Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Wrocław

Dlaczego najlepiej zamieszkać w stolicy Dolnego Śląska? Jakie plusy ma to miasto? Co warto wiedzieć w tym temacie?

 • Posted on: 12 September 2020
 • By: addmean
kleje
Author: Kitmondo Marketplace
Source: http://www.flickr.com
Są w naszym kraju miejsca, w jakich naprawdę komfortowo się żyje, dla mieszkańców jest dobry klimat, a o emigrowaniu nikt nawet nie myśli, ponieważ wszystko czego potrzebujemy jest w zasięgu ręki. Takim miastem jest z pewnością Wrocław.

Nieco nostalgicznie o ogłoszeniach gazetowych

 • Posted on: 8 September 2020
 • By: addmean
ogłoszenia
Author: Maciej Kasprzyk
Source: http://www.flickr.com
Nie tak dawno temu, z 11, może 14 lat temu, innymi słowy mniej więcej nie pełne jedno pokolenie wstecz, gdy nie byłem już na szczęście nastolatkiem czytywało się prasę. Pamiętam, iż jako dziewięciolatek zaprenumerowałem swoją pierwszą gazetę. Mało kto już zapewne pomni „Świat Młodych”, prekursora dzisiejszej prasy dla młodych. Poczułem się strasznie dojrzale. I tak już pozostało, aż do czasów gdy tradycyjna gazeta ustąpiła pola swojej młodszej siostrze w formie elektronicznej.

Sprawdzony geodeta - pewność dobrze zrobionej roboty

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
geodeta
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Szukających geodetów działających w ich regionie w sumie można uspokoić - niewątpliwie popyt na takowe usługi jest spory, lecz na szczęście nie można powiedzieć, że będziemy czekali bardzo długi czas na geodetę. W końcu geodeci to nie choćby doktorzy, na których w istocie należy czekać miesiącami.

Lokale usługowe oraz mieszkalne, to znaczy jak znaleźć najatrakcyjniejszą ofertę

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Wrocław
Author: Alberto Cabello
Source: http://www.flickr.com
Obecnie szukanie lokalu w celu wynajęcia albo kupna nie jest takie kłopotliwe. Dużo ludzi znajduje się w takiej samej sytuacji. Należy tylko wiedzieć gdzie i jak szukać. Sporo z nas staje przed problemem selekcji najlepszej, najlepszej oferty.

Jeżeli interesują nas nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław wskazane jest aby zobaczyć propozycje u dewelopera

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
mieszkanie od dewelopera
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach posiadanie mieszkania jest niezwykle korzystną rzeczą. Coraz to mniej osób, które żyją w metropoliach wynajmuje mieszkania, ale postanawia zakupić własne. Jest to pewnego typu stabilność, w następstwie czego branża ta na bieżąco się rozbudowuje, a użytkowników nie brak.

O jakich rzeczach należy pomyśleć, żeby można było myśleć o zakupie swojego własnego lokalu mieszkalnego.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
budynek mieszkaniowy
Author: Peter aka anemoneprojectors
Source: http://www.flickr.com
Swoje własne mieszkanie to marzenie wielu młodych małżeństw, jakie mieszkać muszą razem ze swoimi rodzicami czy teściami. Oczywiście te marzenia można zrealizować, jednak będzie się to wiązało z koniecznością znalezienia sposobu na sfinansowanie ich kupna.

Mieszkania we Wrocławiu – co przede wszystkim trzeba mieć współcześnie na uwadze decydując się na ich zakup lub wynajem?

 • Posted on: 22 August 2020
 • By: addmean
Dekoracja wnętrz
Author: Pat Strosahl
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to wielkie miasto, które się szybko rozrasta, ponieważ tendencja do przenoszenia się ze wsi do miast jest dzisiaj naprawdę widoczna. Większe metropolie zapewniają bowiem interesujące stanowiska pracy, szansę edukacyjne bądź dużo rozrywek, których najczęściej są spragnieni młodzi ludzie. Nie można się wobec tego dziwić, że zainteresowanie zakupem bądź wynajęciem mieszkania Wrocław jest bardzo duże. Co przede wszystkim należy mieć na uwadze szukając najbardziej zadowalającego lokalu? Jakie zagadnienia mają znaczenie podstawowe?

Nowe lokalizacje deweloperskie we Wrocławiu – czy w dalszym ciągu powstają?

 • Posted on: 1 May 2020
 • By: addmean
remont - odbitka
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od zawsze funkcjonował jako specyficzne miejsce na polskiej mapie, które zwyczajnie wypadało odwiedzić. Każdego roku przez miasto to przejeżdża tysiące wczasowiczów, z którym wiele pozostaje na o wiele dłużej.

Mieszkanie we Wrocławiu mamy szansę wyszukać w niskiej cenie

 • Posted on: 14 February 2020
 • By: addmean
Osiedle Zielone Śródmieście, Wrocław
Author: WPBM "Mój Dom" S.A.
Source: http://www.mojdom.com.pl
Są takie miasta, do których ludzie ochoczo się przenoszą, ponieważ mają świadomość, że łatwiej odnajdą tam pracę, a niejednokrotnie także miasto także bardzo im się podoba. Kiedy do tego dołączy jeszcze dosyć niewielki koszt zakupienia domu, to możemy być pewni, że konkretne miasto co chwilę będzie przyciągało kolejne osoby.

Domy mieszczące się w pięknym Wrocławiu

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
dom
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy mieszkać we Wrocławiu powinniśmy mieć świadomość, że wybór rzeczywiście jest spory. Wiele jak wiadomo zależy od tego ile posiadamy pieniążków i czy mamy ochotę zamieszkać w domu, czy może wolelibyśmy mieszkać w bloku.

Argumenty dlaczego warto zdecydować się na ulokowanie się we Wrocławiu.

 • Posted on: 4 June 2019
 • By: addmean
Wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
ObecnieWrocław jest niezwykle prężnie rozwijającym się miastem. Położony w południowo-zachodniej części Polski, w województwie dolnośląskim, stanowi jedną z największych aglomeracji tego rejonu. Urokliwa lokalizacja nad Odrą, powoduje, iż Wrocław jest niepowtarzalny. Jeżeli chodzi o liczbę mieszkańców, zajmuje on czwarte miejsce w naszym kraju, co wynika z wielu czynników.

Pages