Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

projektant

Idealne zajęcie powierzchni w większych ogrodach.

 • Posted on: 26 June 2020
 • By: addmean
sauna ogrodowa z drewna
Author: Hotel Arthur
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto posiada większy ogródek powinien pomyśleć, w jaki sposób dbać o doskonałe wystylizowanie dokładnie w przestrzeni większych ogródków. Można między innymi decydować się na to, aby wyznaczyć ją tylko pod uprawianie owoców lub roślin, jednak nad wyraz dobrym sposobem będzie także wykorzystanie terenu ogródka dla celów rekreacyjnych.

Kogo znajdziemy kiedy wprowadzimy architekci wnętrz Warszawa?

 • Posted on: 22 March 2020
 • By: addmean
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Czasem ludzie mają świetną wizję artystyczną

Czasem dzieje się tak, że ktoś zabiera się za urządzanie własnego domu oraz zrobi to na pewno świetnie, ponieważ może się pochwalić wspaniałą wizją artystyczną i niesamowitym wyczuciem smaku. Wówczas wszystko zrobi samodzielnie, nie myśli nawet o tym, żeby prosić o pomoc ekspertów, a co więcej rezultat całkowity zazwyczaj niewiele różni się od tego, z jakim mamy szansę się zetknąć w różnych katalogach.

Bardzo interesująca oraz sprytna alternatywa dla drewnianych garaży

 • Posted on: 22 December 2019
 • By: addmean
garaże
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Jeśli chciałbyś wybudować garaż, masz do wyboru parę najbardziej popularnych materiałów, z których może być on wykonany. Najpopularniejszym oraz jednocześnie najtańszym jest garaż blaszany, czyli popularny "blaszak".

Mieszkanie w małym domu wiąże się z licznymi pozytywami

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
kształt
Author: Schüco
Source: Schüco
Istnieją ludzie, którzy lubią małe domy. Nie chcą posiadać wielkiej kilkupiętrowej willi, gdyż o wiele przyjemniej poczują się w niewielkiemu uroczym domku. Poza tym mniejszy dom to dużo więcej przestrzeni na działce.


Jeżeli interesuje nas projekt domu parterowego, to znakomitym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do sieci.

Wybór drzwi, które w największej mierze wpasują się w klimat domu urządzonego innowacyjnie.

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
Drzwi
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa
Jeżeli ktokolwiek będzie stać przed wykonaniem zadania takiego jak Zakup funkcjonalnych drzwi, które najbardziej wpasują się w klimat mieszkania zaaranżowanego modernistycznie to głównie musi koncentrować się na tym, żeby przeglądać ofertę od takich producentów drzwi, jacy są znani bezpośrednio z tego, iż proponują tylko te drzwi.

Projekt garażu musi okazać się odpowiednio przeanalizowany

 • Posted on: 22 May 2019
 • By: addmean
rzuty projektu
Author: LK&Projekt
Source: www.dom-jednorodzinny.pl
Przeglądajmy projekty domów

Kiedy powiemy już, że będziemy się budować, to nawet gdy jeszcze nie podejmujemy w tym celu odpowiednich działań, to i tak musimy sprawdzić jak prezentują się projekty domów. Jedynie sprawdzając je w miarę regularnie, będziemy mieli pewność, że nie przegapiliśmy niczego ciekawego oraz że łatwiej będzie nam wyszukać coś dla siebie.

Perfekcyjny projekt domku istnieje! Zobacz, jak go znaleźć.

 • Posted on: 22 May 2019
 • By: addmean
dom z ogródkiem
Author: www.flickr.com
Source: www.flickr.com
Naprawdę jest w czym przebierać, jeżeli chodzi o dostępność gotowych projektów domów. Jak rozpoznać, czy projekt domu jest dobry, nie zawiera błędów, jest stosowny dla twojej rodziny, konweniuje do warunków działki? Jaki budynek ostatecznie dobrać? Podpowiadamy, jakimi nakłaniać się wyznacznikami przy doborze projektu.

Grzejniki, które prezentują się zupełnie inaczej

 • Posted on: 17 April 2019
 • By: addmean
grzejnik
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
W naszych czasach wszystko powinno ślicznie się prezentować. Oczywiście nie wszyscy są w stanie właściwie dostosować wszystkie szczegóły we własnym mieszkaniu. Dzieje się tak, gdyż ludzie nie do końca mają pojęcie o tym, jakie są możliwości. Dlatego dobrze popytać o grzejniki dekoracyjne lub zdać się na umiejętności osoby aranżującej wnętrza. To sprawi, że będziemy mieli w domu grzejniki, które nawet nie będą prezentowały się jak grzejniki. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że nie mamy w domu starych żeberkowych grzejników, że są ładne niewielkie, bardzo często białe, grzejniki dające ciepło.

Jaki kocioł c.o. nabyć? Informator dla kupujących

 • Posted on: 15 March 2019
 • By: addmean
Drzwi przesuwne do biura
Author: Alwood
Source: Alwood
Zanim wyselekcjonujesz kocioł centralnego ogrzewania, powinieneś zdecydować się na rodzaj opału, typ pieca c.o. jak też sposób grzania c.w.u. Naprowadzamy, na co koniecznie zwrócić uwagę, ażeby Wybór kotła był trafiony, zaś cena nagrzewania jak najniższa.


Często, zdając się na opinie „fachowców” montujemy kotły wodne prestiżowych firm, które jednakże w naszym domu nie sprawdzają się.