Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

usługi

Profesjonalne prace remontowe

 • Posted on: 13 January 2020
 • By: addmean
budowa
Author: Times Square Public Relations
Source: Times Square Public Relations
Szeroko rozumiana branża budowlana bez wątpienia jest obecnie bardzo rozwinięta, choć nie powinno w tym być raczej niczego szczególnie dziwnego. Przecież pełni ona bardzo istotną rolę w całej nowoczesnej gospodarce, a nawet w życiu codziennym właściwie każdego człowieka. Z najróżniejszych rozwiązań pochodzących z tej branży korzystamy praktycznie bez przerwy, a jeżeli będziemy chcieli chociażby zbudować dla siebie wymarzony dom, to będziemy musieli zwrócić się właśnie do niej. Jeśli jest ona obecnie tak bardzo rozwinięta, to warto zwrócić uwagę na to, że może to być również fantastyczna propozycja dla każdego, kto tylko poszukuje dla siebie faktycznie ciekawej pracy.

Jak znaleźć dobrego geodetę

 • Posted on: 23 December 2019
 • By: addmean
geodeta sprawdzający mapy
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
W czasie projektowania drogi, działki lub budynku należy zadbać o bardzo wielką ilość kwestii związanych z pomiarem. sporo poszczególnych spraw podczas budowy zależy tutaj od indywidualnych potrzeb,jak i od gustu klienta i przeznaczenia odpowiedniego budynku. Podejmowanie wielu mniej bądź bardziej ważkich wyborów co do wytyczania granic nieruchomości zajmuje w dzisiejszych czasach cenny dla każdego czas.

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne zwłaszcza wtedy, gdy wykonujemy rozmaitego rodzaju naprawy i prace wykończeniowe,

 • Posted on: 19 December 2019
 • By: addmean
granit
Author: Helen Simonsson
Source: http://www.flickr.com
... w jakich wykorzystuje się między innymi wynajem rusztowań Łódź i inne


Są takie prace przy domu, które wymagają zachowania dużej ostrożności. Do takich zadań zaliczamy na pewno prace wynikające z remontu, zarazem na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.


Obecnie usługi remontowe Łódź obejmują najróżniejsze obszary.

Ogród to moje hobby - jakie akcesoria czy gadżety są tak naprawdę potrzebne ogrodnikowi hobbyście

 • Posted on: 9 December 2019
 • By: addmean
zbrojenie
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
Uprawianie ogrodu albo ogródka daje wiele radości, jak również mnóstwo okazji do tego, by niedzielne czy czwartkowe popołudnia spędzać na wolnym powietrzu. Prace zaczynają się wczesną wiosną albo nawet końcem zimy i w żadnym razie nie kończą się razem z pojawieniem się pierwszych przymrozków. Z kolei zimę można również wykorzystać w twórczy sposób - wertowanie branżowych miesięczników i vademeców, a nawet uczestnictwo w targach ogrodniczych to zaledwie wybrane pomysły.

Dom dobrze urządzony

 • Posted on: 22 October 2019
 • By: addmean
pompy ciepła
Author: Kenneth Freeman
Source: http://www.flickr.com
Chyba wszyscy się zgodzą, iż każdy dom wymaga pomysłowości i rozwiązań, które mają służyć domownikom. Nie da się ukryć, że wszyscy gospodarze starają się o to, by ich budynek mieszkalny prezentował się nienagannie, co jednakże zrobić, żeby rzeczywiście tak było? Jak zaaranżować swoje wnętrza i jak zadbać, by niczego nie zabrakło zarazem na zewnątrz jak i wewnątrz?

W współczesnych czasach sprawnie funkcjonująca klimatyzacja w biurze to właściwie podstawa

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeśli pracujesz w biurze, z pewnością wiesz, jak trudno tam wytrzymać latem bez klimatyzacji. Właściwie każda firma dzisiaj inwestuje w jej zamontowanie - w lecie, kiedy temperatury dochodzą nawet do trzydziestu kilku stopni, siedzenie w rozgrzanym biurze oczywiście nie należy do najprzyjemniejszych, szczególnie jeśli pracownicy muszą być elegancko ubrani przez cały czas.

Planujesz zakupić nieruchomość dla siebie albo swego zakładu? Zgłoś się do agencji obrotu nieruchomościami

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
apartamentowiec
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Uznaje się, że w dzisiejszych czasach zakup nieruchomości może być świetną inwestycją zgromadzonych funduszy. Sporo osób decyduje się na sprawunek mieszkań albo terenów, które po pewnym czasie można odsprzedać z poważnym zyskiem lub wynajmować kolejnym osobom. Niemniej aby nieruchomość przyniosła zysk i wzbudziła zainteresowanie w potencjalnych kupcach lub najemcach, należy poświęcić więcej czasu przy jej wyborze.

Jak upewnić się, czy klient jest zadowolony?

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
wejście do sklepu
Author: Eric Daugherty
Source: http://www.flickr.com
W obecnym zarządzaniu działalnością gospodarczą istnieje mnóstwo rozmaitych metod na badanie satysfakcji klientów. Zwykle zleca się outsourcingowym agencjom marketingowym zrealizowanie ankiet, w których klienci udostępniają swoje głosy na temat towarów i obsługi. Czasem również są zamieszczane kompleksowe kwestionariusze na portalach internetowych. Niestety, tego sortu metody posiadają znaczną wadę – klienci nierzadko nie odpowiadają zgodnie z prawdziwym osądem, a same rezultaty badania nie oddają rzeczywistości.

Bardzo przydatne rady prawne- dla klientów prywatnych bądź dla firm , które potrzebują obsługi prawnej

 • Posted on: 28 July 2019
 • By: addmean
prawo
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Czasami zdarzają się sytuacje, w których porada prawnika jest niezbędna. Warto wiedzieć gdzie poszukiwać tego rodzaju pomocy, kiedy pojawią się różnego rodzaju kłopoty związane z kwestiami prawnymi. Nie każdy z nas zna na tyle dobrze prawo, by móc poradzić sobie z każdą sytuacją. Pomoc prawnika nierzadko jest niezwykle przydatna, niezależnie od tego czy mamy problemy z nieuczciwym pracodawcą czy może dostaliśmy wezwanie do sądu.

Tymczasowe ogrodzenia oraz zsyp do gruzu - warte uwagi rozwiązania w czasie budowy

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Zsyp gruzu
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie zdecydowana większość z nas zechciałaby żyć na świecie, w którym nie musimy mieć bram, kluczy czy zamków w drzwiach. W idealnym świecie pozostawimy majątek naszego życia w niestrzeżonym oraz niezamkniętym mieszkaniu a po powrocie mamy pewność, że wszystko będzie tam gdzie powinno. Niestety sprawa ma się zgoła inaczej. Posiadacze aut wykupują AC w celu zabezpieczenia auta przed kradzieżą, właściciele sklepów instalują kamery a policja spisuje kolejne zgłoszenia.

Szukanie mieszkanka do wynajęcia – jak nie pogubić się w gąszczu ofert

 • Posted on: 17 June 2019
 • By: addmean
wynajem lokali użytkowych wrocław
Author: Dulux®
Szukanie mieszkania jest czasochłonne. Doskonale wiedzą to ci, którzy miesiącami spędzają długie godziny przed monitorem w poszukiwaniu doskonałej oferty. Jak przyspieszyć poszukiwania? Doradzamy.


Poszukiwanie mieszkania to proces, do którego powinniśmy się przygotować.

Gdzie powinno się poszukiwać solidnej firmy, która robi projekty warsztatowe?

 • Posted on: 14 June 2019
 • By: addmean
rusztowania
Author: James Case
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukasz rzetelnej, kompetentnej i fachowej firmy, jaka wykonuje projekty warsztatowe to najlepiej zrobisz, jeśli posłużysz się Internetem. Jest to dzisiaj najlepsza opcja, albowiem w Sieci bez problemu odkryjesz to co potrzebujesz, w tym też firmy i przedsiębiorstwa, które realizują profesjonalne projekty warsztatowe.

Zbiornik na deszczówkę to właściwe rozwiązanie

 • Posted on: 12 June 2019
 • By: addmean
budynek - wizerunek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej uwagi przywiązuje się do tego, żebyśmy mieszkali w zgodzie z ekologią oraz abyśmy nie niszczyli środowiska naturalnego. Dlatego też pojawia się coraz więcej rzeczy, z których mamy szansę korzystać oraz które mocno ułatwią nam życie. Co więcej, żyjąc ekologicznie mamy szansę posiadać gwarancję, że w różnych sytuacjach znacznie uda nam się pomniejszyć rachunki za różne usługi, a to również powinno nas namówić, do bardziej ekologicznego sposobu życia.


Czy posiadamy kolorowe pojemniki na odpady?


Jeżeli pragniemy płacić mniej za śmieci, a do tego pragniemy posiadać świadomość że większość z nich pójdzie uzyskać oraz znowu zastosować, to z pewnością musimy się zaopatrywać w dobre pojemniki na odpady.

Pages