Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

samochód

Jak będzie wpływać garażowanie auta na jego awaryjność, wady i zalety metalowych garaży

 • Posted on: 2 December 2022
 • By: addmean
Szafa wnękowa w garażu
Author: Indeco S.A.
Source: Indeco S.A.
Samochody które stoją na wolnym powietrzu znacznie szybciej będą się niszczyć niż garażowane. Padające deszcze, pył, słońce i odchody ptaków sprawiają, że lakier staje się coraz bardziej zmatowiały. Bardzo dobrym sposobem na uchronienie się przed tym może być posiadanie własnego garażu.

Wymienniki ciepła są to urządzenia, jakie służą do transportu ciepła w każdym domu

 • Posted on: 4 November 2022
 • By: addmean
kaloryfer
Author: Andrew Malone
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy mieszkańcy mniej lub bardziej korzystają z postępu techniki. Ówcześnie najprawdopodobniej żaden człowiek nie wyobraża sobie funkcjonowania bez tego typu przedmiotów jak auto, telefon komórkowy czy komputer przenośny. Jeszcze kilka lat temu były to artykuły, które posiadali wyłącznie zamożni mieszkańcy.

Bezpieczeństwo pieszego na ulicy jest od teraz najważniejsze.

 • Posted on: 13 October 2022
 • By: addmean
droga w budowie
Author: thisisbossi
Source: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu społeczeństwo polskie stawia na bezpieczeństwo przechodnia, z tego powodu organizowane jest sporo rozmów
z młodzieżą oraz kręcone są nowe spoty reklamowe zachęcające do noszenia odblasków po zmroku. Ostatnio sporo mówi się o przejściach dla pieszych.

Wynająć czy kupi?

 • Posted on: 15 September 2022
 • By: addmean
dom
Author: Wolf System
Source: Wolf System
Z pewnością każdy zauważa jak szeroko rozwinięty jest rynek developerski i jak w dalszym ciągu się rozrasta. W miastach zaczyna w szybkim tempie brakować miejsca na kolejne, nowe projekty. Wszędzie osiedla domków bliźniaczych, blokowiska, odgrodzone wille w dokładnie pilnowanej strefie.

Auto – z jakiego względu warto je garażować? Nie oszczędzaj na swoim samochodzie – troska o niego opłaci ci się!

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
Garaż
Author: JDH Rosewater
Source: http://www.flickr.com
Wreszcie udało ci się zrealizować jedno z marzeń – zakupiłeś sobie auto. I to nie byle jakie, ale to, które chodziło ci po głowie już od jakiegoś czasu. Na pewno jesteś z tego powodu zadowolony i nie możesz doczekać się jazdy. Jednakże pamiętaj, że żeby twój samochód jak najdłużej właściwie ci służył, powinieneś mieć do niego odpowiednie podejście, mianowicie powinieneś bardzo się troszczyć o swoje auto - kontrolować jego stan, pilnować systematycznych przeglądów i od razu naprawiać każdą, nawet niewielką awarię, która się przydarzy.

Zasobniki na gaz opałowy - istotne dane na ich temat

 • Posted on: 20 May 2022
 • By: addmean
Gaz LPG
Author: Ishikawa Ken
Source: http://www.flickr.com
Skroplony gaz płynny jest bardzo powszechnym gazem o obszernych zastosowaniach w domu, rolnictwie, usługach, przemyśle, oraz jako autogaz. Zestaw chemiczny LPG jest podobny do składu gazu ziemnego. Do jego przechowywania wymagany jest zbiornik lpg. Zasobnik może występować w wersji naziemnej i podziemnej. Pojemniki podziemne są wykonane w taki sposób, aby były wytrzymałe na korozję w trakcie wieloletniego składowania pod gruntem.

W jaki sposób właściwie pielęgnować nasz samochód? Wiesz, jak sposób o niego dbać?

 • Posted on: 19 February 2022
 • By: addmean
auto
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
Motoryzacja to jedna z dyscyplin życia codziennego, która otacza nas na niebywale szeroką skalę. Posiadanie przez nas różnorodnych środków przewozu jeszcze pod żadnym pozorem dotąd nie miało miejsca w takiej ilości, jak ma to miejsce w dzisiejszych czasach. Na taki stan rzeczy bez wątpienia ma wpływ zwiększenie dostępu do kupna samochodów używanych, które pochodzą z zagranicznych rynków.

Jakie są typy bram i od czego zależy ich wybór?

 • Posted on: 3 February 2022
 • By: addmean
bramy
Author: Hugh Llewelyn
Source: http://www.flickr.com
Każdy właściciel domu wolnostojącego chce ogrodzić swą nieruchomość. Niezwykle ważną częścią takiej inwestycji jest właściwa brama. Właściciel ma do wyboru parę różnych typów bram, które stosuje się w zależności od gustu, przeznaczonego na to funduszu albo indywidualnych upodobań.


Są więc bramy jezdne, jedno- lub dwuskrzydłowe czy rozwieralne.

Czym się pokierować wybierając działkę?

 • Posted on: 1 February 2022
 • By: addmean
Klimatyzator
Author: Twentyfour Students
Source: http://www.flickr.com
Kształt parceli ma duży wpływ na to, jakiego rodzaju domek będziemy mogli na niej zbudować. Zanim zakupimy działkę zastanówmy się czy zrealizuje ona nasze wszystkie oczekiwania.


Jeżeli już zdecydujemy się na kupno działki budowlanej, nie kierujmy się tylko osobistym mniemaniem o jej zdatności pod budowę, ale też jej bezstronną rynkową ceną rynkową.

Jak efektywnie zareklamować swoją firmę? Dobrym sposobem może być dodanie go do wszelkich baz danych dostępnych dla wielu ludzi

 • Posted on: 12 January 2022
 • By: addmean
firma
Author: University of the Fraser Valley
Source: http://www.flickr.com
Jak efektywnie zareklamować własną firmę, a na dodatek nie wydawać na to zbyt wiele pieniędzy? Takie pytania bez wątpienia zadaje sobie niemalże każdy właściciel firmy. Skuteczna reklama to taka, która szczególnie dociera to sporej ilości osób, a na dodatek nakłoni ich do skorzystania z usług właśnie Twojej marki.

Obmyślasz budować dom? Musisz kupić projekt, który okaże się dogodny dla całej rodzinki

 • Posted on: 9 December 2021
 • By: addmean
Projekt domu
Dom – miejsce, gdzie spędzamy naprawdę wiele czasu, celebrujemy najważniejsze wydarzenia w rodzinnym życiu, odpoczywamy po problemach dnia i chronimy się przed stresami związanymi z obowiązkami i życiem w pędzie. Powinien być on komfortowy oraz realizować wymagania różnych członków rodziny – tych starszych oraz tych najmniejszych. Dlatego wybór projektu budynku, jaki pragniemy zbudować, okazuje się aż tak ważny.

Jeżeli niedawno zostałeś właścicielem nowego samochodu, bądź chciałbyś lepiej zadbać o jego bezpieczeństwo - warto zapoznać się obszerną ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych na pojazdy komunikacyjne.

 • Posted on: 29 October 2021
 • By: addmean
żółte auto
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Mechanizacja została dominantą obecnego życia. Którykolwiek dorosły obywatel Naszego kraju nie wyobraża sobie życia bez samochodu, ponieważ bywa to podstawowa potrzeba każdej, zwyczajnej familii. Z zagranicy przypływają do Naszego kraju nowoczesne modele, możliwości, metody na dbałość o pojazd. Wraz ze wzrostem liczby aut w kraju rozpoczyna aktywność dużo agencji ubezpieczeniowych, bowiem najniższe ubezpieczenie samochodu jest zobowiązaniem formalnym któregokolwiek kierowcy.

Producent garaży blaszanych – hasło przy pomocy, którego można odnaleźć firmę, która zajmuje się szybkim stawianiem garażu

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
garaż blaszany
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
W dawniejszych czasach jednostki mieli bardzo duże trudności żeby wykonać zakupy z towarami codziennego użytku. W marketach brakowało kluczowych towarów nie wspominając już o artykułach uważanych za luksusowe. W dzisiejszych czasach o wiele łatwiej jest wykonać nawet codzienne zakupy ze względu na dużą osiągalność samych sklepów jak i towarów, które się w nich znajdują.

Innowacje w oznakowaniu dróg. Aktywne przejścia dla pieszych – na jakiej zasadzie to działa?

 • Posted on: 20 February 2021
 • By: addmean
podłoga
Author: Matt Wade
Source: http://www.flickr.com
Podzielone są opinie w tym temacie, czy miasta i ich zagospodarowanie terenu stają się coraz bardziej przyjazne dla aut i tych poruszających się na dwóch nogach czy jest zupełnie odwrotnie

Pages