Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

remont

Jak trzeba odpowiedzialnie wybrać kompetentnego elektryka?

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
metraż
Author: Bud Ellison
Source: http://www.flickr.com
Naprawianie awarii albo remont całej instalacji elektrycznej to zadania dla specjalistów. Domownicy, którzy nie mają właściwych umiejętności i znacznego doświadczenia nie powinni się porywać na takie sprawy na własną rękę, ponieważ, jak uczono nas w okresie dzieciństwa, zabawa z elektrycznością to nie przelewki.


Trzeba zatem zdecydować się na dobrego elektryka.

W trakcie renowacji łazienki wybierz solidne baterie łazienkowe do umywalki i kabiny Huppe, aby kąpiel zawsze sprawiała Ci radość

 • Posted on: 23 November 2022
 • By: addmean
Bateria
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Renowacja pokoju dla wielu osób jest bardzo uciążliwy, jednakże każdy człowiek chce posiadać ładne, przytulne i kameralne wnętrze. Na nieszczęście nie ma na to innego sposobu, jak jedynie przeprowadzenie renowacji, ponieważ nic nie jest wieczne i po kilku latach nic nie prezentuje się tak dobrze jak na początku. Ściany się brudzą, meble rozwalają, a komplet wypoczynkowy ma ślady po zjedzonych w dużym pokoju kolacjach.

Czy warto zainwestować w ogrodzenie z betonowych płyt? Co dzięki niemu zyskujemy?

 • Posted on: 21 November 2022
 • By: addmean
komoda drewniania w pokoju
Author: BobMacInnes
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas przeprowadza się i decyduje na dom jednorodzinny z tego względu, że pragnie spokoju i samotności. W bloku stale spotykamy się z sąsiadami, a prywatności nie sposób zaznać.

O czym należy pamiętać remontując łazienkę

 • Posted on: 8 November 2022
 • By: addmean
Jeśli odświeżamy łazienkę istotną rzeczą jest jej plan. Na początku dobieramy armaturę oraz kolor mebli lub kolor kafelek. Po pierwsze jednak bazowym stanem jest wymierzenie wysokości i szerokości łazienki oraz przekalkulowanie budżetu jakim dysponujemy. Są to dwa najważniejsze czynniki podstawowych remontów łazienki.

Podczas remontu domu niezmiernie istotne jest należyte dobranie surowców - śruby nierdzewne bazą porządnego wykonania

 • Posted on: 3 November 2022
 • By: addmean
śruby
Source: www.morguefile.com
Posiadając dom czy mieszkanie różnorodnego rodzaju usterki zdarzają się nieoczekiwanie i wielokrotnie tworzą ogromną przeciwność przez wzgląd na brak towarów koniecznych do szybkiej naprawy. Nieraz podczas większego remontu objawia się, że nie nabyliśmy przydatnych modułów, albo że są one słabej jakości. Powinno się pamiętać zatem o właściwym przygotowaniu do takiego działania i zapoznać się z asortymentem sklepów budowlanych w okolicy bądź ofertą sklepów internetowych.

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny produkt, który posiada zasadniczo każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

 • Posted on: 18 October 2022
 • By: addmean
Taśma samoprzylepna
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
W współczesnych czasach istnieje dużo rzeczy, które posiadają bardzo uniwersalne zastosowanie. Są one dla jednostek, czymś normalnym i oczywistym, gdyż większości z nich wydaje się jakby istniały od zawsze. Dlatego też rzeczy te nie są w żaden sposób doceniane aż do sytuacji, kiedy są niezbędne a okazuje się, że nie znajdują się w mieszkaniu. Wówczas dopiero okazuje się, że nie idzie się bez nich obejść.

W jaki sposób przeprowadzić odpowiednie zmiany we własnym domu?

 • Posted on: 16 October 2022
 • By: addmean
ExpressCard/34
Author: SAROTA PR
Source: SAROTA PR
Kiedy zabieramy się za remontowanie swojego mieszkania, powinniśmy o autentycznie wszystko dbać. Aby później nikt nie powiedział, iż coś źle zrobiliśmy. A zresztą zapewne sami także mieliśmy we własnym kierunku znaczące wyrzuty. Na całe szczęście niczym bardzo trudnym jest to, aby odpowiednio przygotować się do remontu domostwa, a potem przeprowadzenia wszelkich spraw.

Zaawansowane Technologicznie plany małych domów

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
projekt domu
Author: ZZ Bottom
Source: http://www.flickr.com
Od kilkunastu lat panuje moda budowania niewielkich budynków mieszkalnych. Nie ma znaczenia to, aby budynek miał duży metraż, lecz to, aby przestrzeń została jak najbardziej optymalnie zagospodarowana. Projektanci stawiają na komfort użytkowania oraz oryginalny design projektowanych budynków, co dla kupującego przynosi kilka korzyści.
Po pierwsze mniejszy dom wiąże się z ograniczonym nakładem pieniężnym.

Pora na jakiś remont mieszkania albo mieszkania to znaczy jak wszystko zaplanować, żeby przebiegł on sprawnie i szybko

 • Posted on: 4 October 2022
 • By: addmean
remont
Source: pixabay.com
Każdy, kto będzie stawał przed większym lub mniejszym remontem swojego mieszkania czy domu powinien mieć świadomość tego, żeby wszystko to należycie zaplanować. Będzie to o tyle ważne, że pozwoli uniknąć niepotrzebnego zamieszania, a i też kosztów. Dlatego też na przykład za zakupy powinno się wziąć odpowiednio wcześnie, tak żeby mieć odpowiednio dużo czasu na to, żeby wszystko co niezbędne bez pośpiechu zakupić.

Zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Z nami niewątpliwie będzie to nader proste!

 • Posted on: 3 September 2022
 • By: addmean
trawnik
Author: Technolux
Jeśli zastanawiasz się nad kupnem swojego mieszkania, wówczas niewątpliwie zdajesz sobie sprawę z faktu, że nie jest to bynajmniej taka łatwa sprawa. Jeśli stać Cię na kupno swoje mieszkania za gotówkę, wówczas niewątpliwie możesz mówić o prawdziwym szczęściu – zwykle jednak musimy na ten cel zaciągnąć kredyt w banku.


Kiedy jednak jesteś zdecydowany spełnić własne marzenie o własnym mieszkaniu, wówczas bez wątpliwości nie powinieneś się poddawać.

Wybór drzwi, które w największej mierze wpasują się w klimat domu urządzonego innowacyjnie.

 • Posted on: 9 August 2022
 • By: addmean
Drzwi
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa
Podczas gdy ktoś będzie stać przed wykonaniem zadania takiego jak Dobór praktycznych w zastosowaniu drzwi, jakie w największej mierze dopasują się w koncepcję mieszkania zaaranżowanego innowacyjnie to przede wszystkim powinien skoncentrować się na tym, żeby zobaczyć propozycję handlową od tych projektantów drzwi, którzy są znani bezpośrednio z tego, że oferują wyłącznie nowoczesne modele.

Taśmy szklane, uszczelki ptfe oraz płyty uszczelkarskie - propozycja i rozległe użycie

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
fabryka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Sporo sklepów oferuje współcześnie produkty niezbędne w trakcie budowy, remontów, uszczelnień bądź izolacji. Szczególnie sklepy internetowe mają rozległy wybór tego typu towarów. W skład asortymentu nieraz wchodzą taśmy ceramiczne i szklane, uszczelki czy też wielki wybór płyt uszczelkarskich.

Czy płyty pilśniowe są doskonałym rozwiązaniem?

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
Płyta pilśniowa
Author: hisks
Source: http://www.sxc.hu
Płyty pilśniowe - czy w istocie są naprawdę godne sporego zainteresowania? Cóż, nie ma najmniejszego sensu trzymać czytelników w niepewności - oczywiście, że takowe płyty są doskonałe. Co do tego długoletni użytkownicy takich płyt nie mają żadnych wątpliwości! Przecież jeżeli płyty będą umiejętnie przystosowane, nie ma najmniejszego ryzyka. Nikt nie powiedział, iż wyłącznie owe płyty się liczą, ale fakty są takie, iż w dniu dzisiejszym nie ma bardziej odpowiedniego wyjścia, niźli płyta pilśniowa. Musisz o tym wiedzieć!

Gdańsk może nam zaoferować świetne ekipy remontowe

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
remont
Author: BromfordGroup
Source: http://www.flickr.com
Czy wiemy kogo prosić o wsparcie jeżeli wymyślamy remont?

W toku zwyczajnego używanie nie powinniśmy okazać się zaskoczeni tym, że ściany się brudzą, podłogi się wycierają i co jakiś czas potrzebne okazuje się być przeprowadzenie remontu. Jedyne nad czym powinniśmy się zastanowić, to nad tym czy chcemy taki remont zrobić sami, czy być może planujemy korzystać ze wsparcia doświadczonej ekipy, która posiada dobry sprzęt oraz wiedzę, aby to wszystko wykonać prędzej i lepiej. Należy się dowiedzieć jak wyjdzie to kwotowo, tak by móc wybrać opcję, która będzie dla nas odpowiednia.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub drobne renowacje, wymagają specjalnego planu, a przede wszystkim solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie powinno się zaczynać bez rozważenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować czynności z nim związane, czy układanie paneli jest trudne, gdzie najszybciej znajdziemy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy ogrom ofert dotyczących prac remontowych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania ścian, wymiany okien i drzwi lub układania paneli.

Pages