Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

towar

Czy własne sklepy mogą obejść się bez specjalistycznego wyposażenia?

 • Posted on: 7 September 2021
 • By: addmean
wydatki
Author: Anna & Michal
Source: http://www.flickr.com
Wyposażenie, jakie powinniśmy na co dzień obserwować nie tylko w małych, osiedlowych sklepikach, lecz również w wielkich hipermarketach, będzie ściśle określone poprzez prawo. Aby uniknąć kar powiązanych z nieodpowiednim przechowywaniem żywności przestrzegać powinny ich szczególnie właściciele sklepów sprzedających artykuły spożywcze.

Co to jest przeładunek kompletacyjny? Czy to coś lepszego niż tradycyjne sposoby? Czy warto go zastosować?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
łańcuch
Source: pixabay.com
Istnieje tak naprawdę bardzo sporo sposobów, żeby towary między poszczególnymi ogniwami łańcucha dostaw transportować w szybszym tempie. Wiele jednak jest zależne od organizacji obowiązków, wymiany wiedzy i bardzo dobrej komunikacji. Bardzo istotna okazuje się w związku z tym kwestia organizacyjna - w tym temacie ważną rolę pełni kompletacyjny przeładunek artykułów, co oznacza całą serię czynności, jakie dotyczą rozładowywania i załadunku towarów. To również ich segregowanie i scalanie, czyli przepływ rzeczy pomiędzy magazynami jak i środkami transportu, jakie mieszczą się w miejscach przyjęć i wydań.

Czym jest przedszkole dla piesków?

 • Posted on: 26 June 2021
 • By: addmean
Impuls
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
W okresie szczenięctwa psiaki chłoną wiedzę jak gąbka, zaś to czego się w owym okresie nauczą zostanie w nich na całe ich życie.


Dobrze socjalizowane oraz prowadzone psiątko wyrośnie na znakomicie wychowanego jak też ułożonego dojrzałego psa, który z ogromną radością będzie nam towarzyszył we wszystkich sprawach codziennego życia .

Jak urządzić hurtownię z owocami?

 • Posted on: 6 March 2021
 • By: addmean
kraków
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Hurtownie z owocami zajmują się dystrybucją owoców oraz warzyw przez okrągły rok. W związku z czym dosyć istotną rolę gra tu tak właściwy transport towarów, jak i sposób ich magazynowania, jaki umożliwi zachowanie ich świeżości poprzez dłuższy czas.


Jak zatem powinna być wyposażona hurtownia warzyw i owców? Najistotniejszym elementem, jeśli chodzi o wyposażenie hurtowni owoców będzie zapewnienie środków pozwalających na składowanie produktów, zatem sprzętu zapewniającego obniżenie temperatury.

Dlaczego szkolenia dla menedżerów są tak nadzwyczaj znaczące.

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
zarządzanie
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Mając działalność gospodarczą skupiającą się na zbycie produktów lub usług jesteśmy pchnięci do wiecznego szkolenia się jak i podnoszenia technik sprzedaży. Cały czas rynki modyfikują, usprawniają się, pojawia się jeszcze większa rywalizacja. Dlatego zadaniem właściciela będzie wyjść na przeciw technice a także innowacjom, by podtrzymać solidną rangę na rynku. Dlatego niebywale istotne będzie, aby doglądać rynek i racjonalnie postępować w najważniejszych chwilach w trakcie posiadania działalności.

Taśmy szklane, uszczelki ptfe oraz płyty uszczelkarskie - propozycja i rozległe użycie

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
fabryka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Wiele sklepów oferuje w dzisiejszych czasach produkty niezbędne podczas budowy, remontów, uszczelnień czy izolacji. Szczególnie sklepy online posiadają szeroki wybór tego typu artykułów. W skład asortymentu w wielu przypadkach wchodzą taśmy ceramiczne oraz szklane, uszczelki czy też rozległy wybór płyt uszczelkarskich.

Karmy dla pupili domowych - istotne kwestie, o jakich warto pamiętać

 • Posted on: 29 October 2020
 • By: addmean
życie
Author: Sludge G
Source: http://www.flickr.com
Powiada się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. W taki również sposób większość ludzi traktuje swoich ulubieńców. Weseli więc fakt, iż zarówno w internecie jak i w sklepach stacjonarnych pokazuje się coraz to więcej produktów solidnej jakości dedykowanych dla zwierząt.

Jeżeli posiadamy akwarium

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
piasek budowlany
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Kiedy byliśmy dziećmi większość z nas chciała dostać jakieś zwierzątko. Dzieciaki chciałyby mieć psy, bo one są takie świetnie i ogółem wszystko w nich jest fantastyczne. Oczywiście rodzice wiedząc jak wielką odpowiedzialnością są psy zazwyczaj nie idą kupić dzieciom psiaka, bo wiedzą, że to oni będą musieli z nim wychodzić. Dlatego w ramach jakiegokolwiek kompromisu rodzice kupują dzieciom rybki.

Czy warto zainwestować w ogrodzenie z betonowych płyt? Co dzięki niemu zyskujemy?

 • Posted on: 12 September 2020
 • By: addmean
komoda drewniania w pokoju
Author: BobMacInnes
Source: http://www.flickr.com
Całkiem sporo osób przeprowadza się oraz wybiera dom jednorodzinny z tego względu, iż chce spokoju oraz samotności. W bloku wciąż napotykamy sąsiadów, a prywatności nie ma praktycznie wcale.

Wapien i solidnej jakości surowce mineralne stosowane w konserwacji roślin

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Dwóch mężczyzn
Author: Dennis Hamilton
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie ludzie odnajdują sobie nadzwyczaj różne pasje, którym poświęcają swój wolny czas. Do jednych z nich przynależy ogrodnictwo, które jest coraz bardziej znane i mnóstwo osób traktuje to jako swoje hobby. Alternatywa spędzania czasu na łonie natury, jaką na dodatek na własną rękę urządziliśmy jest bezsprzecznie nadzwyczaj miła.

Firmy handlujące stalą - czy już wybrałeś, gdzie przyda ci się stal w trakcie budowy ?

 • Posted on: 20 June 2020
 • By: addmean
stal
Author: Frerk Meyer
Source: http://www.flickr.com
Osoby prowadzące przedsiębiorstwa budowlane lub przemysłowe, nierzadko mają zapotrzebowanie na materiały, jakie nie są zbyt prosto dostępne. Nierzadko szukanym produktem jest na przykład doskonałej jakości stal, jaką można zastosować do prowadzonych przedsięwzięć. Jak odnaleźć bezkonkurencyjnego dostawcę albo hurtownika, który zaoferuje nam potrzebne materiały w konkurencyjnych cenach?