Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

stal

System rozliczenia ciepła - a więc, jaka metodą rozdzielić cennik ogrzewania?

 • Posted on: 22 November 2021
 • By: addmean
podzielniki kosztów ogrzewania
Author: michimaya
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób podzielane bywają koszty ogrzewania dostarczane do budowli wielodzietnych? Nie wiesz? Przeczytaj nasz felieton!


Rozliczanie ciepła (inaczej jest możliwość je nazwać "opłatą za ciepełko") - to nic innego jak rozliczenie z wspaniale naszym osobom poznanych ciepłomierzy (ich wyspecjalizowana nazwa to jest układ pomiarowo-rozliczeniowy), które ukazują, ile za podany okres "pobraliśmy" ciepła.

Jak zabrać się można za projektowanie i realizację konstrukcji ze stali, gdzie są one wykorzystywane w praktyce.

 • Posted on: 17 October 2021
 • By: addmean
konstrukcje stalowe
Author: jasonwoodhead23
Source: http://www.flickr.com
Stal stała się obecnie niezwykle często stosowanym materiałem do budowania. W wielu przypadkach będzie występować wspólnie z betonem, ale równie często dużo lepiej będzie się sprawdzać samodzielnie. To na przykład będzie miało miejsce przy rozmaitych magazynach oraz halach. Ich szkielet będzie wykonany ze stalowych profili, gwarantujących odpowiednią wytrzymałość i stabilność. Następnie na takim szkielecie przykręca sufit i ściany, które mają chronić wnętrze przed warunkami atmosferycznymi.

Jesteś ogromnie operatywny i niejeden stawia za wzór Ciebie i Twoją działalność

 • Posted on: 6 September 2021
 • By: addmean
drzwi do garażu
Author: Kurtis Garbutt
Source: http://www.flickr.com
Prowadząc firmę powinno się być osobą "mocno stąpającą po ziemi". właściciel jest narażony na masę nieprzewidzianych zdarzeń, z którymi powinien umieć bardzo szybko sobie radzić.

Porady na sprzątaczy starych zabudowań czynszowych

 • Posted on: 18 June 2021
 • By: addmean
dzieci
Source: www.morguefile.com
Niezależnie od tego czy chcesz nabyć nieruchomość, mieszkanie czy domek, na pewno zetkniesz się z pewnym prawnikiem. Obowiązkowy będzie między innymi wpis do książki wieczystej czy opracowanie aktu własności.


Winno się natenczas poszukać tego typu prawnika, jakiego specjalizacją jest prawo gospodarcze Wrocław.

Jak uruchomić sklep online?

 • Posted on: 21 May 2021
 • By: addmean
prawo nowych technologii
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Sklep on-line to najpopularniejsza odmiana sprzedaży w sieci, kapitalny sposób na dojście do nowych odbiorców. Ażeby otworzyć swój sklep wystarczy wykonać kilka kroków.


Najprostszym jak też najszybszym sposobem na założenie własnego sklepu internetowego jest skorzystanie z usług firm, które użyczają narzędzia.

Polacy uwielbiają swoje wybrzeże i często spędzają tam wakacje - pogoda nie zawsze jest idealna, ale najważniejsza jest atmosfera miejsca

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
Umywalka wisząca
Author: SANITEC KOŁO
Source: SANITEC KOŁO
W naszej tradycji wakacje nad Bałtykiem zawsze będą miały zagwarantowane swoje wyjątkowe miejsce. Wiele osób jeździło nad morze z rodzicami lub na obozy. Dziś też nierzadko lubimy tam wracać, mimo że możemy już latać po wszystkich krajach.


Duża część Polaków, która lata do gorących krajów, twierdzi, że i tak nigdzie na świecie nie można zobaczyć tak cudnych plaż jak w Polsce.

Jak stworzyć przydomową oczyszczalnie ścieków? Na jakie kwestie zwracać uwagę? O jakich sprawach pamiętać?

 • Posted on: 7 March 2021
 • By: addmean
best luxury hotel
Author: Phillip Pessar
Source: http://www.flickr.com
W takich oczyszczalniach - biologicznych albo z osadem czynnym, takie oczyszczanie odbywa się w zamkniętych zbiornikach, jakie właściwie nie wpływają na otoczenie. To sprawia, iż powierzchnia niezbędna do podłączenia takiej oczyszczalni jest o wiele mniejsza.

Pages