Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

specjaliści

Gdzie szukać firm zajmujących się budową?

 • Posted on: 21 November 2020
 • By: addmean
komin
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Odszukanie firmy budowlanej, która zrealizuje dla nas konkretną pracę, jest naprawdę niełatwym zadaniem. Podmiotów budowlanych jest rzeczywiście wiele. Otwiera je sporo osób i jeszcze prędzej zamyka. Między innymi z tego powodu, nie trzeba decydować się przesadnie pospiesznie na wybór firmy. Niewątpliwie rozsądniej będzie się dokładnie zastanowić nad swoim wyborem, gdyż może nam to pozwolić uniknąć szeregu zbędnych problemów.

Planowanie domostw

 • Posted on: 4 November 2020
 • By: addmean
wnętrze w stylu japońskim jako przykład projektu mieszkania
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com
Wielkim marzeniem wielu rodaków jest kupienie własnego domu. Świetlaną przyszłością wydaje się osiedlenie się w willi. Mieszkanie w willi ma sporo atutów. Wille charakteryzują się zwykle o wiele większym metrażem od typowych mieszkań w bloku. Rodacy nierzadko skarżą się na uporczywych sąsiadów – w sytuacji mieszkania w domu wolnostojącymi taka przykrość znika.

Czy można sobie w jakiś sposób ułatwić dekorowanie wnętrz? Czy musimy sami zawsze zajmować się tą kwestią?

 • Posted on: 31 October 2020
 • By: addmean
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Author: Andrea Tornabene
Source: http://www.flickr.com
Wybudowanie swojego domu to dopiero wstęp do długiego procesu aranżacji tego wnętrza. Niektórzy z niecierpliwością czekają na moment jak będą mogli zabrać się za aranżowanie przestrzeni. Inni jednak z przerażeniem myślą o tym jak wiele decyzji jeszcze należy podjąć nim osiągnięty będzie efekt końcowy. Jakkolwiek podchodzilibyśmy do tego tematu jest to rzecz, przez którą musimy przejść. Czy natomiast można w jakiś sposób ułatwić sobie to zadanie?

Na jakości materiałów budowlanych nie można oszczędzać pieniędzy

 • Posted on: 28 October 2020
 • By: addmean
Cegły
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
Powoli zmienia się świadomość klientów, że mocna marka i wysoka jakość materiałów budowlanych, liczy się bardziej niż ceny materiałów budowlanych. Dobra jakość użytych materiałów budowlanych, to gwarancja pozytywnego efektu każdego przedsięwzięcia budowlanego. Coraz więcej uwagi, przykładają do tego zagadnienia, nie tylko producenci materiałów budowlanych ale również pozostali klienci procesu budowlanego.

Na co zwracają szczególną uwagę klienci – oferta nagrzewnic

 • Posted on: 5 October 2020
 • By: addmean
nagrzewnica przenośna, domowa
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Producent wychodzi w następnym sezonie z inną odsłoną urządzeń, takich jak właśnie nagrzewnice. Stałe zainteresowanie klientów wzbudzają szczególnie coraz lepsze ich funkcje. Cechą charakterystyczną kondensacyjnych nagrzewnic jest całkowite ogrzewanie pomieszczeń. Rozbudowana regulacja umożliwia dopasowywanie się do określanych przez domowników warunków. Wymagania klientów są zazwyczaj przez nich jasno zdefiniowane, dzięki czemu prościej jest naszym ekspertom dostosować bieżącą ofertę do stawianych przez nich kryteriów.

Korzystanie z rad ludzi zajmujących się budowaniem domów.

 • Posted on: 27 September 2020
 • By: addmean
Prace budowlane
Author: Luis Romero
Source: http://www.flickr.com
Korzystanie z porad ludzi zajmujących się budownictwem pozostaje tym na co bardzo często decydują się osoby pracujące jako architekci przestrzeni. Dzięki takiemu postępowaniu bowiem mogą zawsze posiadać przeświadczenie, że projektują tego typu budynki, jakie nie będą wykazywać żadnych wad w konstrukcji. W taki sposób również pokażą własną kompetencję, a kontrahenci rzeczywiście będą usatysfakcjonowani z ich propozycji.

Zabezpiecz swoje biuro przed pożogą

 • Posted on: 21 September 2020
 • By: addmean
Wnętrza
Author: urbaneapts
Source: http://www.flickr.com/photos/urbanelife/3184247878/
W obecnych realiach, mnóstwo produktów, które nas otaczają, wykonanych jest z łatwopalnych materiałów, które są pochodną poliamidów. Taki stan rzeczy niezwykle sprzyja różnym pożogom, które w chwili pojawienia się zapłonu, rozprzestrzeniają się niezwykle szybko.

Budujesz swój dom i nie wiesz, jakich materiałów użyć? Stawiaj przede wszystkim na innowacyjność

 • Posted on: 20 September 2020
 • By: addmean
Decydując się na budowanie swojego domu, zdecydowanie musisz nastawić się na to, że będziesz zmuszony podjąć dużo decyzji, które są nader istotne, a które dodatkowo będą ważyć na całym kształcie Twojego domu oraz tym, czy naprawdę sprawdzi się on w zwykłym użytkowaniu.

Trudności powiązane z handlowaniem gazem w naszej ojczyźnie.

 • Posted on: 18 September 2020
 • By: addmean
Gaz
Author: Peretz Partensky
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o handlowanie gazem w Polsce, to przyznać należy, że w chwili obecnej jest sporo trudności powiązanych z tym tematem. Mianowicie, nade wszystko będzie to kwestia rozstrzygająca w odniesieniu do przemysłu chemicznego, w którym niejednokrotnie gaz stanowi najważniejszy materiał do wyboru.

Sposoby na tańsze ogrzewanie mieszkania, które stają się coraz bardziej popularne.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Pompa ciepła
Author: Grupa Glen Dimplex
Source: Grupa Glen Dimplex
Ludzie ostatnio bardziej ekonomicznie podchodzą a propo swoich opłat, co widać chociażby bardzo dokładnie na przykładzie tego, co decydują się w mieszkaniu instalować, aby obniżyć rachunki, a przy tym przyłożyć się tym do polepszenia rzeczywistości ekologicznej
.

Metody osuszania budynków są niezwykle różnorodne

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
opis klimatyzatora
Author: vetaturfumare
Source: http://www.flickr.com
Stosowane w obecnych czasach technologie osuszania obiektów, są niezwykle zróżnicowane. Spowodowane jest to tym, iż coraz częściej wykorzystywane są do takich czynności rozmaite urządzenia, jakie mają zdolność do osuszania danego budynku w odmienny sposób, by poprzez to mury stały się suche, zmniejszyła się wilgotność budynku i także by w razie potrzeby zwalczyć grzyba, który powstał w sytuacji nadmiernej wilgoci.

Czy widzieliśmy projekty które ma architekt Ursynów?

 • Posted on: 9 August 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Nathan Hughes Hamilton
Source: http://www.flickr.com
Ma sposobność się okazać, że obejrzane przez nas projekty domów nie wzbudziły w nas nazbyt dużego zaciekawienia, gdyż nie odnaleźliśmy tego, co spełniałoby całkowicie nasze wymagania. Przez to powinno się poszukać najlepszego architekta, który w takiej sytuacji przygotuje dla nas właściwy projekt, tak abyśmy mieli pewność, że wszystko będzie się znajdować na odpowiednim miejscu.

Przepisy z dziedziny prawa, jakimi stricte zajmują się pracownicy zatrudnieni w Lasach Państwowych.

 • Posted on: 2 August 2020
 • By: addmean
Geodezja
Author: Rictor Norton & David Allen
Source: http://www.flickr.com
Osoby zatrudnione w Lasach Państwowych odpowiedzialne są chociażby za stworzenie materiałów na podstawie jakich będzie okazja tworzyć określone plany, jakie mogą służyć progresowi, jak i utrzymywaniu równowagi, podczas gdy mowa o tym, jak działają obszary znajdujące się pod ich zwierzchnictwem.

Jakiego rodzaju niezwykle pożyteczną usługę proponują pracownicy biura architektonicznego?

 • Posted on: 2 July 2020
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeśli chciałbyś posiadać w ciekawy sposób zaplanowane wnętrze swego domu, chciałbyś, aby każde pomieszczenie, zatem salon czy kuchnia posiadały swój wyjątkowy charakter, to najlepszym wyjściem jest zgłoszenie się do fachowców.

Ciekawa oferta rozmaitych projektów inżynieryjnych

 • Posted on: 19 June 2020
 • By: addmean
Większość osób sięga po liczne projekty intrygujących i niebanalnych pokoi lub domów, oczekując oryginalnych rozwiązań. Aby jednak zrealizować własne zamiary przydatna nieraz okazuje się dla nich wizyta w dobrym biurze projektowym. Potrzeba projektować dziś z głową, żeby potem nie mieć kłopotów . Które jednak projekty konstrukcji wybierać i, którym projektom konstrukcyjnym najbardziej warto ufać?