Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

rozwiązanie

Co jest jedną z najważniejszych rzeczy zanim przystąpimy do remontu swojego domu?

 • Posted on: 26 November 2019
 • By: addmean
instalacja
Author: Daviddje
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas mógłby od czasu do czasu odnowić swój dom. Nie idzie o to, że brzydko się prezentuje, ale wszystko ulega normalnemu zużyciu. Po prostu dużo przyjemniej jest żyć w czystym i jak najbardziej funkcjonalnym domu.


Nim zrobimy jakąkolwiek rzecz, najbardziej istotne jest to, aby znaleźć profesjonalną spółkę, która wykona, jeśli nie całkowity remont, to jak największą jego część.

Kleje do betonu to istotny budulec, jeżeli oczekuje nas naprawa balkonu

 • Posted on: 12 November 2019
 • By: addmean
kadr - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Obecnie coraz więcej ludzi indywidualnie postanawia poprawić przeróżnego typu awarie w domu. Należy przyznać, że to najprostsze wyjście, bowiem zamawianie fachowca wielokrotnie zajmuje sporzej czasu i również wymaga gro pieniędzy.

Czym wyróżnia się inteligentny dom?

 • Posted on: 23 October 2019
 • By: addmean
inteligentny dom
Source: flickr.com
Inteligentny dom jest najnowocześniejszym rozwiązaniem opartym na sieci czujników oraz jednym, centralnym układzie zawiadywania zintegrowanymi instalacjami. Wykorzystywana w jego ramach magistrala EIB pozwala na łatwy transfer informacji między fragmentami składowymi instalacji a także zapewnia duże spektrum możliwości działania. Dzięki wykorzystaniu informacji z czujników oraz detektorów inteligentny dom sam dostosowuje się nie tylko do obecności lokatorów, lecz również do czynników wewnętrznych oraz zewnętrznych takich jak chociażby temperatura bądź wilgotność powietrza.

Gdzie kupić mieszkanie w stolicy? Stawiać na lokalizację czy raczej na niższą cenę?

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
mieszkania na Bemowie
Author: miguelb
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiasz się nad kupnem swojego mieszkania w Warszawie, wówczas bez wątpliwości zdążyłeś się już dowiedzieć, iż musisz wysupłać na to naprawdę sporo pieniędzy.

Jakie zalety przynosi korzystanie z usług pracowni projektowej?

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
projektowanie
Source: www.morguefile.com
Każdemu, kto pragnie odświeżyć swoje mieszkanie, pojawia się w głowie myśl, o skorzystaniu z usług architekta, który szybko i efektywnie naniesie spodziewane zmiany. Choć dużo ludzi ma swoje własne upodobania oraz wizję upragnionej przestrzeni mieszkalnej, to często jest dość ciężko urzeczywistniać takie projekty samodzielnie. Proces ten wymaga dużo trudu w samo projektowanie i w organizację prac remontowych.

Z jakiej przyczyny zawodowy ekran led to tak słuszne wyjście nie tylko dla dużych firm?

 • Posted on: 1 October 2019
 • By: addmean
Telebim reklamowy led
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Współcześnie żadne masowe wydarzenie gromadzące nadzwyczaj sporą część osób nie może się obejść bez odpowiedniego ekranu, jaki nie tylko będzie dawał okazję do obejrzenia powtórek, ale również zagwarantuje obserwatorom siedzącym w najdalszym zakamarku konkretnego położenia, może to być przykładowo stadion piłkarski, lodowisko albo jakiś inny ogromny obiekt, imponującą widoczność tego, co akurat dzieje się w danej sytuacji w kluczowym centrum wydarzeń, które akurat w konkretnym momencie się rozgrywają.

Pokrycia dachowe Dolnośląskie nam oferuje

 • Posted on: 3 August 2019
 • By: addmean
Dom to przykład dobrego połączenia tradycyjnego polskiego budownictwa z naturalną i ekologiczną architekturą.
Author: Libet
Source: Libet
Kiedy wybudowaliśmy dom, to musimy uzyskać pewność, że będzie on w odpowiedni sposób się prezentował. Dlatego tak istotne okazuje się być to, żebyśmy znaleźli rozwiązania, które będą dla nas odpowiednie.


Pokrycia dachowe Dolnośląskie oferuje niesamowicie przygotowane


Ważne jest nie tylko to, aby własny dach był mocny i nie przeciekał, lecz także to, aby się pięknie przedstawiał.

Jak połączyć funkcjonalność z odpowiednią ochroną bezpieczeństwa dzięki takim rozwiązaniom jak bramy przesuwne Wrocław?

 • Posted on: 19 July 2019
 • By: addmean
brama
Author: Nice
Source: Nice
Budując dom lub jakikolwiek większy budynek, powinniśmy mieć na uwadze to, że pragnąc osiągnąć najlepszy końcowy efekt, konieczne jest to, aby rozpatrzyć kryteria. W pierwszej kolejności mowa o jego atrakcyjności pomiędzy ścianami, która jest bardzo ważna w kwestii biur. Im bardziej atrakcyjnie się one prezentują w środku, tym bardziej prawdopodobne jest to, że więcej osób będzie chciało wejść do środka. Innym kluczowym kryterium jest bezpieczeństwo, a więc profesjonalna jego ochrona przed wizytą osób niepożądanych. Dlatego pragnąc je zapewnić, a zarazem umożliwić pozbawione komplikacji przedostanie się zaproszonym przez nas osobom, warto zainteresować się taką innowacją jak bramy przesuwne Wrocław.

Wynajem mieszkania w wielkim mieście przed jego kupieniem

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
tworzywa
Author: InplusPR
Source: InplusPR
Zamieszkanie na „własnym” w dużym mieście łączy się z wieloma problemami, których na wstępie nie można dojrzeć. W rezultacie coraz większa ilość potencjalnych odbiorców poszukuje ofert, które umożliwią im sprawdzenie mieszkania zanim podejmą końcową decyzję.

Jak ogrzewać wielkie przestrzenie? Kilka wskazówek dla raczkujących przedsiębiorców

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
dom - panorama
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnej firmy na pewno nie jest prawdziwą bułką z masłem - jeśli mocniej się nad tym zastanowisz, wówczas właściwie natychmiast uświadomisz sobie, jak wiele będziesz musieć podjąć decyzji w kwestiach, na których nieraz nie będziesz w ogóle się znać.

Produkty, które dostarczamy klientom, muszą być porządnie zapakowane

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
meble kuchenne
Author: KAM
Source: KAM
Jeżeli mamy spółkę, która trudni się produkcją jakichkolwiek produktów, które należy zapakować do pudeł, to absolutnie powinniśmy zadbać o to, aby zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia.


Idealnym wyjściem w tym wypadku będą zaklejarki kartonów.

Zastosowanie materiałów o naturalnym pochodzeniu w budownictwie

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
tarasy drewniane
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Prawdą jest, że najczęściej wykorzystywanym w budownictwie materiałem naturalnego pochodzenia jest drewno. Można z niego przygotować nie tylko konstrukcje, dzięki którym nasz dom będzie odpowiednio wzmocniony.

Pages