Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Urządzenia

Które istotne dla przyszłego lokatora części powinny posiadać projekty domów nowoczesnych?

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
akt - mieszkania
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Czasami w naszym bytowaniu nadchodzi takowy moment, gdy pragniemy rozpocząć nowy etap. Inna praca, nowe środowisko, nowe wszyściutko. Tak, do tego potrzebujesz funduszy, lecz co jeśli to nie one stanowią problem, a jest nim zwyczajnie przykładowo niechęć do aktualnego stanowiska osiedlenia się?


Dobrze jest wtedy zastanowić się nad nową lokalizacją, odnaleźć biuro projektowe, które posiada do zaproponowania różne projekty domów nowoczesnych i.

Czym różnią się od siebie lasery i jaki wybrać właściwie do usuwania zmarszczek?

 • Posted on: 17 December 2019
 • By: addmean
substancje
Author: IFTM Internorm
Source: IFTM Internorm
Dziś jest zdolny zdziałać cuda. W kosmetyce może usunąć owłosienie czy też niechciane tatuaże. Mógłby zrobić wszystko to, z czym dotychczasowe metody nie mogły sobie poradzić.

Na co zwracają szczególną uwagę klienci – oferta nagrzewnic

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
nagrzewnica przenośna, domowa
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Producent wychodzi w kolejnym sezonie ze świeżą odsłoną sprzętów, takich jak właśnie nagrzewnice. Stałe zainteresowanie klientów wzbudzają w szczególności coraz lepsze ich funkcje. Cechą charakterystyczną kondensacyjnych nagrzewnic jest pełne ogrzewanie pomieszczeń. Spora regulacja pozwala na dopasowywanie się do określanych przez domowników warunków. Potrzeby konsumentów są przeważnie przez nich w jasny sposób podane, dzięki czemu łatwiej jest naszym ekspertom dostosować bieżącą ofertę do stawianych przez nich kryteriów.

Teraźniejsze mody na rynku 3D: skanowanie i figurki

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
Figurka 3d
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com
Nasze czasy obfitują w nowomodne urządzenia, które posiadają wielofunkcyjne przeznaczenie. Jedne służą nauce, inne pracy, jeszcze inne rozrywce. Do takich urządzeń można głównie zaliczyć wielozadaniową maszynę do drukowania i skanowania, która czyni to w formacie 3D. Ludzie mocno fascynują się tym przedmiotem, dlatego że w dalszym ciągu jest to nowina na naszym rynku, a jej sposobności są nieograniczone.

Parapety kamienne wspaniałym elementem w naszym mieszkaniu.

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
szkło ornamentowe
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Górnictwo to stary zawód, jaki wiąże się z wieloma obrzędami, niemniej od wieków jedna rzecz pozostaje w przypadku kopalń i pracy w nich niezmienna. Wydobywanie surowców w odwiertach głębokich na kilkaset metrów to ogromne ryzyko i również niebezpieczeństwo.

Odwilżacze oraz ich zastosowanie

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
osuszacz powietrza
Source: http://www.pneuma.pl/
W wielu polskich i nie zaledwie polskich mieszkaniach, zakładach wytwórczości, rozlicznego typu instytucjach, biurach, muzeach dostrzec można wysokie wilgotności. Zazwyczaj produkuje się ona w kącikach na suficie pokoju, a nieraz nawet na wszystkich naszych ścianach całego domu. Rozpoczyna się poważny problem, co właściwie wolno dokonać, aby unicestwić pleśń oraz aby nasz dom wyglądał tak pięknie jak przed zjawieniem się bardzo uciążliwego problemu.

Urządzenia potrzebne do różnych pomiarów, które muszą się znaleźć w każdym mieszkaniu

 • Posted on: 14 October 2019
 • By: addmean
Profesjonalne urządzenie pomiarowe
Author: Kopp - Podłogi Naturalnie Dosko
Source: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe.
Do oznaczania różnego rodzaju parametrów niezbędne są odpowiednie narzędzia. Często jednak jest tak, że niektórych narzędzi stworzonych lata temu, nie ma sensu zmieniać, bo są faktycznie dobre. Z tego powodu nadal popularna jest elektroda szklana, która jest w stanie pomóc w trakcie oznaczania jonów wodorowych.

W jaki sposób zabezpieczyć się przed kłopotliwymi niespodziankami związanymi z brakiem prądu? Sprawdź na ten temat więcej

 • Posted on: 28 September 2019
 • By: addmean
generator
Author: AuthenticEccentric
Source: http://www.flickr.com
Jesteśmy w środku zimy, za oknami zimno, czasami sypie śnieg. Roboty ogrodnicze muszą zaczekać na lepsze czasy. Możemy się za to z przyjemnością zabrać za majsterkowanie i sprzątanie. Warto przed wiosną dokonać przeglądu narzędzi które posiadamy w naszym gospodarstwie. To czas żeby naprawić kosiarkę lub naoliwić bicykle przed sezonem lub wybrać nowe roślinki do naszego ogródka. Słowem, pomyśleć o przyszłości i się na nią przygotować. To działanie nie musi jedynie oznaczać miłych rzeczy, czasem trzeba przygotować się na rzeczy przykre. Czasem rezydujemy w miejscach gdzie wiosna może nam pokazać swą mniej sympatyczną twarz - roztopy mogą spowodować lokalne podtopienia.

Odwadnianie osadów, pochodzących ze ścieków - po co to robimy oraz skąd one w ogóle się biorą?

 • Posted on: 29 July 2019
 • By: addmean
pracownicy
Author: Danfoss Sp. z o.o.
Source: Danfoss Sp. z o.o.
Gdyby nie filtracja wody dostarczanych do naszych domów oraz mieszkań, nie raz znaleźlibyśmy się w trudnej sytuacji - albo schorowani, albo nawet trafilibyśmy do świata pozagrobowego.

Nowoczesne domy – czyli sterowane jednym przyciskiem w smartfonie

 • Posted on: 26 July 2019
 • By: addmean
salon w mieszkaniu
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Zdalnie sterowane mieszkania to nie daleka przyszłość. Już teraz można zdalnie włączyć lampę i sprzęty gospodarstwa domowego, zamknąć i otworzyć drzwi. I to wyłącznie za pomocą pojedynczego przycisku w smartfonie!

Jeżeli jesteś w trakcie dużej inwestycji budowania budynku mieszkalnego i pragniesz, aby stał się on miejscem nowoczesnym i komfortowym – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat współczesnych technologii

 • Posted on: 25 July 2019
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: Future PR
Source: Future PR
System gospodarczy sprzętów użytku gospodarstwa domu osiąga własne apogeum. Zjawia się sporo udogodnień. Dziś gmach mieszkaniowy, to nie zwyczajny sześcian z paroma otworami w postaci okien.

Dowiedz się więcej o wytwórcach sprężyn

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Widok z lotu ptaka na fabrykę
Author: Henrik Mayor
Source: http://www.flickr.com
Sprężyny występują bardzo powszechnie w praktycznie każdym przyrządzie używanym w gospodarstwie domowym – od zegarów po kanapy czy kuchenki. Powszechnie stosuje się je również w branży motoryzacyjnej i urządzeniach przemysłowych.

Twoje wyposażenie ma charakteryzować się najlepszą klasą, zatem nie wahaj się sprawdzić jego stanu technicznego

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
metal
Source: pixabay.com
Doskonały stan techniczny wykorzystywanych maszyn jest wyjątkowo istotny pod wieloma względami. W dużym stopniu jest odpowiedzialny za wydajność działań, które stały się ich udziałem, jak także za bezpieczeństwo ludzi, którzy kontrolują ich pracę oraz wykonują swe zadania w bliskim otoczeniu. Obowiązkiem pracodawcy jest zadysponowanie przeglądów technicznych, które wykażą wszelkie zużycia i niedociągnięcia w pracy, jak też pomogą je eliminować przez usunięcie wyeksploatowanych części oraz zastąpienie ich nowymi.

Pages