Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

woda

Jak odpowiednio wykorzystać wnętrze małej łazienki?

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
Kabina prysznicowa
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO
Mała łazienka zdoła być dosyć trudna do urządzenia, chociaż nawet niewielkie wnętrze przy dobrej aranżacji będzie przedstawiać się modnie, ciekawie oraz także pożytecznie. Wskazane jest jednak pamiętać o kilku efektywnych rozwiązaniach, które wolno zastosować w niewielkiej łazience.

Znaczenie innowacyjnych programów przy sporządzaniu kosztorysów budowlanych

 • Posted on: 14 December 2020
 • By: addmean
fotka - dom
Author: Christoph Freitag
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie technologia bardzo prężnie się rozwija, w związku z czym wiele czynności można wykonywać w znacznie prostszy sposób. Branżami, w których postęp ten jest niezwykle przydatny są z pewnością budownictwo i architektura. Na rynku znajduje się bardzo wiele wyspecjalizowanych programów, które znacznie ułatwiają pracę w tych zawodach.

Montowanie klimatyzatora split, klimatyzacja domowa Warszawa

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
Klimatyzatory
Author: David Hall
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zaczyna się robić gorąco, zaczynamy myśleć o tym, czemu wcześniej nie wzięliśmy pod uwagę tego, by znaleźć klimatyzator. Jednak to, że myślimy o tym, żeby zainwestować w klimatyzator nie doprowadzi di tego, że zrobi się chłodniej u nas w mieszkaniu. Należy raczej pomyśleć o tym trochę wcześniej, by później nie czekać długo na firmę, która będzie mogła zainstalować nam instalację. Jednak możemy wybrać taki klimatyzator, który sami możemy zainstalować.

Jak dobrze poradzić sobie z wysokimi temperaturami?

 • Posted on: 30 November 2020
 • By: addmean
upał
Author: Grupa Scanmed Multimedis
Source: Grupa Scanmed Multimedis
Wysokie temperatury mogą sprawić, że poczujemy się źle i na nic nie będziemy mieli siły. To normalne, jednak warto sprawić, żeby samopoczucie stało się jak najlepsze i nie zaniedbywać się w czasie gorących dni. Upały można bez problemu przetrwać. Jak to uczynić?

Ciepłomierz typu mechanicznego, a taki ultradźwiękowy - porównanie obu rodzajów

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
ciepłomierz
Author: andrum99
Source: http://www.flickr.com
Na naszym obecnym polskim rynku powstało bardzo wiele przedsiębiorstw, oferujących niewiarygodnie przeróżne rodzaje ciepłomierzy. Mimo, że zadanie posiadają dokładnie takie samo, działają one w bardzo różny sposób.

Systemy odprowadzające wodę deszczową z domu - porządne instalacje oferowane we Wrocławiu

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
rynna
Author: Jnzl's Public Domain Photos
Source: http://www.flickr.com
Budując dom kierujemy atencję na szereg aspektów, jakie zasadnicze są w całej konstrukcji. Jednym z nich jest odpowiedni ustrój rynnowy, który będzie w należyty sposób odprowadzał wodę deszczową. Nie można ukryć, że odnalezienie dobrej firmy wykonującej tego rodzaju instalacje jest rozstrzygającą rzeczą. Warto na początku zorientować się w zagadnieniu i zobaczyć, jakie firmy działają we Wrocławiu. Wskutek tego będziemy w stanie zastanowić się, na jakich elementach w największym stopniu nam zależy, a także uświadomimy sobie jak istotna jest ich jakość.

Skuteczne zapobieganie zbytniemu przyrostowi ciśnienia w instalacjach - jak to zrobić

 • Posted on: 21 October 2020
 • By: addmean
instalacja
Author: Lee Russell
Source: http://www.flickr.com
W armaturach grzewczych istotną rolę gra przeciwdziałanie zbytniemu przyrostowi ciśnienia. Kłopot ów rozwiązują przeponowe naczynia wzbiorcze, dzięki którym realna jest kompensacja rozszerzalności cieplnej wody. Naczynie wzbiorcze pełni kilka funkcji. Nieodzowne jest utrzymywanie ciśnienia w każdym miejscu instalacji przy uwzględnieniu dopuszczalnych granic. Ważne zostaje zapewnienie zabezpieczenia przed nadmiernym podniesieniem, lub spadkiem ciśnienia. Naczynie przeponowe wyrównuje pojemność wody grzewczej w rezultacie zmian temperatury. Równie istotne zadanie to uzupełnianie potencjalnych drobniejszych deficytów wody w instalacji.

Zbiorniki przeponowe - ich użycie oraz plusy i wady

 • Posted on: 19 October 2020
 • By: addmean
Zbiornik
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Zbiorniki przeponowe służą do magazynowania wody w celach przemysłowych bądź spożywczych. Można je również połączyć ze zbiornikami głębinowymi czy też hydroforowymi, dzięki czemu będzie można wykorzystywać je do zasilania wodą instalacji rolnych, domów jednorodzinnych bądź też gospodarstw ogrodniczych oraz rzemiosła. Zbiorniki przeponowe są więc użytkowane na niezmiernie dużą skalę.

Aranżacja miejsca w pobliżu nowego budynku

 • Posted on: 10 September 2020
 • By: addmean
Nawierzchnia wykonana z kostki Promenada® Ruda kobaltu
Author: Bruk-Bet®
Source: Bruk-Bet®
Zagospodarowanie miejsca dookoła budynku, to co do zasady finalny etap wyczerpujących robót, po długiej drodze przez proces budowy i wprowadzeniu się. Zielony ogród przy nieruchomości powinien nie tylko budzić podziw, lecz również być funkcjonalny i łatwy przy pielęgnacji.

Sprężarki powietrza stosowane okazują się być w różnych sprzętach

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Sprężarka
Author: Laineema
Source: http://www.flickr.com
Sprężarki powietrza mamy szansę spotkać nawet w samochodzie
Przeważnie nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak zbudowane są sprzęty, z których korzystamy codziennie, zatem mamy szansę sobie nie wydawać sprawy z tego, że w pojazdach stosowane będą sprężarki powietrza. To przez nie możemy stać się pewni, że system hamulcowy zadziała w odpowiedni sposób, a co się z tym wiąże, że uda nam się zahamować na czas i nie uderzymy w przeszkodę, która się zjawi.

W jaki sposób musimy sprawdzać stan liczników wody?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Kran, woda
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W przypadku kiedy decydujemy się na wzniesienie domu, powinniśmy pamiętać o tym, żeby budynek był zainstalowany do wszystkich źródeł energii. To jest raczej oczywiste, że obecnie życie bez bieżącej wody, jak i również energii elektrycznej, jest po prostu niemożliwe.

Wyposażenie łazienki / domeczku - czyli, jaką rzecz mają kotły gazowe do prysznica

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
stara nieruchomość
Author: Mark Longair
Source: http://www.flickr.com
Pomieszkujesz w domku? Pragnąłbyś kupić kociołek gazowy, aby mieć ciepłą wodę? A być może urządzasz przy okazji łazienkę i marzy tobie się prysznic? Przeczytaj nasz artykuł!


Ciepła woda? Nic łatwiejszego! Kotły gazowe, to dla Was idealne rozwiązanie.

Jak działają hydroforowe zbiorniki, w jakich okolicznościach używa się ich najczęściej

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny z tarasem
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi ma mieszkania bezpośrednio podłączone do wodociągowej sieci i jeśli nie pojawią się żadne przerwy w dostarczaniu, to nawet nie zwracają uwagi na to, że ta woda jest. Lecz w pewnych okolicznościach może zajść potrzeba utrzymywania oddzielnego źródła zasilania, często występuje to w rozmaitych zakładach przemysłowych.

Praca za granicą - jedna z bardziej opłacalnych możliwości do uzyskania doświadczenia

 • Posted on: 28 June 2020
 • By: addmean
Leczenie
Author: Golden Rose
Source: Golden Rose
Obecnie ludzie mają bardzo dużo opcji, jeśli chodzi o podjęcie pracy. Tak samo dla ludzi młodych, jak i wykwalifikowanych co rusz pokazują się nowe okazje dotyczące pracy w przeróżnych zawodach, w kraju i w innym kraju.

Potrzebne akcesoria, by nic nie przeciekało

 • Posted on: 31 March 2020
 • By: addmean
uszczelki gumowe
W naszym codziennym życiu nie zwracamy uwagi na mnóstwo rzeczy. Dopiero, gdy zaczyna się coś psuć zauważamy pewne elementy. Tak najczęściej jest, kiedy chodzi o uszczelki silikonowe. Są one bardzo często stosowane w prysznicach, a gdy , w którymś miejscu się odkleją albo po prostu się przerwą, co nieczęsto się zdarza, ale bywa, wtedy woda zacznie przeciekać na podłogę. Wiadomo nikt nie chce po wzięciu prysznicu mieć kałuży na podłodze, tego powodu trzeba kupić nową uszczelkę silikonową i ją zamontować.
Tags: 

Pages