Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

technika

Znaczące pytania przy technicznym odbiorze mieszkania

  • Posted on: 7 May 2020
  • By: addmean
gotowe domy w zabudowie szeregowej
Author: Bromford
Source: http://www.flickr.com
Odbiór techniczny mieszkania to mająca duże znaczenie kwestia dla każdego przyszłego lokatora. Ważne jest, by sprawdzić szczegółowo stan techniczny wszystkich elementów. Jako nowi właściciele mamy wyjątkowo szerokie możliwości do wyboru. Decydując się na pomoc otrzymywaną przez wiodących fachowców w swojej branży, decydujemy się na poradę wprost od profesjonalistów. Szczegółowy przegląd naszego przyszłego mieszkania przez podpisaniem protokołu odbioru domu lub mieszkania może mieć kolosalne znaczenie.

Najpopularniejsze problemy w kwestii układu hydraulicznego, czyli jak dać sobie radę z technicznymi usterkami zdarzającymi się w każdym domu?

  • Posted on: 16 July 2019
  • By: addmean
woda
Author: Alejandro Erickson
Source: http://www.flickr.com
Osobom nie mającym wykształcenia z zakresu techniki, ani żadnego pojęcia o kwestiach związanych z funkcjonowaniem domowych układów, może czasem być dość ciężko. W szczególności gdy swą przygodę z dojrzałym życiem i samodzielnym funkcjonowaniem dopiero zaczynają, ponieważ prawie wszystko jest wtedy całkowicie obce i człowiek pomału zaczyna się gubić.

Co to jest stal Duplex, gdzie i kiedy ją wynaleziono oraz do czego się jej używa?

  • Posted on: 4 March 2019
  • By: addmean
Łazienka
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
Nasza cywilizacja polega na znajdowaniu i późniejszym rozwijaniu różnych technik. Niemało tutaj jest zależne od danej sytuacji, wszakże globalnie rzecz ujmując rozwijane okazują się być stopniowo wszelakie użyteczne ludziom wynalazki.