Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

usługi

Jakimi sposobami wyszukać kompetentną ekipę budowlaną

 • Posted on: 13 October 2021
 • By: addmean
budowa domu
Source: pixabay
Postanowienie o pobudowaniu własnego domu łączy się z wieloma skomplikowanymi kwestiami, począwszy od doboru projektu, przez wybór firmy budowlanej, aż po wykończenie. Priorytetem jest to, żeby budowę domu zlecić dobrej, sprofilowanej i doświadczonej ekipie budowlanej. Obecnie profesjonalne zespoły budowlane wykonują duży obręb prac, od budowy domu od posad, przez wykończenie środka, a kończąc na funkcji inwestora zastępczego. Inwestor zaś pilnuje wyłącznie postęp prac budowlanych.

Ciekawe propozycje na wyciągnięcie ręki – usługi z Wrocławia

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
Parkiet drewniany
Author: Jakob Fix
Source: http://www.flickr.com
Wybór możliwości wśród dostępnych teraz usług jest bardzo rozbudowany. Wciąż poszerzają się szczególnie cenione przez klientów propozycje. Między innymi usługę taką jak cyklinowanie parkietu Wrocław jako dolnośląska stolica rekomenduje klientom. Duże doświadczenie naszych ekspertów, ich zaangażowanie w swą prace oraz świetne efekty, co są przez nich osiągane, niezaprzeczalnie przemawiają na korzyść tego typu rozwiązań. Warto zapoznać się z najnowszą propozycją naszych specjalistów, by wybierać to, co najlepsze.

W jaki sposób zorganizować kwestię odpadów budowlanych po wykonanym renowacji?

 • Posted on: 1 October 2021
 • By: addmean
remont do domu
Author: c t
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że dokładny remont naszego miejsca zamieszkania potrzebuje od nas poświęcenia znaczącej ilości wolnego czasu na zrealizowanie zaplanowanych czynności. Cała trudność polega przeważnie na dopasowaniu każdych detalów naszego domowego wyekwipowania, przy zachowaniu jednocześnie walorów wizualnych i funkcjonalnych.

Dom dobrze urządzony

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
pompy ciepła
Author: Kenneth Freeman
Source: http://www.flickr.com
Chyba wszyscy się zgodzą, iż każdy dom wymaga wielu pomysłów i rozwiązań mających służyć mieszkańcom. Nie ulega wątpliwości, że wszyscy gospodarze starają się o to, aby ich budynek mieszkalny wyglądał jak najlepiej, co jednak zrobić, żeby faktycznie tak było? Jak wyposażyć swoje wnętrza i jak zadbać, żeby niczego nie zabrakło zarazem na zewnątrz jak i wewnątrz?

Wsparcie prawników podczas różnych spraw powiązanych z prowadzeniem działalności lub sprzedażą nieruchomości

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
szafki
Author: Röben Polska Sp. z o.o.
Source: Röben Polska Sp. z o.o.
Współcześnie obeznanie w wielu branżach wiedzy jest niezwykle istotne i pomocne w szczególności, gdy w naszym dziennym funkcjonowaniu jest to kluczowy szczegół.

Jak upewnić się, czy klient jest zadowolony?

 • Posted on: 7 July 2021
 • By: addmean
wejście do sklepu
Author: Eric Daugherty
Source: http://www.flickr.com
W obecnym zarządzaniu firma jest mnóstwo różnych sposobów na badanie satysfakcji klientów. Najczęściej zleca się outsourcingowym agencjom reklamowym zrealizowanie ankiet, w których konsumenci udostępniają swoje opinie na temat towarów i obsługi. Czasem też są udostępniane rozbudowane kwestionariusze na stronach internetowych. Niestety, tego typu badania wykazują sporą wadę – klienci często nie odpowiadają zgodnie z prawdą, a same rezultaty analizy nie oddają prawdy.

Biuro projektowe: czym jest praca takiego miejsca?

 • Posted on: 10 May 2021
 • By: addmean
budynek hotelu
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Z biurem projektowym zazwyczaj spotykamy się, kiedy mamy w planach wybudować dom. Bez projektu domu prace budowlane nie są możliwe.

Planując budowę budynku rodzinnego albo murowanego garażu na pewno musimy odwiedzić biuro projektowe. Cieszące się popularnością biuro projektowe jest instytucją, jaka nie ma prawa funkcjonować bez odpowiednich fachowców.

Wynajem oraz kupno nieruchomości w Białymstoku

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Skuteczne znalezienie nieruchomości do kupienia czy wynajęcia w podlaskiej stolicy wcale nie musi być zadaniem ponad nasze siły. Na sto procent proces ten wyjątkowo uprości nam rozpoczęcie wspólnej pracy ze specjalistą, którym jest białostocki agent nieruchomości.

Reklama outdoorowa jest jedną z ciekawszych form dotarcia do dużej liczby osób

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
reklama
Author: ING Group
Source: http://www.flickr.com
Rynek towarów i świadczeń jest dzisiaj niezwykle przepełniony i każdego dnia zdołamy wyszukać w sklepach wiele nowości. Przedsiębiorstwa intensywnie poszukują nowszych zastosowań promocji marki i dotarcia do jeszcze większego grona konsumentów, aby intensyfikować własne wyniki. Nie sposób ukryć, iż rozlegle rozumiana reklama jest i będzie przysłowiową dźwignią handlu, od jakiej w wielkim stopniu zależy powodzenie firmy. Z tego względu wyszukuje się nowszych rozwiązań marketingowych, wykorzystuje nowomodne techniki, ale tym samym nie odstępuje się od rozpoznawalnych powszechnie możliwości promocji.

Szukanie mieszkanka do wynajęcia – jak nie pogubić się w gąszczu ofert

 • Posted on: 22 February 2021
 • By: addmean
wynajem lokali użytkowych wrocław
Author: Dulux®
Poszukiwanie mieszkania jest czasochłonne. Doskonale wiedzą to ci, jacy miesiącami odpędzają godziny przed laptopem w poszukiwaniu doskonałej oferty. W jaki sposób przyspieszyć poszukiwania? Doradzamy.


Szukanie mieszkania to proces, do którego powinniśmy się przygotować.

Planujesz zakupić nieruchomość dla siebie albo swego zakładu? Zgłoś się do agencji obrotu nieruchomościami

 • Posted on: 31 December 2020
 • By: addmean
apartamentowiec
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Uznaje się, że w obecnych czasach zakupienie nieruchomości może okazać się świetną inwestycją zgromadzonych środków finansowych. Dużo osób decyduje się na sprawunek mieszkań albo działek, jakie po pewnym czasie można odsprzedać z dużym zyskiem lub wynajmować kolejnym osobom. Jednakże by nieruchomość przyniosła zyski oraz wzbudziła zaciekawienie w potencjalnych kupcach lub najemcach, warto poświęcić sporo czasu przy jej wyborze.

Jeśli szukamy dobrej klasy materiałów do wykończenia domu, to z łatwością znajdziemy je we Wrocławiu

 • Posted on: 7 December 2020
 • By: addmean
led
Author: Paolo Tonon
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli budujemy dom, to z pewnością pragniemy zyskać pewność, iż wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. Prace wykończeniowe są niesłychanie ważne, ponieważ na tym etapie czasami może nam umknąć sporo drobiazgów, które będą wpływały na istotne sprawy.

Kierowanie i administrowanie posiadłościami we Wrocławiu jak odbywa się i komu najkorzystniej jest to powierzyć?

 • Posted on: 29 November 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Francisco Anzola
Source: http://www.flickr.com
Zarządzanie nieruchomościami to działalność, jaka polega na odpłatnym robieniu czynności, jakie zlecane są przez właściciela danej posiadłości. Do zadań tych obstaje między innymi pilnowanie oraz prowadzenie konkretnej posiadłości, organizowanie celów (zarówno krótkoterminowych, jak także długoterminowych), jakie dotyczą zachowania posiadłości w jak najlepszym stanie, i także fachowe doradztwo w zakresie zarządzania daną nieruchomością.

Pages