Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

temperatura

Gospodarcze przeznaczenie gazu ziemnego i jego zastosowanie

 • Posted on: 1 April 2020
 • By: addmean
stacja paliwowa
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Zapotrzebowanie na paliwa z biegiem czasu wzrasta. To jeden z rezultatów bogacenia się społeczeństwa. Wraz ze wzrostem majętności wzrasta też zapotrzebowanie na energię, chcemy bowiem dość wygodnie żyć. Korzystamy z nowoczesnych sprzętów w domu a także w pracy. Przemieszczamy się autami lub komunikacją miejską. Każde te niezbędne nam systemy poruszane są paliwem.

Efektywna ochrona przed oślepiającym słońcem

 • Posted on: 28 March 2020
 • By: addmean
markizy
Source: flickr.com
Aktualnie wiele osób decyduje się na rozkręcenie własnej organizacji, albowiem jest to spora szansa na osiągnięcie znacznych sukcesów w życiu zawodowym. Wystartowanie ze swoją działalnością gospodarczą jest na pewno śmiałą decyzją, na którą decyduje się relatywnie niewiele osób.

Zasobniki na gaz opałowy - istotne dane na ich temat

 • Posted on: 9 March 2020
 • By: addmean
Gaz LPG
Author: Ishikawa Ken
Source: http://www.flickr.com
Skroplony gaz płynny jest najbardziej uniwersalnym gazem o uniwersalnych przeznaczeniach w domu, rolnictwie, usługach, przemyśle, również jako autogaz. Zestaw chemiczny LPG jest podobny do składu gazu ziemnego. Do jego gromadzenia niezbędny jest zbiornik lpg. Zbiornik może występować w wersji naziemnej i podziemnej. Pojemniki podziemne są stworzone w ten sposób, żeby były odporne na korozję podczas wieloletniego trzymania pod gruntem.

Klimatyzatory przenośne okazują się być dobrym rozwiązaniem na upały

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
Klimatyzacja
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Klimatyzatory przenośne nie są kosztowne

Trzeba zaznaczyć, że w czasie upałów idealne dla ochłodzenia okazują się być klimatyzatory, zwłaszcza że możemy na nich ustawić jedną temperaturę oraz będziemy mieli pewność, że ona nie będzie się przemieniała. Przez to właśnie warto pomyśleć, czy do mieszkania odpowiednie nie okażą się klimatyzatory przenośne, zwłaszcza jeśli siedzimy w jednym pokoju i później idziemy do kolejnego, w którym znów spędzamy wiele czasu.

Maty termoizolacyjne – odpowiedź na pytanie jak odpowiednio zatroszczyć się o izolację cieplną w naszym domu?

 • Posted on: 27 January 2020
 • By: addmean
termoizolacja
Author: Schöck
Source: Schöck
Zima jest niewątpliwie okresem czasu, który dla sporej ilości z nas jest wyczekiwany przez cały rok, a dla pozostałych jest to zazwyczaj czas, który chcielibyśmy, żeby możliwie szybko się skończył. Wynika to przede wszystkim z tego, że wówczas temperatury są wyjątkowo niskie. Z tego powodu niezmiernie dużo osób preferuje wtenczas pozostanie w domu. Mróz skutecznie odstrasza ogromne rzesze ludzi, którzy dążą do tego, by z jednej strony uniknąć chorób, a z drugiej strony źle znoszą w większości przypadków ujemne temperatury.

Taśmy szklane, uszczelki ptfe oraz płyty uszczelkarskie - propozycja i rozległe użycie

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
fabryka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Wiele sklepów proponuje w dzisiejszych czasach artykuły konieczne w trakcie budowy, remontów, uszczelnień bądź izolacji. Szczególnie sklepy internetowe mają szeroki wybór tego typu towarów. W skład asortymentu częstokroć wchodzą taśmy ceramiczne i szklane, uszczelki albo rozległy wybór płyt uszczelkarskich.

Najnowsze rozwiązanie problemów z rozliczeniem wykorzystania energii w budynkach z CO.

 • Posted on: 4 November 2019
 • By: addmean
Termostat na kaloryferze
Source: pixabay.com
Współcześnie mieszkańcy normalnie używający swoich lokalów dokładają do ocieplania tych mieszkań, w których nie oszczędza się energii cieplnej – to tak jakbyśmy opłacali zużycie wody nie według liczników, a według ustalonego ryczałtu, karcąc w ten sposób oszczędzających.

Skuteczne porady na temat wyboru klimatyzacji

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
Klimatyzator monoblokowy
Pomimo iż żyjemy w klimacie umiarkowanym, tropikalne lato czy śnieżna zima nie jest dla nas czymś niezwykłym. Nazywanie klimatyzatorów niepozornymi maszynami o ogromnych możliwościach nie jest przesadne. Dzisiaj, nikt z nas nie wyobraża sobie nowoczesnego lokalu bez klimatyzacji. Dopasowana temperatura jest niezbędna aby zapewnić komfort cieplny pracowników, klientów, a także rangi miejsca.

Jak duży będzie vat na montaż klimatyzatora?

 • Posted on: 5 September 2019
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
Z klimatyzatora mamy szansę używać przez calutki rok. Należy sobie zdawać sprawę z tego, że klimatyzator nie tylko ma możliwość ochładzać powietrze w danym pomieszczeniu, lecz jeśli będzie pojawiała się taka konieczność, to ma szansę je też ogrzewać. To właśnie powoduje, że ich montaż okazuje się być bardzo opłacalny, gdyż możemy z nich skorzystać przez calutki rok, troszcząc się o to, by w danym pomieszczeniu cały czas była jednakowa temperatura.

Profesjonalne klimatyzatory LG nadają się do każdego typu pokoju

 • Posted on: 10 July 2019
 • By: addmean
klimatyzator stały
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
Niewątpliwie obecnie dochodzi do takiej sytuacji, że czas letni łączy się z coraz to większymi temperaturami, gdyż słońce świeci dłużej i pod odpowiednim kątem, przez co lato naprawdę jest bardzo owocodajne dla wszystkich osób, jakie wielbią ciepło.

Czy warto zamontować klimatyzację?

 • Posted on: 11 June 2019
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: David Brossard
Source: http://www.flickr.com
Nasz klimat jest rzecz jasna umiarkowany, co niestety nie oznacza, że nie występują w naszych szerokościach geograficznych duże upały. Co najmniej w ciągu kilkunastu dni, w trakcie roku, temperatura nawet w cieniu może wynosić powyżej 30 st. Celsjusza, co jest nierzadko katorgą dla przeciętnego Kowalskiego. Zarówno zbyt niska temperatura, jak i bardzo wysoka, może doprowadzić do zmęczenia ludzkiego organizmu, a wtedy utrudnione jest codzienne funkcjonowanie na wysokich obrotach.

Gdzie przydają się pomiary tensometryczne?

 • Posted on: 16 May 2019
 • By: addmean
oprogramowanie
Author: Creative Tools
Source: http://www.flickr.com
Badania tensometryczne są jednym ze sposobów pomiaru odkształceń w składnikach konstrukcji. Tensometrami można ustalać stałe sprężyste surowców, definiować komponenty poziomu odkształcenia i licznych zakresów związanych z nimi, takich jak: napięcia, siły, momenty, ciśnienia.

Izolacja pianką idealnie wypełnia własną funkcję

 • Posted on: 15 May 2019
 • By: addmean
pianka
Author: Thermaflex
Source: Thermaflex
Izolacja pianką może być wykorzystana w każdym czasie

Nie pragniemy, aby z naszego mieszkaniu ciekło ciepłe powietrze, jedynie przez to że mamy niedopasowane okna, albo ściany. Dlatego również coraz częściej wykorzystywana okazuje się być izolacja pianką, która oferuje nam gwarancję, że wszystko będzie odpowiednio uszczelnione, a cały proces będzie przebiegał szybko oraz sprawnie.

Pages