Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

projekty

Cały czas powodzeniem cieszą się projekty domów z poddaszem użytkowym

 • Posted on: 17 May 2022
 • By: addmean
remonty
Gdy podjęliśmy decyzję, że chcemy się budować, to koniecznie powinniśmy na początku na spokojnie obejrzeć proponowane projekty domków. Wtedy łatwiej będzie nam odpowiedzieć, jak wielką działkę musimy mieć oraz co koniecznie musi się na niej wyszukać, żebyśmy byli usatysfakcjonowani.


Czy spodobają nam się projekty domów z poddaszem użytkowym?


Warto spojrzeć na projekty budynków, w których będziemy w stanie wykorzystać jak najwięcej przestrzeni.

Ciekawie przygotowane oferty mieszkań i apartamentów do wynajęcia czy zakupu

 • Posted on: 6 May 2022
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Martin Pulaski
Source: http://www.flickr.com
Wrocław ostatnimi czasy zyskał na wartości, tak naprawdę pod wieloma względami. Miasto zaliczyło prawdziwy skok cywilizacyjny, przez co coraz większa ilość ludzi chce w tym mieście osiąść. Nie dziwi więc fakt, iż stawia się tu bardzo dużo mieszkań różnego rodzaju, bo jest na nie wciąż duże zapotrzebowanie. Do Wrocławia zjeżdża cała masa przeróżnych ludzi z województwa dolnośląskiego, lecz również innych województw, przyjeżdżają tu także osoby z innych krajów.

Projekty domków z poddaszem, a projekty malutkich domków - a więc, czego tak naprawdę potrzebujemy

 • Posted on: 8 March 2022
 • By: addmean
deszcz
Zanim zamówimy dla samych siebie projekt domu, powinniśmy się dobrze zastanowić - czy będziemy tworzyć rodzinkę, czy może tarczy naszym osobom mały domeczek tylko dla siebie? W tym konkretnym artykule zbliżymy Państwu dwójkę opcje - domku z strychem do użytkowania jednorodzinnym, oraz malutkiego domku niezawierającego strychu, który wyniesie nas znacznie mniej, niż pierwszy.

Projekty domów z płaskim dachem cieszą się dużym zainteresowaniem

 • Posted on: 5 March 2022
 • By: addmean
Płot
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Gdy podjęliśmy decyzję, że chcemy się wybudować, to musimy się zastanowić, jak ma się prezentować taki własny dom. Im uważniej się nad tym namyślić, tym większa będzie nadzieja, że znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie oraz na pewno właściwie będziemy się w nim czuli.


Czy powiemy jak wyglądają projekty domów z piwnicą?


Może się okazać, że jeszcze nie wiemy tak konkretnie jak ma wyglądać nasz domek, przez to musimy obejrzeć jak najwięcej różnych propozycji.

Gdzie szukać firm zajmujących się budową?

 • Posted on: 3 March 2022
 • By: addmean
komin
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Znalezienie firmy budowlanej, jaka wykona dla nas określoną pracę, jest rzeczywiście ciężkim zadaniem. Podmiotów budowlanych jest naprawdę sporo. Uruchamia je sporo osób i jeszcze szybciej zamyka. Między innymi z tego powodu, nie należy decydować się przesadnie pospiesznie na wybór przedsiębiorstwa. Bezsprzecznie rozsądniej będzie się wnikliwie zastanowić nad swoim wyborem, bowiem może nam to pozwolić uniknąć wielu zbędnych kłopotów.

Co może dla nas zrobić projektant mieszkań?

 • Posted on: 1 February 2022
 • By: addmean
firmy deweloperskie
Author: Feed My Starving Children (FMSC)
Source: http://www.flickr.com
Architekt pomieszczeń trudni się planowaniem pomieszczeń. Nierzadko się zastanawiamy, czy opłaca się skorzystać z podpowiedzi architekta pomieszczeń?


Miej na uwadze, iż projektant pomieszczeń może z domem zrobić prawie wszystko - plany mieszkań uwzględniają roboty od burzenia murów, przez zaprojektowanie sprzętów, do doboru Kolorów oraz materiałów.

Budowa kominów przemysłowych odbywa się dokładnie wyznaczonymi częściami

 • Posted on: 27 December 2021
 • By: addmean
Inwestycje budowlane
Author: Taras Kalapun
Source: http://www.flickr.com/photos/xslim/308450382/
Budowa kominów przemysłowych może wykorzystać różnorakie materiały. Gdy uruchamiamy halę produkcyjną, lub jesteśmy złączeni z inną dziedziną przemysłu, gdzie powinny się zjawić kominy odprowadzające dym tworzący się w czasie procesów produkcji, to trzeba wiedzieć, że taka budowa kominów przemysłowych, dzieje się przy zastosowaniu różnorakich materiałów oraz tylko od nas zależy, które z nich wykorzystamy.

Hotel - sposób na biznes

 • Posted on: 17 November 2021
 • By: addmean
Budynek po pożarze  ściana z płyt Ytong
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Zastanawiasz się nad otwarciem nieogromnego hoteliku ewentualnie pensjonatu, ale lękasz się mnóstwa formalności do zorganizowania? Niepotrzebnie! Ten interes nie jest obwarowany zezwoleniami a jedynie ustawą o turystyce.


Ostatnie lata objawiają nieustanny wzrost lokat na hotelarskim rynku.

Mieszkania z rynku pierwotnego, oddane do użytkowania w przyszłym roku, jakie dobrze będzie zakupić już w 2016 roku.

 • Posted on: 1 November 2021
 • By: addmean
odbiór mieszkania
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Zaplanowane na kolejny rok projekty deweloperskie pokazują, iż przekazanych do użytkowania będzie dużo mieszkań nowoczesnych, którym faktycznie właściwie jest się przyglądać bliżej, podczas gdy będzie chciało się znaleźć coś pod swoje gusta i na dodatek w atrakcyjnej cenie.

W jaki sposób określa się potocznie ludzi, którzy zarabiają realizując wszelakiego rodzaju projekty?

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
szafa z lustrem na wymiar
Author: Steve Larkin
Source: http://www.flickr.com
Wykonywanie różnorodnych zawodów często opiera się na realizacji określonych zadań. Prawie w każdym wypadku usługobiorca ma na to ustalony termin, którego nie powinien wydłużyć.

Czy zainteresują nas projekty małych domów z garażem?

 • Posted on: 7 September 2021
 • By: addmean
domy na wąską działkę
Author: LIBET
Source: LIBET
Zanim dojdziemy do wybierania oraz sprawunku odpowiedniego projektu własnego domku, powinniśmy zwracać uwagę na parę detali. Czy ma on to wszystko co okazuje się być dla nas ważne oraz czy pomieści się na działce, którą mamy, z zachowaniem wszelkich zaleceń w odniesieniu do odległości od sąsiadów.

Czy sprawdziliśmy już projekty domów?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
rynku
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Bardzo ważne jest to, abyśmy żyli w mieszkaniu, w którym naprawdę odpowiednio będziemy się czuli. Przez to rzetelnie musimy się zastanowić, jak on powinien prezentować się.


Czy uzyskaliśmy ewentualność zobaczyć projekty domów nowoczesnych?


Jeżeli jeszcze nie zastanawialiśmy się jakiego typu chcemy posiadać domek, to powinniśmy przyrównywać projekty z przeróżnych rodzajów.

Jakiego rodzaju niezwykle pożyteczną usługę proponują pracownicy biura architektonicznego?

 • Posted on: 12 May 2021
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeżeli chciałbyś mieć w ciekawy sposób zaplanowane wnętrze swego domu, chciałbyś, żeby dowolne miejsce, zatem salon lub łazienka posiadały własny wyjątkowy styl, to najlepszym wyjściem jest zgłoszenie się do fachowców.

Pages