Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

remont

O czym należy pamiętać remontując łazienkę

 • Posted on: 24 January 2020
 • By: addmean
Jeśli remontujemy łazienkę istotną rzeczą jest jej projekt. Na etapie projektu wybieramy instalacje oraz kolor mebli lub kolor kafelek. Po pierwsze jednak fundamentalnym stanem jest oszacowanie wielkości łazienki oraz przeliczenie budżetu jakim dysponujemy. Są to dwa najważniejsze czynniki elementarnych remontów toalety.

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny produkt, który posiada zasadniczo każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

 • Posted on: 17 January 2020
 • By: addmean
Taśma samoprzylepna
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
W dzisiejszych czasach jest wiele przedmiotów, które mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są one dla obywateli, czymś normalnym i oczywistym, ponieważ większości z nich zdaje się jakby istniały od zawsze. Toteż przedmioty te nie są w żaden sposób doceniane aż do chwili, kiedy są niezbędne a okazuje się, że nie ma ich w mieszkaniu. Wtedy dopiero wychodzi, że nie idzie się bez nich obejść.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub drobne renowacje, wymagają właściwego planu, a przede wszystkim solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie powinno się zaczynać bez przemyślenia jego kolejnych etapów. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, dowiedz się, jak zorganizować prace budowlane, czy układanie paneli to ciężkie zadanie, gdzie najszybciej odszukamy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy bardzo wiele ofert dotyczących prac budowlanych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania mieszkań, wstawienia okien i drzwi oraz układania paneli.

Gdańsk może nam zaoferować świetne ekipy remontowe

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
remont
Author: BromfordGroup
Source: http://www.flickr.com
Czy powiemy kogo prosić o wsparcie jeśli planujemy remont?

W toku zwyczajnego używanie nie powinniśmy okazać się zaskoczeni tym, że ściany się brudzą, podłogi się wycierają i co jakiś czas konieczne będzie wykonanie remontu. Jedyne nad czym musimy się zastanowić, to nad tym czy chcemy taki remont wykonać sami, czy być może wymyślamy korzystać z pomocy doświadczonej ekipy, która posiada odpowiedni sprzęt oraz wiedzę, by to wszystko wykonać prędzej i lepiej. Trzeba się dowiadywać jak wychodzi to cenowo, tak żeby mieć szansę wybrać opcję, która będzie dla nas odpowiednia.

W trakcie renowacji łazienki wybierz solidne baterie łazienkowe do umywalki i kabiny Huppe, aby kąpiel zawsze sprawiała Ci radość

 • Posted on: 31 December 2019
 • By: addmean
Bateria
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Renowacja pokoju dla sporej części ludzi jest niezmiernie dokuczliwy, aczkolwiek każdy chce posiadać ładne, nastrojowe i kameralne wnętrze. Niestety nie ma na to innego sposobu, jak jedynie przeprowadzenie renowacji, gdyż nic nie jest wieczne i po kilku latach nic nie prezentuje się tak dobrze jak na początku. Ściany się paćkają, meble rozwalają, a komplet wypoczynkowy ma ślady po zjedzonych w pokoju gościnnym obiadach.

Generalny remont kuchni wymaga zakupu różnego rodzaju materiałów budowlanych, także tych niepozornych

 • Posted on: 24 December 2019
 • By: addmean
śrubki
Author: Jacqui Brown
Source: http://www.flickr.com
Gdy wykonujemy całościowy remont jednego z pomieszczeń w naszym mieszkaniu, to zazwyczaj zatrudniamy budowlańców. A z kolei tę grupę zawodową jesteśmy w stanie podzielić zasadniczo na co najmniej dwa zespoły: jeden to fachowcy amatorzy, których wiedza, a czasem również umiejętności pozostawiają sporo do życzenia. Do tego drugiego zespołu jesteśmy w stanie zaliczyć profesjonalne firmy budowlane, których pracownicy zazwyczaj posiadają dogłębniejszą wiedzę w zakresie remontów niż wspomniani powyżej kompani po fachu.

Jakie użycie posiada szlifierka kątowa? Zobacz w poniższym tekście!

 • Posted on: 22 December 2019
 • By: addmean
szlifierka kątowa
Author: Bosch
Source: www.bosch.pl
Szlifierka kątowa zwłaszcza służy do cięcia i szlifowania metalu. Rzecz jasna można ją wykorzystywać również do innych twardych, solidnych materiałów. Przeważnie szlifierki kątowe wykorzystuje się do cięcia blachy, prętów zbrojeniowych, ceramicznych elementów albo też szlifowania twardych powierzchni.

Sprawdź jak możemy stworzyć elewację domu

 • Posted on: 18 December 2019
 • By: addmean
działki
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Fasada mieszkania stanowi specyficzną jego wizytówkę - musi jednocześnie opowiadać naszym wymaganiom w jaki sposób również wypełniać rolę estetyczne. Czasem dzieje się zarówno, iż dobierając adekwatny tynk posiadamy sposobność niezwykle polepszyć wygląd mieszkania.

Wymogi zapewniające bezpieczeństwo podczas pracy na wysokościach. Jakie warunki powinni powinni mieć stworzone pracownicy?

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
Rusztowanie
Author: muffinn
Source: http://www.flickr.com
W trakcie różnorodnych prac remontowych szczególną rolę spełnia bezpieczeństwo, zwłaszcza, kiedy są to prace na wysokościach. Dużo osób po prostu nie pamięta o odpowiednim zabezpieczeniu w trakcie remontów, co może spowodować bardzo złe skutki. Wartowałoby zapoznać się z możliwościami, za sprawą których możemy pracować nie tylko bezpieczniej,ale także szybciej.

Remontowanie zewnętrznych elementów obiektu

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
ocieplanie budynku
Author: University of Salford Press Office
Source: http://www.flickr.com
Większej części osób remont kojarzy się z kłopotliwym i długoterminowym procesem, który jednak w pewnych przypadkach jest niezbędny. Na przykład wiele osób świadomie nabywa domy czy lokale do remontu, by móc je później odnowić według własnego uznania. Do szczególnych typów remontu należy taki, który przebiega na zewnątrz obiektu i odnosi się do jego ścian lub pokrycia dachowego. Są to czynności tak samo ważne jak te przeprowadzane we wnętrzu domu, decydują bowiem o wygodzie i bezpieczeństwie ludzi mieszkających w danym obiekcie.

Czy płyty pilśniowe są doskonałym rozwiązaniem?

 • Posted on: 3 December 2019
 • By: addmean
Płyta pilśniowa
Author: hisks
Source: http://www.sxc.hu
Płyty pilśniowe - czy istocie są godne sporego zainteresowania? Cóż, nie ma żadnego sensu trzymać czytelników w niepewności - naturalnie, że takie płyty są doskonałe. Akurat co do tego długoletni użytkownicy takich płyt nie mają żadnych wątpliwości! W końcu jeżeli płyty będą dobrze przystosowane, nie ma najmniejszego ryzyka. Nie jest powiedziane, iż wyłącznie te płyty się liczą, lecz prawda jest taka, iż akurat dzisiaj nie ma bardziej odpowiedniego wyjścia, aniżeli płyta z pilśni. Zwróć na to uwagę!

W których branżach przemysłu wykorzystuje się stal nierdzewna oraz w jaki sposób się ją otrzymuje?

 • Posted on: 13 November 2019
 • By: addmean
części zamienne do pieców próżniowych
Author: KALDEWEI
Source: KALDEWEI
Metalurgia próżniowa to sektor metalurgii, który zawiera takie procesy metalurgiczne, które są prowadzone przy zastosowaniu niskiego ciśnienia. Za pomocą używania metalurgii próżniowej możliwe jest uzyskiwanie metali, które cechują się ogromną czystością.


Przyrządy, które wykorzystywane są do metalurgii próżniowej, to m.in. piece próżniowe, które stosowane są do obróbki termicznej surowców, w celu uzyskania wysokiej jakości nierdzewnej stali.

Kleje do betonu to istotny budulec, jeżeli oczekuje nas naprawa balkonu

 • Posted on: 12 November 2019
 • By: addmean
kadr - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Obecnie coraz więcej ludzi indywidualnie postanawia poprawić przeróżnego typu awarie w domu. Należy przyznać, że to najprostsze wyjście, bowiem zamawianie fachowca wielokrotnie zajmuje sporzej czasu i również wymaga gro pieniędzy.

Taśmy szklane, uszczelki ptfe oraz płyty uszczelkarskie - propozycja i rozległe użycie

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
fabryka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Wiele sklepów proponuje w dzisiejszych czasach artykuły konieczne w trakcie budowy, remontów, uszczelnień bądź izolacji. Szczególnie sklepy internetowe mają szeroki wybór tego typu towarów. W skład asortymentu częstokroć wchodzą taśmy ceramiczne i szklane, uszczelki albo rozległy wybór płyt uszczelkarskich.

Pages