Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

samochód

Producent garaży blaszanych – hasło przy pomocy, którego można odnaleźć firmę, która zajmuje się szybkim stawianiem garażu

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
garaż blaszany
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
W dawniejszych czasach jednostki mieli bardzo duże trudności żeby wykonać zakupy z towarami codziennego użytku. W marketach brakowało kluczowych towarów nie wspominając już o artykułach uważanych za luksusowe. W dzisiejszych czasach o wiele łatwiej jest wykonać nawet codzienne zakupy ze względu na dużą osiągalność samych sklepów jak i towarów, które się w nich znajdują.

Innowacje w oznakowaniu dróg. Aktywne przejścia dla pieszych – na jakiej zasadzie to działa?

 • Posted on: 20 February 2021
 • By: addmean
podłoga
Author: Matt Wade
Source: http://www.flickr.com
Podzielone są opinie w tym temacie, czy miasta i ich zagospodarowanie terenu stają się coraz bardziej przyjazne dla aut i tych poruszających się na dwóch nogach czy jest zupełnie odwrotnie

Jak będzie wpływać garażowanie auta na jego awaryjność, wady i zalety metalowych garaży

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
Szafa wnękowa w garażu
Author: Indeco S.A.
Source: Indeco S.A.
Samochody stojące na wolnym powietrzu dużo szybciej będą się niszczyć niż garażowane. Padający deszcz, słońce, kurz i ptasie odchody sprawiają, że lakier staje się coraz bardziej matowy. Świetnym sposobem na ochronę przed tym może być posiadanie własnego garażu.

Jeżeli niedawno zostałeś właścicielem nowego samochodu, bądź chciałbyś lepiej zadbać o jego bezpieczeństwo - warto zapoznać się obszerną ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych na pojazdy komunikacyjne.

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
żółte auto
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Dyscyplina mechanizacji została dominantą współczesnego stylu bycia. Żaden dorosły obywatel Polski nie wyobraziłby sobie egzystencji bez pojazdu, gdyż bywa to standardowa potrzeba każdej, zwyczajnej familii. Z zagranicy przypływają do Naszej ojczyzny nowoczesne egzemplarze, możliwości, metody na dbałość o pojazd. Wraz z wzrastaniem ilości aut w kraju rozpoczyna aktywność wiele firm ubezpieczeniowych, ponieważ najniższe ubezpieczenie samochodu jest obowiązkiem formalnym każdego kierowcy.

Nieruchomości w Gdańsku są godne uwagi!

 • Posted on: 5 December 2020
 • By: addmean
Gdańsk
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Na mapie Polski w sumie można znaleźć kilka tych miast, które nieźle się rozwijają, powodują, że niejako ludzie z mniejszych miast czy wsi mogą zamieszkać w nich, żyć na relatywnie niezłym poziomie. Wiadoma sprawa - ciągle nawet najbogatsze miasta w Polsce nie są tak zamożne jak Sztokholm, Paryż albo Frankfurt nad Menem, ale na szczęście szybko doganiamy liderów.

Obmyślasz budować dom? Musisz kupić projekt, który okaże się dogodny dla całej rodzinki

 • Posted on: 25 October 2020
 • By: addmean
Projekt domu
Mieszkanie – miejsce, gdzie spędzamy rzeczywiście dużo czasu, świętujemy najistotniejsze wydarzenia w naszym życiu, odpoczywamy po problemach dnia i ukrywamy się przed nerwami związanymi z pracą i życiem w biegu. Powinien być on wygodny i spełniać wymagania różnych członków rodziny – tych najstarszych oraz tych najmniejszych. Przez to wybór projektu budynku, jaki pragniemy budować, okazuje się aż tak ważny.

Możemy wykorzystać garaże metalowe

 • Posted on: 10 October 2020
 • By: addmean
Brama garażowa uchylna
Author: tachyondecay
Source: http://www.flickr.com/photos/tachyondecay/2068146974/
Gdy posiadamy własną posiadłość, a do tego jeszcze posiadamy wóz, to pragniemy, żeby był on odpowiednio ochraniany przed działaniem warunków zewnętrznych. Przez to właśnie dla wielu ludzi świetnym rozwiązaniem jest budowa garażu murowanego, dzięki któremu mamy szansę schować nasz wóz przed działaniem warunków zewnętrznych.

Pompa do paliwa odgrywa ważną funkcję

 • Posted on: 10 October 2020
 • By: addmean
Zbiornik na paliwo
Source: http://environmental.kingspan.pl/
Czyszczenie zbiorników pomoże w prawidłowym dojściu paliwa
Jeżeli dojdziemy do zdania, że nasz samochód nie działa tak jak powinien, to trzeba się namyślić, w jakim czasie po raz ostatni przeprowadziliśmy czyszczenie zbiorników. Pamiętajmy, że mogą się tam osadzać przeróżne zabrudzenia, które później trafiają do paliwa, a razem z nim do silnika, kompletnie zakłócając jego właściwą pracę.

Wymienniki ciepła są to urządzenia, jakie służą do transportu ciepła w każdym domu

 • Posted on: 27 September 2020
 • By: addmean
kaloryfer
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy ludzie w mniejszym lub większym stopniu korzystają z rozwoju technologii. Obecnie prawie nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania bez takich przedmiotów jak pojazd, smartfon czy notebook. Jeszcze kilkanaście lat temu były to produkty, które posiadali jedynie najbogatsi ludzie.

Plusy i minusy lamp typu angel eyes, w jakich okolicznościach ich montaż jest opłacalny

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
samochód
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Każdy pojazd wyposażony jest w montowane seryjnie reflektory. Inżynierowie przeważnie, bo niestety nie jest to regułą, zaprojektowali je w taki sposób, aby przy użyciu przewidzianych żarówek odpowiednio oświetlały drogę. Poza tym lampy, szczególnie z przodu, są spójną częścią bryły samochodu. Lecz niektórzy kierowcy nie będą do końca zadowoleni ze swoich lamp i będą eksperymentowali. Niektórzy posuwają się z tymi pomysłami trochę za daleko, bo na przykład instalują reflektory, jakie są niezgodne z wymaganiami technicznymi.

W jaki sposób właściwie pielęgnować nasz samochód? Wiesz, jak sposób o niego dbać?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
auto
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
Motoryzacja to jedna ze sfer życia powszedniego, która otacza nas na wyjątkowo okazałą skalę. Posiadanie przez nas przeróżnych środków transportu jeszcze nigdy dotąd nie miało miejsca w takiej ilości, jak ma to miejsce w dzisiejszych czasach. Na taki stan spraw z pewnością ma wpływ podwyższenie dostępu do kupna samochodów używanych, jakie pochodzą z zagranicznych rynków.

Zasobniki na gaz opałowy - istotne dane na ich temat

 • Posted on: 9 March 2020
 • By: addmean
Gaz LPG
Author: Ishikawa Ken
Source: http://www.flickr.com
Skroplony gaz płynny jest najbardziej uniwersalnym gazem o uniwersalnych przeznaczeniach w domu, rolnictwie, usługach, przemyśle, również jako autogaz. Zestaw chemiczny LPG jest podobny do składu gazu ziemnego. Do jego gromadzenia niezbędny jest zbiornik lpg. Zbiornik może występować w wersji naziemnej i podziemnej. Pojemniki podziemne są stworzone w ten sposób, żeby były odporne na korozję podczas wieloletniego trzymania pod gruntem.

Budowa to poważne przedsięwzięcie

 • Posted on: 23 May 2019
 • By: addmean
Tir, samochód ciężarowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy kto chociażby raz podziwiał plac budowy, bez wątpienia świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jak dużo sprzętu się tam przydaje oraz że praktycznie bez użycia danych wielkich urządzeń wykonanie mnóstwa danych robót w ogóle nie byłoby realne. Lecz czy zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, do czego mają szansę one być wykorzystywane?

Przeprowadzka – zobacz informator

 • Posted on: 29 April 2019
 • By: addmean
samochód przeprowadzkowy
Author: Graham Richardson
Source: http://www.flickr.com
Przeprowadzka wiąże Ci się ze napięciem, utrudzeniem i bałaganem? Niepotrzebnie. Przeprowadzka nie musi wcale być stresująca jeżeli zabierzemy się do niej z głową. Poniżej nieco wskazówek w jaki sposób zaaranżować przenosiny w sposób najmniej problematyczny. Przeprowadzkę można zorganizować na własną rękę albo za pomocą jednostki przeprowadzkowej.

Pages