Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

przestrzeń

Jakie rozwiązania dekoracyjne mogą być świetnym dopełnieniem wystroju? Przykłady ciekawych dekoracji?

 • Posted on: 1 August 2020
 • By: addmean
fototapeta
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Dom ładnie urządzony, to dom przyjazny dla domowników. Wszyscy, którzy w nim mieszkają powinni znaleźć w takim miejscu coś dla siebie. Natomiast czasami, pomimo naszych dużych starań, stale wydaje się, iż czegoś brakuje. Czym możemy uzupełnić aranżację, aby rezultat był znacznie lepszy?

Czy remont elewacji domu jednorodzinnego to zawsze wielkie koszty? Jak takie wydatki trochę obniżyć?

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
panele
Author: Paul Hudson
Source: http://www.flickr.com
Remont budynku jednorodzinnego to nie są małe koszty, szczególnie gdy mowa o odnawianiu elewacji jak i terenów wokół takiego budynku. W końcu przychodzi taki moment gdy musimy zabrać się za takie prace ażeby poprawić jego estetykę.

Szukanie mebli - jakim sposobem robić to dobrze

 • Posted on: 15 June 2019
 • By: addmean
kupowanie mebli
Author: kimubert
Source: http://www.flickr.com
Aranżowanie wnętrz to dziś sposób na życie. Wiele osób para się aranżowaniem wnętrz z bardzo dużymi sukcesami. Te osoby po prostu nauczyły się, w jaki sposób urządzać wnętrza, żeby było nie jedynie funkcjonalnie, ale również pięknie. Zazwyczaj są to ludzie, którzy mają też bardzo duże wyczucie stylu. Po prostu wyczuwają, które faktury będą do siebie pasować, które kolory będą świetnie ze sobą współgrać. Oczywiście poza tym, że nabrały w tej kwestii wiedzę i posiadają sporą praktykę. Dekoratorzy wnętrz mają też świadomość, jakie meble wybrać, żeby nie popsuć wnętrza. To istotne, bo jak wiadomo mebli nie wymieniamy, co pół roku. Należy, więc wydać kasę z głową w tej kwestii.

Jak wyremontować łazienkę, by była praktyczna i bardzo dobrze się prezentowała?

 • Posted on: 12 May 2019
 • By: addmean
w łazience
Source: pixabay.com
Łazienka to miejsce bardzo istotne w każdym domu. Z jednej strony przygotowujemy się w niej do wyjścia, robimy makijaż, czeszemy włosy, wypełniamy wiadome potrzeby fizjologiczne, a z drugiej strony oddajemy się w niej maksymalnemu odprężeniu. O ile samodzielne przygotowywanie projektu domu ma to do siebie, że mamy możliwość oddania się fantazji i zapewnienia sobie łazienki o dużej powierzchni, o tyle w blokach mieszkalnych, a także wielu domach, łazienki często mają małą powierzchnię.

jak stworzyć w mieszkaniu niepowtarzalną, ciepłą atmosferę?

 • Posted on: 26 February 2019
 • By: addmean
oświetlenie
Author: Opera Cadet
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, iż wszędzie dobrze, ale właśnie w domu najlepiej. Podobnie jak w wielu polskich powiedzeń i rozpowszechnionych związkach frazeologicznych i to pod wieloma względami jest prawdziwe. W dużej części za nasze wygodne funkcjonowanie w przestrzeni mieszkalnej odpowiada bowiem wytworzona przez nas swoista atmosfera, którą cechuje przede wszystkim niezmierzone ciepło i mnóstwo innych niezwykle ważnych czynników.

Bramy o różnych obliczach!

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
ozdobna brama
Author: Paul Wilkinson
Source: http://www.flickr.com
Bramy przesuwane Wrocław to oferta dla tych z nas, jacy poszukują wygodnego sposobu na to, w jaki sposób ogrodzić swój dom jednocześnie mając przestrzeń przesuwaną wykorzystywaną do wjazdu samochodu. Z pewnością wszyscy, jacy mają swoją własną posesję, chcą mieć ją odgrodzoną po to, aby nikt niepożądany nie wałęsał się po prywatnym terenie. Jest to kompletnie zrozumiałe. W zależności od tego, jak dużą mamy powierzchnię do ogrodzenia i jak wielką kwotę pieniędzy chcielibyśmy na niniejszy cel przeznaczyć, będziemy przebierać wśród ogrodzeń o większej lub mniejszej trwałości. Mimo wszystko za każdym razem warto jest inwestować własne fundusze w to, co solidne, dlatego każdy ekspert radzi, by wokół własnego domu stawiać wyłącznie stabilne oraz wysokiej jakości płoty ogrodzeniowe. Jeżeli z rozsądkiem podejdziemy do zagadnienia, to na pewno w mig odkryjemy, że ma to sens. Lepiej albowiem raz kupić coś lepszego, niźli po paru latach zastanawiać się nad wymianą.