Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

woda

Wyposażenie łazienki / domeczku - czyli, jaką rzecz mają kotły gazowe do prysznica

 • Posted on: 8 November 2022
 • By: addmean
stara nieruchomość
Author: Mark Longair
Source: http://www.flickr.com
Pomieszkujesz w domu? Chciałbyś zakupić kociołek gazowy, aby posiadać cieplutką wodę? A być może urządzasz zarazem łazienkę i marzy Ci się prysznic? Odczytaj nasz artykuł!


Ciepła woda? Nic prostszego! Kotły gazowe, to dla Was doskonałe rozwiązanie.

Skuteczne zapobieganie zbytniemu przyrostowi ciśnienia w instalacjach - jak to zrobić

 • Posted on: 3 November 2022
 • By: addmean
instalacja
Author: Lee Russell
Source: http://www.flickr.com
W instalacjach grzewczych znaczącą rolę odgrywa przeciwdziałanie zbytniemu wzrostowi ciśnienia. Problem ten likwidują przeponowe naczynia wzbiorcze, dzięki którym realna jest kompensacja rozszerzalności cieplnej wody. Naczynie wzbiorcze pełni parę zadań. Nieodzowne jest trzymanie ciśnienia w każdym miejscu instalacji przy uwzględnieniu dopuszczalnych granic. Istotne pozostaje zapewnienie zabezpieczenia przed nadmiernym podwyższeniem, bądź spadkiem ciśnienia. Naczynie przeponowe kompensuje pojemność wody grzewczej w efekcie zmian temperatury. Nie mniej znaczące zadanie to korygowanie potencjalnych drobniejszych niedoborów wody w instalacji.

Najważniejsze rodzaje zbiorników ciśnieniowych na różne substancje używane w przemyśle i prywatnych gospodarstwach

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
zbiornik
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Zbiorniki do gromadzenia rozmaitych substancji są wykorzystywane powszechnie w zakładach przemysłowych oraz fabrykach. Z powodów praktycznych i wymagań technologicznych w wielu przypadkach będą one pracować w warunkach podwyższonego ciśnienia, z tego też powodu muszą być odpowiednio wykonane. Parametry zbiorników są dokładnie skatalogowane przez najróżniejsze normy, jakich trzeba się trzymać, jeżeli zbiornik powinien być bezpieczny dla otoczenia.

Potrzebne akcesoria, by nic nie przeciekało

 • Posted on: 5 June 2022
 • By: addmean
uszczelki gumowe
W naszej codzienności nie zwracamy uwagi na mnóstwo rzeczy. Dopiero, kiedy coś się popsuje zauważamy pewne elementy. Tak bardzo często bywa, kiedy chodzi o uszczelki silikonowe. Są one bardzo często stosowane w prysznicach, a kiedy , w którymś miejscu się odkleją lub po prostu się przerwą, co nieczęsto się zdarza, ale bywa, wtedy woda zacznie przeciekać na podłogę. Wiadomo nikt nie chce po wzięciu prysznicu mieć całej zachlapanej podłogi, dlatego trzeba wybrać nową uszczelkę silikonową i ją zamontować.
Tags: 

Zbiorniki przeponowe - ich użycie oraz plusy i wady

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
Zbiornik
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Zbiorniki przeponowe służą do składowania wody w celach przemysłowych czy spożywczych. Można je też połączyć ze zbiornikami głębinowymi czy też hydroforowymi, dzięki czemu będzie można wykorzystać je do zasilania wodą armatury rolnych, domów jednorodzinnych lub także gospodarstw ogrodniczych oraz rzemiosła. Zbiorniki przeponowe są więc używane na niezwykle szeroką skalę.

Wszędzie gdzie pobierana jest woda są wodomierze

 • Posted on: 20 May 2022
 • By: addmean
wodomierz
Source: flickr.com
Gdy korzystamy z prądu albo gazu, powinniśmy za nie płacić, bo to nie jest nasza własność. Identycznie jest wtenczas, gdy korzystamy z wody, za nią też musimy płacić odpowiedniej firmie, która trudni się jej pozyskiwaniem, czyszczeniem, udostępnianiem i odbieraniem brudnej wody, z której my już nie wykorzystujemy.

Znaczenie innowacyjnych programów przy sporządzaniu kosztorysów budowlanych

 • Posted on: 8 March 2022
 • By: addmean
fotka - dom
Author: Christoph Freitag
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach technologia niezwykle prężnie się rozwija, w związku z czym wiele czynności możemy wykonywać w o wiele prostszy sposób. Branżami, w których postęp ten jest niezwykle przydatny są z pewnością budownictwo i architektura. Na rynku znajdziemy bardzo wiele wyspecjalizowanych programów, które znacząco ułatwiają pracę w tych zawodach.

Systemy odprowadzające wodę deszczową z domu - porządne instalacje oferowane we Wrocławiu

 • Posted on: 4 March 2022
 • By: addmean
rynna
Author: Jnzl's Public Domain Photos
Source: http://www.flickr.com
Stawiając dom kierujemy uwagę na szereg aspektów, jakie istotne są w całej konstrukcji. Jednym z nich jest właściwy ustrój rynnowy, jaki będzie w należyty sposób odprowadzał wodę deszczową. Nie da się ukryć, że odnalezienie dobrej firmy wykonującej takie instalacje jest decydującą kwestią. Warto najpierw zorientować się w temacie i sprawdzić, jakie firmy działają we Wrocławiu. Wskutek tego będziemy w stanie namyślić się, na których szczegółach w największym stopniu nam zależy, a także uświadomimy sobie jak ważna jest ich jakość.

Praca za granicą - jedna z bardziej opłacalnych możliwości do uzyskania doświadczenia

 • Posted on: 3 February 2022
 • By: addmean
Leczenie
Author: Golden Rose
Source: Golden Rose
Na obecną chwilę ludzie mają nadzwyczaj dużo okazji, gdy chodzi o podjęcie pracy. Tak samo dla ludzi młodych, jak i wykwalifikowanych co rusz pojawiają się nowe okazje tyczące się pracy w rozmaitych zawodach, w kraju i w innym kraju.

Jak działają hydroforowe zbiorniki, w jakich okolicznościach używa się ich najczęściej

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
dom jednorodzinny z tarasem
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Większość osób ma mieszkania bezpośrednio podłączone do wodociągowej sieci i jeśli nie ma żadnych przerw w dostawach, to nawet nie będą zwracać uwagi na to, że ta woda jest. Jednak w niektórych sytuacjach zachodzi konieczność utrzymywania niezależnego źródła wody, często pojawia się to w rozmaitych przemysłowych zakładach.

Jeśli jesteś właścicielem gołębi i jest to Twoja słabość powinieneś zaznajomić się z nowymi na rynku produktami, które wyprodukowane zostały szczególnie dla tych ptaków

 • Posted on: 30 June 2021
 • By: addmean
pokarm
Source: www.zwierzakowo.pl
Hodowla gołębi to zajmujące hobby dla wielu zapaleńców. Dbają oni o swoje ptaki, wysyłają je na różnego rodzaju konkursy i pragną, żeby uczestniczyły w zawodach.

Jak odpowiednio wykorzystać wnętrze małej łazienki?

 • Posted on: 9 June 2021
 • By: addmean
Kabina prysznicowa
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO
Mała łazienka zdoła być dość trudna do urządzenia, chociaż nawet niewielkie wnętrze przy dobrej aranżacji będzie przedstawiać się modnie, ciekawie oraz także praktycznie. Pożądane byłoby jednak pamiętać o kilku sprawnych rozwiązaniach, które można zastosować w niewielkiej łazience.

Montowanie klimatyzatora split, klimatyzacja domowa Warszawa

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
Klimatyzatory
Author: David Hall
Source: http://www.flickr.com
Kiedy robi się gorąco, zaczynamy myśleć o tym, czemu wcześniej nie wzięliśmy pod uwagę tego, by kupić klimatyzator. Jednak to, że rozmyślamy o tym, żeby zainwestować w klimatyzator nie doprowadzi di tego, że zrobi się chłodniej u nas w domu. Trzeba raczej wziąć to pod uwagę przed upałami, żeby później nie oczekiwać długo na firmę, która będzie mogła zainstalować nam instalację. Jednak możemy kupić taki klimatyzator, który samodzielnie będziemy mogli zainstalować.

Jak założyć akwarium? O jakich elementach powinniśmy pamiętać na samym początku?

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
rybka w akwarium
Wiele osób chce mieć swoje akwarium. Niestety nie zawsze jest to łatwe do zrobienia. Akwarium z rybkami w salonie prezentuje się nad wyraz pięknie, co istotne, patrzenie na pływające rybki relaksuje i uspokaja. By mieć swoje akwarium trzeba się zdecydować na sporo pracy, trzeba również właściwych narzędzi, aby dbać efektywnie o akwarium. Jak możemy to zrobić?

Pages