Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Wrocław

Nowe lokalizacje deweloperskie we Wrocławiu – czy w dalszym ciągu powstają?

 • Posted on: 12 December 2022
 • By: addmean
remont - odbitka
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław od zawsze stanowił specyficzne miejsce na krajowej mapie, które zwyczajnie trzeba było zobaczyć. Każdego roku przez miasto to przejeżdża tysiące turystów, z którym wiele pozostaje na o wiele dłużej.

Ciekawe propozycje na wyciągnięcie ręki – usługi z Wrocławia

 • Posted on: 14 November 2022
 • By: addmean
Parkiet drewniany
Author: Jakob Fix
Source: http://www.flickr.com
Wybór ofert wśród dostępnych teraz usług jest bardzo szeroki. Ciągle poszerzają się najbardziej rekomendowane przez klientów propozycje. Między innymi usługę taką jak cyklinowanie parkietu Wrocław jako dolnośląska stolica rekomenduje klientom. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów, ich zaangażowanie w swoją prace oraz doskonałe efekty, co są przez nich osiągane, niezaprzeczalnie przemawiają na korzyść tego rodzaju rozwiązań. Wskazane jest zapoznać się z nową propozycją naszych fachowców, by wybierać to, co doskonałe.

Sprawdzony geodeta - pewność dobrze zrobionej roboty

 • Posted on: 10 November 2022
 • By: addmean
geodeta
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Poszukujących geodetów działających na ich terenie tak naprawdę można uspokoić - z pewnością popyt na takie usługi jest znaczny, ale na szczęście nikt nie powiedział, że będziemy czekali długi czas na geodetę. W końcu geodeci to nie choćby lekarze, na których faktycznie należy czekać długi czas.

Wrocław to bardzo dobre miejsce dla inwestujących w lokale!

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
widok na Zamek Wawelski
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Wrocław - urokliwe miasto, do tego błyskawicznie rozwijająca się aglomeracja. Jak na rodzime realia, z całą pewnością nie piszemy o prowincji, miejscu, z którego ludzie uciekają. Jest wręcz przeciwnie - do stolicy Dolnego Śląska przyjeżdżają ludzie z praktycznie całego kraju, szczególnie mowa tutaj o południowej części. A poza tym, Wrocław jest ostatnimi czasy mekką dla międzynarodowych przedsiębiorstw. Jednym zdaniem - generalnie Wrocław to doskonałe miejsce, pod wieloma względami jedno z lepszych w owej części Starego Kontynentu. A zresztą jakoś się nie wydaje, aby te zapewnienia nie mogły trafić do społeczeństwa, ponieważ generalnie odbiór byłej stolicy naszego kraju jest w zasadzie dobry.

Wybierz na wakacyjną eskapadę do Wrocławia. Poznaj najpiękniejsze punkty w mieście!

 • Posted on: 1 June 2022
 • By: addmean
Konstrukcje stalowe w praktycznym użyciu
Author: jasonwoodhead23
Source: http://www.flickr.com
W ciepłe dni opłaci się zabrać plecak i wybrać się na wycieczkę po jednym z najpiękniejszych miast w kraju! Odwiedź to miejsce i przekonaj się z jakiego powodu jest tak wychwalane.

Szukanie mieszkania- Żerniki oraz Psie Pole, jako okolice bardzo warte uwagi

 • Posted on: 10 March 2022
 • By: addmean
Wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Znalezienie właściwego mieszkania wcale nie jest taką prostą sprawą, zwłaszcza, że aktualny rynek nieruchomości wciąż nas ciekawymi możliwościami. Zakup mieszkania bez wątpienia stanowi inwestycję na daleką przyszłość, a co za tym idzie wypada poświęcić trochę uwagi podczas wybierania najpraktyczniejszej opcji. Jak zauważono najciekawsze mieszkania można znaleźć na Żernikach oraz na Psim Polu.

Nieco nostalgicznie o ogłoszeniach gazetowych

 • Posted on: 18 December 2021
 • By: addmean
ogłoszenia
Author: Maciej Kasprzyk
Source: http://www.flickr.com
Nie tak dawno temu, z 11, może 15 lat temu, a więc nie pełne jedno pokolenie do tyłu, kiedy nie byłem już na szczęście małolatem czytywało się prasę. Pamiętam, iż jako dziewięciolatek zaprenumerowałem swe pierwsze pismo. Mało kto już zapewne pamięta „Świat Młodych”, poprzednika dzisiejszej prasy dla dzieci oraz młodzieży. Poczułem się strasznie dojrzale. I tak już pozostało, aż do czasów kiedy papierowa gazeta ustąpiła pola swojej młodszej siostrze w postaci elektronicznej.

Kilka wskazówek na temat możliwości wyboru sali na organizację szkolenia lub konferencji.

 • Posted on: 15 December 2021
 • By: addmean
klientów
Author: FaceMePLS
Source: http://www.flickr.com
Sale konferencyjne dostępne będą w wielu rozmaitych miejscach. W dużych miastach wręcz powstają centra, w których wynająć można sale mające różną wielkość i wyposażenie. Takie kompleksy mają kilka istotnych zalet, ale też pewne wady, podobnie zresztą jak sale które się znajdują obok hoteli.

Gdzie najlepiej nabyć mieszkanie dla całej rodziny?

 • Posted on: 30 October 2021
 • By: addmean
Kraków, Wawel
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
W obecnych czasach bardzo wiele osób myśli nad tym, w jakim miejscu osiąść i zostać na stałe. Kwestia ta dotyczy w dużej mierze młodych ludzi, między innymi tych tuż po studiach, którzy zastanawiają się, czy wyjechać z miasta, w którym studiowali.

Studia a życie w wielkim ośrodku miejskim. Studia a późniejsze zawodowe perspektywy

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Osiedle Cztery Pory Roku
Author: Grupa Archicom
Source: Grupa Archicom
Tak to już jest, że jak pragniemy mieć fajną pracę, to potrzeba jest wiele składowych do spełnienia tego pragnienia. Zaczynając od wyboru najlepszych studiów, po konkretną aktywność na studiach, kończąc na mieszkaniu w wielkim mieście, w którym odnajdziemy więcej interesujących ofert pracy. Choć przepis na dobrą pracę wydaje się łatwy to jednocześnie zastanawia fakt, dlaczego tak niewiele osób może przyznać otwarcie, iż są zadowoleni z pracy, którą wykonują. Wychodzi prawdopodobnie na to, że od deklaracji i pewnego planu jeszcze daleko droga do realizacji.

O jakich rzeczach należy pomyśleć, żeby można było myśleć o zakupie swojego własnego lokalu mieszkalnego.

 • Posted on: 14 July 2021
 • By: addmean
budynek mieszkaniowy
Author: Peter aka anemoneprojectors
Source: http://www.flickr.com
Swoje własne mieszkanie to marzenie dużej ilości małżeństw, jakie muszą mieszkać razem ze swoimi rodzicami czy teściami. Marzenia te oczywiście są do zrealizowania, jednak będzie się to wiązało z koniecznością znalezienia metody sfinansowania ich zakupu.

Znajdź najtańsze lokale mieszkalne we Wrocławiu

 • Posted on: 3 December 2020
 • By: addmean
Miasto ogród w Książenicach
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Zamieszkać we Wrocławiu to marzenie bardzo wielu ludzi. Atrakcyjna lokalizacja miasta jak również jego nieustanny rozwój mają wpływ w dobroczynny sposób na zainteresowanie osób stałym przeniesieniem się na jego obszar, kwestia niestety nie jest zazwyczaj zanadto łatwa. Coraz większa ilość ludzi szukających pracy w Wrocławiu, nie pozostaje bez wpływu na rynek mieszkaniowe a, także wpływa na bogactwo dzisiejszych ofert. Coś dla siebie znajdą tu zarazem osoby lubiące samotność, jak a, także te pozostające w związkach. Nabycie upragnionego mieszkania to jednak aktualnie nadzwyczaj trudne wyzwanie. W jaki sposób do niego przystąpić a, także na co uważać podczas poszukiwań?

Kilka podstawowych informacji o obecnym rynku używanych i nowych mieszkań we Wrocławiu.

 • Posted on: 5 November 2020
 • By: addmean
Tramwaj
Author: Ingolf
Source: http://www.flickr.com
Wrocław zalicza się do jednego z największych w naszym kraju, na dzień dzisiejszy ma ponad 600 tysięcy stałych mieszkańców, co daje mu czwartą pozycję. Dodatkowo każdego roku od października do czerwca we Wrocławiu będzie studiować kolejne ponad sto tysięcy studentów, z czego większość jest zamiejscowa. Wiele z tych osób, jakie przyjeżdżają do Wrocławia, zostaje w nim na stałe, znajduje pracę, zakłada rodziny i będzie kupować mieszkania.

Mieszkania we Wrocławiu – o czym współcześnie przede wszystkim należy pamiętać przed ich zakupieniem?

 • Posted on: 3 November 2020
 • By: addmean
Pani domu
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest jednym z najbardziej interesujących miast w Polsce, jakie bardzo szybko się rozwija. Nie można się wobec tego dziwić, że zdecydowanie więcej osób decyduje się na przeprowadzkę z niewielkich miejscowości do Wrocławia.

Pages