Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Wnętrza

Projekt domu jednorodzinnego musi być wykonany przez doświadczonego architekta, dlatego najlepiej będzie, jeśli skorzystamy z usług profesjonalnej agencji

 • Posted on: 28 November 2020
 • By: addmean
projektowanie
Author: Multi
Source: Multi
Budowa domu to niemałe przedsięwzięcie, więc należy się przygotować do niego dość skrupulatnie. Zacząć powinniśmy zwłaszcza od przemyślenia, jak chcielibyśmy mieszkać: ile potrzeba jest nam pomieszczeń, jaki podoba nam się styl domów, czy wolimy dużo przestrzeni czy może przytulne wnętrza. Od tego rodzaj pytań zależy oczywiście projekt domu jednorodzinnego, który jest podstawą do postawienia gotowej konstrukcji.

Wilgotność drewna a także metody jej badania

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
Salon w stylu nowoczesnym
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Drewno jest surowcem anizotropowym oraz higroskopijnym. Stąd jego właściwości mechaniczne zależą od kształtowania się jego wilgotności.


W każdym użyciu drewna powinna być przestrzegana reguła utrzymania stałej wymaganej wilgoci technicznej, równoważnej przy jakiej nie zmienia one własnych kształtów.

Artdesign, innymi słowy na czym polega praca projektanta

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
Architekt podczas pracy
Artdesign zajmuje się projektowaniem architektury wnętrz jak również szeroko docenionego designu. Artdesign tworzy z reguły zespół - wszyscy pracownicy są konstruktorami wnętrz, a im większa rozpiętość zespołu, tym atrakcyjniej dla danego studia, dlatego że podejmując dyskusję nad koncepcyjnym wyjściem przestrzeni wnętrza, dociera się do wspólnych wniosków, wzbogacając projekt o indywidualne pojęcie na jego poszczególne elementy, nie zatracając przy tym jego jedności.

Kilka przydatnych informacji na temat tego, jak kupować salonowe lampy.

 • Posted on: 22 November 2020
 • By: addmean
oświetlenie
Source: pixabay.com
Oświetlenie salonu odgrywa ogromną rolę w jego całościowej aranżacji, o czym nadal wiele osób zapomina. Kupują one może nawet ładne i pasujące do całości lampy, ale te wybory są dość przypadkowe, a z pewnością nie poprzedzone jakimś długim zastanowieniem się i skorzystaniem z fachowych porad. A w praktyce przy pomocy światła można naprawdę sporo poprawić w swoim salonie, lecz również dużo popsuć jeśli się podejdzie do tego mało umiejętnie.

O czym warto pomyśleć, planując aranżację mieszkania

 • Posted on: 20 November 2020
 • By: addmean
Kiedy planujemy zakup mieszkania, bardzo niebagatelną rolę odgrywa nie tylko ilość powierzchni, ale jej rozkład. Ma to duże znaczenie przy użytkowaniu takiego mieszkania. Niestandardowe płaszczyzny trudno umeblować. Nierzadko domagają się one specyficznych rozwiązań. Bardzo często w podobnych wypadkach z pomocą przychodzą sklepy meblowe, które proponują dobranie odpowiedniego umeblowania. Niebanalne projekty to także poletko do popisu dla naszej fantazji. Dzięki starannie dobranej zabudowie, możemy zmienić zwykle wyposażenie domu w idealny azyl.

Jakie są najważniejsze cechy dobrze urządzonego wnętrza mieszkania, jak podejść do tego tematu

 • Posted on: 18 November 2020
 • By: addmean
aranżacja wnętrz
Author: Builders Design
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób podczas urządzania swojego wnętrza wybiera zupełnie przypadkowe meble, płytki i wyposażenie, zupełnie nie przejmując się tym, jaka będzie później funkcjonalność tak urządzonego wnętrza. O ile jeśli się ma większe mieszkanie może aż wielkiego kłopotu nie będzie, bo wszystko się pomieści, to jeśli tych metrów do wykorzystania zbyt dużo nie będzie, to należy zawalczyć o każdy fragment podłogi. I wtedy przypadkowe zakupy, bez zastanowienia się wcześniej zakończyć się mogą tym, że mieszkanie zwyczajnie będzie niezbyt praktyczne i wygodne.

Fronty szklane przedstawiają się bardzo gustownie - sprawdź, jak to zastosować u siebie w domu

 • Posted on: 15 October 2020
 • By: addmean
szkło
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Znacznie częściej w różnych sytuacjach wykorzystujemy szkło

Technika posuwa się do przodu, a co się z tym łączy, mamy szansę obrabiać w taki sposób szkło, że jest ono mocne oraz jednocześnie niesamowicie eleganckie. To właśnie spowoduje, że znacznie częściej okazuje się być stosowane w miejscach, o których jeszcze jakiś czas temu wcale byśmy nie myśleli. Przez to należy się przyjrzeć wszystkim ofertom i zdecydować, czy znajdziemy tam coś właściwego dla siebie.

Nowoczesny sposób na przełamanie nudnego wystroju Twojego domu

 • Posted on: 22 September 2020
 • By: addmean
Sufit podwieszany
Author: Sufit podwieszany
Source: Sufit podwieszany
Nie ma wnętrza, bez sufitu. Jednakże w każdym z mieszkań wygląda on zupełnie różnie. Są osoby,które lubują się w kolorze białym, przy czym są i takie,które preferują bardziej zwracające uwagę rozwiązania. Sufit podwieszany stanowi taką właśnie opcję.

Wyszukujesz solidnej jakości okien do domu - sprawdź propozycje wrocławskich firm

 • Posted on: 5 September 2020
 • By: addmean
okna
Author: OknoPlus
Source: OknoPlus
W każdym domu takie elementy jak drzwi lub okna są potrzebne i ich dobry wybór jest ważny dla wygodnego mieszkania. Coraz częściej stawiamy na modele, które wykonane są w konkretnym stylu i dodają naszym wnętrzom przyciągającego uroku. Powinno się natomiast nade wszystko skoncentrować się na ich jakości, bo ich kluczowym celem jest wpuszczanie do środka światła dziennego przy równoczesnym zachowaniu temperatury wewnątrz.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub niewielka przebudowa, wymagają odpowiedniego planu, a nade wszystko solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie należy zaczynać bez przemyślenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować czynności z nim związane, czy układanie paneli to ciężkie zadanie, gdzie najszybciej znajdziemy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy popsuje się instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy ogrom ofert dotyczących prac remontowych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania ścian, wymiany okien i drzwi lub układania paneli.

Pages