Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

salon

Jakie są typy wejść montowanych wewnątrz i z czego potrafią być one wyprodukowane?

 • Posted on: 18 September 2020
 • By: addmean
dachy
Author: Bill Benzon
Source: http://www.flickr.com
W każdym domu mieści się pewna liczba pewnych stałych elementów skończenia pomieszczeń, bez jakich nie można by wyobrazić sobie normalnej w nich egzystencji. Doskonałym przykładem są choćby progi czy też framugi.


Wszakże to naturalnie nie wszystko.

Poszukujesz najlepszego oświetlenia do pokoju dziecka? Zobacz!

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
lampy sufitowe
Source: pixabay.com
Jeżeli chcesz na nowo zaaranżować wnętrze swojego domu, albo dopiero co wprowadziłeś się do nabytego lokum i chcesz wdrożyć w nim kilka zmian, przyjdź do naszego magazynu. Znajdziesz tutaj wszystko czego oczekujesz, od podstawowych żarówek, po zaawansowane oświetlenie łazienki! Nasi specjaliści w przystępny sposób doradzą ci, który artykuł najlepiej sprawdzi się w twoim domu.

Ikea oferta jest niesamowicie rozszerzona

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Ikea
Author: Greg Clarke
Source: http://www.flickr.com
Aranżując pomieszczenia swojego domu, chcemy aby wszystko się w nim jak najwspanialej prezentowało, przez to właśnie tak uważnie przypatrujemy się wszelkim propozycjom na meble. To także powoduje, że ich wytwórcy próbują nam zaprezentować jak najwięcej różnorakich opcji, tak aby mieć gwarancję, że uda im się trafić w gust sporej liczby ludzi.
Tags: 

W jaki sposób odremontować dom -przydatne rady

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Author: Bosch
Source: Bosch
Nawet najsprawniej zaprojektowany dom trzeba czasem odświeżyć. Czasem dlatego, że poplamione ściany, zniszczone meble i odbarwione posadzkii zaczynają być coraz bardziej przykrym widokiem. Niekiedy dlatego, że miejsce zamieszkania zmienia się razem z jego właścicielem, a ten, szczególnie jego gusta, poddają się zmianom. Przed rozpoczęciem pracy warto jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i wyposażenie. Szlifierki i polerki przydadzą się majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym gotowymi pomysłami oferowanymi przez domy handlowe.

Kaloryfery ozdobne, wytwórca grzejników do łazienki

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
grzejniki
Author: Instal-Projekt
Source: Instal-Projekt
Kaloryfery to nie wyłącznie element techniczny. Współcześnie możemy wybrać pośród zadziwiających modeli i barw, zatrzymując równocześnie atuty użytkowe. W rozmaitości modeli i konfiguracji, od prostych klasycznych linii po zaokrąglone, organiczne kształty, doskonale wpasują się w każde miejsce. Osiągalne w szerokiej gamie kolorów grzejniki dekoracyjne będą harmonijnie współgrały w otoczeniem w łazience, salonie, czy przedpokoju.

Artykuły niezbędne przy aranżowaniu każdego mieszkania da się swobodnie zamówić w licznych marketach

 • Posted on: 31 March 2020
 • By: addmean
płytki
Author: Grupo Porcelanosa
Source: Grupo Porcelanosa
Dla licznych osób niesłychanie relewantne jest, aby być w stanie wybudować swój dom. Takie przedsięwzięcie wiąże się z dużymi wydatkami, jednakowoż pomaga wieść idylliczne życie na uboczu od miejskiego gwaru. Naturalnie najważniejsze zadania warto zlecić ekipie budowlanej, aby zostały one zrobione prawidłowo.

Kominki, akcesoria i inne stylowe elementy wystroju domu.

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
malunek - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Na pewno niemałą zaletą swojego domu jest możliwość zaprojektowania i wykonania w nim najprawdziwszego kominka. Jednak możliwość takową mają również osoby żyjące w mieszkaniach, aczkolwiek będą one musiały być elektryczne. I chociaż nie można w nich palić drewnem, to również nadają mieszkaniu ciepły, romantyczny klimat.

Co jest jedną z najważniejszych rzeczy zanim przystąpimy do remontu swojego domu?

 • Posted on: 13 February 2020
 • By: addmean
instalacja
Author: Daviddje
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas powinien co jakiś czas odnowić swoje mieszkanie. Nie chodzi o to, że źle się prezentuje, ale wszystko może ulegać normalnemu zużyciu. Zwyczajnie znacznie przyjemniej jest mieszkać w czystym oraz jak najbardziej funkcjonalnym domu.


Zanim zrobimy jakąkolwiek rzecz, najbardziej istotne jest to, aby znaleźć profesjonalną spółkę, jaka zrealizuje, jeżeli nie całkowity remont, to dużą jego część.

Salon z kominkiem

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
rozpalony kominek
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Kominek w salonie pełni rolę ozdobną i konkretną. Kominek jest dekoracją, która daje ciepło a także jest znakiem ogniska domowego, skupiającego naokoło siebie mieszkańców. Kominek w salonie oprócz konkretnego zastosowania spełnia również rolę dekoracyjną. Kominki stanowią centralny punkt w pokoju, dookoła którego zasiada cała familia, ażeby spędzić wspólnie czas.

Wykorzystanie drzwi w rozmaitych wnętrzach - drzwi jakiego typu można wybrać do mieszkania?

 • Posted on: 7 May 2019
 • By: addmean
drzwi
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa
Każdy dom, czy mieszkanie musi włączać stolarkę drzwiową. Dostosowanie odcienia skrzydeł drzwiowych może być nie lada kłopotem. Dużo łatwiej jest wybrać rodzaj drzwi, aniżeli jego kolor.