Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

przedsiębiorstwo

Czym jest wspólnota mieszkaniowa i jak na przykład zarządza się nieruchomością wspólną?

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Osiedle
Author: Dennis Adams
Source: http://www.flickr.com
Wspólnota mieszkaniowa jest tworzona poprzez wszystkich właścicieli, jakich lokale znajdują się w składzie określonej posiadłości. Wspólnota mieszkaniowa wynika z mocy prawa, wskutek tego nie jest potrzebna żadna umowa lub uchwała między właścicielami. Obecnie wyróżniamy malutką i ogromną wspólnotę mieszkaniową. Jeśli liczba lokali w posiadłości jest mniejsza niż siedem, wówczas mamy do czynienia z malutką wspólnotą mieszkaniową. Jeśli jest większa aniżeli siedem, wówczas mówimy już o pokaźnej wspólnocie mieszkaniowej.

Układanie kostki brukowej realizuje profesjonalna firma z Poznania

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Ulica z kostki brukowej
Author: Milosz1
Source: http://www.flickr.com
Układanie kostki brukowej jest w dzisiejszych czasach niesamowicie często przeprowadzaną pracą. To wynik tego, że różnorodne chodniki, parkingi i wiele innych elementów wykonuje się właśnie z takiego materiału. Zdecydowanie jest to świetny materiał, który jest okazja szybko ułożyć, jak też jest to materiał nie potrzebujący innego materiału oprócz piasku, na którym kostka jest układana.

Jak uruchomić sklep online?

 • Posted on: 4 November 2022
 • By: addmean
prawo nowych technologii
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Sklep internetowy jest to najbardziej popularna odmiana sprzedaży w sieci, kapitalny sposób na dojście do nowych klientów. Ażeby założyć własny sklep wystarczy wykonać kilka kroków.


Najprostszym a także najszybszym sposobem na uruchomienie własnego sklepu on-line jest skorzystanie z usług jednostek, które udostępniają narzędzia.

Po co brać udział w szkoleniach iso

 • Posted on: 19 August 2022
 • By: addmean
system do zarządzania
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Każda firma, obecna na rynku krajowym albo międzynarodowym, każdego dnia konkuruje o uznanie konsumenta z wielką ilością podobnych firm. Utrzymanie prestiżu i nieustanne dbanie o wysoką jakość świadczonych usług to zadania wyjątkowo skomplikowane. Na szczęście, oferta szkoleniowa umożliwia kształcenie z obszaru zarządzania jakością.

Organizacja i panujące w niej zależności. Spójrz na to co koniecznie warto wiedzieć!

 • Posted on: 28 July 2022
 • By: addmean
faktura
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Każda z organizacji, czyli jakakolwiek firma, czy przedsiębiorstwo posiada swoją strukturę. Nie w każdej organizacji jest ona taka sama. Bo dużo zależy od wielości stanowisk i od tego ile osób jest w firmie zatrudnionych. Tak, więc struktura organizacyjna musi zostać dopasowana do konkretnej organizacji.

Czy wiemy że okazuje się być leasing nieruchomości?

 • Posted on: 7 January 2022
 • By: addmean
białe mieszkanie
Source: flickr.com
Czy pragniemy mieć nieruchomość dla firmy?
Zakłady, tak te duże jak i niewielkie, często mają w leasing pojazdy oraz niektóre urządzenia biurowe, bo wówczas mogą z nich wykorzystywać płacąc nieduże raty, a jeśli nadejdzie odpowiedni moment mogą je zmienić na nowsze modele.

Typy szkoleń BHP i główne informacje na ich temat

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
kask
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Obowiązkiem wszystkich pracodawców jest organizowanie kursów BHP dla swoich pracowników. Wyłącznie dzięki nim mogą wykonywać swoje powinności zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz wiedzą, co trzeba robić, gdy zdarzy się ryzyko wystąpienia groźnej sytuacji. Jakie są typy szkoleń BHP i co trzeba wiedzieć na ich temat?

Walidacja patentu okazuje się być mądrym posunięciem

 • Posted on: 25 February 2021
 • By: addmean
Brodzik półokrągły Standard Plus
Author: Sanitec KOŁO
Nieraz okazuje się być tak, że pragniemy rozwijać naszą działalność, ale nie mamy właściwych środków. Kiedy nie pragniemy brać kredytu, to warto sprawdzić, czy ktoś odmienny ma szansę nam dać tu pieniądze.


Dotacje na innowacje możemy dosyć łatwo uzyskać


Powinno się powiedzieć, że jest wiele przeróżnych instytucji, które pomogą zakładom się rozwijać.

Ubranie do pracy jest naprawdę ważne

 • Posted on: 19 August 2020
 • By: addmean
odzież robocza
Author: ZoofyTheJi
Source: http://www.sxc.hu
Każda praca jest inna, a co się z tym łączy wymaga kolejnego przygotowania. Do jednej starczy, że będziemy ubierać się gustownie oraz schludnie, do innej będziemy potrzebowali specjalnego ubrania, który będzie nas chronił od przeróżnego typu urazów. Przez to właśnie trzeba uważnie słuchać na kursach, tak by wywiedzieć się, jaki typ ubioru powinniśmy ubierać podczas naszej pracy.

Klimatyzatory przenośne okazują się być dobrym rozwiązaniem na upały

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
Klimatyzacja
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Klimatyzatory przenośne nie są kosztowne

Trzeba zaznaczyć, że w czasie upałów idealne dla ochłodzenia okazują się być klimatyzatory, zwłaszcza że możemy na nich ustawić jedną temperaturę oraz będziemy mieli pewność, że ona nie będzie się przemieniała. Przez to właśnie warto pomyśleć, czy do mieszkania odpowiednie nie okażą się klimatyzatory przenośne, zwłaszcza jeśli siedzimy w jednym pokoju i później idziemy do kolejnego, w którym znów spędzamy wiele czasu.