Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

sprzedaż

Dlaczego można się zastanowić nad instalacją kominka w mieszkaniu

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
schody kręcone
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
Nabywanie kominków do domów stało się niezwykle modne. Należy stwierdzić, że domowe kominki rzeczywiście potrafią ocieplać domowe pomieszczenia, a równocześnie powodują, iż stają one mocniej oczywiste i przytulne.

Nabycie mieszkania, które będzie zdolne połączyć korzyści metropolii jak i spokój prowincji

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
Lampa wisząca, żyrandol Calipso
Author: Maxlight
Source: Maxlight
Zakup domu to jedna z poważniejszych decyzji w życiu dowolnego człowieka. Współcześnie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na o wiele więcej niż w przeszłości, w rezultacie więcej też wymagamy.


Postępowo żyjący nabywcy mają bardzo rozbudowany zakres preferencji odnośnie przyszłych lokali.

Parę powodów dla jakich warto zamieszkać w Warszawie

 • Posted on: 4 February 2020
 • By: addmean
mieszkania na sprzedaż bemowo
Author: Dylanlspangler
Source: http://www.flickr.com
Stolica Polski jest prężnie rozwijającym się miastem, które coraz mocniej liczy się na mapie europejskich metropolii. Tak więc w tym mieście odbywa się najwięcej imprez kulturalnych, sportowych a także różnego rodzaju spotkań o charakterze społecznym.

Jakiego typu akcesoria staną się niezbędne w odpowiedniej aranżacji mieszkania?

 • Posted on: 7 December 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Aranżacja mieszkania jest związana z koniecznością kupna konkretnych produktów, które mogą mniej lub bardziej nadwerężyć nasz budżet. W przypadku gdy postawimy na zakupy w marketach bądź w sklepach wirtualnych, z pewnością uda nam się nieco zaoszczędzić, zwłaszcza w przypadku zakupu znacznej ilości materiałów budowlanych. Należy pomyśleć o tym, które z nich okażą się niezastąpione pod kątem aranżacji i przebudowy domu.

Już w tej chwili poszukaj wymarzonego mieszkania w Opolu

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
nowoczesny wystrój mieszkania
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Wraz z małżonkiem wyszukujecie upragnionego gniazdka na południu naszego kraju? Już w tym momencie sprawdźcie oferty z województwa opolskiego, bowiem często można znaleźć w tym miejscu bardzo fenomenalne mieszkania za niezbyt wygórowane ceny.

Rynek mieszkaniowy w Warszawie coraz to bardziej się rozrasta - interesujące oferty

 • Posted on: 29 September 2019
 • By: addmean
blok w warszawie
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadanie lokalu jest niezmiernie dużym dobrem i ingeruje na nasze funkcjonowanie. To, czy zdołamy założyć familię i prowadzić stabilne funkcjonowanie w sporej mierze zależy od tego, gdzie mieszkamy. Posiadając bazę, którą jest nieruchomość start jest znacznie prostszy. Szukanie lokalu może wydawać się męczącym zadaniem w szczególności, jeśli nie mamy uściślonych zapotrzebowań.

Ocieplenie dachu

 • Posted on: 15 September 2019
 • By: addmean
Betonowa fasada budynku
Author: kurzkarl74
Source: http://www.flickr.com
Nieocieplone połacie dachu mogą stać się fortelem ucieczki ciepła z budynku. Poprawne Ocieplenie dachu jest szczególnie ważne jeżeli chcemy zagospodarować przestrzeń poddasza i zaaranżować tam wnętrza mieszkalne.

Wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych

 • Posted on: 16 July 2019
 • By: addmean
drzwi wejsciowe
Author: INVADO
Source: INVADO
Drzwi zewnętrzne stanowią jeden z najważniejszych elementów domu zaliczających się do jego zabezpieczeń. Nie każdego na przykład stać na zastosowanie zabezpieczeń w formie kamer lub systemu alarmowego. W takim przypadku wystarczające muszą być odpowiednie drzwi i okna. Dlatego przykładowo wynaleziono drzwi typowo antywłamaniowe. Wszystkie systemy zabezpieczeń, które zawierają, służą zapobieganiu dostania się do środka ludzi niepożądanych. W ostatnich latach szybki rozwój technologii można zauważyć również w kontekście drzwi. Wykorzystywane są nowoczesne rozwiązania dotyczące zamków, jak i innowacyjne tworzywa do produkcji samych drzwi. Zainteresowanie zabezpieczeniami jest obecnie bardzo duże. Można to zauważyć chociażby na przykładzie częstotliwości wpisywania w wyszukiwarki internetowe haseł w rodzaju „tanie drzwi zewnętrzne”.

Jak uruchomić sklep online?

 • Posted on: 29 May 2019
 • By: addmean
prawo nowych technologii
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Sklep on-line jest to najbardziej popularna odmiana sprzedaży w internecie, świetny sposób na dotarcie do nowych nabywców. Aby otworzyć własny sklep starczy wykonać kilka kroków.


Najłatwiejszym jak też najszybszym sposobem na uruchomienie własnego sklepu internetowego jest skorzystanie z usług jednostek, które użyczają narzędzia.

Czy obecnie należałoby wynająć agencję marketingową?

 • Posted on: 17 May 2019
 • By: addmean
Współcześnie na krajowym rynku rządzi ogromna konkurencja. Co niemiara przedsiębiorstw rywalizuje między sobą o użytkownika. Szczególnie tę rywalizację można dojrzeć w czasie przedświątecznym, kiedy to kontrahenci są zajęci zakupem prezentów dla rodziny. W czasie przedświątecznym, lecz także w ciągu roku, zawodowe przedsiębiorstwa używają efektowne chwyty sprzedażowe, które mają przekonać do tego biznesu odbiorców.

Pages