Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

przedsiębiorstwo

Klimatyzatory przenośne okazują się być dobrym rozwiązaniem na upały

 • Posted on: 26 November 2019
 • By: addmean
Klimatyzacja
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Klimatyzatory przenośne mają szansę okazać się stosowane w różnych pomieszczeniach

Warto zaznaczyć, że w czasie gorączek najlepsze dla schłodzenia są klimatyzatory, szczególnie że mamy szansę na nich ustawić jedną temperaturę i będziemy posiadali świadomość, że ona nie będzie się przemieniała. Przez to właśnie należy przemyśleć, czy do domu najlepsze nie okażą się klimatyzatory przenośne, zwłaszcza jeśli siedzimy w jednym pomieszczeniu oraz później przenosimy się do kolejnego, w którym znów spędzamy sporo czasu.

Ubranie do pracy jest naprawdę ważne

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
odzież robocza
Author: ZoofyTheJi
Source: http://www.sxc.hu
Każda funkcja jest odmienna, a co się z tym łączy wymaga innego przygotowania. Do jednej wystarczy, iż będziemy ubierać się gustownie i schludnie, do innej będziemy wymagali specjalnego ubrania, który będzie nas chronił od różnorakiego rodzaju skaleczeń. Przez to właśnie warto uważnie słuchać na szkoleniach, tak aby dowiedzieć się, jaki rodzaj ubioru powinniśmy zakładać w czasie naszej pracy.

Organizacja i panujące w niej zależności. Spójrz na to co koniecznie warto wiedzieć!

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
faktura
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Każda z organizacji, czyli jakakolwiek firma, czy przedsiębiorstwo posiada swą strukturę. Nie w każdej organizacji jest ona taka sama. Bo dużo zależy od ilości stanowisk i od tego jak dużo osób jest w firmie zatrudnionych. Dlatego struktura organizacyjna musi zostać dobrana do konkretnej organizacji.

Czym jest wspólnota mieszkaniowa i jak na przykład zarządza się nieruchomością wspólną?

 • Posted on: 2 June 2019
 • By: addmean
Osiedle
Author: Dennis Adams
Source: http://www.flickr.com
Wspólnota mieszkaniowa jest tworzona przez każdych właścicieli, jakich lokale znajdują się w składzie określonej nieruchomości. Wspólnota mieszkaniowa powstaje z mocy prawa, wobec tego nie jest potrzebna żadna umowa czy też uchwała między właścicielami. Dzisiaj wyróżniamy malutką oraz dużą wspólnotę mieszkaniową. Jeżeli ilość lokali w nieruchomości jest mniejsza niż siedem, wtenczas mamy do czynienia z małą wspólnotą mieszkaniową. Jeśli jest większa niż siedem, wtenczas mówimy już o istotnej wspólnocie mieszkaniowej.

Jak uruchomić sklep online?

 • Posted on: 29 May 2019
 • By: addmean
prawo nowych technologii
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Sklep on-line jest to najbardziej popularna odmiana sprzedaży w internecie, świetny sposób na dotarcie do nowych nabywców. Aby otworzyć własny sklep starczy wykonać kilka kroków.


Najłatwiejszym jak też najszybszym sposobem na uruchomienie własnego sklepu internetowego jest skorzystanie z usług jednostek, które użyczają narzędzia.

Walidacja patentu okazuje się być mądrym posunięciem

 • Posted on: 26 April 2019
 • By: addmean
Brodzik półokrągły Standard Plus
Author: Sanitec KOŁO
Od czasu do czasu okazuje się być tak, że chcemy rozwijać naszą firmę, ale nie posiadamy odpowiednich funduszy. Kiedy nie pragniemy zaciągać kredytu, to należy sprawdzić, czy ktoś kolejny ma szansę nam wyłożyć tutaj pieniądze.


Dofinansowanie na rozwój firmy mamy szansę uzyskać z różnych źródeł


Trzeba zaznaczyć, że okazuje się być dużo różnorakich instytucji, które pomogą przedsiębiorstwom się rozwijać.

Układanie kostki brukowej realizuje profesjonalna firma z Poznania

 • Posted on: 15 April 2019
 • By: addmean
Ulica z kostki brukowej
Author: Milosz1
Source: http://www.flickr.com
Układanie kostki brukowej jest w dzisiejszych czasach niesamowicie często przeprowadzaną pracą. Jest to spowodowane tym, że różnorodne chodniki, parkingi i bardzo dużo innych elementów wykonuje się obecnie z takiego materiału. Niewątpliwie jest to doskonały materiał, jaki jest szansa sprawnie ułożyć, ale również jest to materiał nie wymagający innego materiału poza piaskiem, na jakim kostka jest układana.

Po co brać udział w szkoleniach iso

 • Posted on: 12 April 2019
 • By: addmean
system do zarządzania
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo, obecne na rynku krajowym albo międzynarodowym, każdego dnia walczy o uwagę konsumenta z wielką liczbą podobnych firm. Zachowanie prestiżu i nieustanne dbanie o wysoką jakość oferowanych produktów lub usług to obowiązki szczególnie niełatwe. Na szczęście, oferta szkoleniowa umożliwia pozyskiwanie wiedzy w obrębie zarządzania jakością.

Typy szkoleń BHP i główne informacje na ich temat

 • Posted on: 13 March 2019
 • By: addmean
kask
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Obowiązkiem każdego pracodawcy jest organizowanie szkoleń BHP dla swoich pracowników. Jedynie dzięki nim mogą realizować swoje funkcje wedle norm bezpieczeństwa i wiedzy, co należy robić, gdy pojawi się ryzyko zaistnienia niebezpiecznej sytuacji. Jakie są typy szkoleń BHP oraz co należy wiedzieć w ich temacie?