Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

sklep

Przyjazne dla środowiska przyrodniczego i domowych finansów i zarazem nowoczesne sprzęty obniżające temperaturę

 • Posted on: 18 September 2020
 • By: addmean
Klimatyzatory
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób zmniejszyć temperaturę w mieszkaniu lub pracy i nie odczuwać tego nieprzyjemnie w czasie opłacania rachunków za prąd? Na ścianie możemy zainstalować jeden z innowacyjnych klimatyzatorów. Klimatyzatory naścienne rewelacyjnie sprawdzają się w czasie upalnych wakacyjnych dni. Gdy temperatura w domu lub pracy staje się nieznośnie wysoka, te ciche sprzęty odczuwalnie ją obniżają.

Sprzęt elektryczny zaprojektowany z troski o nasze bezpieczeństwo.

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
czujnik ruchu cena
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Każdy przedsiębiorca produkujący osprzęt elektryczny na pewno doskonale wie o tym, jak groźna dla większości jest jego branża. Z tego powodu tak wielką uwagę przywiązuje się do wykonywania bezpiecznych urządzeń oraz korzystania z elektryczności w celach poprawy bezpieczeństwa.


Doskonałym przykładem gadżetów z branży elektrycznej które zaprojektowane zostały z myślą o najwyższym bezpieczeństwie użytkowników są gniazda hermetyczne.

Jakie materiały może nam dać zakład Saint Gobain Eurocoustic?

 • Posted on: 15 September 2020
 • By: addmean
budowalne
Source: pixabay.com
Jakie materiały potrzebujemy podczas budowy?

Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że zabierając się za jakąś budowę, będziemy potrzebować sporo różnych produktów. Dlatego właśnie tak istotne okazuje się być to, aby posiadać pewność, że nabywamy je w najwyższej jakości oraz dodatkowo, by mieć pewność, że sporo z nich zakupimy w jednym miejscu, przez co prawidłowo skrócimy czas na ich poszukiwanie.

Suszarki do rąk - a więc, kolejny tekścik z rodzaju: "w jakim miejscu szukać?" a także "gdzie znaleźć?"

 • Posted on: 11 September 2020
 • By: addmean
suszarki do rąk
Jakiego typu istnieją rodzaje suszarek przeznaczonych do rączek? Jak dużo maja możliwość kosztować i jakie rzeczy dobrze jest na ich temat mieć pojęcie? To wszyściutko i jeszcze więcej bez najbardziej małego problemu znajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego - świeżutko co "wydzierganego" - felietoniku!


Ponad wszystko dobrze wszystkim znane suszarki do rąk kojarzą się z łazienkami w bardzo różnych publicznych miejscach, dla przykładu w galeriach handlowych, czy też dworcach, a także takiego typu miejscówkach jak korporacje oraz biurowce.

Z jakich względów warto skusić się na okna o niezwykle satysfakcjonującej klasie?

 • Posted on: 8 September 2020
 • By: addmean
Grzejniki
Author: Instal-Projekt
Source: Instal-Projekt
Nie da się ukryć, iż okna są jednym z ważniejszych elementów wykończeniowych określonej nieruchomości. Warto zatem zdecydować się na propozycje o odpowiedniej jakości, sięgając po sprawdzonych producentów

W zasadzie każdy zatrudniony musi mieć właściwy strój do pracy , a także trwałe elektronarzędzia

 • Posted on: 5 September 2020
 • By: addmean
odzież robocza
Author: ZoofyTheJi
Source: http://www.sxc.hu
Każdy posiadacz przedsiębiorstwa jest zobowiązany do tego, żeby wyposażyć swoich specjalistów w stosowny ubiór , a także sprzęt. Wiadomym jest, że przeważnie się zdarza, iż ubranie do pracy jest dowolne i każdy jest w stanie zakładać co mu się podoba. Jeżeli natomiast chodzi o firmy budowlane czy ogrodnicze wskazanym byłoby, żeby prezes przedsiębiorstwa zakupił trwały strój dla każdego fachowca.

Komfortowa łazienka na miarę naszych czasów

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
łazienka z dużym oknem
Source: pixabay
Użyteczna łazienka to zapewnienie komfortu wszystkich użytkowników, i z tego powodu trzeba zastanowić się nad optymalnym urządzeniem. Trzeba zwrócić uwagę także na z pozoru mniej ważne elementy wystroju, które oddziałują na całościowy charakter przywołanego pomieszczenia. Właściwie dobrane baterie bądź umywalki to podstawa pod względem niejednej łazienki.

Lampy i żyrandole do salonu

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Żarówki ledowe
Author: Stephan Ridgway
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejszy salon częstokroć pełni wiele przeróżnych ról (funkcja relaksacyjna, strefa posiłków, z tej przyczyny tak istotne jest oświetlenie wnętrza, jakie spełni dobrze tak rolę praktyczną jak też role ozdobne. Za pomocą bogatego oświetlenia salonu bowiem zdołamy: uwypuklić niektóre strefy, podkreślić jego atuty, ukryć uszkodzenia czy też przekształcić proporcje.

Atrakcyjne aranżacje toalet - jak na przykład połączyć praktyczność z niecodziennym stylem?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Jasna łazienka
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Dla licznych osób wielkie znaczenie ma to, by ich dom lub mieszkanie było świetnie urządzone. Pragną oni czuć się miło w tym miejscu i wykreować dla najbliższych miłą powierzchnię do wspólnego spędzania wolnego czasu. Nie da się ukryć, że urządzanie indywidualnych pokoi bywa trudne i zabiera dużo czasu.

Poszukujesz najlepszego oświetlenia do pokoju dziecka? Zobacz!

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
lampy sufitowe
Source: pixabay.com
Jeżeli chcesz na nowo zaaranżować wnętrze swojego domu, albo dopiero co wprowadziłeś się do nabytego lokum i chcesz wdrożyć w nim kilka zmian, przyjdź do naszego magazynu. Znajdziesz tutaj wszystko czego oczekujesz, od podstawowych żarówek, po zaawansowane oświetlenie łazienki! Nasi specjaliści w przystępny sposób doradzą ci, który artykuł najlepiej sprawdzi się w twoim domu.

Przemyślane ogrodzenia do naszych nieruchomości. Warto zadbać o reprezentacyjną bramę wjazdową na teren naszej posesji.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
instrukcja przeciwpożarowa
Author: Oregon Department of Forestry
Source: http://www.flickr.com
Niejeden dom wymaga tego, by o niego zadbać i staramy sie po to, by był nie tylko piękny, ale także funkcjonalny. Na tego typu działania składa się mnóstwo elementów, jak na przykład remonty czy dekorowanie, ale oprócz tego zwykle bardzo ważne jest, by do własnych domów wybierać najlepsze rozwiązania, jakie zapewnią nam bezpieczeństwo oraz miły dla oka wygląd takiej posiadłości.

Styropian spadkowy to świetne rozwiązanie

 • Posted on: 27 August 2020
 • By: addmean
styl
Source: pixabay.com
Jeżeli stawiamy dom, to chcemy posiadać gwarancję, że będzie w nim ciepło oraz że to co nagrzejemy, będzie w nim pozostawało. Dlatego właśnie potrzeba go odpowiednio przygotować, stosując do tego właściwego rozmiaru styropianu, mimo wszystko musimy powiedzieć, jaki jego rodzaj będzie tutaj odpowiedni.


Ciekawą propozycją teraz będzie styropapa


Niezwykle istotne jest to, aby okazały się być właściwie zaizolowane ściany, ale również to, aby ciepło nie uciekało nam przez dach.

Pages