Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Wnętrza

Nowoczesny pokój dzienny - jakim sposobem go dobrze oświetlić? Które lampy wyselekcjonować?

 • Posted on: 5 December 2019
 • By: addmean
metraż
Author: Technolux
Source: Technolux
Nowoczesny pokój dzienny w naszych domach spełnia parę różnych, lecz ogromnie istotnych funkcji. Wypoczywamy w nim, podejmujemy gości, ma być ciepły, familijny, a równocześnie reprezentacyjny.

Kilka przydatnych informacji na temat tego, jak kupować salonowe lampy.

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
oświetlenie
Source: pixabay.com
Oświetlenie salonu ma bardzo duże znaczenie w jego całościowej aranżacji, o czym nadal sporo osób nie pamięta. Kupują one może nawet dość ładne i pasujące do reszty lampy, ale te wybory są przypadkowe, a z pewnością nie poprzedzone dłuższym przemyśleniem i sięgnięciem po fachowe porady. A w praktyce przy pomocy światła można bardzo dużo poprawić w wyglądzie salonu, ale też sporo popsuć jeżeli podejdzie się do tego mało umiejętnie.

Stawiajmy na inteligentny dom - nowoczesność już u nas

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
Nie trać prądu na darmo
Author: Skoff
Source: Skoff
Wygląd domu oczywiście może charakteryzować się bardzo klasyczną prezencją - jeśli mamy pieniądze, bądź co bądź moglibyśmy kupić nawet przedwojenną willę, którą pewnie znamy ze starych polskich filmów. Jednakże jeśli już w rachubę akurat wchodzi urządzanie wnętrz swojego domu i planowanie najróżniejszych udogodnień, trudno już zapomnieć, że jest XXI wiek. Przede wszystkim trzeba powiedzieć trochę więcej o inteligentnych budynkach.

Które fototapety Wrocław może nam zaoferować?

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
Minimalistyczne meble dopracowane w każdym szczególe
Author: FewChairs
Source: FewChairs
Przeważnie pragniemy, żeby nasze pomieszczenia wyglądały w niesamowity sposób, lecz jednocześnie też pragniemy posiadać świadomość, że calutki koszt remontu nie będzie wynosił nas nazbyt wiele. Na szczęście jest dużo możliwości, z których tutaj możemy korzystać i warto się im uważnie przypatrzeć, ponieważ mają szansę nas pozytywnie zaskoczyć. Okleiny meblowe nie są trudne do zamontowania

Artykuły niezbędne przy aranżowaniu każdego mieszkania da się swobodnie zamówić w licznych marketach

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
płytki
Author: Grupo Porcelanosa
Source: Grupo Porcelanosa
Dla wielu osób bardzo znaczące jest, aby być w stanie postawić swój dom. Takie przedsięwzięcie łączy się z dużymi kosztami, jednakże pomaga prowadzić idylliczne życie z dala od miejskiego gwaru. Naturalnie najistotniejsze zadania należy zlecić brygadzie remontowej, by zostały one zrobione prawidłowo.

Kogo znajdziemy kiedy wprowadzimy architekci wnętrz Warszawa?

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Mamy szansę sami urządzić własne mieszkanie

Czasem dzieje się tak, że ktoś bierze się za wykańczanie własnego domu i robi to naprawdę wspaniale, gdyż ma szansę się pochwalić świetną wizją artystyczną oraz niesamowitym wyczuciem stylu. Wówczas wszystko zrobi samodzielnie, nie myśli nawet o tym, żeby prosić o pomoc profesjonalistów, a co więcej efekt całkowity zazwyczaj niewiele różni się od tego, z jakim mamy szansę się spotkać w różnorakich magazynach.

Czym się kierować i jak decydować się na osprzęt elektryczny potrzebny do domu?

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Aussie Assault
Source: http://www.flickr.com
Własny dom jest marzeniem, które da się wykonać, jeśli tylko będziemy mieć w sobie odpowiednią motywację. Nie potrzebujemy przecież dużej willi, starczy parterowy, przeuroczy domek z ładnie zaaranżowanym ogrodem, w którym będziemy mogli odprężać się w ciepłe, letnie popołudnia.

Jakie zalety przynosi korzystanie z usług pracowni projektowej?

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
projektowanie
Source: www.morguefile.com
Każdemu, kto pragnie odświeżyć swoje mieszkanie, pojawia się w głowie myśl, o skorzystaniu z usług architekta, który szybko i efektywnie naniesie spodziewane zmiany. Choć dużo ludzi ma swoje własne upodobania oraz wizję upragnionej przestrzeni mieszkalnej, to często jest dość ciężko urzeczywistniać takie projekty samodzielnie. Proces ten wymaga dużo trudu w samo projektowanie i w organizację prac remontowych.

W jaki sposób wybrać materiał drewniany do schodów w naszym domu

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
lampa antydepresyjna
Author: Tracy Hunter
Source: http://www.flickr.com
Dekorowanie własnego mieszkania to długi i częstokroć złożony proces, jaki może przyprawiać o ból głowy niejednego szczęśliwego właściciela. Zaczynając od samego projektu, po wybór zespołu remontowego aż po dobranie odpowiednich materiałów.

Właściwie zaprojektowane wnętrze - zobacz, jakie aranżacje są teraz modne

 • Posted on: 1 October 2019
 • By: addmean
wnętrza
Author: Lotari
Source: Lotari
Jeśli chcemy posiadać piękne wnętrze domu powinniśmy wziąć pod uwagę wynajęcie odpowiednich osób. Ludzie, którzy wiedzą wiele o aranżowaniu wnętrz. Odpowiedni projekt wnętrza kosztuje. Ale naprawdę dobrze zainwestować w taką usługę. Dlaczego? Bo w danym miejscu będziemy funkcjonować, czy to pracując, czy to mieszkając, z tego powodu tak istotne jest, żeby wszystko było fajnie zaaranżowane. Jeśli chodzi o projekty wnętrz Katowice są miastem, w którym uda się znaleźć osoby, które wiedzą o co chodzi.

Lacobel – Szkło w kuchni, które w nieskomplikowany, nowoczesny i estetyczny sposób odmieni Twoje wnętrze

 • Posted on: 28 September 2019
 • By: addmean
Szklany stół
Author: Lee Haywood
Source: http://www.flickr.com
Aranżowanie kuchni w nowym mieszkaniu czy też odświeżenie już posiadanej nie jest w aktualnych czasach kłopotliwym działaniem. Obecnie na rynku jest spory wybór towarów i tworzyw, które pomogą uczynić z kuchni wymarzone miejsce nie tylko do gotowania, ale również spożywania posiłków.

Wilgotność drewna a także metody jej badania

 • Posted on: 24 September 2019
 • By: addmean
Salon w stylu nowoczesnym
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Drewno jest tworzywem anizotropowym i higroskopijnym. Stąd jego właściwości mechaniczne zależą od kształtowania się jego wilgotności.


W każdym zastosowaniu drewna powinna być przestrzegana zasada utrzymania stałej wymaganej wilgotności technicznej, równoważnej przy której nie zmienia one swych kształtów.

Twój dom kwalifikuje się do odmiany czy też zamarzyła Ci się zmiana czegokolwiek.

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
zakupy
Nieważny jest powód, istotne, iż zarówno w środku jak i od zewnątrz sposobów na zmiany jest faktycznie wiele i wszystko zależy od naszego gustu.


Niesłychanie popularnym rozwiązaniem na odmienienie Wnętrza salonu bywa kamień dekoracyjny.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub drobne renowacje, wymagają odpowiedniego planu, a nade wszystko solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie należy zaczynać bez rozważenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować czynności z nim związane, czy układanie paneli jest trudne, gdzie najszybciej znajdziemy hydraulika i kto dobrze wykona usługi elektryczne, gdy popsuje się instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy mnóstwo ofert dotyczących prac budowlanych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania ścian, wymiany okien i drzwi bądź układania paneli.

Pages