Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

projekty

Projekty domów z płaskim dachem cieszą się dużym zainteresowaniem

 • Posted on: 27 March 2020
 • By: addmean
Płot
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli podjęliśmy decyzję, że chcemy się wybudować, to musimy się namyślić, jak powinien się prezentować taki własny domek. Im uważniej się nad tym zastanowimy, tym większa będzie szansa, że znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie i na pewno odpowiednio będziemy się w nim czuć.


Czy powiemy jak prezentują się projekty domów z piwnicą?


Może się okazać, że jeszcze nie powiemy tak konkretnie jak ma wyglądać nasz dom, przez to musimy przejrzeć jak najwięcej różnorakich ofert.

Czy sprawdziliśmy już projekty domów?

 • Posted on: 21 March 2020
 • By: addmean
rynku
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Bardzo ważne okazuje się być to, abyśmy mieszkali w mieszkaniu, w którym rzeczywiście dobrze będziemy się czuć. Przez to dokładnie musimy się namyślić, jak on powinien wyglądać.


Czy uzyskaliśmy ewentualność przejrzeć projekty domów nowoczesnych?


Gdy jeszcze nie namyślaliśmy się jakiego typu pragniemy posiadać domek, to powinniśmy przyrównywać projekty z różnorakich stylów.

W specjalizacji budowlanej na szczególne wyróżnienie zasługuje firma Guardian oferująca porządnej jakości towary

 • Posted on: 14 February 2020
 • By: addmean
budowa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Obecnie zanotować można powszechny rozwój wielu branż, jakie nadzwyczaj oddziałują na funkcjonowanie każdego człowieka. Wdrażane są nowoczesne technologie, jakie ogromnie usprawniły działalność licznych manufaktur czy specjalistycznych wytwórni. Wskutek tego gro korporacji nadzwyczaj się rozwija i jest w stanie rozszerzać własną działalność na obszar całej Polski, a nawet na arenę internacjonalną.

W jaki sposób wybrać stosowny projekt budynku?

 • Posted on: 25 January 2020
 • By: addmean
garaż
Author: Tristan Nitot
Source: http://www.flickr.com
W przypadku większych rodzin, świetnym podejściem może być budynek wielopokoleniowy, który można podzielić na 2 mieszkania o dużym stopniu niezależności.


Nestorzy mogą zamieszkiwać na dole, podczas gdy dorosłe dzieci ze swymi pociechami bez problemu znajdą własne miejsce na piętrze.

Jakiego rodzaju niezwykle pożyteczną usługę proponują pracownicy biura architektonicznego?

 • Posted on: 27 September 2019
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeśli chcesz mieć w ciekawy sposób zaplanowane wnętrze swego mieszkania, chciałbyś, aby dowolne pomieszczenie, czyli pokój czy łazienka posiadały swój wyjątkowy styl, to najlepszym wyjściem jest zgłosić się do profesjonalistów.

Gdzie powinno się poszukiwać solidnej firmy, która robi projekty warsztatowe?

 • Posted on: 14 June 2019
 • By: addmean
rusztowania
Author: James Case
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukasz rzetelnej, kompetentnej i fachowej firmy, jaka wykonuje projekty warsztatowe to najlepiej zrobisz, jeśli posłużysz się Internetem. Jest to dzisiaj najlepsza opcja, albowiem w Sieci bez problemu odkryjesz to co potrzebujesz, w tym też firmy i przedsiębiorstwa, które realizują profesjonalne projekty warsztatowe.

Mieszkania z rynku pierwotnego, oddane do użytkowania w przyszłym roku, jakie dobrze będzie zakupić już w 2016 roku.

 • Posted on: 13 May 2019
 • By: addmean
odbiór mieszkania
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Zaplanowane na przyszły rok inwestycje deweloperskie wskazują, że przekazanych do użytku będzie sporo mieszkań nowoczesnych, jakim w rzeczy samej dobrze jest się przyglądać bliżej, kiedy będzie chciało się odnaleźć coś pod swoje upodobania i na dodatek w niskiej cenie.

Ciekawie przygotowane oferty mieszkań i apartamentów do wynajęcia czy zakupu

 • Posted on: 12 May 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Martin Pulaski
Source: http://www.flickr.com
Wrocław w ostatnich latach zyskał na wartości, tak naprawdę pod wieloma względami. Miasto przeżyło duży skok cywilizacyjny, przez co coraz większa ilość osób chciałaby w tym mieście osiąść. Nie dziwi więc fakt, że stawia się tu całkiem dużo mieszkań różnego rodzaju, gdyż jest na nie wciąż duże zapotrzebowanie. Do Wrocławia przyjeżdża coraz więcej różnych ludzi z województwa dolnośląskiego, ale i innych województw, przyjeżdżają tu także osoby z innych krajów.

Jak najlepiej zaprojektować domowe ogrodzenie, jaka jego wersja będzie najlepsza

 • Posted on: 2 May 2019
 • By: addmean
płoty
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Już na etapie planowania domu warto pomyśleć o jego ogrodzeniu. Wbrew pozorom jest to bardzo ważny element całości, chociaż wielu ludzi zostawia tę sprawę na koniec, nie zastanawiając się nad tym wcześniej. A tak naprawdę ogrodzenie razem z wjazdową bramą powinno stanowić jedną spójną całość, i dobrze aby się zgrywało zarówno ze stylistyką domu jak i całym otoczeniem.

Projekty domków z poddaszem, a projekty malutkich domków - a więc, czego tak naprawdę potrzebujemy

 • Posted on: 13 April 2019
 • By: addmean
deszcz
Zanim zarezerwujemy dla samych siebie projekt domku, powinniśmy się w dobry sposób zastanowić - czy będziemy tworzyć rodzinę, czy może tarczy nam mały domeczek tylko dla siebie? W tym konkretnym felietonie zbliżymy Państwu dwie opcje - domeczku razem z strychem użytkowym jednorodzinnym, a także malutkiego domku niezawierającego poddasza, który wyniesie nas znacznie mniej, niż ten pierwszy.

Hotel - sposób na biznes

 • Posted on: 4 April 2019
 • By: addmean
Budynek po pożarze  ściana z płyt Ytong
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Zastanawiasz się nad otwarciem małego hotelu bądź pensjonatu, lecz lękasz się mnóstwa formalności do zorganizowania? Niepotrzebnie! Ten interes nie jest obwarowany koncesjami a jedynie ustawą o turystyce.


Ostatnie lata objawiają nieustanny wzrost inwestycji na hotelarskim rynku.

Pages