Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

projekty

Projekty domów z płaskim dachem cieszą się dużym zainteresowaniem

 • Posted on: 11 January 2020
 • By: addmean
Płot
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Gdy powzięliśmy decyzję, że pragniemy się wybudować, to powinniśmy się zastanowić, jak powinien wyglądać taki nasz dom. Im uważniej się nad tym zastanowimy, tym znaczniejsza będzie nadzieja, że znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie oraz rzeczywiście odpowiednio będziemy się w nim czuli.


Czy wiemy jak wyglądają projekty domów z piwnicą?


Ma szansę się okazać, że jeszcze nie wiemy tak konkretnie jak powinien prezentować się nasz dom, dlatego powinniśmy obejrzeć jak najwięcej różnych ofert.

Czy sprawdziliśmy już projekty domów?

 • Posted on: 19 October 2019
 • By: addmean
rynku
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Bardzo ważne okazuje się być to, żebyśmy mieszkali w domu, w którym na pewno dobrze będziemy się czuć. Przez to dokładnie musimy się namyślić, jak on powinien przedstawiać się.


Czy mieliśmy ewentualność zobaczyć projekty domów nowoczesnych?


Gdy jeszcze nie zastanawialiśmy się jakiego typu pragniemy posiadać domek, to powinniśmy porównać projekty z różnorakich stylów.

Jakiego rodzaju niezwykle pożyteczną usługę proponują pracownicy biura architektonicznego?

 • Posted on: 27 September 2019
 • By: addmean
okna
Author: OKNOPLAST-Kraków
Jeśli chcesz mieć w ciekawy sposób zaplanowane wnętrze swego mieszkania, chciałbyś, aby dowolne pomieszczenie, czyli pokój czy łazienka posiadały swój wyjątkowy styl, to najlepszym wyjściem jest zgłosić się do profesjonalistów.

W jaki sposób wybrać stosowny projekt budynku?

 • Posted on: 27 September 2019
 • By: addmean
garaż
Author: Tristan Nitot
Source: http://www.flickr.com
W wypadku większych rodzin, świetnym wyjściem może być budynek wielopokoleniowy, który możemy podzielić na dwa mieszkania o dużym stopniu Autonomii.


Seniorzy mogą mieszkać na dole, w czasie gdy dorosłe dzieci ze swoimi pociechami bez kłopotu znajdą własne miejsce na piętrze.

W specjalizacji budowlanej na szczególne wyróżnienie zasługuje firma Guardian oferująca porządnej jakości towary

 • Posted on: 23 September 2019
 • By: addmean
budowa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach odnotować można ogólny postęp licznych branż, jakie niesamowicie oddziałują na życie każdego człowieka. Wykorzystywane są nowoczesne technologie, jakie ogromnie poprawiły funkcjonowanie wielu fabryk czy specjalistycznych wytwórni. Wskutek tego mnóstwo korporacji niesamowicie się rozwija i może rozszerzać swoją działalność na obszar całej Polski, a nawet na arenę międzynarodową.

Gdzie powinno się poszukiwać solidnej firmy, która robi projekty warsztatowe?

 • Posted on: 14 June 2019
 • By: addmean
rusztowania
Author: James Case
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukasz rzetelnej, kompetentnej i fachowej firmy, jaka wykonuje projekty warsztatowe to najlepiej zrobisz, jeśli posłużysz się Internetem. Jest to dzisiaj najlepsza opcja, albowiem w Sieci bez problemu odkryjesz to co potrzebujesz, w tym też firmy i przedsiębiorstwa, które realizują profesjonalne projekty warsztatowe.

Mieszkania z rynku pierwotnego, oddane do użytkowania w przyszłym roku, jakie dobrze będzie zakupić już w 2016 roku.

 • Posted on: 13 May 2019
 • By: addmean
odbiór mieszkania
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Zaplanowane na przyszły rok inwestycje deweloperskie wskazują, że przekazanych do użytku będzie sporo mieszkań nowoczesnych, jakim w rzeczy samej dobrze jest się przyglądać bliżej, kiedy będzie chciało się odnaleźć coś pod swoje upodobania i na dodatek w niskiej cenie.

Ciekawie przygotowane oferty mieszkań i apartamentów do wynajęcia czy zakupu

 • Posted on: 12 May 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Martin Pulaski
Source: http://www.flickr.com
Wrocław w ostatnich latach zyskał na wartości, tak naprawdę pod wieloma względami. Miasto przeżyło duży skok cywilizacyjny, przez co coraz większa ilość osób chciałaby w tym mieście osiąść. Nie dziwi więc fakt, że stawia się tu całkiem dużo mieszkań różnego rodzaju, gdyż jest na nie wciąż duże zapotrzebowanie. Do Wrocławia przyjeżdża coraz więcej różnych ludzi z województwa dolnośląskiego, ale i innych województw, przyjeżdżają tu także osoby z innych krajów.

Jak najlepiej zaprojektować domowe ogrodzenie, jaka jego wersja będzie najlepsza

 • Posted on: 2 May 2019
 • By: addmean
płoty
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Już na etapie planowania domu warto pomyśleć o jego ogrodzeniu. Wbrew pozorom jest to bardzo ważny element całości, chociaż wielu ludzi zostawia tę sprawę na koniec, nie zastanawiając się nad tym wcześniej. A tak naprawdę ogrodzenie razem z wjazdową bramą powinno stanowić jedną spójną całość, i dobrze aby się zgrywało zarówno ze stylistyką domu jak i całym otoczeniem.

Projekty domków z poddaszem, a projekty malutkich domków - a więc, czego tak naprawdę potrzebujemy

 • Posted on: 13 April 2019
 • By: addmean
deszcz
Zanim zarezerwujemy dla samych siebie projekt domku, powinniśmy się w dobry sposób zastanowić - czy będziemy tworzyć rodzinę, czy może tarczy nam mały domeczek tylko dla siebie? W tym konkretnym felietonie zbliżymy Państwu dwie opcje - domeczku razem z strychem użytkowym jednorodzinnym, a także malutkiego domku niezawierającego poddasza, który wyniesie nas znacznie mniej, niż ten pierwszy.

Hotel - sposób na biznes

 • Posted on: 4 April 2019
 • By: addmean
Budynek po pożarze  ściana z płyt Ytong
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Zastanawiasz się nad otwarciem małego hotelu bądź pensjonatu, lecz lękasz się mnóstwa formalności do zorganizowania? Niepotrzebnie! Ten interes nie jest obwarowany koncesjami a jedynie ustawą o turystyce.


Ostatnie lata objawiają nieustanny wzrost inwestycji na hotelarskim rynku.

Pages