Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

typ

Są okoliczności, jak nie musimy rozliczać pit. Jakie to sytuacje? Kiedy nie mamy takiego obowiązku?

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
język angielski
Author: Rod Waddington
Source: http://www.flickr.com
Nie wszyscy to wiedzą, ale nie zawsze musimy składać roczny PIT od uzyskanych dochodów. Nie trzeba składać zeznań od przychodów zwolnionych i od jakich zaniechano poboru podatku a także opodatkowanych ryczałtowo

Po czym poznać solidną bramę przesuwną? Faktycznie powinna posiadać parę niezbędnych cech

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
bramy do garażu
Author: Jon
Source: http://www.flickr.com
Bramy wjazdowe to nie jest zwykły element ogrodzenia. To one przecież są często na widoku i najczęściej używane. Ich dobór więc i montaż jest bardzo ważny, jednocześnie ze względów funkcjonalnych, bezpieczeństwa, jak i wizualnych. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na bramy przesuwne, szczególnie sprawdzonych firm jak Betafence. Oszczędzają one dużo miejsca oraz są bardzo praktyczne w codziennym używaniu. Świetnie sprawdzają się na prywatnych posesjach, jak i sporych obiektach użyteczności publicznej.

Czym są sensory gazu, jak dużo kosztują oraz w jaki sposób mogą uratować ludzkie życie?

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
piwnica
Author: Jinx!
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że co poniektóre związki chemiczne mogą Cię zabić nawet po cichu w Twoim własnym domu? Ponadto są czasami bez zapachu oraz niewidoczne. Powstają one podczas na przykład pożarów.


Jeśli myślisz, że takie tragedie jak wybuch gazu pojawiają się bardzo rzadko, to jesteś w wielkim błędzie.

Jak prędko oraz wygodnie rozliczyć się z fiskusem?

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
spadki na forexie
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Jak wspomniał w przyszłości amerykański mąż stanu Ben Franklin, w bytowaniu pewne są tylko dwie sprawy: śmierć oraz świadczenia podatkowe. Dlatego jeżeli chcemy żyć jednogłośnie z urzędem skarbowym, do końca kwietnia wszelakiego roku oddajmy swoją proklamację podatkową do fiskusa.

Co zrobić, żeby zwiększyć poziom własnego bezpieczeństwa?

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
element
Author: Stefan Speelberg
Source: http://www.flickr.com
Radio, prasa i telewizja każdego dnia bombardują nas wiadomościami o dramatach, włamaniach, napadach, rabunkach. Nie dziwi zatem fakt, iż coraz więcej ludzi szuka sposobu na to, aby ochronić się przed ewentualnymi zagrożeniami i inwestuje w nowoczesne systemy zabezpieczeń.


Wyróżniamy 2 zasadnicze rodzaje monitoringu, a mianowicie: rejestrator kamer IP oraz analogowy.

Pasujące drzwi zakupione we Wrocławiu

 • Posted on: 5 February 2021
 • By: addmean
drzwi wrocław
Author: Henrik Mayor
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcielibyśmy coś kupić to powinniśmy na początek ogółem sprawdzić dostępny asortyment z konkretnego działu. Prawda jest taka, że w obecnych czasach posiadamy tak ogromny wybór wszytskiego, że można się w tym pogubić, przez, co trzeba też brać pod uwagę to, że pierwsza z rzeczy, która będzie nam się podobała wcale nie musi być dobrym wyborem.

Naturalna oczyszczania ścieków pomału zadomawia się w rodzimych gospodarstwach i przedsiębiorstwach – dowiedz się jak działa

 • Posted on: 31 December 2020
 • By: addmean
osadnik gnilny
Author: Toshiyuki IMAI
Source: http://www.flickr.com
Ścieki są niezwykle znaczącym zagrożeniem dla środowiska naturalnego, zwłaszcza że wraz z nimi z mieszkań i przedsiębiorstw najczęściej wypływają pozostałości po detergentach lub pozostałych środkach chemicznych. W wypadku sieci kanalizacyjnej nie stanowi to problemów, ale w przypadku gospodarstw oraz obiektów położonych na obszarach wiejskich, gdzie rzeczonej kanalizacji zazwyczaj brakuje, bywa to wielkim utrapieniem.

Czy warto bać się rozliczania przez internet? Czy to skomplikowane? Czy jest sprawdzalne jedynie w przypadku standardowych rozliczeń?

 • Posted on: 30 December 2020
 • By: addmean
doświadczenie
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Już tak się przyjęło, iż rozliczenie się z urzędem skarbowym, to zajmujący i mało lubiany obowiązek. Fakt, jest to rzecz, z jaką muszą się liczyć podatnicy, jednak wcale nie musi być to tak zajmujące.


Całe szczęście jest możliwe rozliczenie pit 2016 online.

Peklosól - a więc, kilkanaście słów na temacik soli przeznaczonej typowo do peklowania

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
rodziny
Co to konkretnie jest interesująca nasze osoby dzisiaj sól do peklowania? Wewnątrz jaki metodę istnieje możliwość ją w inny sposób nazwać? Po co ogólnikowo się ją używa? Jak dużo może kosztować jeden kilogram takiego typu soli? Czy tego konkretnego rodzaju sól można bezpiecznie stosować w gotowaniu oraz bezpośrednim soleniu przyrządzonych potraw? To wszystko oraz jeszcze więcej nie posiadając najbardziej małego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżutko co napisanego - felietoniku!

Nasza planeta została globalną wioską - jakie są tego zalety i wady

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
akt - firma
Author: Emiliano García-Page Sánchez
Source: http://www.flickr.com
Staliśmy się globalną wioską a wszystko przez to, że komputery połączyła sieć internetowa. Tak, więc każdy, kto pracuje w branży komputerowej doskonale wie jak ważne są różnego typu nowinki oraz analiza ich przydatności i tego, czy konkretny pomysł przyjmie się na rynku.

Cóż mogłaby pomóc niektórym ludziom posiadającym niepełnosprawność?

 • Posted on: 1 December 2020
 • By: addmean
Wełna mineralna
Nasi rodacy to takowy lud, który poprzez dziesięciolecia ciężkich czasów wyuczył się nie tylko jak poradzić sobie w ciężkich sytuacjach, lecz także jak później narzekać. Wszakże problemy, które napotykamy w bieżącym bytowaniu często nie potrafią się zrównywać z takimi, z jakimi muszą spotykać się na co dzień osoby niepełnosprawne.

Nabycie mieszkania, które będzie zdolne połączyć korzyści metropolii jak i spokój prowincji

 • Posted on: 25 November 2020
 • By: addmean
Lampa wisząca, żyrandol Calipso
Author: Maxlight
Source: Maxlight
Zakup mieszkania to jedna z ważniejszych decyzji w życiu dowolnego człowieka. Współcześnie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na znacznie więcej niż dawniej, w rezultacie więcej też wymagamy.


Postępowo działający odbiorcy mają bardzo rozbudowany zakres preferencji odnośnie przyszłych lokali.

Ciepłomierz typu mechanicznego, a taki ultradźwiękowy - porównanie obu rodzajów

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
ciepłomierz
Author: andrum99
Source: http://www.flickr.com
Na naszym obecnym polskim rynku powstało bardzo wiele przedsiębiorstw, oferujących niewiarygodnie przeróżne rodzaje ciepłomierzy. Mimo, że zadanie posiadają dokładnie takie samo, działają one w bardzo różny sposób.

Pages