Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

usługi

Ogród to moje hobby - jakie akcesoria czy gadżety są tak naprawdę potrzebne ogrodnikowi hobbyście

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
zbrojenie
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
Uprawianie ogrodu albo ogródka daje niemało zadowolenia, jak również nie mniej okazji do tego, aby weekendowe czy poniedziałkowe popołudnia spędzać na wolnym powietrzu. Prace rozpoczynają się wczesną wiosną lub nawet końcem zimy i w żadnym wypadku nie kończą się razem z pojawieniem się pierwszych przymrozków. Tymczasem zimę można także wykorzystać w kreatywny sposób - czytanie branżowych czasopism i poradników, a nawet udział w targach ogrodniczych to zaledwie wybrane pomysły.

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne zwłaszcza wtedy, gdy wykonujemy rozmaitego rodzaju naprawy i prace wykończeniowe,

 • Posted on: 14 October 2019
 • By: addmean
granit
Author: Helen Simonsson
Source: http://www.flickr.com
... w jakich wykorzystuje się chociażby wynajem rusztowań Łódź i inne


Są takie prace przy domu, które wymagają zachowania dużej ostrożności. Do tego typu zadań należą rzecz jasna prace związane z remontem, zarazem na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.


Aktualnie usługi remontowe Łódź obejmują rozmaite obszary.

W współczesnych czasach sprawnie funkcjonująca klimatyzacja w biurze to właściwie podstawa

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeśli pracujesz w biurze, z pewnością wiesz, jak trudno tam wytrzymać latem bez klimatyzacji. Właściwie każda firma dzisiaj inwestuje w jej zamontowanie - w lecie, kiedy temperatury dochodzą nawet do trzydziestu kilku stopni, siedzenie w rozgrzanym biurze oczywiście nie należy do najprzyjemniejszych, szczególnie jeśli pracownicy muszą być elegancko ubrani przez cały czas.

Planujesz zakupić nieruchomość dla siebie albo swego zakładu? Zgłoś się do agencji obrotu nieruchomościami

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
apartamentowiec
Author: Wawel Service
Source: Wawel Service
Uznaje się, że w dzisiejszych czasach zakup nieruchomości może być świetną inwestycją zgromadzonych funduszy. Sporo osób decyduje się na sprawunek mieszkań albo terenów, które po pewnym czasie można odsprzedać z poważnym zyskiem lub wynajmować kolejnym osobom. Niemniej aby nieruchomość przyniosła zysk i wzbudziła zainteresowanie w potencjalnych kupcach lub najemcach, należy poświęcić więcej czasu przy jej wyborze.

Jak upewnić się, czy klient jest zadowolony?

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
wejście do sklepu
Author: Eric Daugherty
Source: http://www.flickr.com
W obecnym zarządzaniu działalnością gospodarczą istnieje mnóstwo rozmaitych metod na badanie satysfakcji klientów. Zwykle zleca się outsourcingowym agencjom marketingowym zrealizowanie ankiet, w których klienci udostępniają swoje głosy na temat towarów i obsługi. Czasem również są zamieszczane kompleksowe kwestionariusze na portalach internetowych. Niestety, tego sortu metody posiadają znaczną wadę – klienci nierzadko nie odpowiadają zgodnie z prawdziwym osądem, a same rezultaty badania nie oddają rzeczywistości.

Profesjonalne prace remontowe

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
budowa
Author: Times Square Public Relations
Source: Times Square Public Relations
Szeroko rozumiana branża budowlana z całą pewnością stoi obecnie na bardzo wysokim poziomie rozwoju, choć nie powinno w tym być raczej niczego szczególnie dziwnego. Przecież pełni ona niesamowicie wręcz istotną rolę w całej współczesnej gospodarce, a nawet w życiu codziennym prawie każdego z nas. Z rozmaitych rozwiązań które wywodzą się z tej branży korzystamy właściwie cały czas, a jeżeli będziemy chcieli przykładowo postawić dla siebie idealny dom, to będziemy musieli zwrócić się właśnie do niej. Jeżeli stoi ona obecnie na tak wysokim poziomie, to musimy zwrócić uwagę na to, że może to być również świetna propozycja dla każdego, kto tylko poszukuje dla siebie faktycznie ciekawej pracy.

Bardzo przydatne rady prawne- dla klientów prywatnych bądź dla firm , które potrzebują obsługi prawnej

 • Posted on: 28 July 2019
 • By: addmean
prawo
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Czasami zdarzają się sytuacje, w których porada prawnika jest niezbędna. Warto wiedzieć gdzie poszukiwać tego rodzaju pomocy, kiedy pojawią się różnego rodzaju kłopoty związane z kwestiami prawnymi. Nie każdy z nas zna na tyle dobrze prawo, by móc poradzić sobie z każdą sytuacją. Pomoc prawnika nierzadko jest niezwykle przydatna, niezależnie od tego czy mamy problemy z nieuczciwym pracodawcą czy może dostaliśmy wezwanie do sądu.

Tymczasowe ogrodzenia oraz zsyp do gruzu - warte uwagi rozwiązania w czasie budowy

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Zsyp gruzu
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie zdecydowana większość z nas zechciałaby żyć na świecie, w którym nie musimy mieć bram, kluczy czy zamków w drzwiach. W idealnym świecie pozostawimy majątek naszego życia w niestrzeżonym oraz niezamkniętym mieszkaniu a po powrocie mamy pewność, że wszystko będzie tam gdzie powinno. Niestety sprawa ma się zgoła inaczej. Posiadacze aut wykupują AC w celu zabezpieczenia auta przed kradzieżą, właściciele sklepów instalują kamery a policja spisuje kolejne zgłoszenia.

Szukanie mieszkanka do wynajęcia – jak nie pogubić się w gąszczu ofert

 • Posted on: 17 June 2019
 • By: addmean
wynajem lokali użytkowych wrocław
Author: Dulux®
Szukanie mieszkania jest czasochłonne. Doskonale wiedzą to ci, którzy miesiącami spędzają długie godziny przed monitorem w poszukiwaniu doskonałej oferty. Jak przyspieszyć poszukiwania? Doradzamy.


Poszukiwanie mieszkania to proces, do którego powinniśmy się przygotować.

Gdzie powinno się poszukiwać solidnej firmy, która robi projekty warsztatowe?

 • Posted on: 14 June 2019
 • By: addmean
rusztowania
Author: James Case
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukasz rzetelnej, kompetentnej i fachowej firmy, jaka wykonuje projekty warsztatowe to najlepiej zrobisz, jeśli posłużysz się Internetem. Jest to dzisiaj najlepsza opcja, albowiem w Sieci bez problemu odkryjesz to co potrzebujesz, w tym też firmy i przedsiębiorstwa, które realizują profesjonalne projekty warsztatowe.

Zbiornik na deszczówkę to właściwe rozwiązanie

 • Posted on: 12 June 2019
 • By: addmean
budynek - wizerunek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej uwagi przywiązuje się do tego, żebyśmy mieszkali w zgodzie z ekologią oraz abyśmy nie niszczyli środowiska naturalnego. Dlatego też pojawia się coraz więcej rzeczy, z których mamy szansę korzystać oraz które mocno ułatwią nam życie. Co więcej, żyjąc ekologicznie mamy szansę posiadać gwarancję, że w różnych sytuacjach znacznie uda nam się pomniejszyć rachunki za różne usługi, a to również powinno nas namówić, do bardziej ekologicznego sposobu życia.


Czy posiadamy kolorowe pojemniki na odpady?


Jeżeli pragniemy płacić mniej za śmieci, a do tego pragniemy posiadać świadomość że większość z nich pójdzie uzyskać oraz znowu zastosować, to z pewnością musimy się zaopatrywać w dobre pojemniki na odpady.

Jakimi sposobami wyszukać kompetentną ekipę budowlaną

 • Posted on: 5 June 2019
 • By: addmean
budowa domu
Source: pixabay
Postanowienie o wybudowaniu własnego domu łączy się z wieloma kłopotliwymi sprawami, zacząwszy od wyboru projektu, poprzez dobór firmy budowlanej, aż po wykończenie. Priorytetem jest to, aby budowę domu zlecić solidnej, sprofilowanej i doświadczonej ekipie budowlanej. Aktualnie fachowe ekipy budowlane realizują obszerny obręb prac, od budowy domu od posad, przez wykończenie środka, a kończąc na roli inwestora zastępczego. Inwestor natomiast kontroluje jedynie zaawansowanie prac budowlanych.

Czym jest wspólnota mieszkaniowa i jak na przykład zarządza się nieruchomością wspólną?

 • Posted on: 2 June 2019
 • By: addmean
Osiedle
Author: Dennis Adams
Source: http://www.flickr.com
Wspólnota mieszkaniowa jest tworzona przez każdych właścicieli, jakich lokale znajdują się w składzie określonej nieruchomości. Wspólnota mieszkaniowa powstaje z mocy prawa, wobec tego nie jest potrzebna żadna umowa czy też uchwała między właścicielami. Dzisiaj wyróżniamy malutką oraz dużą wspólnotę mieszkaniową. Jeżeli ilość lokali w nieruchomości jest mniejsza niż siedem, wtenczas mamy do czynienia z małą wspólnotą mieszkaniową. Jeśli jest większa niż siedem, wtenczas mówimy już o istotnej wspólnocie mieszkaniowej.

Pages