Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

remont

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny produkt, który posiada zasadniczo każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

 • Posted on: 28 December 2022
 • By: addmean
Taśma samoprzylepna
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
W aktualnych czasach istnieje sporo przedmiotów, które mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są one dla jednostek, czymś normalnym i oczywistym, gdyż większości z nich zdaje się jakby istniały od zawsze. Toteż rzeczy te nie są w żaden sposób doceniane aż do momentu, kiedy są niezbędne a okazuje się, że nie znajdują się w mieszkaniu. Wtedy dopiero okazuje się, że nie idzie się bez nich obejść.

Wsparcie podczas budowy własnego domu

 • Posted on: 28 December 2022
 • By: addmean
budowa domu
Prawda jest taka, że bez profesjonalnego majstra ani rusz. Nie możemy wziąć się za coś, na czym się człowiek nie zna. Dlatego istnieją firmy, które można wynająć np. żeby wybudowały dla nas dom. Warto jednak samemu pomyśleć nad tym, czy aby na 100% to, co oferuje konkretna firma to dobre rozwiązanie. Oczywiście porady budowlane są kosztowne, tylko czy wiemy czyich rad słuchać?

Do klejenia jakiego rodzaju materiałów są wykorzystywane kleje polimerowe?

 • Posted on: 25 December 2022
 • By: addmean
klimatyzator
Author: talk2stu
Source: http://www.flickr.com
Przy różnorodnego typu pracach czy to wytwórczych, czy to naprawczych, wykorzystuje się klej. Mogą się one różnić przez wzgląd na ich zastosowanie czy też skład chemiczny.


Jeśli chodzi o podział ze względu na wykorzystanie, występują kleje stosowane do drobnych czynności naprawczych i cechują się one krótkim czasem łączenia.

Już dzisiaj stwórz listę niezbędnych artykułów w czasie remontu. Na pewno znajdują się na niej wkręty talerzykowe, kleje dwuskładnikowe i kotwy chemiczne

 • Posted on: 22 December 2022
 • By: addmean
remont domu
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Jesteś na etapie odświeżania swojego domu? Jeżeli tak, to musisz dowiedzieć się w co trzeba się wyposażyć przed rozpoczęciem jakichkolwiek pracy. Jeżeli kupisz wcześniej stosowne narzędzia to możesz mieć pewność, iż robota pójdzie zdecydowanie szybciej.Obecnie w marketach budowlanych znajduje się bezlik artykułów, które mogą okazać się konieczne podczas prowadzenia jakichkolwiek zadań remontowych.

Podczas remontu domu niezmiernie istotne jest należyte dobranie surowców - śruby nierdzewne bazą porządnego wykonania

 • Posted on: 14 December 2022
 • By: addmean
śruby
Source: www.morguefile.com
Mając dom czy mieszkanie różnego modelu defekty zdarzają się nagle i w wielu przypadkach tworzą wysoką trudność przez wzgląd na deficyt surowców koniecznych do jak najszybszej naprawy. Nieraz podczas większego remontu okazuje się, że nie zakupiliśmy potrzebnych elementów, albo że są one kiepskiej jakości. Trzeba pamiętać więc o poprawnym przygotowaniu do takiego działania i wprowadzić się z wyposażeniem sklepów budowlanych w okolicy czy też ofertą sklepów internetowych.

Jak trzeba odpowiedzialnie wybrać kompetentnego elektryka?

 • Posted on: 12 December 2022
 • By: addmean
metraż
Author: Bud Ellison
Source: http://www.flickr.com
Naprawa awarii lub remont całej instalacji elektrycznej to zadania dla specjalistów. Ludzie, którzy nie posiadają właściwych kwalifikacji oraz dużego doświadczenia nie powinni się decydować na tego typu rzeczy na własną rękę, ponieważ, jak nauczano nas w okresie dzieciństwa, zabawa z prądem to nie przelewki.


Trzeba więc wybrać dobrego elektryka.

Jeżeli planujesz rozpocząć budowę domu, zadbaj, aby ktoś udzielił ci najlepszych porad budowlanych

 • Posted on: 6 December 2022
 • By: addmean
Budowa domu okazuje się procesem dość długim i niełatwym. Składa się na to fakt, że wszystko należy robić bardzo dokładnie, by budynek przez wiele lat zachował optymalną kondycję oraz zapewniał dogodne warunki mieszkania. Dla większości osób budowa okazuje się czymś całkowicie nowym, przez co potrzebują profesjonalnych rad i wskazówek, dzięki czemu każdy etap przebiega bez komplikacji.

W trakcie renowacji łazienki wybierz solidne baterie łazienkowe do umywalki i kabiny Huppe, aby kąpiel zawsze sprawiała Ci radość

 • Posted on: 23 November 2022
 • By: addmean
Bateria
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Renowacja pokoju dla wielu osób jest bardzo uciążliwy, jednakże każdy człowiek chce posiadać ładne, przytulne i kameralne wnętrze. Na nieszczęście nie ma na to innego sposobu, jak jedynie przeprowadzenie renowacji, ponieważ nic nie jest wieczne i po kilku latach nic nie prezentuje się tak dobrze jak na początku. Ściany się brudzą, meble rozwalają, a komplet wypoczynkowy ma ślady po zjedzonych w dużym pokoju kolacjach.

Czy warto zainwestować w ogrodzenie z betonowych płyt? Co dzięki niemu zyskujemy?

 • Posted on: 21 November 2022
 • By: addmean
komoda drewniania w pokoju
Author: BobMacInnes
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas przeprowadza się i decyduje na dom jednorodzinny z tego względu, że pragnie spokoju i samotności. W bloku stale spotykamy się z sąsiadami, a prywatności nie sposób zaznać.

O czym należy pamiętać remontując łazienkę

 • Posted on: 8 November 2022
 • By: addmean
Jeśli odświeżamy łazienkę istotną rzeczą jest jej plan. Na początku dobieramy armaturę oraz kolor mebli lub kolor kafelek. Po pierwsze jednak bazowym stanem jest wymierzenie wysokości i szerokości łazienki oraz przekalkulowanie budżetu jakim dysponujemy. Są to dwa najważniejsze czynniki podstawowych remontów łazienki.

W jaki sposób przeprowadzić odpowiednie zmiany we własnym domu?

 • Posted on: 16 October 2022
 • By: addmean
ExpressCard/34
Author: SAROTA PR
Source: SAROTA PR
Kiedy zabieramy się za remontowanie swojego mieszkania, powinniśmy o autentycznie wszystko dbać. Aby później nikt nie powiedział, iż coś źle zrobiliśmy. A zresztą zapewne sami także mieliśmy we własnym kierunku znaczące wyrzuty. Na całe szczęście niczym bardzo trudnym jest to, aby odpowiednio przygotować się do remontu domostwa, a potem przeprowadzenia wszelkich spraw.

Zaawansowane Technologicznie plany małych domów

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
projekt domu
Author: ZZ Bottom
Source: http://www.flickr.com
Od kilkunastu lat panuje moda budowania niewielkich budynków mieszkalnych. Nie ma znaczenia to, aby budynek miał duży metraż, lecz to, aby przestrzeń została jak najbardziej optymalnie zagospodarowana. Projektanci stawiają na komfort użytkowania oraz oryginalny design projektowanych budynków, co dla kupującego przynosi kilka korzyści.
Po pierwsze mniejszy dom wiąże się z ograniczonym nakładem pieniężnym.

Pora na jakiś remont mieszkania albo mieszkania to znaczy jak wszystko zaplanować, żeby przebiegł on sprawnie i szybko

 • Posted on: 4 October 2022
 • By: addmean
remont
Source: pixabay.com
Każdy, kto będzie stawał przed większym lub mniejszym remontem swojego mieszkania czy domu powinien mieć świadomość tego, żeby wszystko to należycie zaplanować. Będzie to o tyle ważne, że pozwoli uniknąć niepotrzebnego zamieszania, a i też kosztów. Dlatego też na przykład za zakupy powinno się wziąć odpowiednio wcześnie, tak żeby mieć odpowiednio dużo czasu na to, żeby wszystko co niezbędne bez pośpiechu zakupić.

Zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Z nami niewątpliwie będzie to nader proste!

 • Posted on: 3 September 2022
 • By: addmean
trawnik
Author: Technolux
Jeśli zastanawiasz się nad kupnem swojego mieszkania, wówczas niewątpliwie zdajesz sobie sprawę z faktu, że nie jest to bynajmniej taka łatwa sprawa. Jeśli stać Cię na kupno swoje mieszkania za gotówkę, wówczas niewątpliwie możesz mówić o prawdziwym szczęściu – zwykle jednak musimy na ten cel zaciągnąć kredyt w banku.


Kiedy jednak jesteś zdecydowany spełnić własne marzenie o własnym mieszkaniu, wówczas bez wątpliwości nie powinieneś się poddawać.

Wybór drzwi, które w największej mierze wpasują się w klimat domu urządzonego innowacyjnie.

 • Posted on: 9 August 2022
 • By: addmean
Drzwi
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa
Podczas gdy ktoś będzie stać przed wykonaniem zadania takiego jak Dobór praktycznych w zastosowaniu drzwi, jakie w największej mierze dopasują się w koncepcję mieszkania zaaranżowanego innowacyjnie to przede wszystkim powinien skoncentrować się na tym, żeby zobaczyć propozycję handlową od tych projektantów drzwi, którzy są znani bezpośrednio z tego, że oferują wyłącznie nowoczesne modele.

Pages