Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

sprzęt

Wzmacnianie podłoża zabiegami mechanicznymi

 • Posted on: 22 December 2022
 • By: addmean
żwir
Author: touch and see
Source: http://www.flickr.com
Prostym i równocześnie najtańszym sposobem wzmacniania podłoży jest ich maszynowe zagęszczanie. W trakcie zagęszczania cząstki szkieletu gruntowego przybliżają się do siebie, co w następstwie sprawia, iż pewna liczba powietrza a także wody jest usunięta z malejącej objętości porów. Proces ten wiedzie do zwiększania nośności a także wodoodporności gruntu a także do zmniejszania jego podatności na tworzenie się kolein.

W jakich sytuacjach i do jakiego rodzaju zadań korzysta się z podnośników koszowych? Kiedy są niezbędne? Jak z nich korzystać?

 • Posted on: 4 December 2022
 • By: addmean
podnośnik
Podesty ruchome są przeznaczone przeważnie do podnoszenia operatora z ewentualnym lekkim osprzętem w koszu, ażeby przeprowadzić pewne rodzaje prac na wysokościach. To bardzo stabilne i bezpieczne urządzenie, które jednakże powinniśmy być w stanie w pełni sprawnie obsługiwać i mieć odpowiednie uprawnienia. Najbardziej profesjonalne są do tego podnośniki koszowe.

Jakich cech wymaga przemysł budowlany oraz rolnictwo od używanych sprzętów, gdzie stosowane są blachy trudnościeralne

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
blacha
Author: José Ramón Polo López
Source: http://www.flickr.com
Przed współczesnymi budowlanymi czy rolniczymi urządzeniami stawia się coraz większe wymagania. Muszą one być nie tylko być praktyczne w używaniu, spełniać wszystkie założone funkcje, lecz również prezentować wysoki poziom niezawodności. Bez względu na to, co będzie sobie ktoś myślał, to przy sprzęcie do prac budowlanych czy rolniczych będzie to bardzo ważna rzecz. Urządzenia te przecież będą pracować w niezwykle trudnych czasami warunkach, piasek, żwir czy kamienie to dla nich chleb powszedni i muszą jakoś sobie z tym radzić.

Zdrowie oraz bezpieczeństwo bywają najistotniejsze - z tego powodu w naszych domach musimy zatroszczyć się o dobrą cyrkulację powietrza

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
dom - fotografia
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Z reguły wszyscy chcemy dbać o swe zdrowie. Nieczęsto myślimy, że niekiedy możemy sami być przyczyną jego złego stanu. Bierze się to z, że robimy ze swoich domów puszki, w których tamujemy możliwość wymiany powietrza.

Wyposażenie łazienek, które powoduje, że prezentują się one o wiele lepiej pod kątem designu.

 • Posted on: 3 November 2022
 • By: addmean
umywalki
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/umywalki_ego_plus_kolo.jpg
Obecnie ludzie zwracają w takim samym stopniu uwagę na styl, jak i na praktyczność użytkowania zakupionych rzeczy. Z tego powodu jest to nie bez znaczenia w aranżowaniu wnętrz i kieruje się na to uwagę w konkretnych przestrzeniach w domu. Pozostaje to także rozpatrywane pod względem wyposażenia łazienek, jakie powodują, że wyglądają one znacznie lepiej pod względem designu.

Wypożyczanie sprzętu do robót na budowie

 • Posted on: 19 October 2022
 • By: addmean
W budownictwie coraz lepiej
Author: Agencja inplusPR
Source: Agencja inplusPR
Współcześnie nie trzeba nabywać specjalistycznego wyposażenia, żeby móc z niego korzystać. Coraz częstsze stają się usługi rozmaitych firm, które mają w ofercie wynajem lub dzierżawę takich urządzeń, jak na przykład dźwigi, niezbędne przy pracach na budowie. Dostępnych na wynajem modeli dźwigów jest bardzo wiele i dlatego zdecydowanie każdy może znaleźć coś najlepszego dla własnych poszczególnych potrzeb – bez problemu można wynająć zarówno dźwigi dostosowane do sporych powierzchni, jak również małych, bardzo wąskich uliczek.

W jaki sposób współczesne aparaty fotograficzne ułatwiają pracę fotoreporterom profesjonalistom i tym, którzy amatorsko zajmują się robieniem zdjęć

 • Posted on: 19 October 2022
 • By: addmean
fotograf
Każdy fotografik z prawdziwego zdarzenia jest zmuszony dysponować odpowiednim sprzętem, czyli takim, który umożliwi mu w pełni profesjonalne wykonywanie zdjęć. Od jakości sprzętu zależy nie tylko wygląd poszczególnych ujęć, ale nade wszystko ukontentowanie samych konsumentów.

W jaki sposób funkcjonują promienniki podczerwieni? Pod jakim względem technologia ta jest inna od tej klasycznej?

 • Posted on: 6 October 2022
 • By: addmean
odlewy
Author: OKFoundryCompany
Source: http://www.flickr.com
Form ogrzewania pomieszczeń jest bardzo dużo. Obecnie możemy wybierać spośród różnych typów takich urządzeń, które zmieniają różne typy energii na ciepło.


Jednym z takich urządzeń są panele na podczerwień.

Przeprowadzasz remont albo niewielkie roboty wokół swojego domu? Być może niezbędne będą Ci specjalistyczne maszyny.

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
na placu budowy
Author: Bill Smith
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wiele rzeczy próbujemy wykonać samodzielnie. Już praktycznie każdy z nas zdaje sobie dobrze sprawę z faktu, że tym, co najszybciej drożeje, nie jest jedzenie, ale właśnie usługi. Jeśli zatem szukamy oszczędności w naszym domowym budżecie, wtedy najczęściej decydujemy się na zrobienie samodzielnie prac, za które najczęściej płacimy innym osobom. Dobrym przykładem mogą być dla przykładu niewielkie prace remontowe, które robimy w naszym domu lub wokół niego.

Na co zwracają szczególną uwagę klienci – oferta nagrzewnic

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
nagrzewnica przenośna, domowa
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Producent wychodzi w następnym sezonie ze świeżą odsłoną urządzeń, takich jak właśnie nagrzewnice. Nieustanne zainteresowanie klientów wzbudzają głównie coraz większe ich możliwości. Cechą typową dla kondensacyjnych nagrzewnic jest całkowite ogrzewanie pomieszczeń. Niemała regulacja umożliwia dostosowanie się do wymaganych przez domowników warunków. Wymogi konsumentów są zazwyczaj przez nich konkretnie określone, dzięki czemu prościej jest naszym fachowcom dostosować bieżącą ofertę do stawianych przez nich kryteriów.

Koparko ładowarka, wózek widłowy, niezawodne narzędzie do pracy w branży budowlanej. Ważne atrybuty i zadania młotów udarowych.

 • Posted on: 9 September 2022
 • By: addmean
wózek widłowy w fabryce
Author: Port Adelaide Enfield Local History Photos
Source: http://www.flickr.com
Maszyny typu koparko ładowarki, znajdują swoje zastosowanie w wielu sferach życia, ale w szczególności w budownictwie czy też w miejscach pracy wielkich przedsiębiorstw, które zajmują się wydobywaniem węgla, piasku i tym podobne. Koparka zapewnia prędkie i niekłopotliwe wykonanie rowów w mieście i poza jego granicami, pod fundamenty, ogrodzenia, oczyszczalnie, drenaże, kable, wykopy wewnątrz budynku, kanały samochodowe a także przyłącze wody. Ładowarki zwłaszcza na budowach usprawniają pracę pracownikom poprzez transport ciężkich przedmiotów oraz kopanie. Koparko ładowarka może być wykorzystana przez osoby fizyczne, nie z branży budowlanej, na przykład do wykopania wykopu dla rur kanalizacyjnych jak również dziury, która będzie podwaliną domu.

Jakie istnieją rodzaje szpadli, do jakiego celu są wykorzystywane oraz czym się wzajemnie różnią?

 • Posted on: 21 August 2022
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: OKNOPLAST-Kraków
Source: OKNOPLAST-Kraków
W pomieszczeniach na urządzenia przechowujemy różnego rodzaju rzeczy, które są nam potrzebne do bieżącej pracy w ogrodzie czy w kotłowni.


Przyrządy te są z pozoru bardzo podobne, przy czym pewne drobne detale powodują, że posiadają już odmienne właściwości, a tym samym określenia.

Jaki rodzaj tworzywa wskazane jest zastosować przy budowie hali?

 • Posted on: 6 August 2022
 • By: addmean
Konstrukcja stalowa
Author: glasseyes view
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że branża budowlana jest jedną ze sfer z naszego życia, z którą spotykamy się na co dzień. Każdy z nas bowiem musi posiadać swoje miejsce zamieszkania, ale także budynek zakładu pracy. Budynki są w pewnej mierze obowiązkowym elementem, bez którego nie możemy się obejść. W tej sytuacji powinno się uświadomić sobie fakt, że szeroko pojmowana technologia budowlana na przełomie przeszłych lat bardzo dostrzegalnie posunęła się do przodu.

Wiele czynności w domu możemy sami robić

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
narzędzia
Author: Classen
Source: http://www.classen.com.pl
Często jest tak, że jeżeli mamy coś do wykonania w domu to zapraszamy eksperta, któremu następnie należy sporo zapłacić, a przecież często wystarczy zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt oraz już sporo z tych czynności będziemy w stanie zrobić samodzielnie, a przecież takie sprzęty mogą nam się jeszcze nie raz sprawdzić, więc bez wątpienia będzie to bardzo odpowiednia i równocześnie bardzo przemyślana decyzja.

Pages