Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

temperatura

Gospodarcze przeznaczenie gazu ziemnego i jego zastosowanie

 • Posted on: 3 December 2019
 • By: addmean
stacja paliwowa
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Popyt na paliwa z biegiem czasu zwiększa się. To jeden z efektów bogacenia się społeczeństwa. Wraz ze wzrostem majętności wzrasta także popyt na energię, chcemy bowiem całkiem wygodnie żyć. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi w domu jak też w pracy. Przemieszczamy się samochodami lub komunikacją miejską. Wszystkie te nieodzowne nam systemy poruszane są paliwem.

Klimatyzatory przenośne okazują się być dobrym rozwiązaniem na upały

 • Posted on: 26 November 2019
 • By: addmean
Klimatyzacja
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Klimatyzatory przenośne mają szansę okazać się stosowane w różnych pomieszczeniach

Warto zaznaczyć, że w czasie gorączek najlepsze dla schłodzenia są klimatyzatory, szczególnie że mamy szansę na nich ustawić jedną temperaturę i będziemy posiadali świadomość, że ona nie będzie się przemieniała. Przez to właśnie należy przemyśleć, czy do domu najlepsze nie okażą się klimatyzatory przenośne, zwłaszcza jeśli siedzimy w jednym pomieszczeniu oraz później przenosimy się do kolejnego, w którym znów spędzamy sporo czasu.

Taśmy szklane, uszczelki ptfe oraz płyty uszczelkarskie - propozycja i rozległe użycie

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
fabryka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Wiele sklepów proponuje w dzisiejszych czasach artykuły konieczne w trakcie budowy, remontów, uszczelnień bądź izolacji. Szczególnie sklepy internetowe mają szeroki wybór tego typu towarów. W skład asortymentu częstokroć wchodzą taśmy ceramiczne i szklane, uszczelki albo rozległy wybór płyt uszczelkarskich.

Najnowsze rozwiązanie problemów z rozliczeniem wykorzystania energii w budynkach z CO.

 • Posted on: 4 November 2019
 • By: addmean
Termostat na kaloryferze
Source: pixabay.com
Współcześnie mieszkańcy normalnie używający swoich lokalów dokładają do ocieplania tych mieszkań, w których nie oszczędza się energii cieplnej – to tak jakbyśmy opłacali zużycie wody nie według liczników, a według ustalonego ryczałtu, karcąc w ten sposób oszczędzających.

Maty termoizolacyjne – odpowiedź na pytanie jak odpowiednio zatroszczyć się o izolację cieplną w naszym domu?

 • Posted on: 1 November 2019
 • By: addmean
termoizolacja
Author: Schöck
Source: Schöck
Zima jest z pewnością okresem czasu, który dla części z nas jest wyczekiwany przez cały rok, a dla pozostałych jest to zazwyczaj okres, który pragniemy, żeby możliwie szybko się skończył. Wynika to w pierwszej kolejności z tego, że wtedy temperatury są bardzo niskie. Z tego powodu całkiem dużo osób preferuje w tym okresie pozostanie w domu. Mróz skutecznie odstrasza bardzo duże rzesze osób, które chcą z jednej strony uniknąć chorób, a z drugiej strony źle znoszą zwykle ujemne temperatury.

Zasobniki na gaz opałowy - istotne dane na ich temat

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
Gaz LPG
Author: Ishikawa Ken
Source: http://www.flickr.com
Skroplony gaz płynny jest nadzwyczaj uniwersalnym gazem o obszernych przeznaczeniach w domu, rolnictwie, usługach, przemyśle, także jako autogaz. Skład chemiczny LPG jest podobny do składu gazu ziemnego. Do jego przechowywania konieczny jest zbiornik lpg. Pojemnik może występować w wersji naziemnej i podziemnej. Pojemniki podziemne są skonstruowane w ten sposób, aby były odporne na korozję w trakcie wieloletniego trzymania pod gruntem.

Skuteczne porady na temat wyboru klimatyzacji

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
Klimatyzator monoblokowy
Pomimo iż żyjemy w klimacie umiarkowanym, tropikalne lato czy śnieżna zima nie jest dla nas czymś niezwykłym. Nazywanie klimatyzatorów niepozornymi maszynami o ogromnych możliwościach nie jest przesadne. Dzisiaj, nikt z nas nie wyobraża sobie nowoczesnego lokalu bez klimatyzacji. Dopasowana temperatura jest niezbędna aby zapewnić komfort cieplny pracowników, klientów, a także rangi miejsca.

Efektywna ochrona przed oślepiającym słońcem

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
markizy
Source: flickr.com
Współcześnie wiele osób decyduje się na rozkręcenie własnego biznesu, ponieważ jest to spora szansa na zdobycie dużych sukcesów w życiu zawodowym. Wystartowanie ze swoją firmą jest niewątpliwie odważną inicjatywą, na którą decyduje się stosunkowo niedużo osób.

Jak duży będzie vat na montaż klimatyzatora?

 • Posted on: 5 September 2019
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
Z klimatyzatora mamy szansę używać przez calutki rok. Należy sobie zdawać sprawę z tego, że klimatyzator nie tylko ma możliwość ochładzać powietrze w danym pomieszczeniu, lecz jeśli będzie pojawiała się taka konieczność, to ma szansę je też ogrzewać. To właśnie powoduje, że ich montaż okazuje się być bardzo opłacalny, gdyż możemy z nich skorzystać przez calutki rok, troszcząc się o to, by w danym pomieszczeniu cały czas była jednakowa temperatura.

Profesjonalne klimatyzatory LG nadają się do każdego typu pokoju

 • Posted on: 10 July 2019
 • By: addmean
klimatyzator stały
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
Niewątpliwie obecnie dochodzi do takiej sytuacji, że czas letni łączy się z coraz to większymi temperaturami, gdyż słońce świeci dłużej i pod odpowiednim kątem, przez co lato naprawdę jest bardzo owocodajne dla wszystkich osób, jakie wielbią ciepło.

Czy warto zamontować klimatyzację?

 • Posted on: 11 June 2019
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: David Brossard
Source: http://www.flickr.com
Nasz klimat jest rzecz jasna umiarkowany, co niestety nie oznacza, że nie występują w naszych szerokościach geograficznych duże upały. Co najmniej w ciągu kilkunastu dni, w trakcie roku, temperatura nawet w cieniu może wynosić powyżej 30 st. Celsjusza, co jest nierzadko katorgą dla przeciętnego Kowalskiego. Zarówno zbyt niska temperatura, jak i bardzo wysoka, może doprowadzić do zmęczenia ludzkiego organizmu, a wtedy utrudnione jest codzienne funkcjonowanie na wysokich obrotach.

Gdzie przydają się pomiary tensometryczne?

 • Posted on: 16 May 2019
 • By: addmean
oprogramowanie
Author: Creative Tools
Source: http://www.flickr.com
Badania tensometryczne są jednym ze sposobów pomiaru odkształceń w składnikach konstrukcji. Tensometrami można ustalać stałe sprężyste surowców, definiować komponenty poziomu odkształcenia i licznych zakresów związanych z nimi, takich jak: napięcia, siły, momenty, ciśnienia.

Izolacja pianką idealnie wypełnia własną funkcję

 • Posted on: 15 May 2019
 • By: addmean
pianka
Author: Thermaflex
Source: Thermaflex
Izolacja pianką może być wykorzystana w każdym czasie

Nie pragniemy, aby z naszego mieszkaniu ciekło ciepłe powietrze, jedynie przez to że mamy niedopasowane okna, albo ściany. Dlatego również coraz częściej wykorzystywana okazuje się być izolacja pianką, która oferuje nam gwarancję, że wszystko będzie odpowiednio uszczelnione, a cały proces będzie przebiegał szybko oraz sprawnie.

Klimatyzator przenośny to ciekawa propozycja

 • Posted on: 11 May 2019
 • By: addmean
komfortowa sypialnia
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Nie będzie miało znaczenia, czy na dworze jest upał czy mróz, my ciągle w pomieszczeniach mamy szansę posiadać stałą temperaturę, która nie będzie się zmieniała, jeśli jedynie taki program wybierzemy. To wszystko mają szansę nam zaoferować klimatyzatory, na których mamy możliwość ustawić po prostu określoną temperaturę, przez to właśnie należy w nie zainwestować.


Świetnie spisują się klimatyzatory montaż ich nie jest trudny


Jeżeli rozpoczyna nas denerwować to, że w naszych pomieszczeniach co jakiś czas zmienia się panująca temperatura, to koniecznie musimy znaleźć na to odpowiednie rozwiązanie.

Pages