Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

samopoczucie

Co zrobić, żeby się odprężyć?

  • Posted on: 16 September 2020
  • By: addmean
łazienka
Author: Maryanne
Source: http://www.flickr.com
Stresujący dzień nie wpływa korzystnie ani na nasze zdrowie, ani na nasz nastrój. Czasami potrzebujemy się naprawdę zrelaksować i odpocząć, chociażby przez krótki czas. Co możemy wtedy zrobić, by nasz organizm faktycznie się zregenerował? Jednym ze sposobów jest rzecz jasna szybka kąpiel albo szybki prysznic. Zarazem w pierwszym, jak i w drugim przypadku relaks będzie tym bardziej odczuwalny, im wanna bądź prysznic będą posiadały rozmaite, dodatkowe funkcje. Chodzi rzecz jasna chociażby o możliwość wykonania masażu z wykorzystaniem strumienia wody.

Łaźnie parowe, wyposażenie salonów spa, projektowanie saun - jak wszystko porządnie zaplanować

  • Posted on: 13 September 2020
  • By: addmean
spa, relax
Author: Mighty Travels
Source: http://www.flickr.com
Ogólnie zdajemy sobie sprawę, że łaźnie parowe mają idealny wpływ na nasze ciało, jak również zdrowie. Wspominając, od lat znane są ze zdrowotnych właściwości, gdzie duża wilgotność charakteryzuje się atutami względem osób z owej łaźni użytkujących. Generalnie mamy możliwość z tych łaźni korzystać bez zakazów, co do ilości kąpieli, a osoby nie przepadający za zbyt wysokimi temperaturami tym bardziej mogą częściej używać łaźni.