gości, ma być ciepły, rodzinny, a równolegle reprezentacyjny.

Masa osób w Polsce marzy o postawieniu swego domu - powinni zatem znaleźć architekta, który zaprojektuje ich wyśniony budynek

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Budowlańcy
Author: U.S. Naval War College
Source: http://www.flickr.com
W czasach PRL-u było tak, że ludzie woleli żyć w mieszkaniach i w dużych aglomeracjach. Dzisiaj tendencja powoli się zmienia i spory procent rodaków kupuje działki za miastem, żeby tam wybudować swój dom marzeń.

Kupowanie frontów do własnych szaf - gdzie znaleźć najlepsze?

 • Posted on: 1 August 2021
 • By: addmean
białe fronty szuflad
Author: Thomas Kohler
Source: http://www.flickr.com
Kiedy kupujemy meble na wymiar wiemy tego, że wszystko od A do Zet samodzielnie będziemy mogli zaprojektować. Ale rzeczywistość wygląda tak, że nie jedynie przy meblach na zamówienie na mnóstwo kwestii można mieć wpływ. Również kupując w niektórych sklepach meblowych jest interesująca opcja. Jeżeli sklep meblowy czy to internetowy czy też stacjonarny ma kreatora do mebli, to będzie można na spokojnie powybierać kolor obudowy mebla jak również fronty szuflad.

Coś, co przyda się w każdym ogrodzie

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
piękny ogródek
Author: Nick
Source: http://www.flickr.com
Gdy organizujemy przestrzeń w swoim ogrodzie zapominamy o rzeczach, które są wielofunkcyjne. A dobrze byłoby pomyśleć o tym, że jest sporo rzeczy, które są w stanie pełnić różne funkcje. Oczywistością jest, że kiedy w ogrodzie jest mało rzeczy, to nagle okazuje się, że odwrócone wiaderko będzie idealnym krzesłem. Bo jasne jest, że potrzeba matką wynalazku. Pomyśleli o tym też producenci różnego typu rzeczy do ogrodu i powinniśmy o tym pamiętać.

Tu zakupisz wszystko, co potrzebne w czasie działań instalacyjnych, decyduj się na porządne artykuły, aby być zadowolonym

 • Posted on: 13 February 2021
 • By: addmean
cena
Author: Dawtona
Source: Dawtona
W chwili, kiedy planuje się przeprowadzić prace instalacyjne, trzeba kupić właściwe elementy, które podczas tego rodzaju działań są niezastąpione.

Jaki kocioł c.o. nabyć? Informator dla kupujących

 • Posted on: 31 December 2020
 • By: addmean
Drzwi przesuwne do biura
Author: Alwood
Source: Alwood
Nim wyselekcjonujesz kocioł c.o., powinieneś zdecydować się na rodzaj opału, rodzaj pieca c.o. jak też sposób podgrzewania c.w.u. Podpowiadamy, na co koniecznie zwrócić uwagę, aby Wybór kotła był trafiony, zaś cena opalania jak najniższa.


Często, zdając się na głosy „fachowców” instalujemy kotły wodne prestiżowych firm, jakie jednak w naszym domku nie zdają egzaminu.

Jakie pomysły będą przydatne w czasie urządzania łazienki? Co możemy zrobić ze szkła hartowanego?

 • Posted on: 10 October 2020
 • By: addmean
malowidło - dom
Author: Isengardt
Source: http://www.flickr.com
Aranżacja mieszkania to sprawa zajmująca. Szczególnie remont w łazience może być czasochłonny. Natomiast decydując się na tak dużą zmianę, trzeba przemyśleć dobrze niektóre rozwiązania, żeby efekt naszej pracy, był jeszcze lepszy.


Szczególnie jeśli mamy niewielką łazienkę, to powinniśmy wykorzystać lustra.

Czy ogrodzenia betonowe Piaseczno oferuje w odpowiedniej jakości?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
SILKA
Author: LK&Projekt
Source: www.dom-jednorodzinny.pl
Zakup właściwego ogrodzenia okazuje się być niezwykle ważny, z tego powodu powinniśmy się dokładnie przypatrzeć temu, co będzie nam tu oferowane. Może się wtedy okazać, że propozycji będzie znacznie więcej, aniżeli początkowo oczekiwaliśmy.


Czy widzieliśmy które płoty betonowe Warszawa proponuje w korzystnej cenie?


Koniecznie musimy sobie zdawać sprawę z tego, że do wyboru posiadamy przeróżnego rodzaju płoty, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie na własnym terenie.

Pages