Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

przemysł

Profesjonalna budowa rozmaitych pomieszczeń przemysłowych - budowa przechowalni

 • Posted on: 27 June 2022
 • By: addmean
Izolacje - izolacje.gda.pl
Author: IZOLACJE
Source: http://izolacje.gda.pl/
Sporo osób posiadających gospodarstwa, domy jednorodzinne lub też działki decyduje się na budowę przechowalni. Budowa przechowalni niewątpliwie wymaga czasu, zdolności, wysiłku oraz także poniesienia pewnych kosztów, jednak przechowalnia jest nadzwyczaj przydatnym i skutecznym pomieszczeniem przemysłowym. Może być stosowana do rozmaitych celów, takich jak na przykład składowanie narzędzi, owoców i warzyw, zboża itp. Zazwyczaj jednak przechowalnie wykorzystywane są w branży rolniczej.

Falowniki o jakiej mocy należy wybierać do instalacji znacznej?

 • Posted on: 17 June 2022
 • By: addmean
malowidło - dom
Author: Alejandro
Source: http://www.flickr.com
Jest to najbardziej istotny element instalacji fotowoltaicznej. Obowiązkiem jego jest wymiana stałego prądu, który wytwarzany jest przez moduły na prąd zmienny, który jest zsynchronizowany z siecią energetyczną.


Bardzo duża liczba rodzajów inwerterów sprawia, że decyzję o tym, jaki inwerter zastosować w instalacji, trzeba zostawić projektantowi.

Nowatorskie rozwiązania drogowe w ofercie polskich producentów

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
ogrodzenie
Author: Juicy Marketing Sp.J.
Source: Juicy Marketing Sp.J.
Wśród dostępnych obecnie wśród ofert sporej liczby producentów rozwiązań można znaleźć znakomicie wyprofilowane ogrodzenia budowlane. Wśród nich są modele wykonane z trwałych tworzyw. Przeznaczone są zarówno dla przemysłu, jak i dla branży budowlanej. Zapory oraz bariery drogowe są proponowane w wersji przestawnej, ale i klasycznej. Dostarczane są według zapotrzebowania, natomiast czołowi producenci tego typu rozwiązań cieszą się dobrym słowem uradowanych klientów. Plusem nabywania barier profesjonalnych jest przede wszystkim ich doskonała trwałość. Do plusów ich użytkowania zalicza się również to, że spełniają wszystkie unijne wymogi, więc są kupowane na całym świecie, nie tylko w Polsce.

Płyty poliamidowe – w jaki sposób może ich nabycie wpłynąć na rozwój efektywności produkcji?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
uszczelki gumowe
Proces produkcji na przestrzeni dziejów ulega systematycznemu postępowi. Wynika to z faktu, że zarówno przedsiębiorcy, jak i specjaliści, mają w tym temacie rosnące wymagania, a potrzeba jest bez dwóch zdań matką wynalazków. To tłumaczy skąd do dyspozycji osób na całym świecie pojawiły się chociażby płyty poliamidowe, które służą między innymi do produkowania rolek niezbędnych w napędzaniu taśm.

Jak powinny być wykonane instalacje elektryczne? O jakich kwestiach najkorzystniej pamiętać, żeby wszystko przebiegało należycie?

 • Posted on: 14 May 2022
 • By: addmean
elektryczność
Author: stephen bowler
Source: http://www.flickr.com
Instalacje elektryczne powinny być projektowane i zrobione w zgodzie z różnymi wymaganiami norm oraz przepisów. Uwzględniać muszą one wszelkie wymagania techniczne i inne uwarunkowania. Jakie?

Kilka podstawowych informacji w temacie budowy, zasady działania oraz przeznaczenia zbiorników ciśnieniowych.

 • Posted on: 10 March 2022
 • By: addmean
pokój dziecięcy
W wielu przemysłowych instalacjach bardzo istotną rolę odgrywają zbiorniki ciśnieniowe. Jak sama ich nazwa wskazuje, przeznaczone są do trzymania w nich substancji które się znajdują pod wyższym ciśnieniem niż panujące dookoła.

Ogrodzenia przemysłowe są niesamowicie mocne

 • Posted on: 5 March 2022
 • By: addmean
Grzejnik Solius
Author: Atlantic Polska
Source: Atlantic Polska
Kochamy się odgradzać od środowiska, ponieważ wówczas czujemy się bezpiecznie. Od czasu do czasu szukamy ogrodzenia, które będzie zamontowane na stałe oraz które przez dekady będzie strzegło naszej prywatności, a czasami wymagamy jedynie ogrodzenia, które chwilowo będzie nas otaczało.

Jakie są rodzaje urządzeń pod nazwą nagrzewnica powietrza?

 • Posted on: 1 February 2022
 • By: addmean
nagrzewnice powietrza
Author: coloeus&k___a
Source: http://www.flickr.com
Używanie nagrzewnic powietrza, zatem tzw. dmuchaw, jest jednym z najbardziej popularnych sposobów ogrzewania pomieszczeń. W efektywny i prosty sposób wdmuchują one gorące powietrze, zapewniając najlepszą temperaturę hal magazynowych czy innego rodzaju obiektów przemysłowych.


Rodzajów nagrzewnic powietrza jest bardzo dużo, zatem przed wyborem konkretnego modelu, warto się dokładnie zastanowić.

Trudności powiązane z handlowaniem gazem w naszej ojczyźnie.

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
Gaz
Author: Peretz Partensky
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chodzi o handlowanie gazem w Polsce, to stwierdzić trzeba, że aktualnie będzie mnóstwo kwestii nierozstrzygniętych związanych z tym tematem. Otóż, głównie będzie to kwestia rozstrzygająca w odwołaniu do przemysłu chemicznego, gdzie w wielu przypadkach gaz stanowi główny materiał do wyboru.

Zastosowanie blach trudnościeralnych, a także nadawanie kształtu oraz wyjaśnienie terminu

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Blacha
Source: sxc.hu
Trwałość to najważniejsza funkcja blach trudnościeralnych. Nawet nazewnictwo pozwala nam oczekiwać, że omawiane blachy niełatwo jest zetrzeć. Muszą być one bardzo wytrzymałe i odporne na każde obciążenie.

Jak przedstawia się wykorzystywanie blach trudnościeralnych w współczesnym przemyśle?

Jakie cechy powinien mieć dobry sprzęt budowlany, zalety stali z rodziny Hardox.

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
żuraw budowlany
Author: Ron Cogswell
Source: http://www.flickr.com
Jednymi z najważniejszych cech, jakie powinien mieć sprzęt przemysłowy i budowlany są solidność oraz niezawodność. Urządzenia tego typu kupuje się po to, aby mogły ciężko pracować, a nie stały w serwisie. Każdy kolejny dzień przestoju to dla spore straty dla właściciela, nie tylko wiążące się z koniecznością naprawy, ale też z poślizgami w wykonaniu prac czy wynagrodzeniami dla pracowników, którzy nie będą mieli zajęcia.

Mnogość zastosowań różnego typu kruszyw w polskich warunkach

 • Posted on: 31 October 2020
 • By: addmean
wydobycie kruszywa drogowego
Author: Peter Craven
Source: http://www.flickr.com
Mnogość zastosowań wszelkiego rodzaju kruszywa jest naprawdę spora, czasem przeciętny obywatel nie zdaje sobie sprawy, jak wiele razy w ciągu dnia ma je pod ręką i jaka ilość elementów jest z kruszyw wykonana. Naturalne kruszywa występują w przyrodzie i pozyskuje się je do rozmaitych celów, wcześniej poddając je działaniu temperatury. Kruszywa naturalne pozyskuje się również przez wydobywanie ich z wykopania piasku albo żwiru z dna jezior. Sztuczne kruszywo natomiast powstaje dzięki zastosowaniu pewnych procesów przemysłowych, też z odpadów.

Wykorzystanie różnych odmian stali w motoryzacji, przemyśle i codziennym życiu.

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
płyty stalowe
Author: PROJECT_MANAGER
Source: http://www.flickr.com
Jednym z podstawowych konstrukcyjnych materiałów, bez jakiego ludzkość nie byłaby w tym miejscu, w jakim przebywa obecnie, jest stal. Stal posiada bardzo różnorodne zastosowanie, zarówno w budownictwie, przemyśle, jak również w codziennych zastosowaniach domowych. Co roku na świecie produkuje się ogromną ilość stali, jaka w całości jest później wykorzystywana.

Pages