weterynarz

zwierzęta
Author: wrhoanaz
Source: http://www.sxc.hu
Kiedy decydujemy się na zwierzaka raczej nie zastanawiamy się nad tym jak będziemy go przewozić. Wiadomo, że w transporcie komunikacji miejskiej będziemy musieli mieć dla naszego pupila bilet, dla psa najlepiej również mieć kaganiec, kota lepiej trzymać w odpowiednim kuferku, inne zwierzątka takie jak królik czy chomik też. Jednak czasem, gdy trzeba pojechać ze zwierzakiem w długą podróż może być niewielki problem.
pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
O własnego pupila musimy jak najlepiej dbać

Jeżeli chcemy mieć psa, to musimy na początku zastanowić się, co będzie nam niezbędne do jego właściwej pielęgnacji oraz rozwoju. Tylko wtenczas będziemy w stanie odpowiedzieć, czy będzie nas na niego stać oraz co więcej, jedynie wówczas będziemy odpowiednio przyszykowani, żeby pod naszym dachem pojawił się jakiś czworonóg - dbaj o swojego zwierzaka . Obowiązkowo warto tu również zaznaczyć, że nie wszystko będzie dobre dla każdego psa, zatem powinniśmy się jeszcze zapoznać z opisem danej rasy, nad którą się namyślamy, tak aby posiadać pewność, że naprawdę znamy wymagania naszego przyszłego podopiecznego.
Kupno
Author: Reynaers
Source: Reynaers
Właściciele kotów nie muszą skarżyć się na brak karm o jak najwyższej jakości, które byłyby idealne dla ich czworonogów. W dobrze zaopatrzonych sklepach zoologicznych mają szansę odszukać wiele interesujących produktów, w tym także specyfiki do walki z pchłami.