Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

rynek pierwotny

Nie nastawiajmy się od razu na wysokie ceny

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli poweźmiemy decyzję o kupnie własnego mieszkania, to zazwyczaj rozglądamy się za czymś używanym, co ma już kilka lat, ponieważ wychodzimy z założenia, że to co właśnie jest postawione, bez wątpienia jest drogie i nie będzie nas na to stać. Jednak jeśli bliżej przypatrzymy się propozycji nowego budownictwa, to szybko ma szansę się okazać, iż ceny są niesamowicie porównywalne do tych z rynku wtórnego, a więc jednak ma szansę się okazać, iż będziemy w stanie wypełnić własne oczekiwania i nabyć coś nowego, w czym będziemy pierwszymi właścicielami.

Zamierzasz zakupić mieszkanie? Lepszy jest rynek pierwotny!

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Paul Lucas
Source: http://www.flickr.com
W ciągu ostatnich kilku lat liczba osób, które postanowiły zdecydować się na zakup własnego mieszkania istotnie zwiększyła się. Młodzi ludzie wiedzą już, że wynajmowanie mieszkania się po prostu nie opłaca. W związku z tym decydują się na zakup mieszkania. Bardzo dużo z nich staje jednak przed jeszcze przed kolejną decyzją: rynek pierwotny czy wtórny?

Najnowsze inwestycje deweloperskie w mieście Tarnów

 • Posted on: 21 January 2020
 • By: addmean
biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
W 2016 roku rodzimy rynek pierwotny rokuje atrakcyjnie, ponieważ powstało rzeczywiście sporo zmodernizowanych nieruchomości. W zasadzie, kwestia ta odwołuje się do każdego regionu w kraju. W związku z tym chociażby aktualne inwestycje deweloperów w Tarnowie są tak pozytywnie postrzegane.

Apartamenty od dewelopera a teraźniejsza sytuacja gospodarcza

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Urban Explorer Hamburg
Source: http://www.flickr.com
Dla wszystkich klientów z Rzeszowa i pobliskich miejscowości, jacy są zainteresowani zakupem mieszkania w małopolskiej stolicy, niezwykle istotna jest cena. Współpracowanie z doświadczonymi ekspertami z branży to absolutnie klucz do sukcesu. Dzięki pomocy fachowców można prosto znaleźć właściwe dla siebie opcje. Zwracając uwagę na mieszkania w Rzeszowie na rynku pierwotnym, dostrzega się już na pierwszy rzut oka niezwykłe zróżnicowanie wśród aktualnych ofert. Deweloperzy dbają o zamawiających, którym przedstawiają ciekawe propozycje.

Dlaczego najlepiej zamieszkać w stolicy Dolnego Śląska? Jakie plusy ma to miasto? Co warto wiedzieć w tym temacie?

 • Posted on: 8 August 2019
 • By: addmean
kleje
Author: Kitmondo Marketplace
Source: http://www.flickr.com
Są w Polsce miejsca, w których faktycznie dobrze się żyje, dla mieszkańców jest dobry klimat, a o emigrowaniu nikt nawet nie myśli, ponieważ wszystko co jest wymagane jest w zasięgu ręki. Takim miastem jest z pewnością Wrocław.

Mieszkania, które można nabyć w zachodniopomorskim

 • Posted on: 27 July 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Stephan Mosel
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które chcą zamieszkać w Drawsku Pomorskim mogą być pewne, że dadzą radę wyszukać odpowiednie mieszkanie. Drawsko Pomorskie jest pełne różnego rodzaju nowych inwestycji mieszkaniowych, które pozwalają na znalezienie perfekcyjnego mieszkania na rynku pierwotnym.

Gdzie znaleźć ciekawe lokum nad morzem?

 • Posted on: 7 April 2019
 • By: addmean
gdańsk
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Szukając wymarzonego lokum, bierzemy zwykle pod uwagę nie tylko poziom infrastruktury danej miejscowości oraz okolicy, dostęp do szpitali i uczelni, możliwości znalezienia pracy, ale też najbliższe otoczenie i środowisko. Chcielibyśmy, aby po wyczerpującym dniu pracy móc w spokoju wypocząć nie tylko w czterech ścianach, ale i móc przykładowo przejść się po parku, lesie a nawet pójść… nad morze.Nie musimy mieszkać nad Bałtykiem na stałe, aby kupić tam dom.