Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

styl

Kogo znajdziemy kiedy wprowadzimy architekci wnętrz Warszawa?

 • Posted on: 22 March 2020
 • By: addmean
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Czasem ludzie mają świetną wizję artystyczną

Czasem dzieje się tak, że ktoś zabiera się za urządzanie własnego domu oraz zrobi to na pewno świetnie, ponieważ może się pochwalić wspaniałą wizją artystyczną i niesamowitym wyczuciem smaku. Wówczas wszystko zrobi samodzielnie, nie myśli nawet o tym, żeby prosić o pomoc ekspertów, a co więcej rezultat całkowity zazwyczaj niewiele różni się od tego, z jakim mamy szansę się zetknąć w różnych katalogach.

Kominki, akcesoria i inne stylowe elementy wystroju domu.

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
malunek - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Na pewno niemałą zaletą swojego domu jest możliwość zaprojektowania i wykonania w nim najprawdziwszego kominka. Jednak możliwość takową mają również osoby żyjące w mieszkaniach, aczkolwiek będą one musiały być elektryczne. I chociaż nie można w nich palić drewnem, to również nadają mieszkaniu ciepły, romantyczny klimat.

Nabycie doskonałego obiektu mieszkalnego na optymalnych warunkach

 • Posted on: 28 July 2019
 • By: addmean
mieszkania wrocław swojczyce
Author: Schüco
Source: Schüco
Osoby, które do tej pory się nie usamodzielniły lub wynajmują mieszkanie, najczęściej marzą o tym, aby wreszcie pozwolić sobie na zakup własnej nieruchomości. Niestety, nie jest to łatwym zadaniem, zwłaszcza jeśli ktoś nie jest zorientowany w specyfice rynku nieruchomości.

Wymarzona kuchnia - zadbaj o najważniejsze pomieszczenie w Twym mieszkaniu

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Author: Mebel Rust
Oglądaliście kiedyś program „House Doctor” o tym, jak podwyższyć wartość mieszkania na sprzedaż? Prowadząca go amerykańska home stagerka Ann Maurice to mistrzyni w swym fachu. Oczywiście proponuje to i owo przemalować, dostawić oryginalny mebelek. Szczególnie dużo czasu poświęca jednak kuchni. Niewielkie udoskonalenia, a cena nieruchomości podnosi się nawet o dziesięć procent.

Estetyczne drzwi wewnętrzne - znaczący element wyposażenia mieszkania, który dobrze jest dobrze zaplanować

 • Posted on: 12 June 2019
 • By: addmean
drzwi
Author: Alexandra E Rust
Source: http://www.flickr.com
Nie sposób ukryć, że dla każdego człowieka wygląd jego domu ma nadzwyczaj duże znaczenie. Wykreowanie ciekawego wystroju nie jest prostym zadaniem i niejednokrotnie spędzamy wiele czasu na wykreowaniu właściwego pomysłu. Wiele szczegółów trzeba zaplanować jednak wcześniej, ponieważ to pomoże nam później w doborze mebli czy też dekoracji. Oświetlenie czy też drzwi to dobra baza, do ukształtowania zajmującego wystroju, niemniej dobrze jest pamiętać o umiarze, jaki współcześnie jest bardzo szykowny.

Jakie pomysły będą przydatne w czasie urządzania łazienki? Co możemy zrobić ze szkła hartowanego?

 • Posted on: 1 June 2019
 • By: addmean
malowidło - dom
Author: Isengardt
Source: http://www.flickr.com
Aranżowanie mieszkania to sprawa zajmująca. Tym bardziej remont łazienki jest czasochłonny. Z kolei gdy zdecydujemy się na tak dużą zmianę, warto przemyśleć dobrze niektóre z rozwiązań, aby rezultat naszej pracy, był jeszcze lepszy.


Szczególnie jeśli mamy małą łazienkę, to dobrze jest postawić na lustra.

Z jakich materiałów zrobione są balustrady? Jakie istnieją rodzaje? Jakie pasują do bloków, a jakie są bardziej dopasowane do domków jednorodzinnych?

 • Posted on: 3 May 2019
 • By: addmean
Balkon
Author: langalex
Source: www.flickr.com
Balustrady balkonowe, najczęściej zwane barierkami, wypełniają dwie bardzo istotne funkcje. Jedną z nich jest funkcja zabezpieczająca, druga z kolei dekoracyjna. aktualnie wiele mieszkań wyposażonych jest w różnej wielkości balkon, z kolei w domach jednorodzinnych może być ich nawet kilka. gdy pragniemy dokonać wyboru jak najbardziej właściwe balustrady zauważamy, iż na rynku jest bardzo szeroka oferta balustrad, zarówno pod kątem tworzywa czy rodzaju, z jakiego są zrobione.

Jak najlepiej zaprojektować domowe ogrodzenie, jaka jego wersja będzie najlepsza

 • Posted on: 2 May 2019
 • By: addmean
płoty
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Już na etapie planowania domu warto pomyśleć o jego ogrodzeniu. Wbrew pozorom jest to bardzo ważny element całości, chociaż wielu ludzi zostawia tę sprawę na koniec, nie zastanawiając się nad tym wcześniej. A tak naprawdę ogrodzenie razem z wjazdową bramą powinno stanowić jedną spójną całość, i dobrze aby się zgrywało zarówno ze stylistyką domu jak i całym otoczeniem.

Jak efektownie zaprojektować własne ogrody?

 • Posted on: 6 March 2019
 • By: addmean
Dekoracja mieszkania na sprzedaż
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Jest okazja szybko spostrzec, że obecnie bardzo wszyscy kierują uwagę na to, jaki prowadzą tryb bycia. A przenosi się to do dużej liczby spraw. Przejawia się to w tym, co ludzie spożywają, co zakładają na siebie, albo w uprawianiu sportów. W największej mierze zaś będzie to zauważalne, podczas gdy chodzi o urządzanie pomieszczeń domowych. W takim przypadku wyobraźnia ludzi faktycznie pozostaje bogata. Parę lat temu nie kierowano aż takiej uwagi na fakt tego, jak mieszkanie się prezentuje.

Zaprojektuj własny teren estetycznie oraz wygodnie, wykorzystując najlepsze rośliny oraz materiały

 • Posted on: 24 February 2019
 • By: addmean
otoczaki
Source: flickr.com
Ogród jest uzupełnieniem domu i powinien prezentować się równie nienagannie oraz pięknie. Nierzadko to właśnie ogród staje się wizytówką posesji, ponieważ zostaje on wystawiony na spojrzenia obcych ludzi. W obecnych czasach spotyka się tak mnóstwo interesujących produktów aranżacyjnych dla obiektów zielonych, jak również kwiatów, że możliwe staje się fantazyjne i kreatywne projektowanie ogródków. Trzeba to wykorzystywać, żeby móc radować się cudowną przestrzenią wokół domu.

Pages