Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Urządzenia

Czujniki temperatury mają wiele zastosowań w naszym życiu

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
czujnik temperatury
Dzięki Pt 100 możemy poznać temperatury normalnie nie do zmierzenia Istnieją takie gałęzie przemysłu, które we własnej produkcji wykorzystują lub niesamowicie spore, lub bardzo małe temperatury, dlatego potrzebowały one czegoś, przez co będą miały szansę zmierzyć te temperatury.

Sposoby osuszania domu a wskazówki ekspertów

 • Posted on: 8 February 2021
 • By: addmean
osuszacz powietrza
Mieszkanie w komfortowych warunkach nie może być dobrem luksusowym, na jaki mogą sobie pozwolić jedynie nieliczni. Jest to w obecnych czasach coś, co nas określa oraz definiuje środowisko, w jakim funkcjonujemy. Z tego też powodu producenci wychodzą do klientów nadal z unowocześnionymi rozwiązaniami, które są w sposób bieżący dopasowywane do obecnych wymogów i kryteriów klientów.

Jeżeli planujesz budować dom, wykorzystuj w nim nowoczesne instalacje i najnowsze projekty

 • Posted on: 5 February 2021
 • By: addmean
instalacje
Author: CoCreatr
Source: http://www.flickr.com
Na przestrzeni lat zmieniał się charakter konstruowania i projektowania budynków mieszkalnych. Dążono do tego, by doskonalić konstruowane obiekty, podnosząc ich atrakcyjność wizualną, jak również funkcjonalność i bezpieczeństwo. W dzisiejszych czasach osoby budujące domy, mają do swojej dyspozycji szereg ciekawych narzędzi, przez co budynek staje się jeszcze bardziej komfortowy, a przy tym naprawdę nowoczesny.

Narzędzia są niezbędne w każdej dziedzinie ludzkiej aktywności. Które narzędzia są Ci najbardziej niezbędne?

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
mining machines
Author: Martin Hefner
Source: http://www.flickr.com
niezastąpione podczas pracy, niezastąpione w wielu momentach – narzędzia. cóż byśmy bez nich zdziałali? Nawet najprostsze sprawy byłyby dla nas zbyt nie do zrobienia, nie myśląc już o bardziej wymagających sprawach. dobrze zdawali sobie z tego sprawę także nasi przodkowie, którzy używali prostych przyrządów i dzięki temu z sukcesem mogli pokonywać swoje problemy. dziś dostęp do narzędzi jest nieograniczony, dlatego wspierają nas one przy banalnych naprawach, przy większych projektach, jak przy zupełnie ogromnych budowach, jak na przykład wiertnica.

Jak powinny być przygotowane budynki przemysłowe producentów żywności?

 • Posted on: 5 January 2021
 • By: addmean
Chłodnia
Author: Bruce Guenter
Source: http://www.flickr.com
Przechowywanie żywności powinno być niezwykle sterylne, a pomieszczenia przemysłowe precyzyjnie do tego celu przygotowane. To niezwykle ważne, ponieważ żadne przedsiębiorstwo nie może dopuścić do sytuacji, w których pokarmy mogłaby w jakiś sposób zaszkodzić potencjalnym odbiorcom. Należy trzymać się wszystkich wymagań i działać zgodnie z nimi. Dzięki temu produkty będą jak najlepszej jakości.

Jeśli myślałeś kiedyś. jak będą wyglądać nasze domy za kilkadziesiąt lat, czy będzie Nam wygodniej i nie będziemy musieli wykonywać wszelkich prac – powinieneś zaznajomić się z projektami inteligentnych domów

 • Posted on: 23 December 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Alexander Synaptic
Source: http://www.flickr.com
System gospodarczy technologii zdobywa swoje apogeum. Zjawia się mnóstwo możliwości. Wychodzą do sprzedaży nowe narzędzia ułatwiające działanie i wykonanie zajęć gospodarstwa domowego. Współczesne Panie domowe nie posiadają czasu na sprzątanie, gotowanie, pranie i podobne zajęcia.

Technika – to genialne jak szybko się rozwija! Czy nie chciałbyś w tym uczestniczyć, pozostawać na czasie?

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
zawory pneumatyczne
Source: http://www.mgparts.pl/
W ostatnim czasie dokonał się genialny postęp techniczny. Jeszcze pewien czas temu, zupełnie niedawno, nawet w najśmielszych snach nikt nie wyobrażał sobie takiego świata, który posiadamy obecnie. Pracownicy naukowi, inżynierowie wpadają na coraz to nowsze i coraz to udoskonalone rozwiązania. Któż by pomyślał np., że zawory pneumatyczne mogą mieć użycie w tak wielu urządzeniach i tak wielu sytuacjach? Są one przydatne zwłaszcza dla dziedziny, którą jest automatyka przemysłowa.

Pragniesz żyć w wymarzonym domu? Znajdź do tego specjalistę

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
dobrze urządzone mieszkanie
Author: Christian Jensen
Source: http://www.flickr.com
Zapewne każdy, kto chociaż raz w życiu stał już przed zadaniem zaaranżowania swojego własnego miejsca do życia świetna wie o tym, że uzyskanie w tej kwestii w pełni satysfakcjonujących wyników w żadnym wypadku nie jest proste. W końcu w znacznym stopniu może na to wpływać bardzo wiele rozmaitych elementów, a dodatkowo warto mieć świadomość tego, że sama tylko aranżacjawnętrz stanowi aktualnie bardzo rozbudowaną dziedzinę przy której nierzadko trzeba posiadać niemałą wiedzę.

Przyjazne dla środowiska przyrodniczego i domowych finansów i zarazem nowoczesne sprzęty obniżające temperaturę

 • Posted on: 4 December 2020
 • By: addmean
Klimatyzatory
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
Jak ochłodzić temperaturę w domu albo pracy i nie odczuć tego boleśnie podczas płacenia rachunków za energię? Na ścianach możemy zamontować jeden z nowoczesnych klimatyzatorów. Klimatyzatory naścienne świetnie sprawdzają się w czasie dusznych letnich dni. Kiedy temperatura w domu lub pracy staje się okropnie wysoka, te ciche sprzęty efektywnie ją obniżają.

Maszyny budowlane - jak dokonać dobrego wyboru? Radzimy i opisujemy typowe problemy

 • Posted on: 1 December 2020
 • By: addmean
koparka
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Fakt zakupu urządzeń budowlanych jest ogromną inwestycją. Co jest istotne w czasie poszukiwania i podpisywania umowy? Jako priorytet trzeba wziąć pod uwagę fakt, że zależnie od marki, wersji urządzenia i paru pozostałych czynników, cena potrafi sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych. Jest to niebagatelna suma pieniędzy. Zwyczajną jest więc myśl, iż jej zamrożenie zobowiązuje do szczególnej analizy.

Które istotne dla przyszłego lokatora części powinny posiadać projekty domów nowoczesnych?

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
akt - mieszkania
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Czasami w naszym życiu nadchodzi taki moment, gdy chcemy zacząć nowy rozdział. Inna posada, nowe otoczenie, nowe wszyściutko. Tak, do tego potrzebujemy pieniędzy, lecz co jeżeli to nie one stanowią problem, a jest nim zwyczajnie np. uraza do aktualnego miejsca zamieszkania?


Dobrze jest wtedy zastanowić się nad inną lokalizacją, znaleźć biuro projektowe, jakie posiada do zaoferowania różne projekty domów nowoczesnych i.

Pages