Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

sprzedaż

Jak uruchomić sklep online?

 • Posted on: 25 May 2020
 • By: addmean
prawo nowych technologii
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Sklep on-line to najpopularniejsza forma sprzedaży w sieci, świetny sposób na dotarcie do nowych nabywców. Ażeby założyć własny sklep wystarcza zrealizować kilka kroków.


Najprostszym jak też najszybszym sposobem na założenie własnego sklepu internetowego jest skorzystanie z usług jednostek, jakie użyczają narzędzia.

Jakie są możliwości ochraniania samochodów przed czynnikami atmosferycznymi czyli plusy i minusy garaży ze stali.

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
Usytuowanie na działce garaży i budynków gospodarczych
Author: MTM STYL – biuro projektów
Source: www.domywstylu.pl
Samochody, które stoją pod zadaszeniem będą dużo mniej narażone na korozję, mają lepszy lakier, a zimą nie ma z nimi problemów ze śniegiem. Z tego też powodu najlepszą możliwą opcją jest chowanie auta w garażu. Mieszkańcy budynków jednorodzinnych oraz bloków mają możliwości nieco mniejsze, albo będą mogli zakupić miejsce parkingowe w podziemnym garażu, o ile oczywiście w ich budynku taki się znajduje, albo garaż wolnostojący, których jednak zbyt dużo nie jest.

Jeśli nie dawno zostałeś świeżo upieczonym, młodym kierowcą, lub ulokowałeś pieniądze w zupełnie nowy model i markę - należy zdobyć podstawową wiedzę w kwestii motoryzacji i znać swoje prawa i udogodnienia

 • Posted on: 3 May 2020
 • By: addmean
fotografijka - samochód
Author: roovuu
Source: http://www.flickr.com
Rynek motoryzacyjny w Polsce cieszy się sporym sukcesem. Każdy, standardowy mieszkaniec państwa polskiego śni o ubóstwianym modelu samochodu, a równocześnie sprawnym sposobie do przemieszczania się.

Jakiego typu akcesoria staną się niezbędne w odpowiedniej aranżacji mieszkania?

 • Posted on: 21 March 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Aranżacja mieszkania jest związana z koniecznością kupna konkretnych urządzeń, jakie mogą mniej lub bardziej nadwerężyć nasz budżet. Jeżeli zdecydujemy się na zakupy w marketach bądź w sklepach internetowych, bez wątpienia uda nam się znacznie zaoszczędzić, szczególnie w przypadku zakupu większej ilości materiałów budowlanych. Najlepiej pomyśleć o tym, które z nich okażą się niezbędne w perspektywie aranżacji oraz przebudowy mieszkania.

Rynek mieszkaniowy w Warszawie coraz to bardziej się rozrasta - interesujące oferty

 • Posted on: 6 March 2020
 • By: addmean
blok w warszawie
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę posiadanie lokalu jest nadzwyczaj dużym dobrem i wpływa na nasze funkcjonowanie. To, czy zdołamy założyć familię i prowadzić stabilne funkcjonowanie w znaczącej mierze jest zależne od tego, gdzie mieszkamy. Posiadając podstawę, którą jest nieruchomość start jest znacznie prostszy. Szukanie nieruchomości może wydawać się ciężkim zadaniem przede wszystkim, gdy nie mamy sprecyzowanych potrzeb.

Dlaczego można się zastanowić nad instalacją kominka w mieszkaniu

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
schody kręcone
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
Nabywanie kominków do domów stało się niezwykle modne. Należy stwierdzić, że domowe kominki rzeczywiście potrafią ocieplać domowe pomieszczenia, a równocześnie powodują, iż stają one mocniej oczywiste i przytulne.

Nabycie mieszkania, które będzie zdolne połączyć korzyści metropolii jak i spokój prowincji

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
Lampa wisząca, żyrandol Calipso
Author: Maxlight
Source: Maxlight
Zakup domu to jedna z poważniejszych decyzji w życiu dowolnego człowieka. Współcześnie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na o wiele więcej niż w przeszłości, w rezultacie więcej też wymagamy.


Postępowo żyjący nabywcy mają bardzo rozbudowany zakres preferencji odnośnie przyszłych lokali.

Parę powodów dla jakich warto zamieszkać w Warszawie

 • Posted on: 4 February 2020
 • By: addmean
mieszkania na sprzedaż bemowo
Author: Dylanlspangler
Source: http://www.flickr.com
Stolica Polski jest prężnie rozwijającym się miastem, które coraz mocniej liczy się na mapie europejskich metropolii. Tak więc w tym mieście odbywa się najwięcej imprez kulturalnych, sportowych a także różnego rodzaju spotkań o charakterze społecznym.

Ocieplenie dachu

 • Posted on: 15 September 2019
 • By: addmean
Betonowa fasada budynku
Author: kurzkarl74
Source: http://www.flickr.com
Nieocieplone połacie dachu mogą stać się fortelem ucieczki ciepła z budynku. Poprawne Ocieplenie dachu jest szczególnie ważne jeżeli chcemy zagospodarować przestrzeń poddasza i zaaranżować tam wnętrza mieszkalne.

Wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych

 • Posted on: 16 July 2019
 • By: addmean
drzwi wejsciowe
Author: INVADO
Source: INVADO
Drzwi zewnętrzne stanowią jeden z najważniejszych elementów domu zaliczających się do jego zabezpieczeń. Nie każdego na przykład stać na zastosowanie zabezpieczeń w formie kamer lub systemu alarmowego. W takim przypadku wystarczające muszą być odpowiednie drzwi i okna. Dlatego przykładowo wynaleziono drzwi typowo antywłamaniowe. Wszystkie systemy zabezpieczeń, które zawierają, służą zapobieganiu dostania się do środka ludzi niepożądanych. W ostatnich latach szybki rozwój technologii można zauważyć również w kontekście drzwi. Wykorzystywane są nowoczesne rozwiązania dotyczące zamków, jak i innowacyjne tworzywa do produkcji samych drzwi. Zainteresowanie zabezpieczeniami jest obecnie bardzo duże. Można to zauważyć chociażby na przykładzie częstotliwości wpisywania w wyszukiwarki internetowe haseł w rodzaju „tanie drzwi zewnętrzne”.

Pages