Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

sprzęty

Jakiego rodzaju kwestie należy brać pod uwagę, kiedy chodzi o odpowiedni projekt toalety publicznej? O czym trzeba pamiętać?

 • Posted on: 15 January 2020
 • By: addmean
Pokój
Author: Carissa Rogers
Source: http://www.flickr.com
Wiele miejsc gdy chodzi o przestrzeń publiczną powinno zostać zaprojektowanych nie tylko z myślą o wygodnym użyciu, funkcjonalności, lecz także z myślą o zasadach higieny. W końcu w tego typu miejscach, jak toalety w miastach korzysta bardzo dużo ludzi.

Co to jest klimatyzer i co jest niezbędne do jego w większym stopniu wydajnego funkcjonowania?

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
klimatyzer
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że okres jesienno-zimowy to doskonały czas, aby korzystać z posezonowej zniżki stawek w marketach z artykułami gospodarstwa domowego, żeby zakupić tam przyrządy, które mają za zadanie schłodzić znajdujące się w naszym mieszkaniu pokoje?


Takim towarem jest tzw. klimatyzer, który znany jest też pod nazwą schładzacz.

Narzędzia z których warto zrobić użytek w czasie wykonywania prac w domu, jak i na warsztacie.

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
piła
Author: Proma Polska
Source: Proma Polska
Wszystkie narzędzia z jakich opłaca się skorzystać w trakcie wykonywania prac domowych, jak i na warsztacie dobrze będzie kupować tylko i wyłącznie od sprawdzonych dystrybutorów, by posiadać przekonanie, że rzeczywiście sprawdzają się one w każdej bez wyjątku okoliczności. Można też być dzięki temu spokojniejszym o to, iż praca przebiegnie sprawnie i nie będzie potrzebne się martwić o własne bezpieczeństwo. W związku z tym należy dokładnie zastanowić się, jaki sprzęt potrzebujemy do wykonywania konkretnych obowiązków, by potem nie było mowy o jakichkolwiek niespodziankach i o tym, że coś będzie wykonane niewłaściwie.

O jakiego typu produktach warto pamiętać w przypadku aranżacji nieruchomości?

 • Posted on: 30 September 2019
 • By: addmean
prysznic
Author: Aquaform
Source: Aquaform
Aranżacja poszczególnych pomieszczeń to niezwykle istotna kwestia dla każdego, kto dopiero zamieszkał w nowym budynku. Zawsze wiąże się to z konkretnymi kosztami, które dotyczą kupna określonych akcesoriów. Przy pomocy właściwie dobranych produktów można zatroszczyć się o atrakcyjną prezencję własnego mieszkania.

Rośnie popyt na maszyny stosowane w przemyśle

 • Posted on: 21 July 2019
 • By: addmean
kamienica
Author: Eric C. Späte
Source: http://www.flickr.com
Jak wypływa z doniesień firm wytwarzających rozmaitego rodzaju urządzenia oraz maszyny użytkowane w takich sektorach przemysłu, jak przemysł budowlany, wzrasta popyt na przeróżnego typu urządzenia.


Wedle specjalistów wynika to z tego, iż krajowy przemysł coraz bardziej się rozwija.

Czym musi odznaczać się pełna ładu przestrzeń w mieście? Co może pomóc ów porządek zachować?

 • Posted on: 25 May 2019
 • By: addmean
apartamenty
Author: Comrade Foot
Source: http://www.flickr.com
Uporządkowane miasto, to dobra przestrzeń do funkcjonowania dla wszystkich mieszkańców. Coraz częściej widuje się coraz lepsze projekty, jeśli chodzi o takową kwestię.


Należy umożliwiać ludziom troszczenie się o czystość w mieście.

Korzystne ceny i gwarantowana jakość – drabiny, wciągarki i ogrodzenia panelowe

 • Posted on: 16 May 2019
 • By: addmean
ogrodzenie panelowe
Najlepszej jakości ogrodzenia panelowe, jakie proponuje wielu polskich producentów, można kupić w całości z wszelakimi dodatkowymi uzupełnieniami. Automatyka do bram oraz specjalne furtki, tak przydatne przy instalacji bram takich jak ogrodzenia panelowe. Producenci oferujący nowoczesne ogrodzenia domowe mogą podać atrakcyjne opcje nie tylko dla stałych klientów. Sprzedawanie i montaż idzie zwykle w parze, więc dowożenie ogrodzeń do zamawiającego jest wliczone w cenę.

Jak zrobić remont pomieszczenia i przy tym nie oszaleć

 • Posted on: 16 May 2019
 • By: addmean
Surowe ściany pokoju
Author: Marc Willmore
Source: http://www.flickr.com
Remont – termin ten wywołuje skojarzenia albo z ogromną uciechą zmian, głową przepełnioną pomysłami i nowych projektów podczas gdy reszcie z bieganiem po centrach budowlanych, bólami głowy od ogromu materiałów oraz wolno postępującymi robotami. Każdy przeżywa go inaczej.

Jakie przedmioty obowiązkowo muszą znaleźć się w wyekwipowaniu naszego domu?

 • Posted on: 13 April 2019
 • By: addmean
Stłuczone szkło
Author: Sylvain Moreau
Source: http://www.flickr.com
Kiedy po ogromnie długim okresie budowy domu nareszcie możemy się wprowadzić wielu z nas odetchnie z ulgą. Niemniej tymczasem po pewnym czasie normalnego korzystania i zamieszkiwania w domu zaczynamy odczuwać brak podstawowych przedmiotów, które z samoistnych przyczyn nie zostały przez nas zakupione.

Wymienniki ciepła są to urządzenia, jakie służą do transportu ciepła w każdym domu

 • Posted on: 5 April 2019
 • By: addmean
kaloryfer
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy obywatele w mniejszym lub większym stopniu korzystają z rozwoju techniki. Na obecną chwilę najprawdopodobniej żaden człowiek nie wyobraża sobie egzystowania bez takich rzeczy jak auto, telefon komórkowy czy notebook. Jeszcze kilkanaście lat temu były to produkty, jakie posiadali jedynie majętni mieszkańcy.

Czujniki temperatury mają wiele zastosowań w naszym życiu

 • Posted on: 20 March 2019
 • By: addmean
czujnik temperatury
Dzięki Pt 100 mamy szansę zmierzyć temperatury normalnie nie do zmierzenia Istnieją takie gałęzie przemysłu, które w swojej produkcji wykorzystują albo bardzo spore, albo naprawdę małe temperatury, przez to potrzebowały one czegoś, dzięki czemu będą mogły zmierzyć te wartości.

Filtry mann okazują się być bardzo odpowiednie

 • Posted on: 28 February 2019
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: Mike Prosser
Source: http://www.flickr.com
Różne filtry chronią przed pyłkami

Kiedy nie chcemy, aby do środka przeróżnych sprzętów wdzierały się przeróżnego rodzaju pyłki, które mogą oddziaływać na ich właściwą pracę, to bez wątpienia musimy wspomnieć o tym, aby montować tam filtry. Ale samodzielne ich zakładanie nie starczy, gdyż warto również systematycznie je wymieniać, bo nazbyt zanieczyszczone także nie będą spełniały spodziewanego przez nas zadania.

Pages