Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

salon

Kominki, akcesoria i inne stylowe elementy wystroju domu.

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
malunek - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Na pewno niemałą zaletą swojego domu jest możliwość zaprojektowania i wykonania w nim najprawdziwszego kominka. Jednak możliwość takową mają również osoby żyjące w mieszkaniach, aczkolwiek będą one musiały być elektryczne. I chociaż nie można w nich palić drewnem, to również nadają mieszkaniu ciepły, romantyczny klimat.

Co jest jedną z najważniejszych rzeczy zanim przystąpimy do remontu swojego domu?

 • Posted on: 13 February 2020
 • By: addmean
instalacja
Author: Daviddje
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas powinien co jakiś czas odnowić swoje mieszkanie. Nie chodzi o to, że źle się prezentuje, ale wszystko może ulegać normalnemu zużyciu. Zwyczajnie znacznie przyjemniej jest mieszkać w czystym oraz jak najbardziej funkcjonalnym domu.


Zanim zrobimy jakąkolwiek rzecz, najbardziej istotne jest to, aby znaleźć profesjonalną spółkę, jaka zrealizuje, jeżeli nie całkowity remont, to dużą jego część.

Artykuły niezbędne przy aranżowaniu każdego mieszkania da się swobodnie zamówić w licznych marketach

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
płytki
Author: Grupo Porcelanosa
Source: Grupo Porcelanosa
Dla wielu osób bardzo znaczące jest, aby być w stanie postawić swój dom. Takie przedsięwzięcie łączy się z dużymi kosztami, jednakże pomaga prowadzić idylliczne życie z dala od miejskiego gwaru. Naturalnie najistotniejsze zadania należy zlecić brygadzie remontowej, by zostały one zrobione prawidłowo.

Ikea oferta jest niesamowicie rozszerzona

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
Ikea
Author: Greg Clarke
Source: http://www.flickr.com
Aranżując pomieszczenia własnego mieszkania, chcemy aby wszystko się w nim jak najwspanialej prezentowało, dlatego właśnie tak uważnie przypatrujemy się wszelkim propozycjom na meble. To też powoduje, że ich wytwórcy starają się nam przedstawić jak najwięcej różnych możliwości, tak by mieć pewność, że uda im się utrafić w gust znacznej większości osób.
Tags: 

Poszukujesz najlepszego oświetlenia do pokoju dziecka? Zobacz!

 • Posted on: 4 August 2019
 • By: addmean
lampy sufitowe
Source: pixabay.com
Gdy chcesz na nowo udekorować wnętrze swojego mieszkania, albo niedawno wprowadziłeś się do nabytego lokalu i chcesz wdrożyć w nim kilka zmian, przyjdź do naszego sklepu. Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz, od podstawowych żarówek, po zaawansowane oświetlenie łazienki! Nasi specjaliści w przystępny sposób powiedzą ci, który produkt najlepiej sprawdzi się w twoim domu.

Salon z kominkiem

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
rozpalony kominek
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Kominek w salonie pełni rolę ozdobną i konkretną. Kominek jest dekoracją, która daje ciepło a także jest znakiem ogniska domowego, skupiającego naokoło siebie mieszkańców. Kominek w salonie oprócz konkretnego zastosowania spełnia również rolę dekoracyjną. Kominki stanowią centralny punkt w pokoju, dookoła którego zasiada cała familia, ażeby spędzić wspólnie czas.

W jaki sposób odremontować dom -przydatne rady

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Author: Bosch
Source: Bosch
Choćby najsprawniej zaprojektowany dom trzeba od czasu do czasu wyremontować. Niekiedy dlatego, że zabrudzone ściany, zepsute meble i porysowane parkietyi zaczynają być coraz bardziej nieznośnym widokiem. Nierzadko też z tej przyczyny, że miejsce zamieszkania zmienia się wraz z jego właścicielem, a ten, w szczególności jego gusta, poddają się przekształceniom. Przed zaczęciem pracy dobrze jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i wyposażenie. Szlifierki i polerki przydadzą się majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym gotowymi pomysłami prezentowanymi przez supermarkety.

Wykorzystanie drzwi w rozmaitych wnętrzach - drzwi jakiego typu można wybrać do mieszkania?

 • Posted on: 7 May 2019
 • By: addmean
drzwi
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa
Każdy dom, czy mieszkanie musi włączać stolarkę drzwiową. Dostosowanie odcienia skrzydeł drzwiowych może być nie lada kłopotem. Dużo łatwiej jest wybrać rodzaj drzwi, aniżeli jego kolor.

Jakie są typy wejść montowanych wewnątrz i z czego potrafią być one wyprodukowane?

 • Posted on: 27 March 2019
 • By: addmean
dachy
Author: Bill Benzon
Source: http://www.flickr.com
W jakimkolwiek domu mieści się pewna ilość pewnych stałych składników skończenia pomieszczeń, bez jakich nie można wyobrażać sobie zwykłej w nich egzystencji. Znakomitym dowodem są choćby progi czy parapety.


Wszakże to naturalnie nie wszystko.

Kaloryfery ozdobne, wytwórca grzejników do łazienki

 • Posted on: 24 February 2019
 • By: addmean
grzejniki
Author: Instal-Projekt
Source: Instal-Projekt
Kaloryfery to nie tylko element techniczny. Współcześnie zdołamy wybrać wśród osobliwych rodzajów i kolorów, zatrzymując jednocześnie zalety użytkowe. W rozpiętości form i konfiguracji, od prostych perfekcyjnych linii po zaokrąglone, organiczne kształty, bardzo dobrze wpasują się w jakiekolwiek pomieszczenie. Osiągalne w obszernej gamie barw grzejniki dekoracyjne będą harmonijnie współgrały w otoczeniem w łazience, salonie, bądź przedpokoju.