Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

temperatura

Niewidoczne lecz koniecznie produkty w naszym otoczeniu

 • Posted on: 6 August 2022
 • By: addmean
Mata termoizolacyjna
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
Jedną ze szczególnych cech naszego cywilizowanego gatunku wedle pewnego czeskiego mędrca jest umiejętność wznoszenia siedzib w jakich panuje względnie stała temperatura. Wedle myśliciela jest to właściwość powodująca nasze uzależnienie od miast i jest jednym z ważniejszych przyczyn naszego powodzenia. Możemy z tym poglądem się zgadzać bądź nie, jednak fakt pozostaje faktem, że nasze umiejętności techniczne są niepowtarzalne. Potrafimy konstruować zawiłe systemy.

Taśmy szklane, uszczelki ptfe oraz płyty uszczelkarskie - propozycja i rozległe użycie

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
fabryka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Sporo sklepów oferuje współcześnie produkty niezbędne w trakcie budowy, remontów, uszczelnień bądź izolacji. Szczególnie sklepy internetowe mają rozległy wybór tego typu towarów. W skład asortymentu nieraz wchodzą taśmy ceramiczne i szklane, uszczelki czy też wielki wybór płyt uszczelkarskich.

Najnowsze usprawnienia mieszkaniowe. Co powinno sprawnie chodzić w mieszkaniu, lecz pozostać niewidoczne?

 • Posted on: 27 June 2022
 • By: addmean
regulator temperatury
Author: LARS
Source: LARS
Dobrze zaprojektowane mieszkanko eksponuje te elementy, które chce wyeksponować, i ukrywa to, co powinno zostać schowane, bo wygląda nieestetycznie lub nie musi albo raczej nie powinno być na widoku. Jest sporo technik na schowanie różnych włączników.

Ważne szczegóły przy budowie domu

 • Posted on: 27 June 2022
 • By: addmean
Projekt domu Murena pracowni MTM STYL
Większość z nas mierzy się z tematem budowania swojego domu. Jedni zlecają wszystko wyspecjalizowanym firmom, inni sami biorą się za układanie cegieł. Jeszcze inni szukają pomocy w internecie. Ciekawe projekty domów i nie tylko odnaleźć można w serwisie budowlanym Projektoskop.|Portal budowlany Projektoskop to głównie rozbudowana wyszukiwarka, gdzie można znaleźć ciekawe projekty domów.

Najnowsze rozwiązanie problemów z rozliczeniem wykorzystania energii w budynkach z CO.

 • Posted on: 9 June 2022
 • By: addmean
Termostat na kaloryferze
Source: pixabay.com
Współcześnie lokatorzy normalnie używający swych lokalów dokładają do ocieplania tych lokali, w których nie oszczędza się energii cieplnej – to tak jakbyśmy opłacali wodę nie według liczników, a według przyjętego ryczałtu, karząc w ten sposób oszczędnych.

Innowacyjna metoda dzięki jakiej da się ścinać różnego typu tworzywa.

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
Stal
Author: Karl-Ludwig Poggemann
Source: http://www.flickr.com
W ogólnie pojętym przemyśle używa się wielu technik dzięki którym da się przerabiać różnego rodzaju tworzywa. Większość tego typu technik to metody znane od dawna, aczkolwiek pośród nich nie zabraknie i takich, jakie nie będą mieć nazbyt długiej historii użytkowania. Stosuje się je znacznie częściej, ponieważ coraz więcej osób wie o tym, iż takie nowatorskie techniki to takie dzięki którym da się ścinać różnego typu materiały.

Zasobniki na gaz opałowy - istotne dane na ich temat

 • Posted on: 20 May 2022
 • By: addmean
Gaz LPG
Author: Ishikawa Ken
Source: http://www.flickr.com
Skroplony gaz płynny jest bardzo powszechnym gazem o obszernych zastosowaniach w domu, rolnictwie, usługach, przemyśle, oraz jako autogaz. Zestaw chemiczny LPG jest podobny do składu gazu ziemnego. Do jego przechowywania wymagany jest zbiornik lpg. Zasobnik może występować w wersji naziemnej i podziemnej. Pojemniki podziemne są wykonane w taki sposób, aby były wytrzymałe na korozję w trakcie wieloletniego składowania pod gruntem.

Klimatyzacja w domu- wspaniały sposób na polepszenie warunków życia. Modele klimatyzatorów

 • Posted on: 12 May 2022
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
W obecnych czasach coraz częściej decydujemy się na urządzenia klimatyzacyjne w domu. Jest to idealne rozwiązanie tak samo dla alergików jak również dla osób, które w lecie borykają się z wysoką temperaturą w mieszkaniu i chciałby poprawić panujące warunki.

Mechaniczne ustawienie wysokości temperatury

 • Posted on: 11 May 2022
 • By: addmean
regulacja temperatury
Author: nie
Kiedy nadchodzi czas zimowy chcielibyśmy by w naszych mieszkaniach było ciepło. Jednak czasem bywa za ciepło. Z tego powodu tak ważne jest, by ustawić sensowną temperaturę w każdym z pokoi. Wiadomo, że w łazience musi być trochę wyższa temperatura aniżeli w kuchni. Dodatkowo temperatura w ciągu dnia w mieszkaniu powinna być trochę wyższa niż nocą.

Klimatyzatory przenośne i montaż klimatyzacji w stolicy naszego kraju - czytaj na ten temat nieco więcej

 • Posted on: 10 May 2022
 • By: addmean
klimatyzator
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
Każdy wie, że kiedy nadchodzi fala upałów najchętniej siedziałoby w jakimś miejscu z klimatyzację. Chyba, że akurat będziemy na urlopie w jakimś egzotycznym kraju. Wtedy klimatyzacja nie jest dla nas tak ważna, choć oczywiście fajniej jeśli hotel będzie w nią zaopatrzony. Jednak najistotniejsza kwestia jest wtedy, kiedy jesteśmy w swoim domu.

Gospodarcze przeznaczenie gazu ziemnego i jego zastosowanie

 • Posted on: 10 May 2022
 • By: addmean
stacja paliwowa
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Zapotrzebowanie na paliwa z biegiem czasu wzrasta. Jest to jeden z rezultatów wzbogacania się społeczeństwa. Wraz ze wzrostem zamożności wzrasta również popyt na energię, chcemy bowiem dość wygodnie egzystować. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi w domu i w pracy. Poruszamy się czterokołowcami albo komunikacją miejską. Każde te potrzebne nam systemy napędzane są paliwem.

Jak duży będzie vat na montaż klimatyzatora?

 • Posted on: 7 May 2022
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
Klimatyzator to bardzo pożyteczne urządzenie. Należy sobie zdawać sprawę z tego, że klimatyzator nie tylko może schładzać powietrze w danym pomieszczeniu, ale jeśli będzie zachodziła taka potrzeba, to może je też ogrzewać. To właśnie powoduje, że ich montaż jest bardzo korzystny, gdyż możemy z nich korzystać przez calutki rok, troszcząc się o to, aby w konkretnym miejscu cały czas była równa temperatura.

Nadchodzą gorące dni, przekonaj się czy twoja klimatyzacja na pewno właściwie funkcjonuje

 • Posted on: 6 March 2022
 • By: addmean
klimatyzator
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
Kiedy przychodzą upalne miesiące, spędzanie czasu w zamkniętych wnętrzach może stać się bardzo trudne. Zastygłe oraz duszne powietrze czyni, że komfort przebywania w danym pomieszczeniu znacznie się obniża. By poprawić warunki przebywania we wnętrzach takich, jak biura, obiekty usługowe, firmy produkcyjne czy budynki handlowe wykorzystuje się klimatyzację.

Zasilacze będą niesamowicie użyteczne przy przeróżnych urządzeniach

 • Posted on: 3 March 2022
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
Czy powiemy co musimy kupować?
Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że jest niesamowicie wiele sprzętów, które mają szansę usprawniać nasze funkcjonowanie, albo mogą spowodować, że inne urządzenia z których będziemy używać, będą lepiej chronione. Dlatego tak istotne będzie to, abyśmy zaznaczyli, w jakie sprzęty zainwestować oraz na co należy przeznaczyć pieniądze.

Pages