Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

projekt

Wielofunkcyjna i atrakcyjna – łazienka w twoim domu

 • Posted on: 23 November 2022
 • By: addmean
łazienka
Author: Lizzie Benton
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi nam wykończyć wnętrza, za jedne musimy zabrać się na początek, co wynika z naturalnych potrzeb. Mowa oczywiście między innymi o łazience. Jeżeli chcemy mieszkać w danym domu komfortowo, posiadanie w pełni wyposażonej łazienki jest konieczne, stąd też warto myśleć o niej na samym początku. Które elementy w łazience powinniśmy wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności? – niewątpliwie sanitariaty.

W sytuacji podjęcia robót budowlanych albo remontowych, trzeba postawić na sprawdzone materiały charakteryzujące się dobrą klasą

 • Posted on: 21 November 2022
 • By: addmean
www.meble-bogart.pl
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Prace remontowe albo budowlane są bardzo wymagające i skomplikowane, dzięki czemu wymagają użycia dobrej klasy materiałów i narzędzi. Teraz osoby, które chcą wykonać remont, nie mogą narzekać na braki w interesującym asortymencie materiałów, narzędzi i wyposażenia.

Jaką rolę pełnią opakowania w handlu, jakie są najczęściej stosowane surowce do ich wykonania.

 • Posted on: 2 November 2022
 • By: addmean
etykieta-1
Opakowania są nieodłącznym elementem większości produktów i pełnią bardzo różnorodną rolę. Niezwykle ważna jest funkcja ochronna - dzięki opakowaniom towary są chronione przez czynnikami zewnętrznymi, psuciem się towaru czy po prostu rozsypaniem lub rozlaniem. Jednocześnie takie opakowania zewnętrzne podnoszą wygląd produktu i zachęcają do jego zakupu. W szczególności będzie to dotyczyć produktów spożywczych, gdzie kolorowe torebki czy pudełka spełniają bardzo istotne zadanie w całej sprzedaży. Kolejną niezwykle istotną funkcją opakowań będzie ochrona przed uszkodzeniami w magazynowaniu oraz transporcie. Tu opakowanie najładniejsze być nie musi, ale odpowiednio wytrzymałe i solidne. Często opakowania są wykonywane w taki sposób, aby towary można było wygodnie przewozić. Stosuje się do tego przykładowo palety, i wtedy powinny one być dopasowane do rozmiarów tej palety po ułożeniu w rzędy. Do transportu stosuje się też rozmaite skrzynie, pudła i kartony, a także worki o różnych wielkościach.

Jakim sposobem dziś zorganizować wygląd własnego garażu, by był on naprawdę komfortowy?

 • Posted on: 7 October 2022
 • By: addmean
brama
Author: WIŚNIOWSKI
Source: WIŚNIOWSKI
Dziś ogromna większość Polaków jest w posiadaniu własnego samochodu. Skąd bierze się tak ogromna popularność takich pojazdów? Zazwyczaj ze względu na wygodę oraz szybkość przemieszczania się. Nie należy się w związku z tym dziwić, że właściciele aut potrzebują miejsca do ich przechowywania. Na nowoczesnych osiedlach mieszkalnych posiadacze lokali mogą kupić miejsce garażowe.

Czym nie powinna parać się wzorowa sprzedawczyni?

 • Posted on: 10 September 2022
 • By: addmean
środki czystości
Author: FolsomNatural
Source: http://www.flickr.com
Szefowie szczególnie tych nieco większych firm mają w głowie bardzo dużo spraw. Nie są one powiązane tylko z wykonywaniem wszelakiego wariantu aktualnych zamysłów, ale dotyczą również aktualnych spraw ważnych do funkcjonowania takiego zakładu.

Jeśli masz zamiar postawić garaż metalowy, musisz pamiętać o stosownym zezwoleniu

 • Posted on: 18 August 2022
 • By: addmean
garaż metalowy
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W większości przypadków garaż stanowi część lokalu mieszkalnego. Ale czasem może przydarzyć się sytuacja, kiedy należy zadbać o dodatkowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w rodzinie kupiony zostanie następny pojazd, a już może uczynić się nazbyt ciasno i będzie się zmuszonym zatroszczyć o kolejne miejsce do parkowania wozu.

Projekty malutkich domów są najczęściej kupowane przez starsze małżeństwa, natomiast projekt domu parterowego kusi ludzi ceniących komfort!

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
dom
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Aktualnie coraz więcej młodych ludzi decyduje się na budowę swojego domu. Niewiele osób planuje mieszkać w swoim domu rodzinnym. Jest to podyktowane przede wszystkim tym, iż małżeństwa zamierzają wieść swoje życie, żeby nikt im się do niego nie wtrącał.

Budujesz swój dom? Nie wiesz na razie, od czego konkretnie zacząć?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
architekt
Author: Matty Ring
Source: http://www.flickr.com
Stawianie własnego domu to bez wątpienia wielkie przedsięwzięcie, które wymaga naprawdę wielkiego zaangażowania. Nagle okaże się, iż musisz znać się praktycznie na wszystkim - to bowiem Ty podejmujesz wszelkie najważniejsze decyzje. Jeśli przed Tobą akurat takie wielkie wyzwanie, a Ty na razie nie wiesz w ogóle, od czego powinieneś rozpocząć, nasz tekst z pewnością jest przeznaczony akurat dla Ciebie.

Jednorodzinny domek – jak się za to brać

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Dom bliźniak
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu – wiele osób ma ją w planach. W końcu wiele osób marzy o własnym domu w mieście, czy poza miastem. Jest to bez wątpienia znacznie większy komfort psychiczny niż standardowe mieszkanie w bloku. Po pierwsze, własny dom daje nam rzecz jasna więcej przestrzeni i swobody, a ponadto zapewnia prywatność.

Jakiego rodzaju korzyści wynikają ze stosowania listw przypodłogowych?

 • Posted on: 4 July 2022
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne
Author: Andy Mudrak
Source: http://www.flickr.com
Cokoły i listwy maskujące powinny maskować szpary dylatacyjne podłóg i przedstawiają bardzo istotny detal wszystkich wnętrz. Decyzja, jakie listwy należy wybrać nie jest prosta, przede wszystkim wtedy, gdy chcielibyśmy połączyć za ich pomocą dużo materiałów o dosyć wieloskładnikowej kolorystyce.


Połączenie ściany i podłogi to bardzo widoczne miejsce, które zawsze wymaga starannego i eleganckiego wykończenia.

Fachowa budowa hal i miejsc przemysłowych

 • Posted on: 2 July 2022
 • By: addmean
budowa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Hale i pomieszczenia przemysłowe to niezmiernie znaczące pomieszczenia, w jakich przechowuje się produkty rozlicznego typu. Budowa hal oraz pomieszczeń przemysłowych naturalnie wymaga ogromnie pokaźnej wiedzy, doświadczenia oraz zręczności. Konieczny jest również profesjonalny sprzęt.

Pages