Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

roboty

Obróbki blacharskie na terenie miasta Wrocław - czyli, miejscy blacharze atakują!

 • Posted on: 8 November 2019
 • By: addmean
miejsce
Author: businessforward
Source: http://www.flickr.com
Czym różni się praca blacharza od roboty dekarza? W jakich miejscach stosuje się wytworów obrobionych poprzez blacharza? Gdzie istnieje możliwość poszukiwać takiej persony w interesującym nasze osoby dzisiaj miasteczku Wrocław i jak dużo tak naprawdę w przybliżeniu istnieje tam takiego rodzaju firm? To wszystko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając najbardziej małego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowego - świeżuteńko co wydzierganego - artykuliku!


Jak to prosto się zorientować, nasz pisany dzisiaj temacik obejmuje obróbki blacharskie, a dokładniej obróbki blacharskie Wrocław.

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
pracownicy z ukrainy
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony naszą gospodarką wstrząsnął globalny kryzys. Z drugiej, dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie powstaje wiele wysokobudżetowych inwestycji, które gwarantują zarobek tysiącom rodaków. Polskie członkostwo we Wspólnocie Europejskiej stało się kołem ratunkowym dla wielu instytucji publicznych, które do tej pory nie były w stanie zdobyć funduszy na konieczne remonty. Dzięki różnorakim projektom ratujemy od upadku zabytkowe budowle i centra kulturalne.

Załatwiasz budowę domu jednorodzinnego? Pomyśl czy kominek nie będzie dobrym rozwiązaniem.

 • Posted on: 4 October 2019
 • By: addmean
kominek
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
Niejedna osoba, jaka zdecyduje się na budowę prywatnego domu jednorodzinnego będzie miała mnóstwo dylematów, które bezwzględnie będzie musiała rozwiązać. Nie ma w tym nic zaskakującego, bowiem każdy z nas pragnąłby mieć śliczny, wygodny i ergonomiczny dom, zatem pragnie zaplanować go tak, by w jak najwyższym stopniu był dopasowany do zapotrzebowań rodziny.

Niezbędnik cieśli - czyli co warto posiadać w swojej skrzynce na sprzęt

 • Posted on: 2 August 2019
 • By: addmean
pracownia stolarza
Author: Thomas Quine
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi wynajmuje fachowców do zrealizowania niekiedy najprostszej pracy w domu. Dużo ludzi tłumaczy się brakiem czasu, tymczasem zazwyczaj chodzi o to, że nie umieją oni tego wykonać czy też nie posiadają w domu stosownych narzędzi.

Czy powiemy, że przedstawiane są teraz szkolenia spawalnicze?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Płyty szalunkowe
Coraz częściej okazuje się być tak, że powracają do łask różnorakie zawody, w których ostatnimi czasy można było odnotować brak rąk do roboty. Z tego też powodu, coraz częściej pojawiają się różnego rodzaju kursy, dzięki którym osoby posiadające dany zawód są do niego lepiej przygotowane, a co się z tym wiąże, prościej okazuje się być im zaspokajać zapotrzebowanie kontrahentów.


Szkolenia spawalnicze będą dość często oferowane


Jeśli co jakiś czas posiadamy do przyspawania jakieś części i chcemy otrzymać gwarancję, że robimy to w odpowiedni sposób oraz będą się one trzymały w wybranym miejscu przez dłuższy czas, to koniecznie powinniśmy się wpisać na szkolenia spawalnicze.

Jak powinniśmy podejść do tematu wyburzania oraz rozbierania budynków?

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
maszyny pracujące podczas rozbiórki
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Kiedy stawiamy coś, zapewne zakładamy, że jeszcze przez kilkanaście dekad ta budowla będzie nadal stała. Dobrze, przecież należy być życiowym optymistą - tego typu ludzie żyją sporo dłużej! Jednak nierzadko zachodzi również do wyburzeń. Jeśli nie wchodzi w grę bardzo stary budynek, to w sumie nie ma żadnego problemu. Nie musimy dostać pozwolenia: a pragnę napisać, iż za wyburzenie zabytkowego budynku może grozić sroga kara pieniężna.

Sprawdzony geodeta - pewność dobrze zrobionej roboty

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
geodeta
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Poszukujących geodetów działających na ich terenie tak naprawdę można uspokoić - z pewnością popyt na takowe usługi jest znaczny, ale na szczęście nie można powiedzieć, że będziemy czekali bardzo długi czas na geodetę. W końcu geodeci to nie choćby lekarze, na których istotnie trzeba oczekiwać tygodniami.

Kupując indywidualne elementy zaopatrzenia domu największa uwagę trzeba zwracać na ich jakość

 • Posted on: 6 April 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na wybudowanie własnego domu na peryferiach miasta. Jesteśmy wyczerpani wielkomiejskim życiem wśród gwaru pędzących samochodów i wolny czas po pracy wolimy spędzić w dużo przyjemniejszy sposób. Dlatego tworzy się coraz więcej blokowisk domków jednorodzinnych rzecz jasna w miasteczkach sąsiadujących z jakimś miastem centralnym. Sam proces budowy domu jest czasochłonny a także trudny, jednakowoż jeżeli się dobrze do niego przygotujemy wszystkie roboty pójdą nadzwyczaj sprawnie. Naszym zadaniem będzie w szczególności zakupienie koniecznych w wyposażeniu elementów, a niekiedy urządzeń.

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 13 March 2019
 • By: addmean
wyburzenia - slider
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską potrząsnął globalny kryzys. Z innej, dzięki środkom z Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie powstaje dużo drogich inwestycji, które zapewniają zatrudnienie tysiącom rodaków. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej okazało się ratunkiem dla różnych ośrodków publicznych, które jak dotąd nie były w stanie zdobyć funduszy na konieczne remonty. Dzięki różnorakim projektom ratuje się od zniszczenia wspaniałe zabytki i centra kultury.

Kilka istotnych informacji dla osób, które będą chciały ogrodzić swój dom ogrodzeniem wykonanym ze stalowych paneli.

 • Posted on: 11 December 2018
 • By: addmean
ogrodzenie
Author: Chad K
Source: http://www.flickr.com
Ogrodzenia oferowane są w naprawdę dużej liczbie odmian i wzorów. W przypadku domów jednorodzinnych w dalszym ciągu popularnością się cieszą ogrodzenia wykonane z elementów drewnianych, kamienia, cegieł lub zwykłej siatki. Lecz powoli ludzie przekonują się również do ogrodzeń wykonanych z paneli, z powodu ich licznych zalet.