Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

remonty

Wełna mineralna to najlepszy produkt izolujący

 • Posted on: 22 June 2020
 • By: addmean
ocieplanie
Author: Stowarzyszenie na Rzecz Systemów
Source: www.systemyocieplen.pl
W aktualnych czasach, niesamowicie często stosuje się przy obiektach budowlanych prace renowacyjne, które dotyczą wymiany izolacji, czy też ocieplenia budynku. Jest to rzecz jasna przeprowadzane po szczegółowych badaniach obiektu i uznaniu, że jest to czynność zwyczajnie niezbędna do przeprowadzenia.

Profesjonalne prace remontowe

 • Posted on: 16 May 2020
 • By: addmean
budowa
Author: Times Square Public Relations
Source: Times Square Public Relations
Szeroko rozumiana branża budowlana bez wątpienia jest obecnie bardzo rozwinięta, choć nikogo z nas nie powinno to szczególnie dziwić. Przecież pełni ona niesamowicie wręcz ważną rolę w całej dzisiejszej gospodarce, a nawet w życiu codziennym praktycznie każdego człowieka. Z rozmaitych rozwiązań pochodzących z tej branży korzystamy właściwie nieustannie, a jeżeli chcemy chociażby postawić dla siebie idealny dom, to pomocy będziemy szukali właśnie w niej. Jeżeli jest ona obecnie tak bardzo rozwinięta, to należy wspomnieć o tym, że może to być również fantastyczna propozycja dla kogoś, kto tylko poszukuje dla siebie faktycznie ciekawej pracy.

W jakiej kwocie remonty Łódź ma możliwość nam zaproponować?

 • Posted on: 29 January 2020
 • By: addmean
przedmioty
Author: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Source: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Jeśli szykujemy się do remontu, to należy się namyślić, czy pragniemy komuś to zlecić, czy zrobić samodzielnie. Bez względu także na to jak to wykonamy, musimy zawsze uzyskać ewentualność skorzystania z odpowiednich pomocy, które nam wszystkie te działania usprawnią.


Czy specjalistyczne remonty Łódź ma możliwość nam zaproponować?


Trzeba się zastanowić, czy do wyremontowania domu nie wynająć dobrze przygotowanej ekipy.

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
pracownicy z ukrainy
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską potrząsnął światowy kryzys. Z drugiej, dzięki funduszom Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie powstaje mnóstwo wysokobudżetowych inwestycji, które zapewniają pracę tysiącom robotników. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej stało się ratunkiem dla różnych ośrodków publicznych, które do tej pory nie mogły się doprosić funduszy na niezbędne remonty. Dzięki różnorodnym programom ratujemy od upadku zabytkowe budowle oraz centra kultury.

Piękne i zadbane kamienice nie tylko w historycznej części miasta wizytówką Łodzi.

 • Posted on: 24 July 2019
 • By: addmean
zarządzanie nieruchomościami
Author: Dimitris Graffin
Source: http://www.flickr.com
Przed kupnem mieszkania w kamienicy, warto zainteresować się tym, jaki stan prawny ma lokal, który nas interesuje oraz jaki stan prawny ma cała kamienica, jak prowadzone były księgi wieczyste oraz kto zarządza wspólnotą mieszkaniową naszej nieruchomości. Ważne, aby osoba ta nie objawiała się jedynie na wyraźne życzenie mieszkańców albo gdy coś się psuje, ale aby zarządzanie naprawdę wydawało się efektywne i widoczne gołym okiem.

Jak ocieplić dach, by było profesjonalnie i jak najbardziej korzystnie finansowo. Istnieją na to różne sposoby

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
poddasze
Author: Knauf Sp. z o.o.
Source: Knauf Sp. z o.o.
Pragniesz ocieplić poddasze? Przekonaj się jakiego rodzaju powinno być grube ocieplenie. Czym różnią się materiały do ocieplenia, przykładowo izolacja wełną od izolacji pianką albo styropianem. Jakie właściwości izolacyjne posiadają inne materiały? Na co zwracać uwagę w czasie adaptacji poddasza?

Maszyny budowlane - jak dokonać dobrego wyboru? Radzimy i opisujemy typowe problemy

 • Posted on: 6 May 2019
 • By: addmean
koparka
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Zakup maszyn budowlanych jest ogromną inwestycją. Czym się kierować w czasie poszukiwania i podpisywania umowy? Jako priorytet powinno się wziąć pod uwagę fakt, że zależnie od marki, rodzaju urządzenia i paru pozostałych czynników, kwota potrafi całkiem często wynieść aż kilkaset tysięcy złotych. Jest to bardzo znacząca suma pieniędzy. Naturalną jest więc myśl, iż jej zamrożenie zobowiązuje do szczegółowej analizy.

Ruch w budownictwie

 • Posted on: 13 March 2019
 • By: addmean
wyburzenia - slider
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską potrząsnął globalny kryzys. Z innej, dzięki środkom z Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie powstaje dużo drogich inwestycji, które zapewniają zatrudnienie tysiącom rodaków. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej okazało się ratunkiem dla różnych ośrodków publicznych, które jak dotąd nie były w stanie zdobyć funduszy na konieczne remonty. Dzięki różnorakim projektom ratuje się od zniszczenia wspaniałe zabytki i centra kultury.