Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Przedsiębiorstwa

Na jakie studia warto iść?

 • Posted on: 22 December 2019
 • By: addmean
pomieszczenia
Author: GO Holiday
Source: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że dyplom studiów wyższych to ogromny pozytyw na rynku pracy. Nie jedynie uwierzytelnia otrzymane kompetencje , erudycję i umiejętności, lecz stanowi także dowód dla chlebodawcy, że absolwent posiada umiejętność świetnej organizacji, umie osiągać wytyczone cele i nastawiony jest na ciągły rozwój.


Dość często wybieranym ostatnimi czasy kierunkiem jest zarządzanie.

Pełna tradycji cegła klinkierowa rodzaju Terca - czyli, kilka słów o tym, co warto na ten konkretny temat wiedzieć

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
Dom prefabrykowany Cubus – elegancki, nowoczesny, pasywny…
Author: Wolf System Sp. z o.o.
Source: Wolf System Sp. z o.o.
Co to bywa klinkier, a tym mocniej cegiełka klinkierowa? Co wyszczególnia tego konkretnego typu cegły? Jakiego typu istnieją odmiany cegieł rodzaju Terca? Jakie dokładnie mogą posiadać one typy struktur? To wszystko i jeszcze więcej bez najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżutko co wydzierganego - artykuliku!

Możliwość wypożyczania sprzętów potrzebnych na placu budowy.

 • Posted on: 20 July 2019
 • By: addmean
budowa budynku
Author: Nan Palmero
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś nie było takiej alternatywy jak możliwość wypożyczania sprzętów koniecznych w użyciu na placach budowy na użytek prywatny. W tym momencie natomiast sporo się w takim zakresie zmieniło i w związku z tym, podczas gdyktoś ma do wykonania spory remont na swoimpodwórku lub ma niewielką firmę z branży budowlanej to będzie mieć szansę wypożyczenia sprzętów dzięki którym całość pracy przebiegać będzie sprawnie.

Zamów najlepsze usługi budowlane, gdyż tu wszystko powinno być zrobione rzeczywiście solidnie

 • Posted on: 18 July 2019
 • By: addmean
remont - fotos
Author: Dawid Cedler
Source: http://www.flickr.com
Przy podejmowaniu prac budowlanych lub remontowych, należy zagwarantować sobie wsparcie fachowców. Co prawda, dużo osób próbuje takie działania realizować samodzielnie, lecz można się na to poważyć jedynie w przypadku, jeżeli rzeczywiście umie się to robić.

Tymczasowe ogrodzenia oraz zsyp do gruzu - warte uwagi rozwiązania w czasie budowy

 • Posted on: 17 July 2019
 • By: addmean
Zsyp gruzu
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie zdecydowana większość z nas zechciałaby żyć na świecie, w którym nie musimy mieć bram, kluczy czy zamków w drzwiach. W idealnym świecie pozostawimy majątek naszego życia w niestrzeżonym oraz niezamkniętym mieszkaniu a po powrocie mamy pewność, że wszystko będzie tam gdzie powinno. Niestety sprawa ma się zgoła inaczej. Posiadacze aut wykupują AC w celu zabezpieczenia auta przed kradzieżą, właściciele sklepów instalują kamery a policja spisuje kolejne zgłoszenia.

Sytuacje bez wyjścia, czyli co zrobić gdy nasz zamek w drzwiach zatrzaskuje się.

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
budynek
Author: KNAUF
Source: KNAUF
Wielu z nas miało zdarzenie złamania się klucza w drzwiach, lub zatrzaśnięcie się. Co wtedy trzeba zrobić? Bardzo dobrze wykorzystać do tego ludzi, którzy się na tym znają.


czasami, kiedy dojdzie do takiego wydarzenia sami chcemy coś z tym wykonać, jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, że możemy jeszcze bardziej skomplikować sytuację.

Wyajmowanie kotłów oraz kotłowni - a więc, jak otrzymac tę rzecz, co się chce, mniejszym kosztem

 • Posted on: 3 June 2019
 • By: addmean
Ściana z obrazem
Author: katsrcool (Kool Cats Photography)
Source: http://www.flickr.com
Potrzebujesz kotła przemysłowego? A być może potrzebujesz aby zrealizować marzenia całej kotłowni? Pomyśl o wynajmie, a z całą pewnością sprawisz, że się ziści marzenie szybciej, aniżeli sądzisz! W naszym artykule powiemy Ci o nich kilka ciekawych rzeczy!


Powstało kilka odmian kotłów przemysłowych, z tego powodu sprawny wynajem kotłów jest nie do ocenienia.

Trwały dostęp do elektryczności - czynnik umożliwiający ludziom funkcjonowanie

 • Posted on: 21 May 2019
 • By: addmean
Elektryczność
Author: stephen bowler
Source: http://www.flickr.com
Obecnie prąd jest takim elementem życia, bez którego nie jesteśmy w stanie standardowo funkcjonować. Zarówno domy, Przedsiębiorstwa, jak i zasadnicze czynniki infrastruktury miejskiej działają za pomocą elektryczności.

Rozwinięcie zaplecza przedsiębiorstwa

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
Stara fabryka
Author: ~ 23 ~
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz przedsiębiorstwa potrzebuje jakiegoś lokalu. W przypadku niewielkich biznesów kilkuosobowych kłopotu nie ma, albowiem siedzibą zakładu może być adres zakwaterowania posiadacza. Firma taka zazwyczaj nie potrzebuje bardzo dużo powierzchni.