Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

woda

Praca za granicą - jedna z bardziej opłacalnych możliwości do uzyskania doświadczenia

 • Posted on: 28 June 2020
 • By: addmean
Leczenie
Author: Golden Rose
Source: Golden Rose
Obecnie ludzie mają bardzo dużo opcji, jeśli chodzi o podjęcie pracy. Tak samo dla ludzi młodych, jak i wykwalifikowanych co rusz pokazują się nowe okazje dotyczące pracy w przeróżnych zawodach, w kraju i w innym kraju.

Jak odpowiednio wykorzystać wnętrze małej łazienki?

 • Posted on: 7 May 2020
 • By: addmean
Kabina prysznicowa
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO
Mała łazienka zdoła być całkiem trudna do zaaranżowania, chociaż nawet niewielkie wnętrze przy należytej aranżacji będzie prezentować się modnie, ciekawie oraz także pożytecznie. Powinno się jednakże pamiętać o kilku wydajnych rozwiązaniach, które można zastosować w niewielkiej łazience.

Potrzebne akcesoria, by nic nie przeciekało

 • Posted on: 31 March 2020
 • By: addmean
uszczelki gumowe
W naszym codziennym życiu nie zwracamy uwagi na mnóstwo rzeczy. Dopiero, gdy zaczyna się coś psuć zauważamy pewne elementy. Tak najczęściej jest, kiedy chodzi o uszczelki silikonowe. Są one bardzo często stosowane w prysznicach, a gdy , w którymś miejscu się odkleją albo po prostu się przerwą, co nieczęsto się zdarza, ale bywa, wtedy woda zacznie przeciekać na podłogę. Wiadomo nikt nie chce po wzięciu prysznicu mieć kałuży na podłodze, tego powodu trzeba kupić nową uszczelkę silikonową i ją zamontować.
Tags: 

Najważniejsze rodzaje zbiorników ciśnieniowych na różne substancje używane w przemyśle i prywatnych gospodarstwach

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
zbiornik
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Zbiorniki do przechowywania najróżniejszych substancji są powszechnie wykorzystywane w zakładach przemysłowych oraz fabrykach. Z powodów praktycznych i technologicznych wymagań w wielu przypadkach pracować one muszą w warunkach podwyższonego ciśnienia, dlatego też muszą być odpowiednio wykonane. Parametry zbiorników są dokładnie opisane przez najróżniejsze normy, jakich należy się trzymać, jeżeli zbiornik powinien być w pełni bezpieczny dla otoczenia.

Jak dobrze poradzić sobie z wysokimi temperaturami?

 • Posted on: 27 January 2020
 • By: addmean
upał
Author: Grupa Scanmed Multimedis
Source: Grupa Scanmed Multimedis
Upały sprawiają, że poczujemy się słabo i na nic nie będziemy mieli siły. To normalne, jednak warto sprawić, żeby samopoczucie stało się jak najwłaściwsze i nie zaniedbywać się w czasie gorących dni. Upały można bezproblemowo przetrwać. Jak to uczynić?

Jak działają hydroforowe zbiorniki, w jakich okolicznościach używa się ich najczęściej

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny z tarasem
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi ma mieszkania bezpośrednio podłączone do sieci wodociągowej i jeśli nie pojawią się żadne przerwy w dostawach, to nawet nie zwracają uwagi na to, że mają wodę. Jednak w niektórych okolicznościach zachodzi konieczność posiadania niezależnego źródła wody, często pojawia się to w różnego rodzaju zakładach przemysłowych.

Aranżacja miejsca w pobliżu nowego budynku

 • Posted on: 21 July 2019
 • By: addmean
Nawierzchnia wykonana z kostki Promenada® Ruda kobaltu
Author: Bruk-Bet®
Source: Bruk-Bet®
Zagospodarowanie miejsca w pobliżu domu, to co do zasady finalny moment wyczerpujących robót, po długiej drodze przez proces budowy i wprowadzeniu się. Wspaniały trawnik wokół domu ma za zadanie nie tylko zachwycać, ale też być praktyczny i łatwy przy pielęgnacji.

Znaczenie innowacyjnych programów przy sporządzaniu kosztorysów budowlanych

 • Posted on: 4 July 2019
 • By: addmean
fotka - dom
Author: Christoph Freitag
Source: http://www.flickr.com
Obecnie technologia bardzo prężnie się rozwija, w związku z czym wiele czynności możemy wykonywać w znacznie prostszy sposób. Dziedzinami, w których postęp ten jest niezwykle przydatny są na pewno architektura oraz budownictwo. Na rynku znajdziemy bardzo wiele wyspecjalizowanych programów, które znacząco ułatwiają pracę w tych zawodach.

W jaki sposób musimy sprawdzać stan liczników wody?

 • Posted on: 15 June 2019
 • By: addmean
Kran, woda
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W chwili gdy decydujemy się na wzniesienie budynku mieszkalnego, musimy wiedzieć o tym, żeby budynek był zainstalowany do podstawowych źródeł energii. To jest chyba oczywiste, iż obecnie życie bez stałej wody, a także energii elektrycznej, wydaje się być po prostu niemożliwe.

Montowanie klimatyzatora split, klimatyzacja domowa Warszawa

 • Posted on: 7 June 2019
 • By: addmean
Klimatyzatory
Author: David Hall
Source: http://www.flickr.com
Gdy zaczyna się robić gorąco, zaczynamy myśleć o tym, czemu wcześniej nie pomyśleliśmy o tym, by kupić klimatyzator. Jednak to, że myślimy o tym, by kupić klimatyzator nie sprawi, że zrobi się zimniej u nas w mieszkaniu. Należy raczej pomyśleć o tym przed upałami, by później nie oczekiwać długo na firmę, która pomoże w instalowaniu klimatyzacji. Jednak można wybrać taki klimatyzator, który sami możemy zamontować.

Ciepłomierz typu mechanicznego, a taki ultradźwiękowy - porównanie obu rodzajów

 • Posted on: 12 May 2019
 • By: addmean
ciepłomierz
Author: andrum99
Source: http://www.flickr.com
Na naszym obecnym polskim rynku powstało niewiarygodnie sporo przedsiębiorstw, oferujących niewiarygodnie różne rodzaje ciepłomierzy. Mimo, że zadanie mają dokładnie takie samo, oddziałują one w bardzo różny sposób.

Skuteczne zapobieganie zbytniemu przyrostowi ciśnienia w instalacjach - jak to zrobić

 • Posted on: 2 May 2019
 • By: addmean
instalacja
Author: Lee Russell
Source: http://www.flickr.com
W instalacjach grzewczych istotną rolę odgrywa przeciwdziałanie zbytniemu przyrostowi ciśnienia. Kłopot ów likwidują przeponowe naczynia wzbiorcze, dzięki jakim wykonalna jest kompensacja rozszerzalności termicznej wody. Naczynie wzbiorcze pełni parę funkcji. Nieodzowne jest utrzymywanie ciśnienia w każdym punkcie instalacji przy uwzględnieniu dopuszczalnych dopuszczalnych granic. Istotne zostaje zapewnienie zabezpieczenia przed nadmiernym wzrostem, lub obniżeniem ciśnienia. Naczynie przeponowe kompensuje objętość wody grzewczej w efekcie zmian temperatury. Nie mniej ważne zadanie to uzupełnianie ewentualnych mniejszych deficytów wody w instalacji.

Sprężarki powietrza stosowane okazują się być w różnych sprzętach

 • Posted on: 1 May 2019
 • By: addmean
Sprężarka
Author: Laineema
Source: http://www.flickr.com
Sprężarki powietrza mamy szansę zauważyć nawet w aucie
Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak zbudowane będą sprzęty, z których korzystamy na co dzień, zatem mamy szansę sobie nie wydawać sprawy z tego, że w samochodach stosowane są sprężarki powietrza. To dzięki nim możemy być przekonani, że system hamulcowy działa w odpowiedni sposób, a co się z tym wiąże, że uda nam się zahamować na czas i nie uderzymy w przeszkodę, która się zjawi.

Zbiorniki przeponowe - ich użycie oraz plusy i wady

 • Posted on: 6 April 2019
 • By: addmean
Zbiornik
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Zbiorniki przeponowe służą do przechowywania wody w celach przemysłowych bądź spożywczych. Można je też połączyć ze zbiornikami głębinowymi albo hydroforowymi, dzięki czemu będzie można spożytkować je do zasilania wodą armatury rolnych, domów jednorodzinnych albo także gospodarstw ogrodniczych i rzemiosła. Zbiorniki przeponowe są więc wykorzystywane na ogromnie dużą skalę.

Pages