Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

projekt

Fachowa budowa hal i miejsc przemysłowych

 • Posted on: 4 August 2020
 • By: addmean
budowa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Hale i pomieszczenia przemysłowe to niesłychanie znaczące pomieszczenia, w jakich przechowuje się artykuły rozlicznego rodzaju. Budowa hal i pomieszczeń przemysłowych niewątpliwie wymaga niesłychanie istotnej wiedzy, doświadczenia oraz zdolności. Konieczny jest też fachowy sprzęt.

Planujesz wybudować ogromną halę albo magazyn? Przeczytaj, o czym należy pamiętać

 • Posted on: 29 July 2020
 • By: addmean
Hala magazynowa
Author: Nicholas Eckhart
Source: http://www.flickr.com
Satysfakcjonujący sukces firmy stwarza idealne warunki do ciągłego rozwoju. Przychody z powodzeniem można przeznaczyć na nowoczesne inwestycje. Jeżeli mamy firmę logistyczną, może należy pomyśleć o budowie nowej hali bądź magazynu? Nie róbmy tego na własną rękę, powierzmy sprawę profesjonalistom.

Nie zostawiaj zaplanowanych spraw na później. Najkorzystniej od razu zrobić wszystko, co zaplanowałeś

 • Posted on: 24 June 2020
 • By: addmean
fragment parkietu
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Co powinieneś uczynić jutro, zrób w tym momencie. Ta maksyma winna przyświecać każdemu z nas. Nie powinno się albowiem odkładać różnych czynności na późniejszy termin, albowiem skończy się to brakiem jakichkolwiek efektów. Nie powinno się odkładać różnych spraw do załatwienia, gdyż takie nastawienie to co najmniej słaba ciągłość, w najgorszym natomiast wypadku – niedotrzymywanie umów. Postarajmy się najlepiej wypisać liczbę spraw do załatwienia, rzeczy do wykonania i trzymajmy się tego bardzo ściśle.

Czy widzieliśmy projekty które ma architekt Ursynów?

 • Posted on: 4 June 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Nathan Hughes Hamilton
Source: http://www.flickr.com
Ma szansę się okazać, że obejrzane przez nas projekty budynków nieobudziły w nas zbyt wielkiego zaciekawienia, ponieważ nie wyszukaliśmy tego, co spełniałoby w stu procentach nasze oczekiwania. Dlatego trzeba poszukać najlepszego architekta, który w takiej sprawie przyszykuje dla nas dobry plan, tak byśmy posiadali gwarancję, że wszystko będzie się znajdować na właściwym miejscu.

Piwnica - z całą pewnością wspaniałe miejsce na spiżarnię albo domowy warsztat

 • Posted on: 4 May 2020
 • By: addmean
cena
Author: Black Red White SA
Bliskość natury, niezwykłe krajobrazy, spokojna okolica, czystsze powietrze - mieszkanie na obrzeżach miasta ma szereg walorów. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że obecnie mnóstwo osób postanawia porzucić świat wielkich osiedli i wybudować wymarzone „cztery kąty” od podstaw.


Nim jednak, wbijemy pierwszą łopatę, musimy powziąć kilka istotnych decyzji.

Co trzeba wiedzieć o budowaniu domu jednorodzinnego – od czego rozpocząć oraz czym kierować się podczas wybierania projektu

 • Posted on: 9 April 2020
 • By: addmean
Projektowanie
Author: Elite Balustrade
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego domu jest marzeniem chyba większości osób. Sam zakup działki nie sprawia, iż możemy postawić na niej budynek – konieczne będą odpowiednie dokumenty. Co należy zrobić, by zdobyć pozwolenie na budowę?

Jakiej firmie zlecić zbudowanie naszego upragnionego domu?

 • Posted on: 8 April 2020
 • By: addmean
budowa domu
Author: kristin klein
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas pragnie posiadać swój kąt, w którym będzie mógł zaszyć się z niepokojącymi myślami. Niektórzy preferują mieszkania. Amatorzy zabytkowych wnętrz szukają interesujących lokali w starych kamienicach. Z kolei miłośnicy nowości, zaopatrują się w mieszkanie u dewelopera tworzącego nowe osiedle. Są również klienci, którzy nie chcą mieć sąsiadów, ich wymarzonym miejscem zamieszkania jest dom na wsi, z własnym ogródkiem. Jednak taki dom, musi najpierw powstać a do tego niezbędna będzie konkretna firma budowlana.Odpowiednią korporację, której podstawowym zajęciem jest budowa domów, możemy bez problemu zlokalizować w internecie.

Jakim sposobem dziś zorganizować wygląd własnego garażu, by był on naprawdę komfortowy?

 • Posted on: 10 March 2020
 • By: addmean
brama
Author: WIŚNIOWSKI
Source: WIŚNIOWSKI
Współcześnie kategoryczna większość Polaków jest w posiadaniu swojego samochodu. Skąd bierze się tak wielka popularność tych pojazdów? Przede wszystkim ze względu na komfort oraz szybkość przemieszczania się. Nie należy się z tego powodu dziwić, że właściciele aut szukają miejsca do ich przechowywania. Na nowoczesnych osiedlach mieszkalnych posiadacze lokali mogą kupić miejsce garażowe.

Stal w konstruowaniu hal przemysłowych

 • Posted on: 19 February 2020
 • By: addmean
budowa hali
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Hale przemysłowe znakomicie sprawdzają się jako nowoczesne oraz funkcjonalne obiekty, które służą do składowania płodów rolnych, pasz, nawozów, maszyn rolniczych, owoców oraz warzyw, jak również wielu innych produktów z poza sektora rolniczego. Architekci i inwestorzy już dawno przekonali się, iż stal to idealny materiał konstrukcyjny do wznoszenia tego rodzaju obiektów.

Właściwie zaprojektowane wnętrze - zobacz, jakie aranżacje są teraz modne

 • Posted on: 4 February 2020
 • By: addmean
wnętrza
Author: Lotari
Source: Lotari
Jeżeli chcielibyśmy mieć wspaniałe wnętrze domu musimy wziąć pod uwagę wynajęcie właściwych osób. Ludzie, którzy wiedzą wiele o aranżowaniu wnętrz. Odpowiedni projekt wnętrza jest kosztowny. Jednak faktycznie warto pomyśleć nad taką usługę. Dlaczego? Bo w konkretnym miejscu będziemy żyć, czy to pracując, czy to mieszkając, z tego powodu tak istotne jest, by wszystko było fajnie zaaranżowane. Jeżeli chodzi o projekty wnętrz Katowice są miastem, w którym uda się znaleźć ludzi, którzy wiedzą o co chodzi.

Projekty domów Warszawa przedstawia niesamowicie zróżnicowane

 • Posted on: 31 January 2020
 • By: addmean
budowa domu
Nim dojdziemy do momentu budowy domu, musimy na początku wyszukać właściwy projekt, który będzie pokazywał, jak taki nasz domek ma się przedstawiać. Z tego powodu właśnie potrzeba zobaczyć, do kogo się zwrócić o jego wykonanie, tak żebyśmy uzyskiwali gwarancję, że będziemy usatysfakcjonowani z tego, co zostanie nam tutaj zaprezentowane.

Projekty domów. - przejrzyj studio krajobrazy

 • Posted on: 21 January 2020
 • By: addmean
domy pasywne
Author: www.schueco.pl
Mnóstwo osób śni o swoim prywatnym kącie. Aczkolwiek tak samo wiele osób stwierdza, że w dobie kryzysu jest to nierealne. Boimy się brać kredyty, bo wyłącznie w sumie dzięki nim większość osób jest w stanie wybudować swój prywatny dom. Aczkolwiek można także wyjechać do obcych krajów i tam zarabiać na upragnione cztery kąty.

Na co zwrócić uwagę nabywając nowiusieńkie mieszkanko?

 • Posted on: 7 December 2019
 • By: addmean
dom - stykówka
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Podchodząc do poszukiwania wymarzonego mieszkanka nie zapomnij, iż przyjrzeć trzeba się nie jedynie lokalizacji a także standardowi mieszkania, ale też deweloperowi, od jakiego mieszkanie to pragniesz nabyć.


Sprawdź jak długo firma istnieje na rynku, jakiego rodzaju jest jej prawna forma, jak dużo projektów zrealizowała jak też jakie opinie o niej krążą.

Pages