Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

rzeczy

Odpowiednie oświetlenie led uliczne ograniczy koszty i zagwarantuje bardzo estetyczny wygląd

 • Posted on: 23 November 2020
 • By: addmean
taśma LED w pomieszczeniu
Author: Nathan Duprey
Source: http://www.flickr.com
Jak każdy człowiek perfekcyjnie wie każdy budynek musi mieć niektóre elementy, jakie nie tylko nadają stylu jego pokojom, ale też są zwyczajnie nieodzownym fragmentem wystroju. Rzecz jasna jeśli pragnęlibyśmy te wszelkie rzeczy wymienić to bez wątpienia zabrakłoby na to miejsca i czasu. Ale jednakże należałoby zdać sobie sprawę jak jakiś pierwiastek może oddziaływać na mnóstwo innych fragmentów i jak ta okazała machina powinna być dostosowana, aby wszystko ze sobą współpracowało.

Wybieramy szkic idealnego domu - czym należy cię kierować robiąc duży krok w czas przyszły.

 • Posted on: 19 November 2020
 • By: addmean
projekty domów parterowych z garażem
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Gotowe projekty domów możemy znaleźć w skorowidzach , ofertach różnych firm bądź biurach inżynieryjnych w całej Polsce. Jest ich niezmiernie dużo, tak jak i idei projektantów produkujących te dzieła sztuki. Pod spodem wyłożymy czym sie kierować wybierając wzorzec domu.

Załatwiasz budowę domu jednorodzinnego? Pomyśl czy kominek nie będzie dobrym rozwiązaniem.

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
kominek
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każda osoba, jaka postawi na budowę własnego domu będzie miała mnóstwo dylematów, które koniecznie będzie musiała rozplątać. Nie ma w tym nic bulwersującego, bo każdy z nas pragnąłby posiadać piękny, wygodny i ergonomiczny dom, więc pragnie zaprojektować go tak, by w jak najwyższym stopniu był dostosowany do potrzeb rodziny.

Kilka podstawowych informacji o obecnym rynku używanych i nowych mieszkań we Wrocławiu.

 • Posted on: 5 November 2020
 • By: addmean
Tramwaj
Author: Ingolf
Source: http://www.flickr.com
Wrocław zalicza się do jednego z największych w naszym kraju, na dzień dzisiejszy ma ponad 600 tysięcy stałych mieszkańców, co daje mu czwartą pozycję. Dodatkowo każdego roku od października do czerwca we Wrocławiu będzie studiować kolejne ponad sto tysięcy studentów, z czego większość jest zamiejscowa. Wiele z tych osób, jakie przyjeżdżają do Wrocławia, zostaje w nim na stałe, znajduje pracę, zakłada rodziny i będzie kupować mieszkania.

Kominy przemysłowe muszą być budowane zgodnie z zaleceniami budowlanymi

 • Posted on: 31 October 2020
 • By: addmean
pozwolenie
Author: Coram Poland
W wielu różnych miastach, szczególnie w tych, gdzie mieszczą się różne fabryki, posiadamy sposobność zetknąć się z kominami. Będą spełniać one istotną funkcję, przez to musimy posiadać pewność, że funkcjonują rzeczywiście tak jak powinny.


kominy przemysłowe powinny być wytrzymałe


Jeśli otwieramy jakąś fabrykę oraz zaznaczymy, że konieczny nam będzie komin, przez który ucieknie wszystko co będziemy posiadali do spalenia, to potrzeba przypilnować, aby wszystko okazało się być zrobione w odpowiedni sposób.

W dzisiejszych czasach buduje się inteligentne hotele, które są energooszczędne i przyjazne środowisku

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
bms hotel
Author: Jessa Dow-Anderson
Source: http://www.flickr.com
Dziś ciężko sobie wyobrazić, by hotel istniał bez komputerów. Jednak, współczesny wiek sprawił, że zrobiliśmy krok do przodu - wdrożyliśmy do hoteli program nieomal sztucznej inteligencji.


Jeśli ktoś z nas kiedyś pracował w hotelu, zdaje sobie sprawę z tego, jak wieloma kwestiami należy tam zarządzać.

Oferty deweloperów są niesamowicie różnorodne

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Christian Jensen
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy zakupić dom, to należy zobaczyć jakie zjawiają się oferty u deweloperów. To właśnie tam mamy szansę liczyć na bardzo zróżnicowany wybór, co spowoduje, że wszystko świetnie będziemy mieli szansę pod siebie dobrać. Co więcej, będziemy mogli także przebierać w przeróżnych cenach, zatem wszystko na spokojnie będziemy mieli szansę sobie obejrzeć.

Jeżeli szukamy porządnej spółki remontowej, to na pewno odnajdziemy ją w Trójmieście

 • Posted on: 12 October 2020
 • By: addmean
tworzywa
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy wykończyć dopiero co kupione mieszkanie albo chcemy odnowić to, w którym mieszkamy od wielu lat, to warto znaleźć kompetentnych fachowców, którzy wszystkim się zajmą.


Jeżeli ciekawi nas firma, która wykonuje kompleksowe wykończenia wnętrz Gdańsk jest miastem, gdzie bez problemu znajdziemy dobrych fachowców.

Jakie pomysły będą przydatne w czasie urządzania łazienki? Co możemy zrobić ze szkła hartowanego?

 • Posted on: 10 October 2020
 • By: addmean
malowidło - dom
Author: Isengardt
Source: http://www.flickr.com
Aranżacja mieszkania to sprawa zajmująca. Szczególnie remont w łazience może być czasochłonny. Natomiast decydując się na tak dużą zmianę, trzeba przemyśleć dobrze niektóre rozwiązania, żeby efekt naszej pracy, był jeszcze lepszy.


Szczególnie jeśli mamy niewielką łazienkę, to powinniśmy wykorzystać lustra.

Pages