Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Urządzenia

Jeżeli planujesz budować dom, wykorzystuj w nim nowoczesne instalacje i najnowsze projekty

 • Posted on: 5 August 2020
 • By: addmean
instalacje
Author: CoCreatr
Source: http://www.flickr.com
Przez szereg lat ewoluował model budowania i projektowania domów mieszkalnych. Dążono do tego, by udoskonalić projektowane budynki, zwiększając ich estetykę wizualną, jak również funkcjonalność i bezpieczeństwo. W dzisiejszych czasach osoby budujące domy, mają do swojej dyspozycji wiele ciekawych narzędzi, przez co dom staje się jeszcze bardziej komfortowy, a przy tym bardzo nowoczesny.

Odwilżacze oraz ich zastosowanie

 • Posted on: 17 July 2020
 • By: addmean
osuszacz powietrza
Source: http://www.pneuma.pl/
W wielu naszych i nie tylko polskich mieszkaniach, warsztatach wytwórczości, różnego typu instytucjach, biurach, muzeach dostrzec wolno duże wilgotności. Najczęściej tworzy się ona w kącikach na stropie pokoju, a nieraz nawet na wszelkich naszych ścianach całkowitego mieszkania. Zaczyna się poważny problem, co faktycznie wolno zrobić, żeby unicestwić pleśń oraz aby nasz budynek wolnostojący wyglądał tak pięknie jak przed pojawieniem się nadzwyczaj ciężkiego kłopotu.

Urządzenia potrzebne do różnych pomiarów, które muszą się znaleźć w każdym mieszkaniu

 • Posted on: 5 June 2020
 • By: addmean
Profesjonalne urządzenie pomiarowe
Author: Kopp - Podłogi Naturalnie Dosko
Source: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe.
Do oznaczania różnego typu parametrów konieczne są właściwe narzędzia. Często jednak jest tak, że niektórych narzędzi stworzonych lata temu, nie ma sensu zmieniać, bo są rzeczywiście świetne. Dlatego nadal znana jest elektroda szklana, która ma za zadanie pomóc w trakcie oznaczania jonów wodorowych.

Które istotne dla przyszłego lokatora części powinny posiadać projekty domów nowoczesnych?

 • Posted on: 27 May 2020
 • By: addmean
akt - mieszkania
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Czasami w naszym życiu nadchodzi takowy okres, kiedy pragniemy zacząć nowy etap. Inna praca, nowe środowisko, nowe wszystko. Tak, do tego potrzeba pieniędzy, lecz co jeżeli to nie one stanowią kłopot, a jest nim po prostu np. uraza do aktualnego miejsca osiedlenia się?


Prawidłowo jest wtedy zadumać się nad inną lokalizacją, znaleźć biuro projektowe, jakie posiada do zaoferowania wszelakie projekty domów nowoczesnych i.

Jakiego rodzaju możliwości obecnie istnieją, gdy mowa o dostępności do różnych maszyn? Czy kupno jest jedyną możliwością?

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
budowa, sprzęt budowlany
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj bardzo łatwo jest wykonać różne potrzebne czynności remontowe nawet osobiście. Jeżeli ktoś posiada wiedzę oraz da radę sam zrobić różnego rodzaju czynności wiążące się z remontem, to nie posiadanie odpowiednich narzędzi nie powinien być tutaj problemem.

Na co zwracają szczególną uwagę klienci – oferta nagrzewnic

 • Posted on: 22 April 2020
 • By: addmean
nagrzewnica przenośna, domowa
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Producent wychodzi w następnym sezonie ze świeżą odsłoną urządzeń, takich jak właśnie nagrzewnice. Nieustanne zainteresowanie klientów wzbudzają szczególnie coraz większe ich opcje. Cechą typową dla kondensacyjnych nagrzewnic jest pełne ogrzewanie pomieszczeń. Spora regulacja pozwala na dostosowanie się do wymaganych przez domowników warunków. Potrzeby konsumentów są zazwyczaj przez nich w jasny sposób zdefiniowane, dzięki czemu prościej jest naszym ekspertom dostosować bieżącą ofertę do stawianych przez nich kryteriów.

W jaki sposób zabezpieczyć się przed kłopotliwymi niespodziankami związanymi z brakiem prądu? Sprawdź na ten temat więcej

 • Posted on: 21 March 2020
 • By: addmean
generator
Author: AuthenticEccentric
Source: http://www.flickr.com
Mamy środek sezonu zimowego, za oknami chłód, czasami sypie śnieg. Prace ogrodnicze muszą zaczekać na lepszy czas. Możemy się za to z przyjemnością wziąć za majsterkowanie oraz porządkowanie. Dobrze jest przed wiosną dokonać przeglądu narzędzi jakie posiadamy w naszym gospodarstwie. To czas ażeby naprawić kosiarkę lub naoliwić rowery przed sezonem letnim lub wybrać nowe roślinki do naszego ogródka. Jednym słowem, pomyśleć o przyszłości i się na nią przygotować. Owo działanie nie musi jedynie oznaczać przyjemnych rzeczy, niekiedy trzeba przygotować się na przykre rzeczy. Czasami rezydujemy w miejscach w których wiosna może nam pokazać swą mniej sympatyczną twarz - roztopy mogą spowodować miejscowe podtopienia.

Parapety kamienne wspaniałym elementem w naszym mieszkaniu.

 • Posted on: 26 February 2020
 • By: addmean
szkło ornamentowe
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Górnictwo to stary zawód, który łączy się z wieloma obrzędami, niemniej od stuleci jedna rzecz jest w wypadku kopalń a także pracy w nich niezmienna. Wydobywanie surowców w szybach głębokich na kilkadziesiąt metrów to wielkie ryzyko i również niebezpieczeństwo.

Teraźniejsze mody na rynku 3D: skanowanie i figurki

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
Figurka 3d
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com
Nasze czasy obfitują w nowomodne urządzenia, które mają rozległe przeznaczenie. Jedne służą nauce, inne pracy, jeszcze inne rozrywce. Do takich urządzeń można przede wszystkim zaliczyć wielofunkcyjną maszynę do drukowania i skanowania, która czyni to w formacie 3D. Ludzie mocno fascynują się tym przedmiotem, bo wciąż jest to nowina na naszym rynku, a jej ewentualności są nieograniczone.

Odwadnianie osadów, pochodzących ze ścieków - po co to robimy oraz skąd one w ogóle się biorą?

 • Posted on: 29 July 2019
 • By: addmean
pracownicy
Author: Danfoss Sp. z o.o.
Source: Danfoss Sp. z o.o.
Gdyby nie filtracja wody dostarczanych do naszych domów oraz mieszkań, nie raz znaleźlibyśmy się w trudnej sytuacji - albo schorowani, albo nawet trafilibyśmy do świata pozagrobowego.

Pages