Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Urządzenia

Przedsiębiorstwa wynajmujące asortyment budowlany posiadają na obecną chwilę bardzo duże wzięcie także wśród osób prywatnych

 • Posted on: 22 November 2021
 • By: addmean
drabina
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie coraz więcej osób podejmuje się samemu wielu zadań remontowych . Spora dostępność specjalnego osprzętu, jak i narzędzi pozwala sporo rzeczy robić na własną rękę i jednocześnie zaoszczędzić na wynajęciu brygady remontowej. Na rynku działa gro firm, jakie zajmują się wynajmem tego typu osprzętu, co przy okazjonalnych sytuacjach jest nadzwyczaj dobrą alternatywą.

Jakie udogodnienia mógłbyś wprowadzać w swojej firmie? Zobacz, jakie są najnowsze metody pakowania towarów!

 • Posted on: 20 November 2021
 • By: addmean
architekci
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/nova_top_pico_kolo.jpg
Zwykle producenci różnego rodzaju towarów nie przywiązują żadnej wagi do ich opakowywania - albo stawiamy na ślicznie i bardzo kosztowne opakowania albo zwyczajnie pakujemy nasze towary w cokolwiek, wychodząc z założenia, że i tak w wypadku transportu będą się one nieco niszczyły.

Na co zwracają szczególną uwagę klienci – oferta nagrzewnic

 • Posted on: 15 November 2021
 • By: addmean
nagrzewnica przenośna, domowa
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Producent wychodzi w kolejnym sezonie ze świeżą odsłoną sprzętów, takich jak właśnie nagrzewnice. Stałe zainteresowanie klientów wzbudzają w szczególności coraz lepsze ich funkcje. Cechą charakterystyczną kondensacyjnych nagrzewnic jest pełne ogrzewanie pomieszczeń. Duża regulacja umożliwia dostosowanie się do określanych przez domowników warunków. Potrzeby klientów są zwykle przez nich w jasny sposób zdefiniowane, dzięki czemu prościej jest naszym ekspertom dostosować bieżącą ofertę do stawianych przez nich kryteriów.

Spawarki w Nowym Sączu, kompresory Kraków

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
narzędzia
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
Kompresory to machiny, których zadaniem jest powiększenie ciśnienia gazu wprowadzanego do urządzenia. Trzeba mieć na uwadze, że podczas pracy kompresora wydzielana jest wielka ilość ciepła, jakie musi być gdzieś odprowadzane. W wypadku narzędzi użytkowanych w pojazdach chłodzenie to jest bezpośrednie, to znaczy nie nastręcza instalowania kolejnych chłodnic. Kompresory Kraków posiadają najbardziej popularne zastosowanie jako pompki do kół.

Nowoczesne domy – czyli sterowane jednym przyciskiem w smartfonie

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
salon w mieszkaniu
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Zautomatyzowane mieszkania to nie daleka przyszłość. Już obecnie można zdalnie włączać źródło światło i sprzęty gospodarstwa domowego, zamykać i otwierać drzwi. I to tylko za pośrednictwem pojedynczego guzika w tablecie!

Pragniesz żyć w wymarzonym domu? Znajdź do tego specjalistę

 • Posted on: 6 October 2021
 • By: addmean
dobrze urządzone mieszkanie
Author: Christian Jensen
Source: http://www.flickr.com
Dosłownie każdy, kto przynajmniej raz w życiu stanął już przed zadaniem przygotowania swojego własnego miejsca zamieszkania bardzo dobrze wie o tym, że uzyskanie w tej kwestii w stu procentach satysfakcjonujących efektów w żadnym wypadku nie jest proste. W końcu w bardzo dużym stopniu wpływa na to bardzo wiele różnych elementów, a oprócz tego trzeba wiedzieć o tym, że sama tylko aranżacja wnętrz stanowi obecnie niesamowicie wręcz rozbudowaną dziedzinę przy której nierzadko trzeba posiadać niemałą wiedzę.

Klimatyzator przenośny to ciekawa propozycja

 • Posted on: 5 October 2021
 • By: addmean
komfortowa sypialnia
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Nie będzie miało znaczenia, czy na dworze panuje upał czy mróz, my cały czas w pokojach mamy szansę mieć równą temperaturę, która nie będzie się zmieniała, jeśli jedynie taki program wybierzemy. To wszystko mogą nam zaproponować klimatyzatory, na których mamy możliwość ustawić bez trudu określoną temperaturę, dlatego właśnie należy w nie inwestować.


Czy wiemy jak będą działać klimatyzatory montaż ich nie bierze wiele czasu


Jeśli zaczyna nas denerwować to, że w naszych pokojach co jakiś czas odmienia się obowiązująca temperatura, to obowiązkowo musimy znaleźć na to właściwe rozwiązanie.

Sposoby osuszania domu a wskazówki ekspertów

 • Posted on: 30 September 2021
 • By: addmean
osuszacz powietrza
Mieszkanie w komfortowych warunkach nie ma prawa być jedynie luksusem, na co mogą sobie pozwolić jedynie nieliczni. Jest to w obecnych czasach coś, co nas określa oraz definiuje środowisko, w jakim funkcjonujemy. Dlatego też producenci wychodzą do klientów ciągle z ulepszonymi rozwiązaniami, które są w sposób bieżący dopasowywane do obecnych wymogów i kryteriów klientów.

Odwadnianie osadów, pochodzących ze ścieków - po co to robimy oraz skąd one w ogóle się biorą?

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
pracownicy
Author: Danfoss Sp. z o.o.
Source: Danfoss Sp. z o.o.
Gdyby nie filtracja wód dostarczanych do naszych własnych domów oraz mieszkań, nie raz znaleźlibyśmy się w bardzo niełatwej sytuacji - albo schorowani, albo nawet trafilibyśmy na tamten świat.

Kolektory słoneczne łódź ma szansę nam zaproponować

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
Kolektor
Author: Armacell
Source: Armacell
Energia słoneczna będzie znacznie częściej wykorzystywana
Warto wydawać sobie sprawę z tego, że możemy wykorzystywać z odmiennych źródeł zasilania, które zezwolą nam na duże ograniczenie wydatków na rachunki za prąd. Dlatego właśnie tak wielkim powodzeniem raduje się zdobywanie energii słonecznej i przerabianie jej na energię zasilającą nasze sprzęty.

Czujniki temperatury mają wiele zastosowań w naszym życiu

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
czujnik temperatury
Dzięki Pt 100 mamy szansę poznać temperatury zwyczajnie nie do zmierzenia Istnieją takie dziedziny przemysłu, które we własnej produkcji wykorzystują lub bardzo spore, lub naprawdę niskie temperatury, przez to wymagały one czegoś, dzięki czemu będą miały szansę sprawdzić te temperatury.

Urządzenia potrzebne do różnych pomiarów, które muszą się znaleźć w każdym mieszkaniu

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Profesjonalne urządzenie pomiarowe
Author: Kopp - Podłogi Naturalnie Dosko
Source: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe.
Do oznaczania różnego rodzaju parametrów konieczne są właściwe narzędzia. Często jednak bywa tak, że pewnych narzędzi stworzonych lata temu, nie ma sensu zmieniać, bo są rzeczywiście świetne. Dlatego wciąż znana jest elektroda szklana, która ma za zadanie pomóc przy oznaczeniu jonów wodorowych.

Maszyny budowlane - jak dokonać dobrego wyboru? Radzimy i opisujemy typowe problemy

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
koparka
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Fakt zakupu urządzeń budowlanych jest ogromną inwestycją. Co jest istotne w czasie poszukiwania i podpisywania umowy? Jako priorytet należy fakt, że w zależności od marki, rodzaju maszyny i kilku dodatkowych czynników, cena może sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych. Dla niejednej firmy to bardzo znacząca suma pieniędzy. Zwyczajną jest więc koncepcja, iż jej wykorzystanie zobowiązuje do dokładnej analizy.

Pages