Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Przedsiębiorstwa

Rozwinięcie zaplecza przedsiębiorstwa

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
Stara fabryka
Author: ~ 23 ~
Source: http://www.flickr.com
Każdy właściciel przedsiębiorstwa potrzebuje jakiejkolwiek siedziby. W wypadku małych firm kilkuosobowych kłopotu nie ma, jako że siedzibą zakładu może być adres zameldowania właściciela. Firma taka w większości wypadków nie potrzebuje zbyt wiele miejsca.

Na jakie studia warto iść?

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
pomieszczenia
Author: GO Holiday
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiemy, że dyplom uczelni to duży as w rękawie na rynku pracy. Nie tylko potwierdza uzyskane kompetencje zawodowe, erudycję i umiejętności, ale stanowi też dowód dla chlebodawcy, iż absolwent zyskał umiejętność dobrej organizacji, umie osiągać wytyczone zamierzenia a także nastawiony jest na rozwój.


Dość często wybieranym w ostatnich latach kierunkiem jest zarządzanie.

Wyajmowanie kotłów oraz kotłowni - a więc, jak otrzymac tę rzecz, co się chce, mniejszym kosztem

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
Ściana z obrazem
Author: katsrcool (Kool Cats Photography)
Source: http://www.flickr.com
Musisz mieć kotła przemysłowego? A może potrzebujesz do realizacji marzenia całej kotłowni? Zastanów się nad wynajmie, a z całą pewnością urzeczywistnisz marzenie szybciej, niż myślisz! W naszym felietonie powiemy Tobie o nich kilka ciekawych rzeczy!


Istnieje parę rodzajów kotłów przemysłowych, dlatego wynajem kotłów jest nie do ocenienia.

Zamów najlepsze usługi budowlane, gdyż tu wszystko powinno być zrobione rzeczywiście solidnie

 • Posted on: 31 October 2020
 • By: addmean
remont - fotos
Author: Dawid Cedler
Source: http://www.flickr.com
Przy planowaniu prac budowlanych albo remontowych, potrzeba zapewnić sobie wsparcie fachowców. Co prawda, dużo osób próbuje podobne działania realizować osobiście, ale można się na to zdecydować jedynie w przypadku, jeżeli naprawdę zna się na rzeczy.

Możliwość wypożyczania sprzętów potrzebnych na placu budowy.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
budowa budynku
Author: Nan Palmero
Source: http://www.flickr.com
W przeszłości nie było takiej szansy jak okazja do wypożyczania sprzętów koniecznych w użyciu na placu budowy do celów prywatnych. W tej chwili jednak wiele się w takim zakresie zmieniło i w związku z tym, jeśliktoś przeprowadza spory remont na własnympodwórku lub ma niedużą firmę budowlaną to ma możliwość wypożyczania sprzętów dzięki którym całość prac potoczy się sprawnie.

Trwały dostęp do elektryczności - czynnik umożliwiający ludziom funkcjonowanie

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Elektryczność
Author: stephen bowler
Source: http://www.flickr.com
Obecnie prąd jest takim elementem funkcjonowania, bez którego nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować. Tak samo domy, Przedsiębiorstwa, jak i zasadnicze elementy infrastruktury miejskiej funkcjonują przez wzgląd elektryczności.

Sytuacje bez wyjścia, czyli co zrobić gdy nasz zamek w drzwiach zatrzaskuje się.

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
budynek
Author: KNAUF
Source: KNAUF
Wielu z nas miało zdarzenie złamania się klucza w drzwiach, lub zamknięcie się w środku. Co w tej sytuacji powinniśmy zrobić? Najlepiej wykorzystać do tego ludzi, którzy się na tym znają.


Od czasu do czasu, kiedy nastąpi taka sytuacja sami chcemy coś z tym wykonać, jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, że możemy jeszcze bardziej skomplikować sytuację.

Pełna tradycji cegła klinkierowa rodzaju Terca - czyli, kilka słów o tym, co warto na ten konkretny temat wiedzieć

 • Posted on: 12 April 2020
 • By: addmean
Dom prefabrykowany Cubus – elegancki, nowoczesny, pasywny…
Author: Wolf System Sp. z o.o.
Source: Wolf System Sp. z o.o.
Co to jest klinkier, a tym mocniej Cegła klinkierowa? Co charakteryzuje tego konkretnego typu cegły? Jakiego typu istnieją odmiany cegieł typu Terca? Jakie dokładnie mają możliwość mieć one rodzaje struktur? To wszyściutko i jeszcze więcej bez najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego nowego - świeżo co napisanego - artykuliku!

Tymczasowe ogrodzenia oraz zsyp do gruzu - warte uwagi rozwiązania w czasie budowy

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Zsyp gruzu
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie zdecydowana większość z nas zechciałaby żyć na świecie, w którym nie musimy mieć bram, kluczy czy zamków w drzwiach. W idealnym świecie pozostawimy majątek naszego życia w niestrzeżonym oraz niezamkniętym mieszkaniu a po powrocie mamy pewność, że wszystko będzie tam gdzie powinno. Niestety sprawa ma się zgoła inaczej. Posiadacze aut wykupują AC w celu zabezpieczenia auta przed kradzieżą, właściciele sklepów instalują kamery a policja spisuje kolejne zgłoszenia.