Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Przedsiębiorstwa

Rozwinięcie zaplecza przedsiębiorstwa

 • Posted on: 20 June 2020
 • By: addmean
Stara fabryka
Author: ~ 23 ~
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz przedsiębiorstwa potrzebuje jakiejkolwiek siedziby. W przypadku niedużych biznesów kilkuosobowych kłopotu nie ma, jako że siedzibą przedsiębiorstwa może stać się adres zameldowania właściciela. Działalność taka zwykle nie potrzebuje zbyt dużo powierzchni.

Pełna tradycji cegła klinkierowa rodzaju Terca - czyli, kilka słów o tym, co warto na ten konkretny temat wiedzieć

 • Posted on: 12 April 2020
 • By: addmean
Dom prefabrykowany Cubus – elegancki, nowoczesny, pasywny…
Author: Wolf System Sp. z o.o.
Source: Wolf System Sp. z o.o.
Co to jest klinkier, a tym mocniej Cegła klinkierowa? Co charakteryzuje tego konkretnego typu cegły? Jakiego typu istnieją odmiany cegieł typu Terca? Jakie dokładnie mają możliwość mieć one rodzaje struktur? To wszyściutko i jeszcze więcej bez najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego nowego - świeżo co napisanego - artykuliku!

Na jakie studia warto iść?

 • Posted on: 22 December 2019
 • By: addmean
pomieszczenia
Author: GO Holiday
Source: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że dyplom studiów wyższych to ogromny pozytyw na rynku pracy. Nie jedynie uwierzytelnia otrzymane kompetencje , erudycję i umiejętności, lecz stanowi także dowód dla chlebodawcy, że absolwent posiada umiejętność świetnej organizacji, umie osiągać wytyczone cele i nastawiony jest na ciągły rozwój.


Dość często wybieranym ostatnimi czasy kierunkiem jest zarządzanie.

Możliwość wypożyczania sprzętów potrzebnych na placu budowy.

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
budowa budynku
Author: Nan Palmero
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś nie było takiej alternatywy jak możliwość wypożyczania sprzętów koniecznych w użyciu na placach budowy na użytek prywatny. W tym momencie natomiast sporo się w takim zakresie zmieniło i w związku z tym, podczas gdyktoś ma do wykonania spory remont na swoimpodwórku lub ma niewielką firmę z branży budowlanej to będzie mieć szansę wypożyczenia sprzętów dzięki którym całość pracy przebiegać będzie sprawnie.

Zamów najlepsze usługi budowlane, gdyż tu wszystko powinno być zrobione rzeczywiście solidnie

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
remont - fotos
Author: Dawid Cedler
Source: http://www.flickr.com
Przy podejmowaniu prac budowlanych lub remontowych, należy zagwarantować sobie wsparcie fachowców. Co prawda, dużo osób próbuje takie działania realizować samodzielnie, lecz można się na to poważyć jedynie w przypadku, jeżeli rzeczywiście umie się to robić.

Tymczasowe ogrodzenia oraz zsyp do gruzu - warte uwagi rozwiązania w czasie budowy

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Zsyp gruzu
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie zdecydowana większość z nas zechciałaby żyć na świecie, w którym nie musimy mieć bram, kluczy czy zamków w drzwiach. W idealnym świecie pozostawimy majątek naszego życia w niestrzeżonym oraz niezamkniętym mieszkaniu a po powrocie mamy pewność, że wszystko będzie tam gdzie powinno. Niestety sprawa ma się zgoła inaczej. Posiadacze aut wykupują AC w celu zabezpieczenia auta przed kradzieżą, właściciele sklepów instalują kamery a policja spisuje kolejne zgłoszenia.

Sytuacje bez wyjścia, czyli co zrobić gdy nasz zamek w drzwiach zatrzaskuje się.

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
budynek
Author: KNAUF
Source: KNAUF
Wielu z nas miało zdarzenie złamania się klucza w drzwiach, lub zatrzaśnięcie się. Co wtedy trzeba zrobić? Bardzo dobrze wykorzystać do tego ludzi, którzy się na tym znają.


czasami, kiedy dojdzie do takiego wydarzenia sami chcemy coś z tym wykonać, jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, że możemy jeszcze bardziej skomplikować sytuację.

Wyajmowanie kotłów oraz kotłowni - a więc, jak otrzymac tę rzecz, co się chce, mniejszym kosztem

 • Posted on: 3 June 2019
 • By: addmean
Ściana z obrazem
Author: katsrcool (Kool Cats Photography)
Source: http://www.flickr.com
Potrzebujesz kotła przemysłowego? A być może potrzebujesz aby zrealizować marzenia całej kotłowni? Pomyśl o wynajmie, a z całą pewnością sprawisz, że się ziści marzenie szybciej, aniżeli sądzisz! W naszym artykule powiemy Ci o nich kilka ciekawych rzeczy!


Powstało kilka odmian kotłów przemysłowych, z tego powodu sprawny wynajem kotłów jest nie do ocenienia.

Trwały dostęp do elektryczności - czynnik umożliwiający ludziom funkcjonowanie

 • Posted on: 21 May 2019
 • By: addmean
Elektryczność
Author: stephen bowler
Source: http://www.flickr.com
Obecnie prąd jest takim elementem życia, bez którego nie jesteśmy w stanie standardowo funkcjonować. Zarówno domy, Przedsiębiorstwa, jak i zasadnicze czynniki infrastruktury miejskiej działają za pomocą elektryczności.