Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

projektant

Mieszkanie w małym domu wiąże się z licznymi pozytywami

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
kształt
Author: Schüco
Source: Schüco
Istnieją ludzie, którzy lubią małe domy. Nie chcą posiadać wielkiej kilkupiętrowej willi, gdyż o wiele przyjemniej poczują się w niewielkiemu uroczym domku. Poza tym mniejszy dom to dużo więcej przestrzeni na działce.


Jeżeli interesuje nas projekt domu parterowego, to znakomitym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do sieci.

Kogo znajdziemy kiedy wprowadzimy architekci wnętrz Warszawa?

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Mamy szansę sami urządzić własne mieszkanie

Czasem dzieje się tak, że ktoś bierze się za wykańczanie własnego domu i robi to naprawdę wspaniale, gdyż ma szansę się pochwalić świetną wizją artystyczną oraz niesamowitym wyczuciem stylu. Wówczas wszystko zrobi samodzielnie, nie myśli nawet o tym, żeby prosić o pomoc profesjonalistów, a co więcej efekt całkowity zazwyczaj niewiele różni się od tego, z jakim mamy szansę się spotkać w różnorakich magazynach.

Wybór drzwi, które w największej mierze wpasują się w klimat domu urządzonego innowacyjnie.

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
Drzwi
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa
Jeżeli ktokolwiek będzie stać przed wykonaniem zadania takiego jak Zakup funkcjonalnych drzwi, które najbardziej wpasują się w klimat mieszkania zaaranżowanego modernistycznie to głównie musi koncentrować się na tym, żeby przeglądać ofertę od takich producentów drzwi, jacy są znani bezpośrednio z tego, iż proponują tylko te drzwi.

Projekt garażu musi okazać się odpowiednio przeanalizowany

 • Posted on: 22 May 2019
 • By: addmean
rzuty projektu
Author: LK&Projekt
Source: www.dom-jednorodzinny.pl
Przeglądajmy projekty domów

Kiedy powiemy już, że będziemy się budować, to nawet gdy jeszcze nie podejmujemy w tym celu odpowiednich działań, to i tak musimy sprawdzić jak prezentują się projekty domów. Jedynie sprawdzając je w miarę regularnie, będziemy mieli pewność, że nie przegapiliśmy niczego ciekawego oraz że łatwiej będzie nam wyszukać coś dla siebie.

Perfekcyjny projekt domku istnieje! Zobacz, jak go znaleźć.

 • Posted on: 22 May 2019
 • By: addmean
dom z ogródkiem
Author: www.flickr.com
Source: www.flickr.com
Naprawdę jest w czym przebierać, jeżeli chodzi o dostępność gotowych projektów domów. Jak rozpoznać, czy projekt domu jest dobry, nie zawiera błędów, jest stosowny dla twojej rodziny, konweniuje do warunków działki? Jaki budynek ostatecznie dobrać? Podpowiadamy, jakimi nakłaniać się wyznacznikami przy doborze projektu.

Grzejniki, które prezentują się zupełnie inaczej

 • Posted on: 17 April 2019
 • By: addmean
grzejnik
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
W naszych czasach wszystko powinno ślicznie się prezentować. Oczywiście nie wszyscy są w stanie właściwie dostosować wszystkie szczegóły we własnym mieszkaniu. Dzieje się tak, gdyż ludzie nie do końca mają pojęcie o tym, jakie są możliwości. Dlatego dobrze popytać o grzejniki dekoracyjne lub zdać się na umiejętności osoby aranżującej wnętrza. To sprawi, że będziemy mieli w domu grzejniki, które nawet nie będą prezentowały się jak grzejniki. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że nie mamy w domu starych żeberkowych grzejników, że są ładne niewielkie, bardzo często białe, grzejniki dające ciepło.

Jaki kocioł c.o. nabyć? Informator dla kupujących

 • Posted on: 15 March 2019
 • By: addmean
Drzwi przesuwne do biura
Author: Alwood
Source: Alwood
Zanim wyselekcjonujesz kocioł centralnego ogrzewania, powinieneś zdecydować się na rodzaj opału, typ pieca c.o. jak też sposób grzania c.w.u. Naprowadzamy, na co koniecznie zwrócić uwagę, ażeby Wybór kotła był trafiony, zaś cena nagrzewania jak najniższa.


Często, zdając się na opinie „fachowców” montujemy kotły wodne prestiżowych firm, które jednakże w naszym domu nie sprawdzają się.

Idealne zajęcie powierzchni w większych ogrodach.

 • Posted on: 11 February 2019
 • By: addmean
sauna ogrodowa z drewna
Author: Hotel Arthur
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto posiada większy ogródek powinien zastanowić się, jak dbać o perfekcyjne wystylizowanie dokładnie w powierzchni dużych ogrodów. Można chociażby decydować się na to, by przeznaczyć ją wyłącznie pod uprawę warzyw albo roślin, natomiast wyjątkowo dobrym pomysłem okaże się też wykorzystywanie terenu ogrodu dla celów wypoczynkowych.

Bardzo interesująca oraz sprytna alternatywa dla drewnianych garaży

 • Posted on: 10 January 2019
 • By: addmean
garaże
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Jeśli chcesz wybudować garaż, posiadasz do wyboru kilka najpopularniejszych surowców, z których może być on zrobiony. Najbardziej popularnym oraz równocześnie najtańszym jest garaż wykonany z blachy, czyli popularny "blaszak".