Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

projekt

Jakiego rodzaju korzyści wynikają ze stosowania listw przypodłogowych?

 • Posted on: 16 December 2022
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne
Author: Andy Mudrak
Source: http://www.flickr.com
Cokoły oraz listwy maskujące powinny maskować szpary dylatacyjne podłóg i stanowią niezwykle ważny drobiazg wszystkich wnętrz. Decyzja, jakie listwy trzeba dobrać nie jest łatwa, przede wszystkim w takiej sytuacji, gdy chcemy połączyć za ich pomocą wiele materiałów o dosyć wieloskładnikowej kolorystyce.


Styk ściany i podłogi to niezwykle wyeksponowane miejsce, które zawsze wymaga dokładnego i estetycznego wykończenia.

W jaki sposób efektywnie skorzystać z dobrodziejstw wody w upalne dni oraz zimą w najbliższej przestrzeni?

 • Posted on: 15 December 2022
 • By: addmean
Basen w ogrodzie
Author: chloe004
Source: Basen w ogrodzie
Woda wypełnia ożywczą funkcję w ciepłe dni. W chłodne dni, właściwie podgrzana, potrafi ocieplić zmarznięte ciało. Opłaca się przeto wykorzystać jej uroki w każdym czasie.

Czasowa organizacja ruchu wymaga spełnienia sporej ilości warunków

 • Posted on: 12 December 2022
 • By: addmean
droga w budowie
Author: thisisbossi
Source: http://www.flickr.com
Tymczasowa organizacja ruchu, to zazwyczaj spore problemy dla kierowców, gdyż najczęściej powoduje to korki. Oczywiście dla policjantów, czy przedsiębiorstw, jakie zdobyły zgodę na zmianę ruchu, jest to spore wyzwanie, jakie powiązane jest z prowadzeniem ruchu poprzez wykorzystanie świateł, czy też manualne kierowanie ruchu przez osoby odpowiednio do tego przystosowane.

Zaprojektuj własny teren estetycznie oraz wygodnie, wykorzystując najlepsze rośliny oraz materiały

 • Posted on: 8 December 2022
 • By: addmean
otoczaki
Source: flickr.com
Ogród jest uzupełnieniem domu i powinien wyglądać równie nienagannie oraz pięknie. Zazwyczaj to właśnie ogród staje się wizytówką domostwa, gdyż jest on wystawiony na spojrzenia obcych ludzi. W obecnych czasach jest tak wiele interesujących produktów aranżacyjnych dla obiektów zielonych, jak również roślin, że możliwe staje się fantazyjne oraz kreatywne projektowanie ogrodów. Warto to wykorzystać, żeby móc cieszyć się piękną przestrzenią naokoło domu.

Co trzeba wiedzieć o budowaniu domu jednorodzinnego – od czego rozpocząć oraz czym kierować się podczas wybierania projektu

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
Projektowanie
Author: Elite Balustrade
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego domu to marzenie chyba większości osób. Sam zakup działki nie sprawia, iż można postawić na niej budynek – konieczne będą odpowiednie dokumenty. Co należy uczynić, by zyskać pozwolenie na budowę?

Jak precyzyjnie wykonać remont? Co jest warte uwagi przed wykonaniem prac remontowych?

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
remont mieszkania
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, które podejmują się przeprowadzania remontów powinny pamiętać, jak ważną rolę w czasieprac remontowych pełni bezpieczeństwo. Pragnąc przeprowadzić sprawne renowacje, jak także wyburzeń należy zdać się na pomoc specjalistów, którzy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z zasad BHP, jakie często ratują zdrowie, a nawet życie pracowników. Trzeba mieć na uwadze, że wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa pracy z całą pewnością nie są bezpodstawne i należy ich koniecznie przestrzegać.

Projekty domów mamy szansę zarezerwować w specjalnych katalogach

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
dom
Author: Wolf System
Source: Wolf System
Przeróżni obywatele posiadają przeróżne upodobania, co wiąże się przede wszystkim z innymi oczekiwaniami. Przez to jedni poszukują wielkich mieszkań, kolejni chcą małe i położone w spokojnej okolicy. To wszystko spowoduje, że zanim zaczniemy ostatecznie budować własny dom musimy w pierwszej kolejności jak najrzetelniej obejrzeć projekty domów, tak żeby mieć szansę je porównać ze sobą oraz wziąć te, które spowodują, że od razu będziemy dostrzegali siebie, we wnętrzu takiego domu.

Wielofunkcyjna i atrakcyjna – łazienka w twoim domu

 • Posted on: 23 November 2022
 • By: addmean
łazienka
Author: Lizzie Benton
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi nam wykończyć wnętrza, za jedne musimy zabrać się na początek, co wynika z naturalnych potrzeb. Mowa oczywiście między innymi o łazience. Jeżeli chcemy mieszkać w danym domu komfortowo, posiadanie w pełni wyposażonej łazienki jest konieczne, stąd też warto myśleć o niej na samym początku. Które elementy w łazience powinniśmy wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności? – niewątpliwie sanitariaty.

W sytuacji podjęcia robót budowlanych albo remontowych, trzeba postawić na sprawdzone materiały charakteryzujące się dobrą klasą

 • Posted on: 21 November 2022
 • By: addmean
www.meble-bogart.pl
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Prace remontowe albo budowlane są bardzo wymagające i skomplikowane, dzięki czemu wymagają użycia dobrej klasy materiałów i narzędzi. Teraz osoby, które chcą wykonać remont, nie mogą narzekać na braki w interesującym asortymencie materiałów, narzędzi i wyposażenia.

Jaką rolę pełnią opakowania w handlu, jakie są najczęściej stosowane surowce do ich wykonania.

 • Posted on: 2 November 2022
 • By: addmean
etykieta-1
Opakowania są nieodłącznym elementem większości produktów i pełnią bardzo różnorodną rolę. Niezwykle ważna jest funkcja ochronna - dzięki opakowaniom towary są chronione przez czynnikami zewnętrznymi, psuciem się towaru czy po prostu rozsypaniem lub rozlaniem. Jednocześnie takie opakowania zewnętrzne podnoszą wygląd produktu i zachęcają do jego zakupu. W szczególności będzie to dotyczyć produktów spożywczych, gdzie kolorowe torebki czy pudełka spełniają bardzo istotne zadanie w całej sprzedaży. Kolejną niezwykle istotną funkcją opakowań będzie ochrona przed uszkodzeniami w magazynowaniu oraz transporcie. Tu opakowanie najładniejsze być nie musi, ale odpowiednio wytrzymałe i solidne. Często opakowania są wykonywane w taki sposób, aby towary można było wygodnie przewozić. Stosuje się do tego przykładowo palety, i wtedy powinny one być dopasowane do rozmiarów tej palety po ułożeniu w rzędy. Do transportu stosuje się też rozmaite skrzynie, pudła i kartony, a także worki o różnych wielkościach.

Jakim sposobem dziś zorganizować wygląd własnego garażu, by był on naprawdę komfortowy?

 • Posted on: 7 October 2022
 • By: addmean
brama
Author: WIŚNIOWSKI
Source: WIŚNIOWSKI
Dziś ogromna większość Polaków jest w posiadaniu własnego samochodu. Skąd bierze się tak ogromna popularność takich pojazdów? Zazwyczaj ze względu na wygodę oraz szybkość przemieszczania się. Nie należy się w związku z tym dziwić, że właściciele aut potrzebują miejsca do ich przechowywania. Na nowoczesnych osiedlach mieszkalnych posiadacze lokali mogą kupić miejsce garażowe.

Czym nie powinna parać się wzorowa sprzedawczyni?

 • Posted on: 10 September 2022
 • By: addmean
środki czystości
Author: FolsomNatural
Source: http://www.flickr.com
Szefowie szczególnie tych nieco większych firm mają w głowie bardzo dużo spraw. Nie są one powiązane tylko z wykonywaniem wszelakiego wariantu aktualnych zamysłów, ale dotyczą również aktualnych spraw ważnych do funkcjonowania takiego zakładu.

Jeśli masz zamiar postawić garaż metalowy, musisz pamiętać o stosownym zezwoleniu

 • Posted on: 18 August 2022
 • By: addmean
garaż metalowy
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W większości przypadków garaż stanowi część lokalu mieszkalnego. Ale czasem może przydarzyć się sytuacja, kiedy należy zadbać o dodatkowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w rodzinie kupiony zostanie następny pojazd, a już może uczynić się nazbyt ciasno i będzie się zmuszonym zatroszczyć o kolejne miejsce do parkowania wozu.

Pages