Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

remont

Niezbędne rzeczy, które będą użyteczne w czasie przeprowadzania generalnego remontu w domu.

 • Posted on: 8 July 2020
 • By: addmean
remont domu
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie najważniejsze rzeczy, które okażą się użyteczne podczas przeprowadzania większego remontu w mieszkaniu należałoby zakupić tuż na jakiś czas przed zaplanowanymi pracami remontowymi. Dzięki temu można będzie naprawdę wszystko zrobić sprawnie i w krótkim czasie cieszyć się rezultatami końcowymi.

Gdzie swe wykorzystanie posiadają krawężniki drogowe granitowe i dlaczego należałoby stosować towary ze Strzegomia?

 • Posted on: 24 June 2020
 • By: addmean
Wrocław
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy byśmy życzyli sobie, aby w Polsce były płaskie drogi. Należy żałować, że tak nie jest i wielokrotnie zdarza się jakaś usterka auta na wybitej w drodze dziurze.

Użycie kontenera na odrzuty ogromnie przydatnym rozwiązaniem na obszarze budowy i przy remoncie.

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
kontener na gruz
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
W trakcie remontu, budowy, przebudowy lub wyburzania, gruz to odpad z którym mamy do czynienia właśnie przy takich pracach. Kontener łącznie z gruzem może ważyć nawet kilkanaście ton, wobec tego nie jest to lekki odpad, złożony zwłaszcza z betonowych, ceglanych, zmieszanych oraz rozmaitych odrzutów.

Jak zrobić remont pomieszczenia i przy tym nie oszaleć

 • Posted on: 21 June 2020
 • By: addmean
Surowe ściany pokoju
Author: Marc Willmore
Source: http://www.flickr.com
Remont – termin ten wywołuje skojarzenia albo z ogromną frajdą zmiany znudzonego wnętrza, głową pełną pomysłów i wymyślonych projektów a innym z gonitwą po centrach budowlanych, bólami głowy od mnogości materiałów oraz wolno postępującymi robotami. Każdy przeżywa go inaczej.

Może czas na remont?

 • Posted on: 27 May 2020
 • By: addmean
Remont budynku
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Czas remontów wiosną, rozkwita niczym liście na drzewach. Wiele osób odkłada naprawy, zmianę wystroju wnętrza w domu oraz pełne remonty mieszkania lub domu właśnie na czas, kiedy będzie ciepło. Wtedy wszystko robi się wygodniej i łatwiej, ponieważ można mieć nadzieję, że ewentualne malowane rzeczy będą szybciej wysychały i tym samym remont nie zajmie kilku tygodni.

Jakie mniej typowe usługi oferują obecnie profesjonalne spółki z branży budowlanej

 • Posted on: 18 May 2020
 • By: addmean
rozbiórka budynków
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Kompleksowość oferowanych usług w przeważającej mierze decyduje o konkurencyjności. Jednakże zbyt rozbudowana oferta może dosyć szybko okazać się pułapką. Z tego powodu dyrektorzy przedsiębiorstw budowlanych wolą czasem ograniczyć się do wykonywania tylko niektórych prac, przykładowo rozbiórek lub remontów starych budowli.

Gdy w naszym domu wykonujemy jakiś remont w owym czasie przyda nam się kontener na odpady

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
remont mieszkania, domu
Author: Qde Pejorian
Source: www.flickr.com
Bez wątpienia dzisiaj co pewien czas w zgodnym guście jest odświeżanie swoich pomieszczeń, aby odebrały przeszły blask i żebyśmy my mogli cieszyć się nowiutkim ich wystrojem. Jest to bardzo znaczące i dobrze jest o tym pomnieć i jeżeli tylko mamy stosowne środki finansowe oraz pomysł na to przedsięwzięcie to nie dobrze jest się długo zastanawiać, tylko jak najprędzej zabrać się do wszystkich potrzebnych prac.

Termoizolacja w granulkach

 • Posted on: 1 May 2020
 • By: addmean
rynny
Termoziolacja w granulkach doskonale sprawdza się w miejscach, jakie trudno ocieplić płytami w sposób umożliwiający zachować ciągłość ocieplenia. Przydaje się zarówno do nowo budowanych, jak także do remontowanych budynków.


Tym sposobem można docieplać trudno dostępne powierzchnie stropodachów jak też skośnych dachów budowanych z wiązarów kratowych, pod jakimi nie ma użytkowego poddasza.

Remontowanie zewnętrznych elementów obiektu

 • Posted on: 8 April 2020
 • By: addmean
ocieplanie budynku
Author: University of Salford Press Office
Source: http://www.flickr.com
Większej części ludzi renowacja kojarzy się z kłopotliwym i długotrwałym procesem, który jednak w niektórych przypadkach jest niezbędny. Na przykład wiele osób świadomie kupuje domy lub mieszkania do remontu, by móc je następnie odnowić według własnego uznania. Do szczególnych typów remontu zalicza się taki, który przebiega na zewnątrz budynku i odnosi się do jego ścian czy też pokrycia dachowego. Są to czynności tak samo istotne jak te wykonywane wewnątrz domu, decydują bowiem o komforcie i bezpieczeństwie ludzi mieszkających w danym obiekcie.

Budujesz swój dom? Przeczytaj o pierwszorzędnych rozwiązaniach na odpowiednio zrobiony dach

 • Posted on: 5 April 2020
 • By: addmean
dachy
Author: erix!
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto stawia swój dom, chciałby, aby był wykonany idealnie. Z tej przyczyny poszukuje rozwiązań, które będą dla niego szczególnie sprzyjające. Które materiały budowlane dobrze jest mieć szczególnie na względzie?Jedno z takich rozwiązań to styropian z papą. Jego kluczowym zastosowaniem jest doskonała izolacja termiczna, dzięki której w twoim domu za każdym razem będzie ciepło i przyjemnie.

Gdańsk może nam zaoferować świetne ekipy remontowe

 • Posted on: 15 March 2020
 • By: addmean
remont
Author: BromfordGroup
Source: http://www.flickr.com
Czy powiemy kogo poprosić o pomoc jeżeli obmyślamy remont?

W toku zwykłego używanie nie powinniśmy okazać się zadziwieni tym, że ściany są poplamione, podłogi się ścierają oraz co jakiś czas niezbędne będzie przeprowadzenie remontu. Jedyne nad czym musimy się zastanowić, to nad tym czy chcemy taki remont zrobić sami, czy może wymyślamy korzystać z pomocy doświadczonej ekipy, która ma właściwy sprzęt oraz wiedzę, aby to wszystko robić prędzej i lepiej. Należy się dowiadywać jak wychodzi to kwotowo, tak żeby móc wybrać opcję, która będzie dla nas odpowiednia.

Czy płyty pilśniowe są doskonałym rozwiązaniem?

 • Posted on: 3 March 2020
 • By: addmean
Płyta pilśniowa
Author: hisks
Source: http://www.sxc.hu
Płyty pilśniowe - czy w istocie są naprawdę godne sporego zainteresowania? Cóż, nie ma sensu trzymać czytelników w niepewności - pewnie, że takowe płyty są doskonałe. Akurat co do tego długoletni użytkownicy tego typu płyt nie mają żadnych wątpliwości! W końcu jeżeli płyty zostaną dobrze dopasowane, nie ma najmniejszego ryzyka. Nikt nie powiedział, iż wyłącznie te płyty się liczą, lecz fakty są takie, iż na dzień dzisiejszy nie ma bardziej wskazanego rozwiązania, niźli płyta z pilśni. Miej to na uwadze!

W których branżach przemysłu wykorzystuje się stal nierdzewna oraz w jaki sposób się ją otrzymuje?

 • Posted on: 25 February 2020
 • By: addmean
części zamienne do pieców próżniowych
Author: KALDEWEI
Source: KALDEWEI
Metalurgia próżniowa to dział hutnictwa, który zawiera takie procesy metalurgiczne, które są przeprowadzane przy zastosowaniu niskiego ciśnienia. Przy pomocy użycia metalurgii próżniowej możliwe jest otrzymywanie metali, które cechują się ogromną czystością.


Urządzenia, które wykorzystywane są do metalurgii próżniowej, to m.in. piece próżniowe, które stosowane są do obróbki termicznej materiałów, celem uzyskania wysokiej jakości nierdzewnej stali.

Pages