Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

sprzęt

W przypadku kłopotów z produktem oddaj go do serwisu technicznego

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
uprawnienia
Author: Dennis van Zuijlekom
Source: http://www.flickr.com
Rozwój techniki sprawia, że często mamy do czynienia z przeróżnymi sprzętami mogącymi, które mogą powodować pewne problemy w użytkowaniu. Przedmioty, z których korzystamy w domu czy usługi, które są nam oferowane w sieci nierzadko wymagają trochę większej wiedzy w zakresie techniki, niż wydawało się to ich projektantom.


Jednym z najczęstszych problemów, jakie obserwuje się w ostatnich czasach jest kłopot z konfiguracją routera pozwalającego na korzystanie z sieci przez kilka osób jednocześnie, czy dekodera do odbierania telewizji cyfrowej.

W jaki sposób współczesne aparaty fotograficzne ułatwiają pracę fotoreporterom profesjonalistom i tym, którzy amatorsko zajmują się robieniem zdjęć

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
fotograf
Każdy fotograf z prawdziwego zdarzenia jest zmuszony dysponować właściwym sprzętem, czyli takim, który umożliwi mu całkowicie profesjonalne wykonywanie zdjęć. Od jakości sprzętu zależy nie tylko wygląd poszczególnych ujęć, ale nade wszystko ukontentowanie samych klientów.

Jakie są najważniejsze zadania styropianu? Czy jest to naprawdę świetny materiał do budowania? Jak go używać?

 • Posted on: 19 December 2019
 • By: addmean
budowa domu, dom
Author: Röben
Source: Röben
Najbardziej istotnym zadaniem styropianu jest tak naprawdę termoizolacja, ale w najbardziej nowatorskich technologiach budowlanych materiał ten może być także szalunkiem traconym, wypełnieniem stropu czy nawet konstrukcją.

Na co zwracają szczególną uwagę klienci – oferta nagrzewnic

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
nagrzewnica przenośna, domowa
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Producent wychodzi w kolejnym sezonie ze świeżą odsłoną sprzętów, takich jak właśnie nagrzewnice. Stałe zainteresowanie klientów wzbudzają w szczególności coraz lepsze ich funkcje. Cechą charakterystyczną kondensacyjnych nagrzewnic jest pełne ogrzewanie pomieszczeń. Spora regulacja pozwala na dopasowywanie się do określanych przez domowników warunków. Potrzeby konsumentów są przeważnie przez nich w jasny sposób podane, dzięki czemu łatwiej jest naszym ekspertom dostosować bieżącą ofertę do stawianych przez nich kryteriów.

Porady na temat paneli ogrodzeniowych

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
panele ogrodzeniowe
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Życie w obecnym świecie zwykle wymaga pewnego odgrodzenia się od własnych sąsiadów, hałasu lub także po prostu od bliskiej drogi. Rozmaitego rodzaju płoty jak również ogrodzenia z jednej strony faktycznie pełnią funkcje prewencyjną, z drugiej jednak zwykle pozwalają po prostu o wiele pewniej się czuć we własnym domu. Wiedza, że istnieje coś co oddziela nas chociażby troszeczkę od reszty rzeczywistości, bywa mocno cenna dla wielu osób, szczególnie dla kobiet z dzieckiem lub osób starszych. Wychodząc na wprost różnorodnych dążeń oraz typów klientów sporo sklepów stawia dziś na różnorodność marek oraz designu wszystkich sprzedawanych przez nie płotów a, także ogrodzeń.

Przeprowadzasz remont albo niewielkie roboty wokół swojego domu? Być może niezbędne będą Ci specjalistyczne maszyny.

 • Posted on: 14 October 2019
 • By: addmean
na placu budowy
Author: Bill Smith
Source: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach sporo rzeczy próbujemy wykonać osobiście. Już praktycznie każdy z nas zdaje sobie rewelacyjnie sprawę z faktu, że tym, co najmocniej drożeje, nie jest jedzenie, ale właśnie usługi. Jeżeli zatem szukamy oszczędności w naszym domowym budżecie, wtedy zwykle decydujemy się na wykonanie samodzielnie prac, za które zwykle płacimy obcym osobom. Niezłym przykładem mogą być na przykład niewielkie prace remontowe, które robimy w naszym domu lub wkoło niego.

Repliki broni – czy warto się nimi zainteresować i z jakiego powodu? Czy warto mieć hobby polegające na ich gromadzeniu?

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
broń replika
Author: Program Executive Office Soldier
Source: http://www.flickr.com
Zapewne każdy z nas ma co pewien czas ochotę, by przeżyć prawdziwą przygodę i aby poczuć nieco adrenaliny. Nasze życie jest na co dzień zwykle spokojne, ułożone, pozbawione silniejszych wrażeń. Ale warto przynajmniej co jakiś czas coś odmienić, odstresować się. Tyczy się to szczególnie mężczyzn, którzy mają przecież w naturze zakodowaną potrzebę wykazania się, współzawodnictwa, czy także walki.

Jeżeli potrzebujesz pionierski sprzęt to udaj się do sklepu Bosch Kraków, gdy natomiast popsuł Ci się sprzęt do dowiedz się, który serwis kosiarek Kraków jest najlepszy

 • Posted on: 7 August 2019
 • By: addmean
sprzęt
Author: Bosch
Source: Bosch
Jeżeli jesteśmy w trakcie kupna sprzętów do gospodarstwa domowego to winniśmy się namyślić, jaka spółka w tej chwili produkuje produkty najwyższej jakości. Najważniejsze jest to, abyśmy nie dali się nabrać na produkty niedrogie, gdyż przeważnie są zrobione z mizernych surowców.

Jeżeli jesteś w trakcie dużej inwestycji budowania budynku mieszkalnego i pragniesz, aby stał się on miejscem nowoczesnym i komfortowym – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat współczesnych technologii

 • Posted on: 25 July 2019
 • By: addmean
wnętrze domu
Author: Future PR
Source: Future PR
System gospodarczy sprzętów użytku gospodarstwa domu osiąga własne apogeum. Zjawia się sporo udogodnień. Dziś gmach mieszkaniowy, to nie zwyczajny sześcian z paroma otworami w postaci okien.

Czy powiemy, że przedstawiane są teraz szkolenia spawalnicze?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Płyty szalunkowe
Coraz częściej okazuje się być tak, że powracają do łask różnorakie zawody, w których ostatnimi czasy można było odnotować brak rąk do roboty. Z tego też powodu, coraz częściej pojawiają się różnego rodzaju kursy, dzięki którym osoby posiadające dany zawód są do niego lepiej przygotowane, a co się z tym wiąże, prościej okazuje się być im zaspokajać zapotrzebowanie kontrahentów.


Szkolenia spawalnicze będą dość często oferowane


Jeśli co jakiś czas posiadamy do przyspawania jakieś części i chcemy otrzymać gwarancję, że robimy to w odpowiedni sposób oraz będą się one trzymały w wybranym miejscu przez dłuższy czas, to koniecznie powinniśmy się wpisać na szkolenia spawalnicze.

Wzmacnianie podłoża zabiegami mechanicznymi

 • Posted on: 16 July 2019
 • By: addmean
żwir
Author: touch and see
Source: http://www.flickr.com
Najprostszym i równocześnie najtańszym sposobem wzmacniania podłoży jest ich mechaniczne zagęszczanie. W czasie zagęszczania cząsteczki szkieletu gruntowego zbliżają się do siebie, co w następstwie powoduje, że pewna liczba powietrza oraz wody zostaje usuwana z malejącej objętości porów. Przebieg ten prowadzi do zwiększania nośności a także wodoodporności gruntu a także do zmniejszania jego podatności na włoskowe podciąganie wody.

Pages