Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

usługi

Jak upewnić się, czy klient jest zadowolony?

 • Posted on: 4 December 2022
 • By: addmean
wejście do sklepu
Author: Eric Daugherty
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszym zarządzaniu firma znamy dużo różnorakich sposobów na badanie satysfakcji klientów. Zazwyczaj zleca się niezależnym agencjom marketingowym przeprowadzanie ankiet, w których konsumenci udostępniają swoje głosy na temat towarów i pracowników firmy. Czasem także są zamieszczane rozbudowane kwestionariusze na stronach internetowych. Niestety, tego rodzaju badania maja znaczną wadę – klienci często nie odpowiadają zgodnie z prawdziwym osądem, a same rezultaty analizy nie oddają do końca stanu rzeczywistego.

Jeśli szukamy dobrej klasy materiałów do wykończenia domu, to z łatwością znajdziemy je we Wrocławiu

 • Posted on: 4 December 2022
 • By: addmean
led
Author: Paolo Tonon
Source: http://www.flickr.com
Jeśli budujemy willę, to bez wątpienia pragniemy zyskać pewność, iż wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. Wykończeniowe prace są niezwykle istotne, gdyż na tym etapie czasem może nam umknąć bardzo wiele szczegółów, które będą miały wpływ na istotne sprawy.

Dom dobrze urządzony

 • Posted on: 2 December 2022
 • By: addmean
pompy ciepła
Author: Kenneth Freeman
Source: http://www.flickr.com
Chyba wszyscy się zgodzą, iż każdy dom wymaga pomysłowości i rozwiązań mających służyć mieszkańcom. Nie ulega wątpliwości, że wszyscy gospodarze starają się o to, aby ich budynek mieszkalny wyglądał nienagannie, co jednakże zrobić, żeby rzeczywiście tak było? Jak wyposażyć domowe wnętrza i jak zadbać, żeby niczego nie brakowało zarazem na zewnątrz jak i wewnątrz?

Czym jest wspólnota mieszkaniowa i jak na przykład zarządza się nieruchomością wspólną?

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Osiedle
Author: Dennis Adams
Source: http://www.flickr.com
Wspólnota mieszkaniowa jest tworzona poprzez wszystkich właścicieli, jakich lokale znajdują się w składzie określonej posiadłości. Wspólnota mieszkaniowa wynika z mocy prawa, wskutek tego nie jest potrzebna żadna umowa lub uchwała między właścicielami. Obecnie wyróżniamy malutką i ogromną wspólnotę mieszkaniową. Jeśli liczba lokali w posiadłości jest mniejsza niż siedem, wówczas mamy do czynienia z malutką wspólnotą mieszkaniową. Jeśli jest większa aniżeli siedem, wówczas mówimy już o pokaźnej wspólnocie mieszkaniowej.

Szkło od dawien dawna jest doceniane przez sektor budowlany

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Author: paulr.ca
Jego kolorystyka jak również praktyczność jest doceniana do dnia dzisiejszego, w rezultacie czego szkło ani trochę nie straciło na popularności i jest jednym z najczęściej stosowanych tworzyw w naszym otoczeniu. Zabudowy szklane nie dziwią więc.

Ciekawe propozycje na wyciągnięcie ręki – usługi z Wrocławia

 • Posted on: 14 November 2022
 • By: addmean
Parkiet drewniany
Author: Jakob Fix
Source: http://www.flickr.com
Wybór ofert wśród dostępnych teraz usług jest bardzo szeroki. Ciągle poszerzają się najbardziej rekomendowane przez klientów propozycje. Między innymi usługę taką jak cyklinowanie parkietu Wrocław jako dolnośląska stolica rekomenduje klientom. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów, ich zaangażowanie w swoją prace oraz doskonałe efekty, co są przez nich osiągane, niezaprzeczalnie przemawiają na korzyść tego rodzaju rozwiązań. Wskazane jest zapoznać się z nową propozycją naszych fachowców, by wybierać to, co doskonałe.

W jaki sposób odszukać doświadczoną firmę z branży budowlanej?

 • Posted on: 25 September 2022
 • By: addmean
Plac budowy
Author: Edsel Little
Source: http://www.flickr.com
Firma budowlana prezentuje duży wybór usług. Jej celem jest, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany z przeprowadzanych prac. Grono fachowców zajmuje się nie tylko budowaniem domów i remontami, lecz także między innymi mniejszymi pracami budowlanymi oraz sporządzaniem kosztorysów odnoszących się do realizowanych działań.

W jaki sposób przebiegają inwestycje budowlane

 • Posted on: 10 August 2022
 • By: addmean
wynajem żurawi wrocław
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie w Polsce prowadzonych jest bardzo wiele nowych inwestycji. Nasz kraj ulega prężnie się rozwija, rośnie popyt na wszelkiego rodzaju usługi. Co więcej, można zaobserwować proces migracji ludzi ze wsi i małych miejscowości do dużych aglomeracji, co sprawia, iż konieczna jest budowa nowych osiedli, w celu zapewnienia nowoprzybyłym osobom miejsce do zamieszkania i życia. Dla deweloperów prowadzenie takich inwestycji wiąże się z ogromem spraw, które należy dopilnować i załatwić.

Białostockie instalacje elektryczne i układanie paneli w dobrych cenach

 • Posted on: 10 August 2022
 • By: addmean
bloki
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Jeśli zachodzi potrzeba, spełnimy wymagania każdego klienta stuprocentowo. Rewelacyjni fachowcy z branży pracują właśnie dla nas! Biorąc pod lupę usługę taką jak układanie paneli spisuje się naprawdę dobrze, dlatego trzeba zaufać sprawdzonej firmie już dziś i przekonać się samodzielnie. Cyklinowanie podłóg, duży wybór paneli, precyzja… To wszystko zapewnione jest każdemu zainteresowanemu skorzystaniem z usług sprawdzonej ipolecanej firmy z Białegostoku. Zaufaj nam, a nie będziesz żałować tej decyzji.

Obsługiwanie klientów - ta w pełni "na żywo" a także prowadzona przez telefon

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
licznik wody
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Obsługiwanie ludzi to czynność, która to istnieje właściwie od zawsze. Wraz z biegiem lat obsługiwanie klienta niewiarygodnie się po zmieniała i teraz ponad wszytko każdy pracownik, który zajmuje się tego typu zadaniem, musi przestrzegać dosyć wielu elementów, by zachęcać, a nie zniechęcić potencjalnego kupca, czy tez nawet już stałego klienta.

Funkcjonowanie wspólnych mieszkań może upodabniać się w pewnym sensie z demokratycznymi rządami.

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
nieruchomość na sprzedaż
Author: Mark Moz
Source: http://www.flickr.com
Faktycznie o stanie całej kamienicy bądź bloku biorą odpowiedzialność jego mieszkańcy. Mimo wszystko tam gdzie jest najwięcej głosów, tam może być także najwięcej zamieszania. Tak więc warto użytkować z świadczeń wybranej osoby, która będzie namiestnikiem tej nieruchomości.

Reklama outdoorowa jest jedną z ciekawszych form dotarcia do dużej liczby osób

 • Posted on: 14 July 2022
 • By: addmean
reklama
Author: ING Group
Source: http://www.flickr.com
Rynek produktów i świadczeń jest aktualnie nadzwyczaj przepełniony i na co dzień potrafimy znaleźć w centrach handlowych wiele nowości. Marki usilnie wyszukują odkrywczych rozwiązań promocji marki i dotarcia do jeszcze większego grona konsumentów, by zwiększać własne rezultaty. Nie można ukryć, że rozlegle pojmowana reklama jest i będzie przysłowiową dźwignią handlu, od jakiej w wielkim stopniu zależy powodzenie firmy. Z tego względu wyszukuje się nowych rozwiązań marketingowych, użytkuje współczesne technologie, ale zarazem nie odstępuje się od rozpoznawalnych powszechnie form promocji.

Wsparcie prawników podczas różnych spraw powiązanych z prowadzeniem działalności lub sprzedażą nieruchomości

 • Posted on: 2 July 2022
 • By: addmean
szafki
Author: Röben Polska Sp. z o.o.
Source: Röben Polska Sp. z o.o.
W dzisiejszych czasach obeznanie w wielu dziedzinach wiedzy jest niezwykle znaczące i korzystne w szczególności, gdy w naszym codziennym życiu jest to ważny element.

Jakimi sposobami wyszukać kompetentną ekipę budowlaną

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
budowa domu
Source: pixabay
Decyzja o wybudowaniu własnego domu łączy się z wieloma skomplikowanymi sprawami, zacząwszy od wyboru projektu, przez wybór firmy budowlanej, aż po wykończenie. Najistotniejsze jest to, aby budowę domu powierzyć solennej, sprofilowanej i profesjonalnej ekipie budowlanej. Dzisiaj fachowe zespoły budowlane realizują duży zasięg prac, od budowy domu od posad, poprzez wykończenie środka, a kończąc na funkcji inwestora zastępczego. Inwestor zaś kontroluje wyłącznie postęp prac budowlanych.

Pages