Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

sprzęt

Urządzanie miejsca pracy- jak się to zrobić?

 • Posted on: 24 October 2020
 • By: addmean
Author: geishaboy500
Co uczynić, by naszym podwładnym dobrze się pracowało w biurze? Mamy na to parę rad. Właściwa koordynacja biura to istota wydajnej pracy. Powinniśmy mieć na uwadze to, aby nasi pracownicy komfortowo się czuli w naszym biurze. To nie tylko będzie z korzyścią dla nich, ale również dla naszego biznesu. Odpowiednie stanowisko pracy, które zbytnio nie dekoncentruje i roztacza przyjemną atmosferę, da nadzwyczaj dobre efekty.

Żurawie Potain dostępne na naszym rynku - przyjrzymy się im lepiej

 • Posted on: 9 October 2020
 • By: addmean
żuraw budowlany
Author: Ron Cogswell
Source: http://www.flickr.com
Żurawie budowlane to szeroka oferta sprzętu o różnych typach, wysokościach podnoszenia, długościach wysięgnika i udźwigach. Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne żurawie budowlane od firmy Potain. Krótki przegląd żurawi dostępnych na naszym rynku modeli dolnoobrotowych oraz górnoobrotowych o zróżnicowanych atrybutach uprości dobór odpowiedniego urządzenia dźwignicowego.

Zdrowie oraz bezpieczeństwo bywają najistotniejsze - z tego powodu w naszych domach musimy zatroszczyć się o dobrą cyrkulację powietrza

 • Posted on: 6 October 2020
 • By: addmean
dom - fotografia
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Z reguły wszyscy chcemy dbać o swe zdrowie. Raczej nigdy nie myślimy, że czasami możemy sami wpływać na jego zły stan. Jest to konsekwencją tego, że robimy ze swoich domów puszki, w których paraliżujemy możliwość cyrkulacji powietrza.

Na co zwracają szczególną uwagę klienci – oferta nagrzewnic

 • Posted on: 5 October 2020
 • By: addmean
nagrzewnica przenośna, domowa
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Producent wychodzi w następnym sezonie z inną odsłoną urządzeń, takich jak właśnie nagrzewnice. Stałe zainteresowanie klientów wzbudzają szczególnie coraz lepsze ich funkcje. Cechą charakterystyczną kondensacyjnych nagrzewnic jest całkowite ogrzewanie pomieszczeń. Rozbudowana regulacja umożliwia dopasowywanie się do określanych przez domowników warunków. Wymagania klientów są zazwyczaj przez nich jasno zdefiniowane, dzięki czemu prościej jest naszym ekspertom dostosować bieżącą ofertę do stawianych przez nich kryteriów.

Jakie ciężkie sprzęty będą niezbędne przy budowie domu?

 • Posted on: 28 September 2020
 • By: addmean
Koparka
Author: Komatsu
Source: Komatsu
Nie da się ukryć faktu, że duża część z nas marzy o prywatnym domu. Jest to poniekąd nasze zrealizowanie marzeń o całkowitej stabilizacji oraz zyskaniu niezależności. W praktyce jednakże jedynie nieliczni mogą sobie pozwolić na jego spełnienie.

W jaki sposób wynająć agregat, na co zwrócić uwagę? Co jest najbardziej istotne, o czym pomyśleć przed kupnem?

 • Posted on: 24 September 2020
 • By: addmean
agregaty
Author: U.S. Naval Forces Central Command
Source: http://www.flickr.com
Jasnym jest, że na swoją elektrownię stać jedynie niewielu, ale do pewnego stopnia można ją zastąpić stosunkowo niedrogimi agregatami produkującymi prąd. Zasilą one urządzenia elektryczne w miejscach, w jakich nie ma możliwości podłączenia się do sieci elektroenergetycznej.

Wyposażenie łazienek, które powoduje, że prezentują się one o wiele lepiej pod kątem designu.

 • Posted on: 20 September 2020
 • By: addmean
umywalki
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/umywalki_ego_plus_kolo.jpg
Obecnie ludzie kierują w takim samym stopniu uwagę na design, jak i na funkcjonalność posiadanych rzeczy. Dlatego jest to nie bez znaczenia w aranżowaniu wnętrz i kieruje się na to akcent w wyznaczonych pomieszczeniach w mieszkania. Pozostaje to też brane pod kątem wyposażenia łazienek, jakie przyczyniają się do tego, iż wyglądają one znacznie lepiej pod względem designu.

Koparko ładowarka, wózek widłowy, niezawodne narzędzie do pracy w branży budowlanej. Ważne atrybuty i zadania młotów udarowych.

 • Posted on: 19 September 2020
 • By: addmean
wózek widłowy w fabryce
Author: Port Adelaide Enfield Local History Photos
Source: http://www.flickr.com
Koparko ładowarki, znajdują swoje przeznaczenie w wielu dziedzinach życia, ale w szczególności w branży budowlanej czy też w siedzibach pracy wielkich zakładów, które zajmują się wydobywaniem węgla, żwiru. Koparko ładowarka zapewnia prędkie i niekłopotliwe przygotowanie rowów w mieście i poza jego granicami, pod fundamenty, ogrodzenia, oczyszczalnie, drenaże, kable, wykopy wewnątrz domu, kanały samochodowe jak również przyłącze wody. Koparko ładowarki zwłaszcza na budowach usprawniają robotę ludziom poprzez dowóz ciężkich materiałów oraz kopanie. Ładowarka może być wykorzystana przez osoby prywatne, nie z branży budowlanej, na przykład do wykopania wykopu dla rur kanalizacyjnych jak również dziury, która będzie stanowiła miejsce pod fundamenty domu.

Wzmacnianie podłoża zabiegami mechanicznymi

 • Posted on: 19 September 2020
 • By: addmean
żwir
Author: touch and see
Source: http://www.flickr.com
Łatwym i jednocześnie tanim sposobem wzmacniania gruntów jest ich mechaniczne zagęszczanie. W czasie zagęszczania cząstki szkieletu gruntowego zbliżają się do siebie, co w konsekwencji powoduje, iż pewna ilość powietrza i wody zostaje usuwana z malejącej objętości porów. Proces ten prowadzi do zwiększenia nośności a także wodoodporności gruntu i do minimalizowania jego podatności na rozjeżdżanie.

Wynajem maszyn – jak wybrać stosowną propozycję, by mieć gwarancję zadowolenia?

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
Usługi dźwigowe
Author: Mark Turnauckas
Source: http://www.flickr.com
Na dzisiejszym rynku coraz większą popularnością odznacza się outsourcing pożądanych usług lub urządzeń. Dlaczego? Czasami jest to najbardziej korzystna pod względem finansowym opcja, która gwarantuje maksymalny komfort. Klient nie musi bowiem załatwiać problematycznych formalności, poszukiwać najbardziej optymalnych rozwiązań lub zatrudniać doświadczonych pracowników.

Sprzęty, które należy mieć w mieszkaniu

 • Posted on: 15 September 2020
 • By: addmean
klimatyzator
Author: East Coast Gambler
Source: http://www.flickr.com
Latem, kiedy dokuczają nam duże upały, wiele osób nie czuje się najlepiej. Narzekamy, że jesteśmy osłabieni, nieodpowiednio skoncentrowani, przemęczeni, rozdrażnieni, a poza tym kłótliwi. Nie możemy skupić się na pracy, mniejsza jest nasza efektywność. Wtedy wartym rozważenia rozwiązaniem może być kupno klimatyzatora. Rzecz jasna jest to niemały wydatek, lecz za to zazwyczaj co najmniej na parę lat. Jeżeli więc należymy do osób, które słabo znoszą wysokie temperatury, na 100% warto rozważyć taki zakup.

Jaki rodzaj tworzywa wskazane jest zastosować przy budowie hali?

 • Posted on: 14 September 2020
 • By: addmean
Konstrukcja stalowa
Author: glasseyes view
Source: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, że branża budowlana jest jedną z dyscyplin z naszego życia, z którą spotykamy się każdego dnia. Każdy z nas bowiem musi mieć swoje miejsce zamieszkania, ale również siedzibę zakładu pracy. Budynki są w pewnej mierze oczywistym elementem, bez którego nie jesteśmy się w stanie obyć. W tej sytuacji należy uświadomić sobie fakt, że okazale rozumiana technologia budowlana na przestrzeni ostatnich lat bardzo zauważalnie posunęła się do przodu.

Wiele czynności w domu możemy sami robić

 • Posted on: 13 September 2020
 • By: addmean
narzędzia
Author: Classen
Source: http://www.classen.com.pl
Przeważnie dzieje się tak, że jeżeli mamy coś do wykonania w domu to zapraszamy eksperta, któremu potem trzeba dużo płacić, a przecież nierzadko wystarczy zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt oraz już wiele z tych czynności będziemy w stanie wykonać samodzielnie, a przecież takie sprzęty mogą nam się jeszcze nie raz sprawdzić, więc bez wątpienia będzie to bardzo właściwa oraz równocześnie bardzo przeanalizowana decyzja.

Pages