Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

specjaliści

Czy widzieliśmy projekty które ma architekt Ursynów?

 • Posted on: 4 June 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Nathan Hughes Hamilton
Source: http://www.flickr.com
Ma szansę się okazać, że obejrzane przez nas projekty budynków nieobudziły w nas zbyt wielkiego zaciekawienia, ponieważ nie wyszukaliśmy tego, co spełniałoby w stu procentach nasze oczekiwania. Dlatego trzeba poszukać najlepszego architekta, który w takiej sprawie przyszykuje dla nas dobry plan, tak byśmy posiadali gwarancję, że wszystko będzie się znajdować na właściwym miejscu.

Budujesz swój dom i nie wiesz, jakich materiałów użyć? Stawiaj przede wszystkim na innowacyjność

 • Posted on: 2 June 2020
 • By: addmean
Decydując się na budowanie swojego domu, zdecydowanie musisz nastawić się na to, że będziesz zmuszony podjąć dużo decyzji, które są nader istotne, a które na dodatek będą ważyć na całym kształcie Twojego domu oraz tym, czy na pewno sprawdzi się on w zwykłym użytkowaniu.

Ciekawa oferta rozmaitych projektów inżynieryjnych

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
Sporo osób sięga po rozmaite projekty ciekawych a, także nietuzinkowych pokoi lub domów, oczekując oryginalnych rozwiązań. Aby jednak zrealizować swoje zamiary niezbędna w większości wypadków okazuje się dla nich wizyta w odpowiednim biurze projektowym. Warto projektować dziś z głową, żeby potem nie posiadać kłopotów . Jakie jednak projekty konstrukcji wybrać a, także, jakim projektom budowli najbardziej należy ufać?

Na co zwracają szczególną uwagę klienci – oferta nagrzewnic

 • Posted on: 22 April 2020
 • By: addmean
nagrzewnica przenośna, domowa
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Producent wychodzi w następnym sezonie ze świeżą odsłoną urządzeń, takich jak właśnie nagrzewnice. Nieustanne zainteresowanie klientów wzbudzają szczególnie coraz większe ich opcje. Cechą typową dla kondensacyjnych nagrzewnic jest pełne ogrzewanie pomieszczeń. Spora regulacja pozwala na dostosowanie się do wymaganych przez domowników warunków. Potrzeby konsumentów są zazwyczaj przez nich w jasny sposób zdefiniowane, dzięki czemu prościej jest naszym ekspertom dostosować bieżącą ofertę do stawianych przez nich kryteriów.

Przepisy z dziedziny prawa, jakimi stricte zajmują się pracownicy zatrudnieni w Lasach Państwowych.

 • Posted on: 19 April 2020
 • By: addmean
Geodezja
Author: Rictor Norton & David Allen
Source: http://www.flickr.com
Osoby pracujące w Lasach Państwowych odpowiedzialne są chociażby za opracowanie projektów na bazie których będzie okazja tworzyć pewne projekty, które mają posłużyć rozwojowi, ale także i utrzymywaniu stabilizacji, podczas gdy chodzi o to, jak funkcjonują tereny znajdujące się pod ich zwierzchnictwem.

Jakiego rodzaju niezwykle pożyteczną usługę proponują pracownicy biura architektonicznego?

 • Posted on: 6 April 2020
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeśli chciałbyś mieć w ciekawy sposób zaplanowane wnętrze swojego mieszkania, chcesz, żeby dowolne miejsce, czyli pokój lub łazienka miały własny niepowtarzalny styl, to najskuteczniejszym wyjściem jest zgłosić się do fachowców.

Sposoby na tańsze ogrzewanie mieszkania, które stają się coraz bardziej popularne.

 • Posted on: 6 December 2019
 • By: addmean
Pompa ciepła
Author: Grupa Glen Dimplex
Source: Grupa Glen Dimplex
Wszyscy w ostatnim czasie bardziej ekonomicznie nastawieni są do kwestii swoich opłat, co widać między innymi bardzo dobrze na przykładzie tego, co decydują się w mieszkaniu instalować, by obniżyć rachunki, a przy okazji przyczynić się tym do poprawy rzeczywistości ekologicznej
.

Czy można sobie w jakiś sposób ułatwić dekorowanie wnętrz? Czy musimy sami zawsze zajmować się tą kwestią?

 • Posted on: 3 October 2019
 • By: addmean
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Author: Andrea Tornabene
Source: http://www.flickr.com
Zbudowanie własnego domu to dopiero wstęp do długiego procesu urządzania go. Niektórzynie mogą się doczekać tego momentu jak będą mogli zabrać się za aranżowanie przestrzeni. Inni z kolei z przerażeniem myślą o tym jak dużo decyzji jeszcze trzeba podjąć nim osiągnięty będzie efekt końcowy. Jakkolwiek podchodzilibyśmy do tego tematu jest to rzecz, przez jaką musimy przejść. Czy natomiast można w jakiś sposób ułatwić sobie to zadanie?

Zabezpiecz swoje biuro przed pożogą

 • Posted on: 19 July 2019
 • By: addmean
Wnętrza
Author: urbaneapts
Source: http://www.flickr.com/photos/urbanelife/3184247878/
W obecnych czasach, większość przedmiotów, które mamy wokół, wykonanych jest z łatwopalnych materiałów, będących pochodną poliamidów. Taki wygląd rzeczy niezwykle sprzyja różnym pożogom, które w chwili zatlenia zapłonu, roznoszą się bardzo szybko.

Na jakości materiałów budowlanych nie można oszczędzać pieniędzy

 • Posted on: 8 July 2019
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
Powoli zmienia się świadomość klientów, że mocna marka i wysoka jakość materiałów budowlanych, liczy się bardziej niż ceny materiałów budowlanych. Dobra jakość użytych materiałów budowlanych, to gwarancja pozytywnego efektu każdego przedsięwzięcia budowlanego. Coraz więcej uwagi, przykładają do tego zagadnienia, nie tylko producenci materiałów budowlanych ale również pozostali klienci procesu budowlanego.

Planowanie domostw

 • Posted on: 25 May 2019
 • By: addmean
wnętrze w stylu japońskim jako przykład projektu mieszkania
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com
Głównym marzeniem wielu rodaków jest zbudowanie własnego domu. Idealną przyszłością wydaje się zamieszkanie w domu jednorodzinnym. Zamieszkiwanie w willi ma dużo plusów. Wille cechują się najczęściej o wiele większym metrażem od standardowych czterech kątów w bloku. Ludzie często skarżą się na hałaśliwych sąsiadów – w sytuacji mieszkania w domu wolnostojącymi taka uciążliwość znika.

Korzystanie z rad ludzi zajmujących się budowaniem domów.

 • Posted on: 19 May 2019
 • By: addmean
Prace budowlane
Author: Luis Romero
Source: http://www.flickr.com
Korzystanie z rad ludzi zajmujących się budowaniem domów pozostaje tym na co bardzo często decydują się osoby pracujące jako styliści wnętrz. Dzięki temu działaniu bowiem mogą za każdym razem posiadać przeświadczenie, iż zaprojektują te mieszkania, jakie nie będą mieć jakichkolwiek wad w konstrukcji. W taki sposób także pokażą własną fachowość, a kontrahenci rzeczywiście będą usatysfakcjonowani z ich usług.

Metody osuszania budynków są niezwykle różnorodne

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
opis klimatyzatora
Author: vetaturfumare
Source: http://www.flickr.com
Stosowane w aktualnych czasach metody osuszania budynków, są bardzo zróżnicowane. Spowodowane jest to tym, że zdecydowanie częściej preferowane są do tych czynności różnorodne urządzenia, które mają możliwość osuszania poszczególnego obiektu w inny sposób, aby poprzez to ściany stały się suche, zmniejszyła się wilgotność obiektu i także by ewentualnie zwalczyć grzyba, który powstał w wyniku ogromnej wilgoci.

Gdzie szukać firm zajmujących się budową?

 • Posted on: 22 February 2019
 • By: addmean
komin
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Odszukanie przedsiębiorstwa budowlanego, które wykona dla nas konkretną pracę, jest rzeczywiście trudnym zadaniem. Przedsiębiorstw budowlanych jest naprawdę sporo. Uruchamia je dużo osób oraz jeszcze prędzej zamyka. Między innymi z tego względu, nie trzeba decydować się nader pochopnie na wybór przedsiębiorstwa. Niewątpliwie lepiej będzie się dokładnie zastanowić nad swym wyborem, ponieważ może nam to pozwolić oszczędzić sobie wielu niepotrzebnych problemów.

Trudności powiązane z handlowaniem gazem w naszej ojczyźnie.

 • Posted on: 18 February 2019
 • By: addmean
Gaz
Author: Peretz Partensky
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chodzi o handlowanie gazem w kraju, to przyznać należy, że aktualnie jest wiele kwestii nierozstrzygniętych związanych z tym zagadnieniem. Mianowicie, nade wszystko będzie to kwestia rozstrzygająca w odniesieniu do przemysłu chemicznego, w którym zazwyczaj gaz stanowi główny materiał do wykorzystania.