Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

rynek

Jeżeli chcemy zakupić nowe mieszkanie, to z pewnością w Internecie odnajdziemy bardzo wiele interesujących ofert

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
YTONG
Author: Arjen Rienks
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy mieszkać w nowej dzielnicy, to dobrze będzie zacząć przeglądać oferty lokali mieszkalnych zamieszczone w Necie. Nieważne czy chcemy mieć mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego, bez wątpienia odnajdziemy ciekawe okazje.


Jeżeli ciekawią nas tylko nowe mieszkania rynek pierwotny obecnie jest pełen bardzo świetnych propozycji.

Walidacja patentu okazuje się być mądrym posunięciem

 • Posted on: 25 February 2021
 • By: addmean
Brodzik półokrągły Standard Plus
Author: Sanitec KOŁO
Nieraz okazuje się być tak, że pragniemy rozwijać naszą działalność, ale nie mamy właściwych środków. Kiedy nie pragniemy brać kredytu, to warto sprawdzić, czy ktoś odmienny ma szansę nam dać tu pieniądze.


Dotacje na innowacje możemy dosyć łatwo uzyskać


Powinno się powiedzieć, że jest wiele przeróżnych instytucji, które pomogą zakładom się rozwijać.

Pomysł na firmę: druk wizytówek

 • Posted on: 11 February 2021
 • By: addmean
widok - firma
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach niesłychanie ciężko zdecydować się na uruchomienie swego biznesu. Wszystko dlatego, że rynek jest prawie pełny oraz próba jego podbicia jest niesłychanie ryzykowna dla inwestora.


Jeżeli jesteśmy jednakże odważni jak też mamy pewne zasoby finansowe, to może warto spróbować? Ciekawym pomysłem na swój biznes może być uruchomienie drukarni.

Deweloper Siechnice ma dla nas niesamowitą ofertę

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
Dom czy mieszkanie za milion
Author: Prestige PR
Source: Prestige PR
Na rynku zjawia się znacznie więcej domów i okazują się być one oferowane przez różnorakie firmy budowlane, więc ich wizerunek dosyć mocno może się odróżniać. Dlatego musimy poszukać takiej propozycji, które idealnie będzie do nas dobrane oraz będą nam dawały najwięcej satysfakcji.

Oferty pracy Kutno – jak odpowiednio zaplanować swoją ścieżkę zawodową tak by pogodzić odpowiednie zarobki z poczuciem spełnienia?

 • Posted on: 6 February 2021
 • By: addmean
Praca przy komputerze
Author: nic519
Source: http://www.flickr.com
Pytając wielorakich osób na temat tego co jest ważniejsze – dobre zarobki czy satysfakcja z pracy, mamy szansę napotkać się na bardzo sporą różnorodność w odpowiedziach. Ma ona w pierwszej kolejności związek z tym, że dla prawie każdego z nas proporcje układają się w wieloraki sposób. Spory wpływ na podejście ma też zebrane doświadczenie, jako że np. osoby, które wypełniły swoje plany oraz zarabiają tyle, że czują się spełnieni, po upływie czasu czują się wypaleni w swojej pracy.

Rynek pomieszczeń użytkowych w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
lokale usługowe
Author: Nguyen Hung Vu
Source: http://www.flickr.com
Obecnie, lokale gastronomiczne okazują się jednymi z najdroższych, zarówno na rynku najmu jak i przy zbywaniu. Wrocławianie coraz częściej jedzą poza miejscem zamieszkania, co generuje popyt na lokale użytkowe pod restaurację. Liczy się głównie położenie. Ponadto istotne jest umeblowanie, stan urządzeń, poświadczona zyskowność, możliwość aranżacji przestrzeni, właściwa ekspozycja.

Różnorodne usługi kancelarii prawniczych – wsparcia w jakim zakresie powinniśmy szukać w kancelarii patentowej ? Gdzie udać się, jak szukamy mediatora

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
mediacje gospodarcze
Source: www.morguefile.com
Chociaż szczególnie popularnymi kancelariami prawniczymi będą te, które zajmują się przede wszystkim kwestiami rodzinnymi, to jednak nie brak także zupełnie innych świadczeń prawniczych na rynku.


Pomimo tego, że sprawy rozwodowe lub spadkowe są często najbardziej zajmujące i istnieje na tą pomoc prawniczą priorytetowe zapotrzebowanie, to jednakże specjaliści z typu prawa gospodarczego również będą niezwykle istotni.

Serwis w sieci o branży Tematyka budowlana w internecie

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
dom
Author: Sam Beebe
Source: http://www.flickr.com
Szukasz świeżych wieści z branży stawiania nieruchomości? Dobrym krokiem jest nabycie czasopism budowlanych, które są dostępne w wielu punktach handlowych w Polsce. Jeżeli jednak nie zamierzasz wydawać żadnych pieniędzy na drukowane magazyny, włącz przeglądarkę WWW. Portal budowlany to taki wspaniały zakątek w internecie, dzięki któremu znajdziesz masę przydatnych wieści z tej dziedziny.

Czy mieszkania Grochów proponują właściwy pułap?

 • Posted on: 14 December 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Media Forum
Source: Media Forum
Warto powiedzieć, że rynek nieruchomości będzie bardzo zmienny, pojawiają się nowe mieszkania i są zajmowane, z tego powodu jeżeli jakaś oferta nam się podoba, to musimy jak najprędzej z niej korzystać, ponieważ tylko wtedy będziemy mieli możliwość się na pewno radować.

Uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Internorm
Source: Internorm
Rzeczoznawca nieruchomości to jednostka, która posiada uprawnienia w aspekcie szacowania wartości rozlicznego typu nieruchomości. By pracować jako rzeczoznawca majątkowy należy posiadać nie tylko odpowiednie wykształcenie, lecz także wyśmienite kwalifikacje. W zawodzie tym znacząca jest uczciwość, solidność oraz sumienność. Rzeczoznawca musi być także osobą godną zaufania. Jest to zawód niesłychanie odpowiedzialny, należałoby o tym pamiętać, gdyż rzeczoznawca posiada wiele ważnych obowiązków zawodowych.

O czym pamiętać, kiedy kupujemy mieszkanie? Czy dobrze zakupić je na rynku wtórnym czy pierwotnym? Jak jest lepiej?

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
mieszkania, budynek z balkonami
Source: pixabay.com
Na pewno każdy z nas wie, jak istotną rzeczą jest zakup własnego mieszkania. Własne mieszkanie to jak najbardziej poczucie bezpieczeństwa, to najbardziej istotna potrzeba, od której zależne jest bardzo wiele.

Kolektory słoneczne łódź ma szansę nam zaproponować

 • Posted on: 23 November 2020
 • By: addmean
Kolektor
Author: Armacell
Source: Armacell
Wykorzystujemy z alternatywnych źródeł zasilania
Warto zdawać sobie sprawę z tego, że możemy używać z odmiennych sposobu zasilania, które pozwolą nam na znaczne zmniejszenie wydatków na rachunki za prąd. Przez to właśnie tak sporym zainteresowaniem raduje się pozyskiwanie energii słonecznej i zmienianie jej na energię zasilającą nasze sprzęty.

Jak przedstawia się sytuacja na rynku mieszkaniowym? Jakiego rodzaju mieszkania są najczęściej wybierane, w jakich miastach?

 • Posted on: 22 November 2020
 • By: addmean
mieszkania, budynki
Author: michael.melewski
Source: http://www.flickr.com
Jak obecnie wyglądają ceny mieszkań w największych polskich miastach? Ile wynosi cena metra kwadratowego w różnorodnych lokalizacjach? Trzeba przyznać, że największa zmiana ceny została odnotowana w Katowicach oraz Łodzi, w tamtych miejscach mieszkania potaniały o kilkanaście procent. W skali kraju występuje jednakowoż stabilizacja cen.

Powszechnie wykorzystywane produkty w branży budowlanej

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
farby proszkowe
Author: F_A
Source: http://www.flickr.com
Rynek budowlany bezustannie się zmienia i rozwija. Chociaż nie przebiega to tak szybko, jak w odniesieniu do pozostałych branż, to stale wprowadzane są nowe, coraz korzystniejsze produkty, jakie podnoszą standard budowy i pozwalają zwracać uwagę na takie elementy jak nieszkodliwość dla przyrody czy energooszczędność budynków. Istnieje przy tym wiele produktów, które cały czas są cenione oraz z chęcią wykorzystywane.

Pages