Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

przemysł

Ogrodzenia przemysłowe są niesamowicie mocne

 • Posted on: 28 January 2020
 • By: addmean
Grzejnik Solius
Author: Atlantic Polska
Source: Atlantic Polska
Lubimy się grodzić od środowiska, gdyż wtedy czujemy się bezpiecznie. Nieraz poszukujemy ogrodzenia, które będzie zainstalowane na stałe i które przez dekady będzie chroniło naszej prywatności, a od czasu do czasu potrzebujemy jedynie ogrodzenia, które chwilowo będzie nas otaczało.

Nowatorskie rozwiązania drogowe w ofercie polskich producentów

 • Posted on: 3 December 2019
 • By: addmean
ogrodzenie
Author: Juicy Marketing Sp.J.
Source: Juicy Marketing Sp.J.
Wśród dostępnych dzisiaj wśród ofert sporej liczby producentów rozwiązań możemy znaleźć dobrze wyprofilowane ogrodzenia budowlane. Wśród nich są modele wykonane z trwałych tworzyw. Przeznaczone są nie tylko dla przemysłu, ale również dla branży budowlanej. Zapory i bariery drogowe są proponowane w wersji przestawnej, ale i tradycyjnej. Dostarczane są według zapotrzebowania, a wiodący producenci takich rozwiązań cieszą się dobrym słowem usatysfakcjonowanych klientów. Mocną stroną kupowania barier profesjonalnych jest przede wszystkim ich rewelacyjna trwałość. Do plusów ich użytkowania zaliczamy również to, że spełniają wszystkie unijne wytyczne, dlatego są kupowane na całym świecie, nie tylko w naszym kraju.

Płyty poliamidowe – w jaki sposób może ich nabycie wpłynąć na rozwój efektywności produkcji?

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
uszczelki gumowe
Proces produkcji w ciągu dziejów ulega systematycznemu postępowi. Ma to związek z faktem, że zarówno przedsiębiorcy, jak i specjaliści, mają w tym obszarze wzrastające potrzeby, a potrzeba jest niewątpliwie matką wynalazków. To tłumaczy skąd do dyspozycji osób na całym świecie pojawiły się przykładowo płyty poliamidowe, które służą chociażby do produkowania rolek niezbędnych w napędzaniu taśm.

Profesjonalna budowa rozmaitych pomieszczeń przemysłowych - budowa przechowalni

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
Izolacje - izolacje.gda.pl
Author: IZOLACJE
Source: http://izolacje.gda.pl/
Sporo osób posiadających gospodarstwa, domy jednorodzinne albo też działki decyduje się na budowę przechowalni. Budowa przechowalni niewątpliwie wymaga czasu, zdolności, wysiłku oraz także poniesienia pewnych kosztów, jednakże przechowalnia jest bardzo przydatnym i funkcjonalnym pomieszczeniem przemysłowym. Może być użytkowana do różnych celów, takich jak na przykład przechowywanie narzędzi, owoców i warzyw, zboża itp. Z reguły jednak przechowalnie użytkowane są w branży rolniczej.

Prasy pneumatyczne i armatura przemysłowa odpowiedzią na duże zapotrzebowanie w przemyśle kraju

 • Posted on: 24 July 2019
 • By: addmean
Urządzenie pneumatyczne
Author: Kecko
Source: http://www.flickr.com
Urządzenia pneumatyczne posiadają wielorakie zastosowanie w przemyśle. Wszechobecna technologia i elektronika pomału przeważają nad pneumatyką, która do niedawna była rozpowszechniona w wielu zakładach.Kluczową cechą urządzeń pneumatycznych typu prasy pneumatyczne jest niedrogie zastosowanie, zdecydowanie tańsze niż elektroniczne. W tym wypadku nie należy wymieniać wszelkich podzespołów.

Zastosowanie blach trudnościeralnych, a także nadawanie kształtu oraz wyjaśnienie terminu

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Blacha
Source: sxc.hu
Trwałość to najważniejsza funkcja blach trudnościeralnych. Nawet sama nazwa pozwala nam oczekiwać, że omawiane blachy niełatwo jest zetrzeć. Powinny być one niezwykle wytrzymałe i oporne na każde obciążenie.

Jak wygląda zastosowanie blach trudnościeralnych w dzisiejszym przemyśle?

W zabezpieczaniu przeróżnego rodzaju pojemników najdoskonalej zdaje egzamin polimocznik

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Polimocznik
Aktualnie ze względu na używanie coraz to bardziej chemicznych materiałów i na bardzo niebezpieczne okoliczności eksploatacji szuka się rozwiązań, jakie charakteryzują się wysoką perfekcją i solidnością. W przypadku wielorakich gałęzi przemysłu jest to niezwykle ważne i umożliwia na prace z artykułami o wysokim stopniu zagrożenia dla życia. Jest to nieuchronne i wiąże się z rozwojem technicznym.

Jakie cechy powinien mieć dobry sprzęt budowlany, zalety stali z rodziny Hardox.

 • Posted on: 6 June 2019
 • By: addmean
żuraw budowlany
Author: Ron Cogswell
Source: http://www.flickr.com
Jednymi z najważniejszych cech, jakimi się powinien charakteryzować sprzęt budowlany i przemysłowy są solidność oraz niezawodność. Takie urządzenia wybiera się po to, aby ciężko pracowały, a nie spoczywały w warsztacie. Każdy dzień przerwy to dla spore straty dla właściciela, nie tylko wiążące się z koniecznością naprawy, lecz również z opóźnieniami w wykonaniu prac czy wynagrodzeniami dla pracowników, którzy nie będą mieli zajęcia.

Co pożytecznego możemy zrobić dla środowiska na co dzień?

 • Posted on: 20 May 2019
 • By: addmean
dom
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach na świecie panuje trend na tzw. rozwój zrównoważony. Jest to rodzaj użytkowania zasobów Ziemi w taki sposób, aby pozostawić ją w możliwie jak najmniej naruszonym stanie dla przyszłych pokoleń. Jest to bez wątpienia odpowiedź na intensywny rozwój przemysłu i rolnictwa, powodujący nadmierną eksploatację naturalnych zasobów naszej planety. Ludzie zaczęli rozumieć, że jeżeli nie zatroszczą się o otaczające ich środowisko, to niedługo życie na Ziemi będzie niemożliwe. Ekolodzy biją na alarm.

Wykorzystanie różnych odmian stali w motoryzacji, przemyśle i codziennym życiu.

 • Posted on: 6 May 2019
 • By: addmean
płyty stalowe
Author: PROJECT_MANAGER
Source: http://www.flickr.com
Jednym z głównych materiałów konstrukcyjnych, bez jakiego ludzkość raczej by nie była w tym miejscu, w jakim przebywa obecnie, jest stal. Stal posiada bardzo różnorodne wykorzystanie, zarówno w budownictwie, przemyśle, jak również w codziennych domowych zastosowaniach. Co roku na świecie wytwarza sie ogromną ilość stali, jaka w całości znajduje swoje zastosowanie.

Jak powinny być wykonane instalacje elektryczne? O jakich kwestiach najkorzystniej pamiętać, żeby wszystko przebiegało należycie?

 • Posted on: 9 April 2019
 • By: addmean
elektryczność
Author: stephen bowler
Source: http://www.flickr.com
Instalacje elektryczne powinny być projektowane i wykonane zgodnie z różnorodnymi wymaganiami norm a także przepisów. Brać pod uwagę powinny one różne wymagania techniczne oraz inne uwarunkowania. Jak się prezentują?

Mnogość zastosowań różnego typu kruszyw w polskich warunkach

 • Posted on: 23 February 2019
 • By: addmean
wydobycie kruszywa drogowego
Author: Peter Craven
Source: http://www.flickr.com
Mnogość zastosowań różnego typu kruszywa jest naprawdę spora, tak że przeciętny zjadacz chleba nie zdaje sobie sprawy, jak wiele razy w ciągu dnia ma je pod ręką i jaka ilość komponentów jest z kruszyw wykonana. Kruszywa naturalne są w naturze i można je pozyskać do różnych celów, uprzednio poddając je działaniu temperatury. Kruszywa naturalne uzyskuje się też poprzez wydobywanie ich z wykopania piasku albo żwiru z dna rzeki. Materiał sztuczny za to powstaje przez zastosowanie określonych działań przemysłowych, także z odpadów.

Trudności powiązane z handlowaniem gazem w naszej ojczyźnie.

 • Posted on: 18 February 2019
 • By: addmean
Gaz
Author: Peretz Partensky
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chodzi o handlowanie gazem w kraju, to przyznać należy, że aktualnie jest wiele kwestii nierozstrzygniętych związanych z tym zagadnieniem. Mianowicie, nade wszystko będzie to kwestia rozstrzygająca w odniesieniu do przemysłu chemicznego, w którym zazwyczaj gaz stanowi główny materiał do wykorzystania.