Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

projekt

Klimatyzacje niezbędne są nie jedynie w mieszkaniu, ale także w wielkich halach produkcyjnych

 • Posted on: 15 January 2022
 • By: addmean
kruszywa
Source: vanel.com
W ostatnich latach w naszej ojczyźnie zdarzają się naprawdę pustynne upały. Dlatego dobrze będzie zainstalować Klimatyzatory.


Latem trudno wytrzymać tak samo w mieszkaniu, jak i w pracy bez klimatyzatorów.

Projekty malutkich domów są najczęściej kupowane przez starsze małżeństwa, natomiast projekt domu parterowego kusi ludzi ceniących komfort!

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
dom
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Obecnie zdecydowanie więcej młodych osób stawia na budowę prywatnego domu. Niewiele ludzi zamierza mieszkać w swoim domu rodzinnym. Jest to spowodowane szczególnie tym, iż małżeństwa chcą wieść swoje życie, tak aby nikt im się do niego nie wtrącał.

Biegła budowa hal stalowych oraz produkcyjnych

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
budowa hal stalowych
Author: Flattrackers and Caferacers Parts and bikebuilds
Source: http://www.flickr.com
Mnogość przedsiębiorstw zajmuje się współcześnie budową hal i obiektów przemysłowych o rozmaitym zastosowaniu. Propozycja obejmuje między innymi wybudowanie hal stalowych i przemysłowych, a także składów. Współpraca rozpoczyna się od zrobienia projektu, zgodnie z oczekiwaniami Klienta, następnie zaś następuje jego wykonanie.

Od początkowego rysunku do budowy- projektowanie upragnionego domu

 • Posted on: 14 December 2021
 • By: addmean
Decydując się na budowę i urządzanie własnego domu, warto udać się do profesjonalistów. Dzięki własnym umiejętnościom i kilkuletniemu doświadczeniu na pewno spróbują spełnić marzenia niejednego klienta, który pragnąłby mieszkać w idealnym domu.

Nie zostawiaj zaplanowanych spraw na później. Najkorzystniej od razu zrobić wszystko, co zaplanowałeś

 • Posted on: 2 November 2021
 • By: addmean
fragment parkietu
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Co winieneś uczynić jutro, uczyń to teraz. Ta reguła powinna przyświecać każdemu z nas. Nie powinno się albowiem odkładać różnorodnych czynności na potem, albowiem skończy się to brakiem jakichkolwiek rezultatów. Nie warto przesuwać rozmaitych rzeczy do zrobienia, ponieważ takie zachowanie to co najmniej słaba wytrwałość, w najgorszym natomiast wypadku – niedotrzymywanie umów. Postarajmy się najlepiej wypisać liczbę spraw do załatwienia, rzeczy do wykonania i trzymajmy się tego niezwykle ściśle.

Ogrzanie w domu – zastanów się nad jego dopasowaniem

 • Posted on: 2 November 2021
 • By: addmean
dom
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Dom – jaki powinien być? Przestronny – to z pewnością. Poza tym również komfortowy, przytulny, rodzinny. I naturalnie ciepły – i to zarówno dosłownie, jak też w przenośni. W końcu każdy z nas powinien czuć się w swoim domu dobrze. A o to na pewno nie jest łatwo, gdy zimą panują w nim arktyczne temp., latem natomiast zupełnie na odwrót – okrutne upały. O odpowiedniej regulacji pod tym względem musimy w związku z tym pomyśleć już w fazie stawiania domu. A tak naprawdę już podczas wykonywania jego konceptu. Pomyślmy o tym, w jaki sposób w przyszłości będzie to wyglądało.

Projekty domów mamy szansę zarezerwować w specjalnych katalogach

 • Posted on: 17 October 2021
 • By: addmean
dom
Author: Wolf System
Source: Wolf System
Przeróżni ludzie mają różne gusta, co łączy się przede wszystkim z odmiennymi potrzebami. Przez to jedni poszukują sporych mieszkań, kolejni pragną niewielkie oraz położone w cichej okolicy. To wszystko powoduje, że nim rozpoczniemy na poważnie stawiać własny dom musimy w pierwszej chwili jak najrzetelniej obejrzeć projekty domów, tak aby mieć szansę je porównać ze sobą i wybrać te, które powodują, że natychmiast będziemy dostrzegali siebie, we wnętrzu takiego domu.

Jaki jest obraz chlebodawcy w odbiorze pracobiorcy.

 • Posted on: 15 October 2021
 • By: addmean
towar
Author: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Source: http://www.flickr.com
Czy sponsorowanie rozwoju pracownika koreluje z jego satysfakcją z pracy?


Pracobiorca usatysfakcjonowany to pracobiorca dobrze wynagrodzony, ale czy to tylko jeden powód świadczący o z pracy? Ogromna część pracobiorców coraz to częściej zwraca uwagę, że opcja postępu i podwyższania kwalifikacji w pracy jest nierozłączną składową zadowolenia z pracy.


Pracownicy pożądają podnoszenia swoich umiejętności i odczucia, że robią w życiu coś sensownego.


W obecnym świecie spotykamy się z coraz bardziej modnym trendem finansowania przez pracodawców szkoleń zakładających podniesienie kompetencji i wiedzy osób zatrudnionych.

Jeśli masz zamiar postawić garaż metalowy, musisz pamiętać o stosownym zezwoleniu

 • Posted on: 14 October 2021
 • By: addmean
garaż metalowy
Author: Elizabeth Anderson
Source: http://www.flickr.com
W większości przypadków garaż jest częścią domu mieszkalnego. Ale od czasu do czasu może wydarzyć się sytuacja, gdy trzeba zapewnić sobie nadprogramowy garaż wolnostojący. Wystarczy, że w gospodarstwie kupiony zostanie drugi wóz, a już może zrobić się zbyt ciasno i będzie się zmuszonym zatroszczyć o kolejne miejsce do przechowywania wozu.

Kluczowe atuty domów parterowych i specyfika ich projektów

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
dom z ogródkiem
Author: twintiger007
Source: http://www.flickr.com
Nie można nie zgodzić się z twierdzeniem, że obecnie ogromnym powodzeniem cieszą się domy jednorodzinne, w tym głównie obiekty parterowe. Te charakterystyczne nieruchomości cudownie sprawdzą się również w roli sezonowej posesji. Osoby dysponujące ziemią nierzadko decydują się na wybudowanie wyśnionego domu, mając na uwadze projekt zrealizowany przez specjalistów.

Przemysł budowy mieszkań w Rzeszowie- jak będzie funkcjonować w tym roku?

 • Posted on: 16 September 2021
 • By: addmean
Mieszkanie na sprzedaż
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Od stycznia tego roku zwiększyła się minimalna wartość udziału własnego dla ludzi korzystających z zobowiązań hipotecznych. Pomyślne stopy procentowe i stateczne koszty mieszkań sprawiają że zaciekawienie kupnem mieszkań (Rzeszów) zupełnie nie maleje. Wartości mieszkań w Polsce trzymają się na podobnym pułapie już od kilku miesięcy.

Pages