Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

remont

W których branżach przemysłu wykorzystuje się stal nierdzewna oraz w jaki sposób się ją otrzymuje?

 • Posted on: 13 November 2019
 • By: addmean
części zamienne do pieców próżniowych
Author: KALDEWEI
Source: KALDEWEI
Metalurgia próżniowa to sektor metalurgii, który zawiera takie procesy metalurgiczne, które są prowadzone przy zastosowaniu niskiego ciśnienia. Za pomocą używania metalurgii próżniowej możliwe jest uzyskiwanie metali, które cechują się ogromną czystością.


Przyrządy, które wykorzystywane są do metalurgii próżniowej, to m.in. piece próżniowe, które stosowane są do obróbki termicznej surowców, w celu uzyskania wysokiej jakości nierdzewnej stali.

O czym należy pamiętać remontując łazienkę

 • Posted on: 12 November 2019
 • By: addmean
Jeśli remontujemy łazienkę bardzo ważną rzeczą jest jej projekt. Na początku wybieramy instalacje oraz kolor mebli lub wykończenie. Po pierwsze jednak bazowym stanem jest oszacowanie wysokości i szerokości toalety oraz przeliczenie budżetu jakim dysponujemy. Są to dwa najważniejsze czynniki elementarnych remontów łazienki.

Kleje do betonu to istotny budulec, jeżeli oczekuje nas naprawa balkonu

 • Posted on: 12 November 2019
 • By: addmean
kadr - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Obecnie coraz więcej ludzi indywidualnie postanawia poprawić przeróżnego typu awarie w domu. Należy przyznać, że to najprostsze wyjście, bowiem zamawianie fachowca wielokrotnie zajmuje sporzej czasu i również wymaga gro pieniędzy.

Taśmy szklane, uszczelki ptfe oraz płyty uszczelkarskie - propozycja i rozległe użycie

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
fabryka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Wiele sklepów proponuje w dzisiejszych czasach artykuły konieczne w trakcie budowy, remontów, uszczelnień bądź izolacji. Szczególnie sklepy internetowe mają szeroki wybór tego typu towarów. W skład asortymentu częstokroć wchodzą taśmy ceramiczne i szklane, uszczelki albo rozległy wybór płyt uszczelkarskich.

Budujesz własny dom? Przeczytaj o najlepszych rozwiązaniach na należycie zrobiony dach

 • Posted on: 24 October 2019
 • By: addmean
dachy
Author: erix!
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto buduje własny dom, chce, by był wykonany jak najlepiej. Z tej racji szuka rozwiązań, jakie będą dla niego wyjątkowo opłacalne. Na jakie materiały budowlane warto jest zwrócić szczególną uwagę?Jedno z takich rozwiązań to styropian z papą. Jego zasadniczym zastosowaniem jest świetna izolacja termiczna, dzięki której w twoim domu zawsze będzie ciepło i przyjemnie.

Niezbędne rzeczy, które będą użyteczne w czasie przeprowadzania generalnego remontu w domu.

 • Posted on: 22 October 2019
 • By: addmean
remont domu
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie niezbędne rzeczy, które będą użyteczne w trakcie wykonywania generalnego remontu w domu należy kupić tuż na jakiś czas przed planowanymi pracami remontowymi. Dzięki temu da się faktycznie wszystko wykonać sprawnie i w niedługim czasie cieszyć się rezultatami końcowymi.

Może czas na remont?

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
Remont budynku
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Czas remontów wiosną, rozkwita niczym liście na drzewach. Wiele osób odkłada naprawy, zmianę wystroju wnętrza w domu oraz pełne remonty mieszkania lub domu właśnie na czas, kiedy będzie ciepło. Wtedy wszystko robi się wygodniej i łatwiej, ponieważ można mieć nadzieję, że ewentualne malowane rzeczy będą szybciej wysychały i tym samym remont nie zajmie kilku tygodni.

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny produkt, który posiada zasadniczo każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

 • Posted on: 20 October 2019
 • By: addmean
Taśma samoprzylepna
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
W współczesnych czasach jest dużo przedmiotów, które posiadają bardzo uniwersalne zastosowanie. Są one dla jednostek, czymś normalnym i naturalnym, ponieważ większości z nich zdaje się jakby istniały od zawsze. Toteż rzeczy te nie są w żaden sposób doceniane aż do sytuacji, kiedy są niezbędne a okazuje się, że nie ma ich w mieszkaniu. Wtedy dopiero wychodzi, że nie idzie się bez nich obejść.

Remontowanie zewnętrznych elementów obiektu

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
ocieplanie budynku
Author: University of Salford Press Office
Source: http://www.flickr.com
Większej części ludzi renowacja kojarzy się z uciążliwym i długotrwałym procesem, który jednak w niektórych przypadkach jest konieczny. Na przykład wielu ludzi świadomie kupuje domy lub mieszkania do remontu, by móc je później urządzić według własnego uznania. Do szczególnych rodzajów remontu należy taki, który ma miejsce po zewnętrznej stronie budynku i odnosi się do ścian obiektu czy też pokrycia dachowego. Są to czynności tak samo ważne jak te przeprowadzane wewnątrz domu, decydują bowiem o komforcie i bezpieczeństwie ludzi zamieszkujących dany obiekt.

Wymogi zapewniające bezpieczeństwo podczas pracy na wysokościach. Jakie warunki powinni powinni mieć stworzone pracownicy?

 • Posted on: 18 October 2019
 • By: addmean
Rusztowanie
Author: muffinn
Source: http://www.flickr.com
W czasie wielu różnych prac remontowych szczególną rolę spełnia bezpieczeństwo, zwłaszcza, kiedy mogą to być prace na dużej wysokości. Mnóstwo osób zapomina o prawidłowym zabezpieczeniu podczas remontów, co może przynieść bardzo niekorzystne skutki. Należy zaznajomić się z możliwościami, dzięki którym możemy pracować nie tylko bezpieczniej,lecz również sprawniej.

Czy płyty pilśniowe są doskonałym rozwiązaniem?

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
Płyta pilśniowa
Author: hisks
Source: http://www.sxc.hu
Płyty pilśniowe - czy faktycznie są naprawdę godne większego zainteresowania? Cóż, nie ma sensu trzymać odbiorców w niepewności - oczywiście, że takie płyty są świetne. Akurat co do tego wieloletni użytkownicy takich płyt nie mają żadnych wątpliwości! Przecież jeśli płyty będą dobrze przystosowane, nie ma ryzyka. Nikt nie powiedział, iż wyłącznie te płyty się liczą, ale fakty są takie, iż w dniu dzisiejszym nie ma solidniejszego rozwiązania, aniżeli płyta pilśniowa. Musisz o tym wiedzieć!

Gdzie swe wykorzystanie posiadają krawężniki drogowe granitowe i dlaczego należałoby stosować towary ze Strzegomia?

 • Posted on: 15 October 2019
 • By: addmean
Wrocław
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy byśmy chcieli, żeby w naszym kraju były równe trasy. Niestety tak nie jest i często zdarza się jakakolwiek awaria samochodu na wybitej w ulicy wyrwie.

Jak znaleźć odpowiednią farbę do kamienia dekoracyjnego? Kilka wskazówek.

 • Posted on: 13 October 2019
 • By: addmean
portal budowlany
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/kabina_akcent_plus_1_duze.jpg
Obecnie sporo ludzi, gdy mówi o odnawianiu kamienia dekoracyjnego , wymierza sobie pytanie w jakim celu to robić. Jest to co chwila częściej spotykana forma dekoracyjna w nowoczesnym budownictwie , natomiast jego pielęgnacja jak i modernizowanie jest wyjątkowo znaczące.

Gdy w naszym domu wykonujemy jakiś remont w owym czasie przyda nam się kontener na odpady

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
remont mieszkania, domu
Author: Qde Pejorian
Source: www.flickr.com
Niewątpliwie dzisiaj co pewien czas w dobrym guście jest remontowanie swoich pomieszczeń, żeby odzyskały dawny blask i abyśmy my mogli cieszyć się nowym ich wystrojem. Jest to wyjątkowo ważkie i powinniśmy o tym pamiętać i jeśli tylko mamy odpowiednie środki finansowe i pomysł na to działanie to nie winniśmy się długo zastanawiać, tylko jak najszybciej zabrać się do wszystkich potrzebnych prac.

Pages