Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

remont

Porządne ściany to podstawowy element domu. Z czego je wykonać, by były solidne?

 • Posted on: 14 January 2022
 • By: addmean
Zaprojektuj swój energooszczędny dom
Ściany zewnętrzne to bez wątpienia jeden z najważniejszych części konstrukcyjnych miejsca zamieszkania. Od postaci budulców użytych do ich wykonania będzie zależeć jak długo oraz czy kompletnie ciepło będzie się utrzymywało w przestrzeni

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny produkt, który posiada zasadniczo każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
Taśma samoprzylepna
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
W współczesnych czasach istnieje wiele przedmiotów, które mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są one dla jednostek, czymś zwyczajnym i naturalnym, ponieważ większości z nich zdaje się jakby istniały od zawsze. Dlatego też przedmioty te nie są w żaden sposób doceniane aż do chwili, kiedy są bardzo potrzebne a okazuje się, że nie znajdują się w mieszkaniu. Wtenczas dopiero wychodzi, że nie idzie się bez nich obejść.

W przypadku, jeżeli konieczne są żurawie budowlane, można je wynająć w profesjonalnych przedsiębiorstwach.

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
żurawie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
wznoszenie obiektów to spore wyzwanie i ogromna odpowiedzialność. W podobnych przypadkach potrzebne staje się zastosowanie najlepszej klasy wyposażenia i maszyn. W chwili, kiedy podejmuje się zadania zbudowania naprawdę strzelistego obiektu, nieodzowne bywa zastosowanie specjalnych żurawi budowlanych. Nie każda jednostka dysponuje podobnym wyposażeniem, lecz pomyślnie dla nich są przedsiębiorstwa, które trudnią się wypożyczaniem takich żurawi.

Pora na jakiś remont mieszkania albo mieszkania to znaczy jak wszystko zaplanować, żeby przebiegł on sprawnie i szybko

 • Posted on: 19 December 2021
 • By: addmean
remont
Source: pixabay.com
Każdy, kto będzie stawał przed większym lub mniejszym remontem swojego domu lub mieszkania powinien pamiętać o tym, żeby wszystko to odpowiednio rozplanować. Jest to o tyle ważne, że pozwoli uniknąć niepotrzebnego zamieszania, a i też wydatków. Dlatego też przykładowo za zakupy warto się wziąć znacznie wcześniej, tak żeby mieć odpowiednio dużo czasu na to, aby wszystko co potrzeba bez pośpiechu zakupić.

Kiedy niezbędna jest pomoc specjalisty, a jakie zadania w mieszkaniu możemy zrobić sami?

 • Posted on: 5 November 2021
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Remont domu lub niewielka przebudowa, wymagają dobrego planu, a nade wszystko solidnego fachowca. Dużego remontu nie powinno się zaczynać bez przemyślenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować prace budowlane, czy układanie paneli to ciężkie zadanie, gdzie najszybciej odszukamy hydraulika i kto dobrze wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy ogrom ofert dotyczących prac remontowych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania mieszkań, wymiany okien i drzwi oraz układania paneli.

W jaki sposób zorganizować kwestię odpadów budowlanych po wykonanym renowacji?

 • Posted on: 3 November 2021
 • By: addmean
remont do domu
Author: c t
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować faktu, że dokładny remont naszego domu potrzebuje od nas przeznaczenia dużej ilości wolnego czasu na wykonanie zaplanowanych czynności. Cała trudność polega przeważnie na dopasowaniu wszelkich detalów naszego domowego umeblowania, przy zachowaniu równolegle walorów wizualnych i funkcjonalnych.

O czym należy pamiętać remontując łazienkę

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
Jeżeli odświeżamy łazienkę bardzo ważną sprawą jest jej plan. Na początku dobieramy instalacje oraz kolor mebli lub kolor kafelek. Po pierwsze jednak bazowym faktem jest wymierzenie wielkości łazienki oraz przeliczenie budżetu jakim dysponujemy. Są to dwa najistotniejsze wyznaczniki elementarnych remontów łazienki.

W sytuacji, jeżeli obmyślasz remont, wybierz przedmioty świetnej jakości

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
pracownicy robiący remont
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Remont to poważna inwestycja, która zobowiązuje do zastosowania materiałów wysokiej klasy. Prace remontowe wykonane przy użyciu dobrej jakości towarów to nie tylko gwarancja wysokiej estetyki, lecz także trwałości na dłużej. Kupując materiały znanych marek, pochodzące od wiodących producentów, na pewno osiągniemy rezultat, o jakim marzymy.

Budujesz swój dom? Przeczytaj o pierwszorzędnych rozwiązaniach na odpowiednio zrobiony dach

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
dachy
Author: erix!
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto buduje własny dom, chce, aby był wykonany idealnie. Z tej przyczyny szuka rozwiązań, jakie będą dla niego szczególnie sprzyjające. Na które materiały budowlane warto jest zwrócić szczególną uwagę?Jedno z takich rozwiązań to styropian z papą. Jego kluczowym zastosowaniem jest doskonała izolacja termiczna, dzięki której w twoim domu zawsze będzie ciepło oraz przyjemnie.

Zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Z nami niewątpliwie będzie to nader proste!

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
trawnik
Author: Technolux
Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem własnego mieszkania, wówczas niewątpliwie zdajesz sobie sprawę z faktu, że nie jest to bynajmniej taka łatwa kwestia. Jeśli stać Cię na kupno własnego mieszkania za gotówkę, wówczas zdecydowanie możesz mówić o prawdziwym szczęściu – zwykle jednak musimy na ten cel wziąć kredyt w banku.


Jeżeli jednak jesteś zdeterminowany spełnić własne marzenie o nowym mieszkaniu, wtedy niewątpliwie nie powinieneś się poddawać.

Bezpieczny remont – co na pewno winniśmy mieć na uwadze

 • Posted on: 19 August 2021
 • By: addmean
remont
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Remont domu może mieć różnoraki charakter – może być to gruntowny remont, gdy na przykład zburzamy ściany, wymieniamy wszystkie meble, zakładamy płytki zamiast paneli, albo też drobny remont, polegający raczej na odświeżeniu wnętrz, czy kupieniu paru niezbędnych rzeczy. O ile w drugim przypadku nie idzie to w parze ani z większym nakładem pracy, ani czasu, ani też pieniędzy, o tyle przy remoncie gruntownym, trzeba liczyć się zarówno z większymi kosztami, jak i większą ilością pracy.

Gdy w naszym domu wykonujemy jakiś remont w owym czasie przyda nam się kontener na odpady

 • Posted on: 13 July 2021
 • By: addmean
remont mieszkania, domu
Author: Qde Pejorian
Source: www.flickr.com
Bez wątpienia dzisiaj co jakiś czas w dobrym guście jest odnawianie swoich pomieszczeń, żeby odebrały dawny blask i żebyśmy my zdołali cieszyć się nowiutkim ich wystrojem. Jest to niezmiernie znaczące i winniśmy o tym pamiętać i jeżeli tylko posiadamy odpowiednie środki finansowe i pomysł na to przedsięwzięcie to nie powinniśmy się długo frapować, tylko jak najwcześniej przystąpić do wszystkich koniecznych prac.

Termoizolacja w granulkach

 • Posted on: 25 May 2021
 • By: addmean
rynny
Termoziolacja w granulkach doskonale się sprawdza w miejscach, które trudno ocieplić płytami w sposób umożliwiający zachować ciągłość ocieplenia. Przydaje się zarówno do nowo wznoszonych, jak także do remontowanych domków.


W ten sposób możesz docieplać trudno dostępne powierzchnie stropodachów a także skośnych dachów konstruowanych z wiązarów kratowych, pod którymi nie ma poddasza użytkowego.

Dlaczego dobre docieplenie poddasza przynosi znaczące oszczędności w trakcie sezonu grzewczego.

 • Posted on: 13 May 2021
 • By: addmean
ocieplanie
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Trwa wiosna, lato już się zbliża, więc sezon na remonty w pełni. Patrzeć tylko, jak rozpoczną się roboty wewnątrz domów i dookoła nich. Skoro pogoda w naszym kraju lubi płatać figle, trzeba sprawnie wziąć się do roboty, aby uporać się ze wszystkim, zanim zakończą się ciepłe i słoneczne chwile.

Pages