Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

rynek pierwotny

Nie nastawiajmy się od razu na wysokie ceny

 • Posted on: 23 October 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli podejmujemy decyzję o kupnie swojego mieszkania, to zazwyczaj patrzymy za czymś wtórnym, co posiada już parę lat, gdyż wychodzimy z założenia, iż to co właśnie jest postawione, bez wątpienia jest drogie i nie będzie nas na to stać. Jednak kiedy bliżej przyjrzymy się ofercie nowego budownictwa, to szybko ma szansę się okazać, że ceny są bardzo porównywalne do tych z rynku wtórnego, a więc jednak może się okazać, iż będziemy w stanie wypełnić swoje oczekiwania oraz nabyć coś nowego, w czym będziemy pierwszymi właścicielami.

Apartamenty od dewelopera a teraźniejsza sytuacja gospodarcza

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Urban Explorer Hamburg
Source: http://www.flickr.com
Dla wszystkich klientów z Rzeszowa i pobliskich miejscowości, jacy są zainteresowani zakupem mieszkania w małopolskiej stolicy, niezwykle istotna jest cena. Współpracowanie z doświadczonymi ekspertami z branży to absolutnie klucz do sukcesu. Dzięki pomocy fachowców można prosto znaleźć właściwe dla siebie opcje. Zwracając uwagę na mieszkania w Rzeszowie na rynku pierwotnym, dostrzega się już na pierwszy rzut oka niezwykłe zróżnicowanie wśród aktualnych ofert. Deweloperzy dbają o zamawiających, którym przedstawiają ciekawe propozycje.

Zamierzasz zakupić mieszkanie? Lepszy jest rynek pierwotny!

 • Posted on: 24 September 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Paul Lucas
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich kilku latach liczba osób, które zdecydowały się na kupno własnego mieszkania bardzo wzrosła. Młodzi ludzie zdają sobie już sprawę z tego, że wynajmowanie lokum się tak naprawdę nie kalkuluje. W konsekwencji podejmują decyzję o zakupie mieszkania. Wielu z nich staje jednak przed jeszcze przed inną decyzją: rynek pierwotny lub wtórny?

Dlaczego najlepiej zamieszkać w stolicy Dolnego Śląska? Jakie plusy ma to miasto? Co warto wiedzieć w tym temacie?

 • Posted on: 8 August 2019
 • By: addmean
kleje
Author: Kitmondo Marketplace
Source: http://www.flickr.com
Są w Polsce miejsca, w których faktycznie dobrze się żyje, dla mieszkańców jest dobry klimat, a o emigrowaniu nikt nawet nie myśli, ponieważ wszystko co jest wymagane jest w zasięgu ręki. Takim miastem jest z pewnością Wrocław.

Mieszkania, które można nabyć w zachodniopomorskim

 • Posted on: 27 July 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Stephan Mosel
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które chcą zamieszkać w Drawsku Pomorskim mogą być pewne, że dadzą radę wyszukać odpowiednie mieszkanie. Drawsko Pomorskie jest pełne różnego rodzaju nowych inwestycji mieszkaniowych, które pozwalają na znalezienie perfekcyjnego mieszkania na rynku pierwotnym.

Najnowsze inwestycje deweloperskie w mieście Tarnów

 • Posted on: 12 July 2019
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
W tym roku polski rynek pierwotny prezentuje się atrakcyjnie, gdyż powstało faktycznie wiele zmodernizowanych nieruchomości. De facto, sytuacja ta odwołuje się do każdego regionu w kraju. Z tego powodu chociażby aktualne projekty deweloperów w Tarnowie są tak pomyślnie ocenione.

Gdzie znaleźć ciekawe lokum nad morzem?

 • Posted on: 7 April 2019
 • By: addmean
gdańsk
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Szukając wymarzonego lokum, bierzemy zwykle pod uwagę nie tylko poziom infrastruktury danej miejscowości oraz okolicy, dostęp do szpitali i uczelni, możliwości znalezienia pracy, ale też najbliższe otoczenie i środowisko. Chcielibyśmy, aby po wyczerpującym dniu pracy móc w spokoju wypocząć nie tylko w czterech ścianach, ale i móc przykładowo przejść się po parku, lesie a nawet pójść… nad morze.Nie musimy mieszkać nad Bałtykiem na stałe, aby kupić tam dom.