Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Wnętrza

Artdesign, innymi słowy na czym polega praca projektanta

 • Posted on: 16 December 2022
 • By: addmean
Architekt podczas pracy
Artdesign frapuje się projektowaniem architektury wnętrz i także szeroko rozumianego designu. Artdesign tworzy przeważnie zespół - wszyscy pracownicy są projektantami wnętrz, a im większa rozmaitość zespołu, tym lepiej dla danego studia, dlatego że podejmując debatę nad koncepcyjnym rozwiązaniem przestrzeni wnętrza, dociera się do wspólnych wniosków, wzbogacając plan o indywidualne pojęcie na jego poszczególne pierwiastki, nie zatracając przy tym jego spójności.

Wyszukujesz solidnej jakości okien do domu - sprawdź propozycje wrocławskich firm

 • Posted on: 2 December 2022
 • By: addmean
okna
Author: OknoPlus
Source: OknoPlus
W każdym domu takie elementy jak drzwi bądź okna są niezbędne i ich dobry wybór jest relewantny dla komfortowego mieszkania. Coraz nagminniej stawiamy na modele, jakie wykonane są w konkretnym stylu i dodają naszym wnętrzom zajmującego uroku. Warto jednak nade wszystko skoncentrować się na ich jakości, bo ich kluczowym celem jest wpuszczanie do środka światła dziennego przy jednoczesnym zachowaniu temperatury wewnątrz.

O czym warto pomyśleć, planując aranżację mieszkania

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
Kiedy planujemy zakup mieszkania, bardzo istotną funkcję odgrywa nie tylko stan powierzchni, ale jej zorganizowanie. Posiada to duże znaczenie przy użytkowaniu takiego domu. Niestandardowe powierzchnie nie jest łatwo zagospodarować. Nierzadko domagają się one specjalnych rozwiązań. Bardzo często w takich sytuacjach z pomocą przychodzą salony meblowe, które sugerują dobranie odpowiedniego umeblowania. Nieszablonowe propozycje to także pole do popisu dla naszej fantazji. Dzięki zakrzywionym ścianom, konieczności postawienia schodów, możemy zmienić zwykle wnętrze mieszkania w wymarzony azyl.

W jaki sposób poszukiwać mieszkanka do wynajęcia?

 • Posted on: 4 November 2022
 • By: addmean
szafki kuchenne
Author: homestilo
Source: http://www.flickr.com
Wyprowadzka z domu rodzinnego i wynajęcie pierwszego mieszkania może być dużym wyzwaniem. Gdzie wypatrywać mieszkanka? Na co zwracać uwagę w trakcie oglądania lokalu? Czy potrzebuję pośrednika?


Wątpliwości jest wiele, zaś im dłużej się nad tym frapujemy, tym więcej się ich pojawia.

Nowoczesny pokój dzienny - jakim sposobem go dobrze oświetlić? Które lampy wyselekcjonować?

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
metraż
Author: Technolux
Source: Technolux
Nowoczesny pokój dzienny w naszych domach pełni kilka rozmaitych, ale nadzwyczaj ważnych funkcji. Wypoczywamy w nim, przyjmujemy gości, powinien być ciepły, rodzinny, a równolegle reprezentacyjny.

Pora na jakiś remont mieszkania albo mieszkania to znaczy jak wszystko zaplanować, żeby przebiegł on sprawnie i szybko

 • Posted on: 4 October 2022
 • By: addmean
remont
Source: pixabay.com
Każdy, kto będzie stawał przed większym lub mniejszym remontem swojego mieszkania czy domu powinien mieć świadomość tego, żeby wszystko to należycie zaplanować. Będzie to o tyle ważne, że pozwoli uniknąć niepotrzebnego zamieszania, a i też kosztów. Dlatego też na przykład za zakupy powinno się wziąć odpowiednio wcześnie, tak żeby mieć odpowiednio dużo czasu na to, żeby wszystko co niezbędne bez pośpiechu zakupić.

Projekt domu jednorodzinnego musi być wykonany przez doświadczonego architekta, dlatego najlepiej będzie, jeśli skorzystamy z usług profesjonalnej agencji

 • Posted on: 7 August 2022
 • By: addmean
projektowanie
Author: Multi
Source: Multi
Budowa domu to spore przedsięwzięcie, do którego należy przygotować się dość skrupulatnie. Zacząć powinniśmy przede wszystkim od zastanowienia się, jak chcielibyśmy mieszkać: ile potrzebujemy pomieszczeń, jaki preferujemy styl domów, czy lubimy dużo przestrzeni czy może przytulne wnętrza. Od tego typu pytań zależy oczywiście projekt domu jednorodzinnego, który jest kluczowy do postawienia gotowej konstrukcji.

Fronty szklane przedstawiają się bardzo gustownie - sprawdź, jak to zastosować u siebie w domu

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
szkło
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Coraz częściej w różnorakich sytuacjach stosujemy szkło

Technika idzie do przodu, a co się z tym wiąże, mamy szansę obrobić w taki sposób szkło, że będzie ono mocne i jednocześnie bardzo gustowne. To właśnie sprawia, że znacznie częściej będzie stosowane w miejscach, o których jeszcze jakiś czas temu w ogóle byśmy nie myśleli. Przez to należy się przyjrzeć wszystkim propozycjom oraz zadecydować, czy odnajdziemy tam coś odpowiedniego dla siebie.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub drobne renowacje, wymagają specjalnego planu, a przede wszystkim solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie powinno się zaczynać bez rozważenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować czynności z nim związane, czy układanie paneli jest trudne, gdzie najszybciej znajdziemy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy ogrom ofert dotyczących prac remontowych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania ścian, wymiany okien i drzwi lub układania paneli.

Nowoczesny sposób na przełamanie nudnego wystroju Twojego domu

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Sufit podwieszany
Author: Sufit podwieszany
Source: Sufit podwieszany
Nie istnieje mieszkanie, bez sufitu. Jednakże w każdym z pomieszczeń wygląda on zupełnie inaczej. Niektórzy mają zamiłowanie do sufitów w kolorze białym, inni wolą bardziej zwracające uwagę rozwiązania. Sufit podwieszany przedstawia taką właśnie alternatywę.

Lacobel – Szkło w kuchni, które w nieskomplikowany, nowoczesny i estetyczny sposób odmieni Twoje wnętrze

 • Posted on: 11 July 2022
 • By: addmean
Szklany stół
Author: Lee Haywood
Source: http://www.flickr.com
Zagospodarowywanie kuchni w nowym mieszkaniu czy też odnawianie już posiadanej nie jest w aktualnych czasach problemowym działaniem. W dzisiejszych czasach na rynku istnieje ogromny wybór produktów i materiałów, które pomogą stworzyć z kuchni wyśnione miejsce nie tylko do gotowania, ale też konsumowania dań.

Jak urządzić hurtownię z owocami?

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
kraków
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Hurtownie z owocami zajmują się dystrybucją świeżych warzyw oraz owoców przez cały rok. W związku z tym bardzo ważną rolę odgrywa tu zarówno odpowiedni transport towarów, jak też sposób ich magazynowania, jaki umożliwi zachowanie ich świeżości poprzez dłuższy czas.


W jaki sposób zatem powinna wyposażona być hurtownia warzyw oraz owców? Najważniejszym elementem, jeśli chodzi o wyposażenie hurtowni owoców będzie zapewnienie środków umożliwiających składowanie produktów, czyli sprzętu zapewniającego zredukowanie temperatury.

Stawiajmy na inteligentny dom - nowoczesność już u nas

 • Posted on: 18 May 2022
 • By: addmean
Nie trać prądu na darmo
Author: Skoff
Source: Skoff
Wewnętrzny i zewnętrzny wygląd posiadanego przez nas domu jak najbardziej może cechować się mocno tradycyjną prezencją - jeśli mamy kasę, jakby nie patrzeć moglibyśmy zakupić nawet klasyczną willę, którą zapewne znamy ze starych polskich klasyków. Jednakże jeśli już w grę wchodzi urządzanie wnętrz swojego domostwa i planowanie najróżniejszych udogodnień, trudno już zapomnieć, że jest 2014 rok. Głównie trzeba napisać trochę więcej o inteligentnych domach.

Pages