Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

roboty

Jak powinniśmy podejść do tematu wyburzania oraz rozbierania budynków?

 • Posted on: 25 February 2020
 • By: addmean
maszyny pracujące podczas rozbiórki
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Kiedy budujemy jakiś budynek, zapewne zakładamy, że jeszcze przez kilkanaście dekad ta budowla będzie nadal stała. I dobrze, przecież należy być optymistą - takowi ludzie żyją dłużej! Jednak bardzo często zachodzi również do wyburzeń. Jeśli nie wchodzi w rachubę stary budynek, to tak naprawdę nie ma żadnego problemu. Nie musimy uzyskać zezwolenia: a chciałbym przypomnieć, iż za zniszczenie zabytkowego budynku może grozić sroga kara pieniężna.

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
pracownicy z ukrainy
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską potrząsnął światowy kryzys. Z drugiej, dzięki funduszom Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie powstaje mnóstwo wysokobudżetowych inwestycji, które zapewniają pracę tysiącom robotników. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej stało się ratunkiem dla różnych ośrodków publicznych, które do tej pory nie mogły się doprosić funduszy na niezbędne remonty. Dzięki różnorodnym programom ratujemy od upadku zabytkowe budowle oraz centra kultury.

Obróbki blacharskie na terenie miasta Wrocław - czyli, miejscy blacharze atakują!

 • Posted on: 28 November 2019
 • By: addmean
miejsce
Author: businessforward
Source: http://www.flickr.com
Jakimi rzeczami odróżnia się robota blacharza od pracy dekarza? W jakiego typu miejscach używa się produktów obrobionych poprzez blacharza? W jakim miejscu można poszukiwać takiego typu osoby wewnątrz interesującym nasze osoby dziś mieście Wrocław i ile w rzeczywistości w przybliżeniu istnieje tam takiego typu firm? To wszystko i jeszcze więcej bez najmniejszego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżutko co wydzierganego - artykuliku!


Jak to łatwo się domyśleć, nasz dzisiejszy temat obejmuje obróbki blacharskie, a konkretniej obróbki blacharskie Wrocław.

Załatwiasz budowę domu jednorodzinnego? Pomyśl czy kominek nie będzie dobrym rozwiązaniem.

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
kominek
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
Niejedna osoba, jaka zdecyduje się na budowę prywatnego domu jednorodzinnego będzie miała mnóstwo dylematów, które bezwzględnie będzie musiała rozwiązać. Nie ma w tym nic zaskakującego, bowiem każdy z nas pragnąłby mieć śliczny, wygodny i ergonomiczny dom, zatem pragnie zaplanować go tak, by w jak najwyższym stopniu był dopasowany do zapotrzebowań rodziny.

Niezbędnik cieśli - czyli co warto posiadać w swojej skrzynce na sprzęt

 • Posted on: 2 August 2019
 • By: addmean
pracownia stolarza
Author: Thomas Quine
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi wynajmuje fachowców do zrealizowania niekiedy najprostszej pracy w domu. Dużo ludzi tłumaczy się brakiem czasu, tymczasem zazwyczaj chodzi o to, że nie umieją oni tego wykonać czy też nie posiadają w domu stosownych narzędzi.

Czy powiemy, że przedstawiane są teraz szkolenia spawalnicze?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Płyty szalunkowe
Coraz częściej okazuje się być tak, że powracają do łask różnorakie zawody, w których ostatnimi czasy można było odnotować brak rąk do roboty. Z tego też powodu, coraz częściej pojawiają się różnego rodzaju kursy, dzięki którym osoby posiadające dany zawód są do niego lepiej przygotowane, a co się z tym wiąże, prościej okazuje się być im zaspokajać zapotrzebowanie kontrahentów.


Szkolenia spawalnicze będą dość często oferowane


Jeśli co jakiś czas posiadamy do przyspawania jakieś części i chcemy otrzymać gwarancję, że robimy to w odpowiedni sposób oraz będą się one trzymały w wybranym miejscu przez dłuższy czas, to koniecznie powinniśmy się wpisać na szkolenia spawalnicze.

Sprawdzony geodeta - pewność dobrze zrobionej roboty

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
geodeta
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Poszukujących geodetów działających na ich terenie tak naprawdę można uspokoić - z pewnością popyt na takowe usługi jest znaczny, ale na szczęście nie można powiedzieć, że będziemy czekali bardzo długi czas na geodetę. W końcu geodeci to nie choćby lekarze, na których istotnie trzeba oczekiwać tygodniami.

Kupując indywidualne elementy zaopatrzenia domu największa uwagę trzeba zwracać na ich jakość

 • Posted on: 6 April 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na wybudowanie własnego domu na peryferiach miasta. Jesteśmy wyczerpani wielkomiejskim życiem wśród gwaru pędzących samochodów i wolny czas po pracy wolimy spędzić w dużo przyjemniejszy sposób. Dlatego tworzy się coraz więcej blokowisk domków jednorodzinnych rzecz jasna w miasteczkach sąsiadujących z jakimś miastem centralnym. Sam proces budowy domu jest czasochłonny a także trudny, jednakowoż jeżeli się dobrze do niego przygotujemy wszystkie roboty pójdą nadzwyczaj sprawnie. Naszym zadaniem będzie w szczególności zakupienie koniecznych w wyposażeniu elementów, a niekiedy urządzeń.

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 13 March 2019
 • By: addmean
wyburzenia - slider
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską potrząsnął globalny kryzys. Z innej, dzięki środkom z Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie powstaje dużo drogich inwestycji, które zapewniają zatrudnienie tysiącom rodaków. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej okazało się ratunkiem dla różnych ośrodków publicznych, które jak dotąd nie były w stanie zdobyć funduszy na konieczne remonty. Dzięki różnorakim projektom ratuje się od zniszczenia wspaniałe zabytki i centra kultury.

Kilka istotnych informacji dla osób, które będą chciały ogrodzić swój dom ogrodzeniem wykonanym ze stalowych paneli.

 • Posted on: 11 December 2018
 • By: addmean
ogrodzenie
Author: Chad K
Source: http://www.flickr.com
Ogrodzenia oferowane są w naprawdę dużej liczbie odmian i wzorów. W przypadku domów jednorodzinnych w dalszym ciągu popularnością się cieszą ogrodzenia wykonane z elementów drewnianych, kamienia, cegieł lub zwykłej siatki. Lecz powoli ludzie przekonują się również do ogrodzeń wykonanych z paneli, z powodu ich licznych zalet.