Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

rozwiązania

Jak ogrzewać wielkie przestrzenie? Kilka wskazówek dla raczkujących przedsiębiorców

 • Posted on: 9 December 2022
 • By: addmean
dom - panorama
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnej firmy bez wątpliwości nie jest prawdziwą bułką z masłem - jeżeli mocniej się nad tym zastanowisz, wtedy właściwie zaraz uświadomisz sobie, jak dużo będziesz musieć podjąć decyzji w sprawach, na których nieraz nie będziesz kompletnie się znać.

Jeżeli pragniemy, aby była kontrola dostępu hotel musi okazać się być właściwie przygotowany

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
Schody do piwnicy
Author: jstudts
Source: http://www.flickr.com/photos/9606118@N05/2558331695/
Posiadając hotel powinniśmy liczyć się z tym, że w jednym czasie, sporo przeróżnych osób będzie wchodzić do przeróżnych pokoi. Powinniśmy im to ułatwiać, lecz na dodatek musimy mieć świadomość, gdzie kto się poruszał, zwłaszcza jeżeli klienci hotelu będą mogli używać z różnorakich możliwości odpoczynku, za które będą musieli zapłacić dopiero podczas zakończenia pobytu.


Jak powinna funkcjonować kontrola dostępu hotel nam ukaże


Niezwykle istotne jest to, żeby powiedzieć, w jakim miejscu w konkretnym czasie znajdują się konkretni goście hotelowi, a też z jakich usług korzystają.

Ogrodzenia przemysłowe są niesamowicie mocne

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
Grzejnik Solius
Author: Atlantic Polska
Source: Atlantic Polska
Kochamy się grodzić od otoczenia, gdyż wtenczas czujemy się bezpiecznie. Nieraz szukamy ogrodzenia, które będzie zamontowane na stałe oraz które przez dekady będzie chroniło naszej prywatności, a nieraz potrzebujemy tylko ogrodzenia, które chwilowo będzie nas chroniło.

Każdy kto jest właścicielem działki i domu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to nie jedynie ogromna wygoda, ale też niekiedy niemałe zmartwienie

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
przekrój - dom
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
Każdy jeden dom z czasem dopomina się remontu, ale także zdarza się i tak, iż dopiero z czasem zauważamy defekty nie jedynie budowy, ale także miejsca, w którym dom stoi.

Jak możemy usprawnić swoje domy?

 • Posted on: 3 September 2022
 • By: addmean
Dom jednorodzinny z oknami, drzwiami i kolektorami słonecznymi Schüco
Author: Schüco
Source: Schüco
Wybierając właściwe rozwiązanie dla siebie czy swojego przedsiębiorstwa, rekomendowane jest zorientować się doskonale wśród aktualnych nowości i udoskonaleń. Opcji do wyboru jest wiele, a rekomendowane jest decydować się jedynie na te w stu procentach odpowiednie. Biorąc pod uwagę inteligentny budynek oraz wiążące się z nim możliwości, należy przyznać mnogość ulepszeń proponowanych dziś przez specjalistów. Dopracowane, gotowe oraz indywidualnie dostosowane propozycje spotykają się z aprobatą na rynku
.

W jaki sposób należy wybrać drzwi do środka swego mieszkania albo domu?

 • Posted on: 12 August 2022
 • By: addmean
nowoczesne drzwi wewnętrzne
Author: Armacell
Source: Armacell
Drzwi montowane wewnątrz są jednym z najważniejszych elementów wykończeniowych w domu lub w mieszkaniu. Ich wygląd posiada bardzo znaczny wpływ na styl całego pomieszczenia, z tego też powodu ani razu nie można zostawiać doboru drzwi przypadkowi.


Decydując się na zakup drzwi wewnętrznych powinniśmy być prawidłowo przygotowani - o ile ścianę w wypadku zmiany koncepcji moglibyśmy bez najmniejszego problemu przemalować, tak {ewentualna|ew.

O jakich kwestiach pamiętać zakupując mieszkanie? Jakie sprawy są najbardziej istotne? Jakie wytyczne brać pod uwagę?

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
Budynek
Author: christopher_brown
Source: http://www.flickr.com
Kiedy planujemy nabycie mieszkania to trzeba przemyśleć wiele spraw. Wiemy, że to jedna z najbardziej istotnych decyzji w całym życiu, więc należyte przygotowanie i rozeznanie to sprawa na pewno kluczowa. Przede wszystkim musimy wiedzieć, czego pragniemy, czyli to jaki metraż nas interesuje, w jakiego rodzaju dzielnicy, a na pewno jakie ma być to mieszkanie: z rynku pierwotnego czy wtórnego?


Tego typu kwestie są elementarne, ale wiele osób w sumie podchodzi do nich zbyt nonszalancko.

Lustra na wymiar mamy okazję dla siebie zamówić.

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
szkło hartowane
Author: Vagamundos
Source: http://www.flickr.com/photos/keoki/513461491/sizes/o/
W domu znajduje się wiele mebli i różnorakiego typu przedmiotów, które możemy zrobić pod siebie, tak jak wciąż nam się marzyło. Przez to właśnie warto się przyjrzeć tym wszelkim ewentualnością, aby zdecydować co będzie dla nas odpowiednie.

Oświetlenie LED fantastycznym rozwiązaniem w twoim domu

 • Posted on: 9 May 2022
 • By: addmean
Oświetlenie sufitowe LED
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach nie można utyskiwać na nowoczesne rozwiązania, które można zastosować w domu, by przyjemnie się żyło. Jednym z nich jest oświetlenie LED, które można montować na kilka różnych sposobów, gwarantując znakomite rezultaty i użyteczność, jakiej nikt nie zaprzeczy.

Na jakiego rodzaju ogrzewanie się zdecydować?

 • Posted on: 24 March 2022
 • By: addmean
Okna drewniane
Source: www.okna-drewniane.eu
Obecne technologie zdążają w kierunku oszczędności i ekologii. Rośnie również liczba metod na grzanie domu jednorodzinnego.


Czy warto inwestować w drogą instalację wierząc, że już wkrótce się zwróci? Czy lepiej wybrać tańsze instalacje grzewcze oraz płacić więcej za ogrzewanie? Czy opłaci się wkładać w eko rozwiązania? Możemy ocenić, że najlepiej ogrzać budynek kotłem na węgiel lub drewno bądź pompą ciepła.

Jakie korzyści daje zastosowanie drzwi chowanych w ścianie?

 • Posted on: 15 February 2022
 • By: addmean
budowy
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Mieszkania bywają bardzo różne. Przykładowo niektóre z nich są stosunkowo niewielkie i wymagają bardzo dobrej aranżacji będącej w tamtym miejscu przestrzeni tak, aby wygospodarować w nich wystarczająco dużo miejsca dla dowolnej ze stref, które są niezbędne do komfortowej egzystencji.


Odmienne natomiast są duże, niezwykle obszerne a czasami w stylu loftu, gdzie projektant wnętrz może się pokusić o bardziej śmiałe pomysły.

Niebywale upalne lata nakłaniają Polaków do instalowania klimatyzatorów w biurach oraz domach

 • Posted on: 9 February 2022
 • By: addmean
kliknij
Author: Wendy Harman
Source: http://www.flickr.com
Każdy jest w stanie zauważyć, że w ostatnim czasie w naszej ojczyźnie mamy totalnie saharyjskie upały, zatem warto instalować klimatyzatory.


Dawniej w naszej ojczyźnie zdarzały się ciepłe lata.

Pages