Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

rozwiązanie

Jak ogrzewać wielkie przestrzenie? Kilka wskazówek dla raczkujących przedsiębiorców

 • Posted on: 17 September 2020
 • By: addmean
dom - panorama
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnej firmy niewątpliwie nie jest prawdziwą bułką z masłem - jeśli mocniej się nad tym zastanowisz, wówczas praktycznie natychmiast uświadomisz sobie, jak dużo będziesz musieć podejmować decyzji w kwestiach, na których niejednokrotnie nie będziesz kompletnie się znał.

Pokrycia dachowe Dolnośląskie nam oferuje

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
Dom to przykład dobrego połączenia tradycyjnego polskiego budownictwa z naturalną i ekologiczną architekturą.
Author: Libet
Source: Libet
Gdy wybudowaliśmy domek, to musimy otrzymać świadomość, że będzie on w dobry sposób się prezentował. Dlatego tak istotne jest to, żebyśmy znaleźli rozwiązania, które będą dla nas odpowiednie.


Czy powiemy, które pokrycia dachowe Dolnośląskie ma w propozycji?


Ważne okazuje się być nie tylko to, aby własny dach okazał się być mocny oraz nie przeciekał, lecz też to, aby się pięknie przedstawiał.

Jeżeli szukamy pięknego mieszkania w stolicy, to z łatwością odnajdziemy mnóstwo ciekawych ofert

 • Posted on: 11 September 2020
 • By: addmean
Schody
Author: niko_stra
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zamieszkujemy w stolicy oraz chcemy zamienić miejsce zamieszkania, to bez problemu znajdziemy bardzo dużo atrakcyjnych propozycji. Powstaje tu naprawdę dużo nowych lokali mieszkalnych, a zatem wystarczy tylko zastanowić się, w której dzielnicy chcemy mieszkać.


Jeżeli planujemy zakupić lokal mieszkalny, to doskonałym pomysłem może być przeglądnięcie propozycji umieszczonych w Internecie.

Czym jest stabilizacja gruntów, w jakich sytuacjach należy ją wykonać.

 • Posted on: 10 September 2020
 • By: addmean
dom mieszkalny
Author: Schristia
Source: http://www.flickr.com
prace ziemne wykonywane są na gruntach o różnych parametrach. Dlatego też przed przystąpieniem do nich warto szczegółowo przebadać konkretną działkę, aby wiedzieć, na co się potem nastawiać.

Statystyki pokazują jasno. W naszym kraju ciągle ogromna liczba z nas traci życie na drodze. Jesteśmy wciąż w skandalicznej czołówce.

 • Posted on: 10 September 2020
 • By: addmean
punktowe elementy odblaskowe
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
Mimo wielu akcji społecznych, w których nawzajem nawołujemy się do nieuznawania nietrzeźwych kierowców, wykorzystywania odblasków na drogach wciąż bardzo wielu umiera. W ogromnej ilości zdarzeń jest to brawura, czasami nieuwaga, ale rezultat niestety zawsze jest katastrofalny. Sięgamy po coraz to nowocześniejsze wyjścia, aby w jeszcze doskonalszym stopniu poprawić bezpieczeństwo na ulicach.

Gdzie kupić mieszkanie w stolicy? Stawiać na lokalizację czy raczej na niższą cenę?

 • Posted on: 9 September 2020
 • By: addmean
mieszkania na Bemowie
Author: miguelb
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem własnego mieszkania w stolicy, wtedy bez wątpienia zdążyłeś się już dowiedzieć, że musisz przeznaczyć na to naprawdę dużo pieniędzy.

Bardzo interesująca oraz sprytna alternatywa dla drewnianych garaży

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
garaże
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Jeżeli chcesz postawić garaż, masz do wyboru kilka najbardziej popularnych materiałów, z których może być on zrobiony. Najbardziej popularnym i jednocześnie najtańszym jest garaż blaszany, czyli popularny "blaszak".

Projekty domków z poddaszem, a projekty malutkich domków - a więc, czego tak naprawdę potrzebujemy

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
deszcz
Zanim zamówimy dla siebie projekt domku, powinniśmy się w dobry sposób przemyśleć sprawę - czy będziemy tworzyć rodzinkę, czy może wystarczy naszym osobom mały domek tylko dla samych siebie? W tym felietonie zbliżymy Państwu dwie opcje - domeczku razem z poddaszem użytkowym jednorodzinnym, a także małego domeczku niezawierającego poddasza, który wyniesie nas znacznie mniej, aniżeli ten pierwszy.

Ciekawie przygotowane oferty mieszkań i apartamentów do wynajęcia czy zakupu

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Martin Pulaski
Source: http://www.flickr.com
Wrocław w ostatnich latach zyskał na wartości, tak naprawdę pod wieloma względami. Miasto przeżyło duży skok cywilizacyjny, dzięki czemu wciąż więcej ludzi chciałaby w tym mieście osiąść. Nie dziwi więc fakt, że buduje się tu całkiem dużo mieszkań różnego typu, bo jest na nie ogromne zapotrzebowanie. Do Wrocławia przyjeżdża coraz więcej przeróżnych ludzi z województwa dolnośląskiego, lecz również innych województw, są także osoby z innych państw.

Jak połączyć funkcjonalność z odpowiednią ochroną bezpieczeństwa dzięki takim rozwiązaniom jak bramy przesuwne Wrocław?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
brama
Author: Nice
Source: Nice
Budując dom lub jakikolwiek większy budynek, musimy mieć na uwadze to, że mając zamiar osiągnąć możliwie dobry ostateczny efekt, konieczne jest to, aby wziąć pod uwagę kryteria. Przede wszystkim mowa o jego atrakcyjności wewnętrznej, która jest całkiem znacząca w temacie biur. Im bardziej atrakcyjnie się one prezentują w środku, tym bardziej prawdopodobne jest to, że więcej osób będzie chciało udać się do środka. Innym ważnym kryterium jest bezpieczeństwo, a więc odpowiednia jego ochrona przed wizytą osób niepożądanych. Z tego powodu pragnąc je zagwarantować, a zarazem umożliwić pozbawione komplikacji przedostanie się zaproszonym przez nas osobom, trzeba zainteresować się takim rozwiązaniem jak bramy przesuwne Wrocław.

W co powinny zostać wyposażone jachty i co jest konieczne do ich wynajęcia?

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
powietrze
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Jednym z bardziej atrakcyjnych sposobów na spędzanie wolnego czasu jest spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Moglibyśmy wyjechać w Tatry, nad morze albo wyjechać gdzieś nad okoliczne jezioro.

Wyposażenie łazienki / domeczku - czyli, jaką rzecz mają kotły gazowe do prysznica

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
stara nieruchomość
Author: Mark Longair
Source: http://www.flickr.com
Pomieszkujesz w domku? Pragnąłbyś kupić kociołek gazowy, aby mieć ciepłą wodę? A być może urządzasz przy okazji łazienkę i marzy tobie się prysznic? Przeczytaj nasz artykuł!


Ciepła woda? Nic łatwiejszego! Kotły gazowe, to dla Was idealne rozwiązanie.

Pages