Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

wnętrz

Czym palić oszczędnie jak też ekologicznie?

 • Posted on: 20 April 2019
 • By: addmean
Płytki z kamienia
Author: ROGALA
Source: ROGALA
Strzelające szczapy drewna w palenisku wprowadzają nas w błogi nastrój. Drewno na opał jest stosunkowo tanie, np. w porównaniu z węglem kamiennym. Jeśli jednakże troszczymy się o przyrodę oraz szkoda nam wycinanych następnych hektarów lasów, powinniśmy rozważyć inne materiały opałowe.

Pustaki spod marki Porotherm - a więc, ceramika budowlana przedsiębiorstwa o nazwie Wienerberger

 • Posted on: 28 March 2019
 • By: addmean
łazienka
Author: Deante
Source: Deante
Wienerberger, jest to przedsiębiorstwo działająca na ryneczku Polskim od 1995 roczku, która to rozpoczęła własną wytwórstwo i sprzedaż od marki Porotherm, która to obejmuje rozwiązania dla domku związane ze ścianami oraz stropem.

Najnowsze technologie sprawiają, że branża budowlana oferuje wiele unikatowych oraz praktycznych rozwiązań

 • Posted on: 16 March 2019
 • By: addmean
prace
Branża budowlana nieustannie rozwija się i korzysta z nowatorskich technologii, aby stworzyć jak najlepsze budynki używając dobrej jakości materiałów. Mnóstwo rozwiązań sprawia, że koszty bardzo się obniżają, a budynek jest znacznie bardziej funkcjonalny.


Bardzo ważnym elementem każdego obiektu jest dach.

Jakie rozwiązania w urządzaniu mieszkań charakteryzują się obecnie niezwykle dużą popularnością?

 • Posted on: 9 March 2019
 • By: addmean
wizja - usługi
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
dlaczego warto jest się na nie zdecydować?


Urządzanie swojego mieszkania to dla wielu osób spełnienie marzeń. Dlaczego? zakupienie mieszkania często oznacza konieczność oszczędzania lub wzięcia kredytu – obie te sytuacje generują dużo wyrzeczeń, z tego względu nie należy się dziwić, że moment, w którym odbiera się klucze, jest rzeczywiście ważny.

Pragniesz żyć w wymarzonym domu? Znajdź do tego specjalistę

 • Posted on: 5 March 2019
 • By: addmean
dobrze urządzone mieszkanie
Author: Christian Jensen
Source: http://www.flickr.com
Zapewne każdy, kto przynajmniej raz w życiu stanął już przed zadaniem przygotowania swojego własnego miejsca zamieszkania świetna wie o tym, że uzyskanie w tej kwestii rzeczywiście zadowalających wyników w żadnym wypadku nie jest łatwe. Przecież w znacznym stopniu może na to wpływać bardzo wiele rozmaitych elementów, a dodatkowo trzeba mieć świadomość tego, że sama tylko aranżacjawnętrz stanowi aktualnie niezwykle rozbudowaną dziedzinę przy której w wielu przypadkach trzeba posiadać niemałą wiedzę.

Które drzwi mogą stanowić znakomicie bezpieczeństwo naszego domu?

 • Posted on: 26 February 2019
 • By: addmean
drzwi świdnica
Author: DiamondBack Truck Covers
Source: http://www.flickr.com
W jakimkolwiek lokalu znajdują się różnego rodzaju wejścia. Te najlepsze, najbardziej wytrzymałe to naturalnie wejścia zewnętrzne. Inne są te do łazienki, odmienne balkonowe, a jeszcze inne bywają drzwi do każdego z pokojów.


Wiele osób, jakie akurat finalizuje konstrukcję swego domu zastanawia się, w jakim miejscu najtaniej można by je zakupić.

Cały czas powodzeniem cieszą się projekty domów z poddaszem użytkowym

 • Posted on: 25 January 2019
 • By: addmean
remonty
Jeżeli podjęliśmy decyzję, że chcemy się wybudować, to obowiązkowo powinniśmy najpierw na spokojnie obejrzeć oferowane projekty domków. Wtenczas prościej będzie nam powiedzieć, jak sporą działkę powinniśmy mieć oraz co obowiązkowo musi się na niej wyszukać, żebyśmy okazali się być zadowoleni.


projekty domów z poddaszem użytkowym nie powinny być kosztowne


Warto spojrzeć na projekty budynków, w których będziemy w stanie wykorzystać jak najwięcej powierzchni.