Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

remont

Wsparcie podczas budowy własnego domu

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
budowa domu
Rzeczywistość jest taka, że bez dobrego majstra ani rusz. Nie możemy wziąć się za coś, na czym się człowiek nie zna. Dlatego są firmy, które wynajmujemy np. by postawiły dla nas dom. Warto jednak samemu się zastanowić nad tym, czy aby na 100% to, co ma w ofercie wybrana firma to dobre rozwiązanie. Wiadomo, że porady budowlane są w cenie, tylko czy wiemy czyich rad słuchać?

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej uniwersalny produkt, który posiada zasadniczo każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

 • Posted on: 11 February 2021
 • By: addmean
Taśma samoprzylepna
Author: Wienerberger
Source: Wienerberger
W dzisiejszych czasach jest dużo rzeczy, które posiadają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są one dla ludzi, czymś normalnym i oczywistym, gdyż większości z nich wydaje się jakby istniały od zawsze. Toteż rzeczy te nie są w żaden sposób doceniane aż do momentu, kiedy są bardzo potrzebne a okazuje się, że nie znajdują się w mieszkaniu. Wówczas dopiero okazuje się, że nie idzie się bez nich obejść.

Bezpieczny remont – co na pewno winniśmy mieć na uwadze

 • Posted on: 3 February 2021
 • By: addmean
remont
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Remont domu może mieć różny charakter – może być to gruntowny remont, gdy przykładowo zburzamy ściany, wymieniamy wszystkie meble, zakładamy płytki zamiast paneli, bądź też mały remont, polegający raczej na odświeżeniu pomieszczeń, czy dokupieniu paru niezbędnych rzeczy. O ile w drugim przypadku nie idzie to w parze ani z większym nakładem pracy, ani czasu, ani też pieniędzy, o tyle przy remoncie gruntownym, trzeba liczyć się zarazem z większymi kosztami, jak i większą pracą.

Domki ogrodowe drewniane, wiaty drewniane Wrocław – przedmioty do urządzania ogrodu, które znakomicie wywierają wpływ na jego wygląd oraz praktyczność

 • Posted on: 17 December 2020
 • By: addmean
domek drewniany
Posiadanie własnego domu jest marzeniem, które stara się zrealizować bardzo duża liczba ludzi. Częstokroć muszą one poświęcić trochę czasu nim uda im się spełnić to marzenie. Odkładają one w tym okresie trochę funduszy albo usiłują otrzymać kredyt by móc zakupić wyśniony dom.

Generalny remont kuchni wymaga zakupu różnego rodzaju materiałów budowlanych, także tych niepozornych

 • Posted on: 10 December 2020
 • By: addmean
śrubki
Author: Jacqui Brown
Source: http://www.flickr.com
Gdy przeprowadzamy generalny remont jednego z pomieszczeń w naszym domu, to najczęściej zatrudniamy fachowców. A z kolei tę grupę zawodową możemy podzielić w zasadzie na co najmniej dwa zespoły: jeden to fachowcy hobbyści, których wiedza, a niekiedy także umiejętności pozostawiają wiele do życzenia. Do tego drugiego zespołu jesteśmy w stanie zaliczyć profesjonalne firmy budowlane, których pracownicy najczęściej posiadają większą wiedzę w zakresie renowacji niż rzeczeni powyżej kompani po fachu.

Budujesz własny dom? Przeczytaj o najlepszych rozwiązaniach na należycie zrobiony dach

 • Posted on: 2 December 2020
 • By: addmean
dachy
Author: erix!
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto stawia swój dom, chce, aby był wykonany pierwszorzędnie. Z tego powodu poszukuje rozwiązań, jakie będą dla niego najbardziej korzystne. Jakie materiały budowlane dobrze jest mieć szczególnie na uwadze?Jednym z takich rozwiązań jest styropian z papą. Jego fundamentalnym zastosowaniem jest doskonała izolacja termiczna, dzięki której w twoim domu za każdym razem będzie ciepło i przyjemnie.

Wybór drzwi, które w największej mierze wpasują się w klimat domu urządzonego innowacyjnie.

 • Posted on: 28 November 2020
 • By: addmean
Drzwi
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa
Podczas gdy ktokolwiek stoi przed wykonaniem zadania takiego jak Zakup praktycznych w zastosowaniu drzwi, które w największej mierze dopasują się w klimat domu urządzonego modernistycznie to głównie musi skupić się na tym, żeby przejrzeć ofertę od tych projektantów drzwi, którzy pozostają znani bezpośrednio z tego, że oferują wyłącznie tego typu projekty.

Stawiasz własny dom? Zatroszcz się o odpowiednie produkty

 • Posted on: 27 November 2020
 • By: addmean
ogrodzenia sprzedaż
Author: Maciej Kasprzyk
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób w dzisiejszych czasach jak najszybciej pragnie się usamodzielnić. Przeprowadzamy się do innych miast na studia, pozostając już w nich na stałe, formując tam rodzinę. Lecz zazwyczaj w tym wypadku do kompletu szczęścia brakuje nam własnego lokum.

Lokale mieszkaniowe w stanie ‘surowym’, a rozwiązania ‘pod klucz’, czyli która opcja jest szczególnie godna uwagi?

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
Nowy blok mieszkalny
Author: JOHN LLOYD
Source: http://www.flickr.com
Istniejący rynek lokali mieszkalnych może wyróżnić się wieloma rozwiązaniami, poprzez co możemy wybrać mieszkania które są w stanie ‘surowym’, jak także ‘pod klucz’. Mnóstwo osób zadaje sobie pytanie która z tych opcji jest warta wyjątkowej uwagi oraz jest opłacalna pod względem ekonomicznym. Mimo tego że mieszkania w stanie surowym mogą cechować się niższą ceną, warto mieć na uwadze to, że dodatkowe remonty także mogą dociążyć nasze finanse, jak także zmusić do przeznaczenia dużej ilości czasu.

W sytuacji, jeżeli obmyślasz remont, wybierz przedmioty świetnej jakości

 • Posted on: 19 November 2020
 • By: addmean
pracownicy robiący remont
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Remont to poważna inwestycja, która zobowiązuje do stosowania materiałów wysokiej klasy. Prace remontowe przeprowadzone przy użyciu świetnej jakości elementów to nie tylko gwarancja wysokiej estetyki, lecz także trwałości na dłużej. Nabywając materiały znanych marek, pochodzące od wiodących producentów, z pewnością osiągniemy rezultat, o jakim marzymy.

Taśmy szklane, uszczelki ptfe oraz płyty uszczelkarskie - propozycja i rozległe użycie

 • Posted on: 13 November 2020
 • By: addmean
fabryka
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Wiele sklepów oferuje w dzisiejszych czasach produkty niezbędne podczas budowy, remontów, uszczelnień czy izolacji. Szczególnie sklepy online posiadają szeroki wybór tego typu artykułów. W skład asortymentu w wielu przypadkach wchodzą taśmy ceramiczne oraz szklane, uszczelki czy też rozległy wybór płyt uszczelkarskich.

Odnowienie umywalni - najczęstsze dylematy związane z remontowaniem

 • Posted on: 1 November 2020
 • By: addmean
komputer
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
remont toalety to nie tylko kwestia doboru płytek. Powinieneś sobie odpowiedzieć na ważne pytania. Gdzie ułożyć przeciwwilgociową izolację? Co zrobić, aby nie kupować brodzika? Jak rozmieścić źródła światła w umywalni? Czym zastąpić kaloryfer łazienkowy? Jak wykończyć ściany w toalecie?

Pages