Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

usługi

Reklama outdoorowa jest jedną z ciekawszych form dotarcia do dużej liczby osób

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
reklama
Author: ING Group
Source: http://www.flickr.com
Rynek towarów i świadczeń jest dzisiaj niezwykle przepełniony i każdego dnia zdołamy wyszukać w sklepach wiele nowości. Przedsiębiorstwa intensywnie poszukują nowszych zastosowań promocji marki i dotarcia do jeszcze większego grona konsumentów, aby intensyfikować własne wyniki. Nie sposób ukryć, iż rozlegle rozumiana reklama jest i będzie przysłowiową dźwignią handlu, od jakiej w wielkim stopniu zależy powodzenie firmy. Z tego względu wyszukuje się nowszych rozwiązań marketingowych, wykorzystuje nowomodne techniki, ale tym samym nie odstępuje się od rozpoznawalnych powszechnie możliwości promocji.

Szukanie mieszkanka do wynajęcia – jak nie pogubić się w gąszczu ofert

 • Posted on: 22 February 2021
 • By: addmean
wynajem lokali użytkowych wrocław
Author: Dulux®
Poszukiwanie mieszkania jest czasochłonne. Doskonale wiedzą to ci, jacy miesiącami odpędzają godziny przed laptopem w poszukiwaniu doskonałej oferty. W jaki sposób przyspieszyć poszukiwania? Doradzamy.


Szukanie mieszkania to proces, do którego powinniśmy się przygotować.

Ciekawe propozycje na wyciągnięcie ręki – usługi z Wrocławia

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
Parkiet drewniany
Author: Jakob Fix
Source: http://www.flickr.com
Wybór możliwości wśród dostępnych obecnie usług jest bardzo rozbudowany. Ciągle poszerzają się najbardziej polecane przez klientów propozycje. Między innymi usługę taką jak cyklinowanie parkietu Wrocław jako stolica Dolnego Śląska rekomenduje klientom. Ogromne doświadczenie naszych ekspertów, ich zaangażowanie w swoją prace oraz znakomite efekty, które są przez nich osiągane, bezsprzecznie przemawiają na korzyść tego rodzaju rozwiązań. Wskazane jest zapoznać się z nową propozycją naszych fachowców, by wybierać to, co znakomite.

Planujesz zakupić nieruchomość dla siebie albo swego zakładu? Zgłoś się do agencji obrotu nieruchomościami

 • Posted on: 31 December 2020
 • By: addmean
apartamentowiec
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Uznaje się, że w obecnych czasach zakupienie nieruchomości może okazać się świetną inwestycją zgromadzonych środków finansowych. Dużo osób decyduje się na sprawunek mieszkań albo działek, jakie po pewnym czasie można odsprzedać z dużym zyskiem lub wynajmować kolejnym osobom. Jednakże by nieruchomość przyniosła zyski oraz wzbudziła zaciekawienie w potencjalnych kupcach lub najemcach, warto poświęcić sporo czasu przy jej wyborze.

Jak upewnić się, czy klient jest zadowolony?

 • Posted on: 23 December 2020
 • By: addmean
wejście do sklepu
Author: Eric Daugherty
Source: http://www.flickr.com
We współczesnym zarządzaniu przedsiębiorstwem istnieje mnóstwo różnorakich metod na badanie satysfakcji klientów. Najczęściej zleca się niezależnym agencjom PR zrobienie ankiet, w których konsumenci wyrażają swoje opinie na temat towarów i pracowników firmy. Czasem także są zamieszczane rozbudowane kwestionariusze na stronach WWW. Niestety, tego rodzaju metody wykazują solidną wadę – klienci często nie odpowiadają szczerze, a same wyniki analizy nie oddają prawdy.

Jeśli szukamy dobrej klasy materiałów do wykończenia domu, to z łatwością znajdziemy je we Wrocławiu

 • Posted on: 7 December 2020
 • By: addmean
led
Author: Paolo Tonon
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli budujemy dom, to z pewnością pragniemy zyskać pewność, iż wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. Prace wykończeniowe są niesłychanie ważne, ponieważ na tym etapie czasami może nam umknąć sporo drobiazgów, które będą wpływały na istotne sprawy.

Kierowanie i administrowanie posiadłościami we Wrocławiu jak odbywa się i komu najkorzystniej jest to powierzyć?

 • Posted on: 29 November 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Francisco Anzola
Source: http://www.flickr.com
Zarządzanie nieruchomościami to działalność, jaka polega na odpłatnym robieniu czynności, jakie zlecane są przez właściciela danej posiadłości. Do zadań tych obstaje między innymi pilnowanie oraz prowadzenie konkretnej posiadłości, organizowanie celów (zarówno krótkoterminowych, jak także długoterminowych), jakie dotyczą zachowania posiadłości w jak najlepszym stanie, i także fachowe doradztwo w zakresie zarządzania daną nieruchomością.

Wynajem oraz kupno nieruchomości w Białymstoku

 • Posted on: 2 November 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Skuteczne odnalezienie nieruchomości do nabycia czy wynajęcia w podlaskiej stolicy wcale nie musi nas przerosnąć. Bez wątpienia proces ten wyjątkowo ułatwi nam rozpoczęcie współpracy z ekspertem, jakim jest białostocki agent nieruchomości.

Wyjątkowe projekty producenta Invado

 • Posted on: 28 October 2020
 • By: addmean
Author: Saint-Gobain Glass
Różnego rodzaju akcesoria oraz najróżniejsze wyposażenie do domów i mieszkań musi stuprocentowo spełniać najważniejsze wymagania klientów. Dzięki wielości rozwiązań, zapewnianych dzisiaj przez producentów – tych niezwykle lubianych na rynku, każdy kupujący ma opcję wybrania doskonałego dla siebie projektu. Pewne drzwi Invado Wrocław poleca nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę oraz znakomitą jakość, lecz także przez wzgląd na wpisywanie się w wymagania klientów i elegancję.

Jakimi sposobami wyszukać kompetentną ekipę budowlaną

 • Posted on: 24 October 2020
 • By: addmean
budowa domu
Source: pixabay
Postanowienie o zbudowaniu własnego domu łączy się z wieloma kłopotliwymi kwestiami, zacząwszy od doboru projektu, poprzez dobór firmy budowlanej, aż po wykończenie. Najważniejsze jest to, by budowę budynku powierzyć solidnej, specjalistycznej i doświadczonej ekipie budowlanej. Dzisiaj profesjonalne ekipy budowlane wykonują rozległy obręb prac, od budowy domu od fundamentów, przez wykończenie środka, a kończąc na funkcji inwestora zastępczego. Inwestor zaś pilnuje jedynie zaawansowanie prac budowlanych.

Biuro projektowe: czym jest praca takiego miejsca?

 • Posted on: 24 October 2020
 • By: addmean
budynek hotelu
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Z biurem projektowym najczęściej spotykamy się, kiedy mamy w planach zbudować dom. Bez projektu domu prace budowlane nie będzie bowiem możliwa.

Mając w planach budowę domu rodzinnego albo murowanego garażu bez wątpienia musimy wziąć pod uwagę biuro projektowe. Popularne biuro projektowe jest organizacją, jaka nie może działać bez konkretnych specjalistów.

Bardzo przydatny ma szansę się okazać program do projektowania instalacji elektrycznych

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
elektryka
Author: Kullez
Source: http://www.flickr.com
Bez elektryczności nie jesteśmy w stanie się obejść
Sporo sprzętów z których korzystamy funkcjonuje na prąd, przez to gdy go brakuje, niejednokrotnie nie umiemy sobie radzić z wykonaniem podstawowych zadań, a do tego jeszcze czujemy się zagubieni oraz rozdrażnieni. Przez to właśnie warto posiadać pewność, że wszystkie nasze instalacje elektryczne są dobrze położone, że nie będzie przychodziło do zwarć, a też trzeba powiedzieć, w którym miejscu się one pojawiają, tak aby w razie jakiegoś remontu nie obawiać się o ich rozcięcie oraz odcięcie źródła prądu. To również powoduje, że do układania takich instalacji powinniśmy najmować prawdziwego specjalistę, który posiada tutaj duże doświadczenie oraz który zaznaczy, w jaki sposób to wszystko ułożyć, tak żebyśmy byli usatysfakcjonowani z jego roboty i abyśmy w każdym miejscu posiadali podciągnięty prąd.

Obsługiwanie klientów - ta w pełni "na żywo" a także prowadzona przez telefon

 • Posted on: 1 October 2020
 • By: addmean
licznik wody
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Obsługiwanie ludzi to czynność, która to istnieje tak naprawdę od zawsze. Wraz z biegiem lat obsługiwanie klienta niewiarygodnie się po zmieniała i teraz przede wszystkim każdy pracownik, zajmujący się tego typu zadaniem, jest zmuszony przestrzegać dosyć wielu elementów, by zachęcić, a nie zniechęcać potencjalnego kupca, czy nawet już stałego klienta.

Pages