Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

rozwiązania

Lustra na wymiar mamy okazję dla siebie zamówić.

 • Posted on: 30 January 2020
 • By: addmean
szkło hartowane
Author: Vagamundos
Source: http://www.flickr.com/photos/keoki/513461491/sizes/o/
W domu odnajduje się dużo mebli oraz różnego typu produktów, które możemy zrobić pod siebie, tak jak wciąż nam się marzyło. Przez to właśnie trzeba się przypatrzeć tym wszystkim możliwościom, aby zdecydować co będzie dla nas najlepsze.

Ogrodzenia przemysłowe są niesamowicie mocne

 • Posted on: 28 January 2020
 • By: addmean
Grzejnik Solius
Author: Atlantic Polska
Source: Atlantic Polska
Lubimy się grodzić od środowiska, gdyż wtedy czujemy się bezpiecznie. Nieraz poszukujemy ogrodzenia, które będzie zainstalowane na stałe i które przez dekady będzie chroniło naszej prywatności, a od czasu do czasu potrzebujemy jedynie ogrodzenia, które chwilowo będzie nas otaczało.

Oświetlenie LED fantastycznym rozwiązaniem w twoim domu

 • Posted on: 9 January 2020
 • By: addmean
Oświetlenie sufitowe LED
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach nie możemy utyskiwać na nowoczesne rozwiązania, które można zastosować w domu, aby miło się żyło. Jedno z nich oświetlenie LED, jakie można instalować na kilka różnych sposobów, gwarantując świetne efekty oraz funkcjonalność, jakiej nikt się nie sprzeciwi.

Jak możemy usprawnić swoje domy?

 • Posted on: 18 November 2019
 • By: addmean
Dom jednorodzinny z oknami, drzwiami i kolektorami słonecznymi Schüco
Author: Schüco
Source: Schüco
Wybierając właściwe rozwiązanie dla siebie czy swego przedsiębiorstwa, rekomendowane jest zorientować się odpowiednio wśród obecnych nowości oraz udoskonaleń. Możliwości do wyboru jest niemało, natomiast rekomendowane jest stawiać jedynie na te w pełni odpowiednie. Jeśli chodzi o inteligentny budynek oraz związane z nim możliwości, wskazane jest przyznać bogactwo udoskoaleń oferowanych obecnie przez specjalistów. Dopracowane, gotowe i indywidualnie dostosowane propozycje spotykają się z aprobatą na rynku
.

Każdy kto jest właścicielem działki i domu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to nie jedynie ogromna wygoda, ale też niekiedy niemałe zmartwienie

 • Posted on: 16 November 2019
 • By: addmean
przekrój - dom
Author: Simon Samtleben
Source: http://www.flickr.com
Każdy jeden budynek z czasem wymaga remontu, ale także zdarza się i tak, że dopiero po pewnym czasie dostrzegamy mankamenty nie samej budowy, ale też położenia, w którym budynek został wybudowany.

O jakich kwestiach pamiętać zakupując mieszkanie? Jakie sprawy są najbardziej istotne? Jakie wytyczne brać pod uwagę?

 • Posted on: 14 October 2019
 • By: addmean
Budynek
Author: christopher_brown
Source: http://www.flickr.com
Gdy mamy w planach zakup mieszkania to musimy przemyśleć wiele spraw. Wiemy, iż to jedna z najbardziej istotnych decyzji w całym życiu, więc należyte przygotowanie oraz rozeznanie to sprawa absolutnie kluczowa. Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, czego chcemy, czyli to jaki metraż jest dla nas interesujący, w jakiej dzielnicy, a z pewnością jakie to powinno być mieszkanie: z rynku wtórnego czy pierwotnego?


Tego typu kwestie są elementarne, lecz wiele osób właśnie podchodzi do nich zbyt nieuważnie.

Jeżeli pragniemy, aby była kontrola dostępu hotel musi okazać się być właściwie przygotowany

 • Posted on: 6 October 2019
 • By: addmean
Schody do piwnicy
Author: jstudts
Source: http://www.flickr.com/photos/9606118@N05/2558331695/
Posiadając hotel musimy liczyć się z tym, że w tym samym okresie, dużo przeróżnych osób będzie wchodzić do przeróżnych pomieszczeń. Powinniśmy im to umożliwić, ale dodatkowo powinniśmy wiedzieć, w jakim miejscu kto się przemieszczał, zwłaszcza jeśli klienci hotelu będą mieli szansę korzystać z różnorakich propozycji relaksu, za które będą musieli zapłacić dopiero w czasie wyjazdu.


Jak musi działać kontrola dostępu hotel nam pokaże


Niezwykle ważne okazuje się być to, żeby powiedzieć, gdzie w danym czasie przebywają określeni goście hotelowi, a także z jakich usług korzystają.

Na jakiego rodzaju ogrzewanie się zdecydować?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Okna drewniane
Source: www.okna-drewniane.eu
Współczesne technologie zdążają w kierunku ekologii i oszczędności. Wzrasta również ilość sposobów na ogrzewanie jednorodzinnego domu.


Czy warto wkładać w kosztowną instalację mając nadzieję, iż już niezadługo się zwróci? Czy korzystniej wybrać tańsze instalacje grzewcze po czym więcej płacić za ogrzewanie? Czy opłaci się wkładać w eko podejścia? Można ocenić, że najlepiej opalać domek kotłem na węgiel lub drewno albo pompą ciepła.

Jak ogrzewać wielkie przestrzenie? Kilka wskazówek dla raczkujących przedsiębiorców

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
dom - panorama
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnej firmy na pewno nie jest prawdziwą bułką z masłem - jeśli mocniej się nad tym zastanowisz, wówczas właściwie natychmiast uświadomisz sobie, jak wiele będziesz musieć podjąć decyzji w kwestiach, na których nieraz nie będziesz w ogóle się znać.

Automatyka budynkowa wykorzystywana już coraz częściej jest urzeczywistnieniem naszych marzeń

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Freedom Tower
Author: Little Larry
Source: http://www.flickr.com
Jedną z dziedzin z życia codziennego, która rozwija sięniesłychanie prężnie bez wątpliwości jest budownictwo. Można śmiało zaryzykować powiedzeniem, że nowe budynki powstają niezmiernie licznie. Jak najbardziej, jest to godziwe zjawisko, które w ewidentny sposób świadczy o wzroście zamożności naszego społeczeństwa. Jak się zarówno okazuje, nasze oczekiwania co do technologii budynków znacznie wzrosły.

Szambo powinno okazać się być dobrane do naszych oczekiwań

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
odbitka - dom
Author: Peter Chovanec
Source: http://www.flickr.com
Czasami ma okazję robić się tak, że nie będziemy w stanie podpiąć się do większej kanalizacji, która odprowadzałaby nasze ścieki, dlatego powinniśmy szukać alternatywnych metod, które zezwolą nam na pro środowiskowe pozbycie się tego typu ścieków z naszego domu.

Portal z mnóstwem niezbędnych informacji z branży budownictwa

 • Posted on: 18 May 2019
 • By: addmean
strona internetowa
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Oferty w zakresie systemów aluminiowych pojawiają się w internecie z ogromną częstotliwością. Nikogo to nie dziwi, bo technika ruszyła znacznie do przodu. Stale dodawane są więc niezbędne dzisiaj rozwiązania, o co troszczą się doceniani eksperci z rozmaitych firm. Bardzo często odwiedzany portal budowlany stawia na przejrzystą komunikację z klientami oraz prezentowanie głównie doskonałej jakości. Zjawiające się tam propozycje wskazują na to, że profesjonaliści dbają o każdy szczegół współpracy.

Odpowiednie oświetlenie led uliczne ograniczy koszty i zagwarantuje bardzo estetyczny wygląd

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
taśma LED w pomieszczeniu
Author: Nathan Duprey
Source: http://www.flickr.com
Jak każdy człowiek idealnie wie każdy dom musi mieć pewne elementy, które nie tylko nadają temperamentu jego pokojom, ale także są zwyczajnie koniecznym elementem wystroju. Bezsprzecznie jeśli pragnęlibyśmy te wszystkie rzeczy wyliczyć to na pewno zabrakłoby na to miejsca oraz czasu. Ale jednakże powinno się zdać sobie sprawę jak jeden pierwiastek może wpływać na sporo innych szczegółów i jak ta duża machina musi być dostosowana, tak aby wszystko ze sobą współpracowało.

Żywice i kleje bazujące na żywicy jednym z głównych narzędzi przy codziennych naprawach

 • Posted on: 1 April 2019
 • By: addmean
Wielkanoc
Author: Zakłady Porcelany „Ćmielów”
Source: Zakłady Porcelany „Ćmielów”
Obecnie możliwości na przedłużenie czasu użytkowania najróżniejszych urządzeń jest o wiele więcej niż w przeszłości. Użytkownicy w momencie, kiedy coś się psuje nie są skazani na natychmiastowe kupowanie zamiennika lub nowego artykułu.


Naprawianie we własnym zakresie to powszedniość dla szerokich rzesz konsumentów.

Pages