Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

projekt

Jednorodzinny domek – jak się za to brać

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
Dom bliźniak
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu – być może masz ją w planach. W końcu wiele osób marzy o własnej posiadłości w mieście, bądź poza miastem. Jest to bez wątpienia o wiele większy komfort psychiczny niż standardowe mieszkanie w bloku. Po pierwsze, własny dom daje nam znacznie więcej przestrzeni i swobody, a poza tym zapewnia prywatność.

Na co zwrócić uwagę nabywając nowiusieńkie mieszkanko?

 • Posted on: 16 February 2021
 • By: addmean
dom - stykówka
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Przystępując do wyszukiwania wymarzonego lokum nie zapomnij, że przyjrzeć należy się nie tylko położeniu a także standardowi apartamentu, ale również deweloperowi, od którego apartament to chcesz kupić.


Sprawdź jak długo jednostka istnieje na rynku, jakiego rodzaju jest jej forma prawna, jak dużo projektów przeprowadziła i jakie sądy krążą o niej.

Od czasu do czasu warto pomyśleć o przygotowaniu własnego projektu

 • Posted on: 8 February 2021
 • By: addmean
galeria handlowa
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Projekty domów znajdziemy na wielu stronach. Kiedy nie chcemy zbyt wiele godzin tracić na stworzenie projektu domu, lub na przykład boimy się, iż nie natrafimy na architekta, który spełni wszystkie nasze oczekiwania w tej sprawie, to z pewnością trzeba zobaczyć, jakie projekty domów proponowane są na przeróżnych stronach internetowych.

Jeśli myślałeś kiedyś. jak będą wyglądać nasze domy za kilkadziesiąt lat, czy będzie Nam wygodniej i nie będziemy musieli wykonywać wszelkich prac – powinieneś zaznajomić się z projektami inteligentnych domów

 • Posted on: 23 December 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Alexander Synaptic
Source: http://www.flickr.com
System gospodarczy technologii zdobywa swoje apogeum. Zjawia się mnóstwo możliwości. Wychodzą do sprzedaży nowe narzędzia ułatwiające działanie i wykonanie zajęć gospodarstwa domowego. Współczesne Panie domowe nie posiadają czasu na sprzątanie, gotowanie, pranie i podobne zajęcia.

Czym kierować się podczas wyboru dobrego architekta? W jaki sposób możemy być pewni czy dokonaliśmy dobrego wyboru?

 • Posted on: 18 December 2020
 • By: addmean
architekt projektujący dom
Już dłuższy czas kusiło nas by powiększyć trochę metraż naszego domu jednorodzinnego. Oczywiście takie zmiany wymagają pomocy specjalisty. Prócz różnych formalności, znalezienia ekipy, należy także poradzić się architekta, który pomoże nam wszystkie pomysły przenieść na papier. Jak zatem odnaleźć dobrego architekta?

Budowę domu zacznij od projektu

 • Posted on: 15 December 2020
 • By: addmean
Author: UBM
Budowa domku to niezmiernie ważna decyzja i trzeba ją dokonywać z uwagą, analizując każde za i przeciw. To również duże przedsięwzięcie dla całej rodziny, dlatego że pożera nie tylko ogromne ilości pieniędzy, ale też czasu. Zanim jednak zaciągniemy pożyczkę, pomyślmy, jaki dom jest dla nas najlepszy?

Stal w konstruowaniu hal przemysłowych

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
budowa hali
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Hale przemysłowe świetnie sprawdzają się jako nowoczesne i funkcjonalne obiekty, które wykorzystywane są do trzymania płodów rolnych, pasz, nawozów, maszyn rolniczych, owoców oraz warzyw, jak również wielu innych produktów niezwiązanych z rolnictwem. Inwestorzy i architekci już dawno przekonali się, iż stal to idealny materiał konstrukcyjny do wznoszenia tego typu obiektów.

Piwnica - z całą pewnością wspaniałe miejsce na spiżarnię albo domowy warsztat

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
cena
Author: Black Red White SA
Kontakt z naturą, niezwykłe krajobrazy, spokój, czystsze powietrze - mieszkanie poza miastem posiada szereg walorów. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że obecnie mnóstwo osób postanawia porzucić „miejską dżunglę” i zbudować upragnione „gniazdko” od fundamentów.


Nim jednak, wbijemy pierwszy szpadel, musimy powziąć parę ważnych decyzji.

Jeśli przygotowujemy się do postawienia osobistego mieszkania skorzystajmy z działalności, robiącej projekty domów z kosztorysem

 • Posted on: 11 December 2020
 • By: addmean
Rzut architektoniczny budynku
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego mieszkania jest dla licznych osób jednym z najistotniejszych marzeń, które mają. Nie ma się czemu dziwić, gdyż jest to takie miejsce, do jakiego wraca się po niekiedy najtrudniejszym dniu w pracy a także po niesamowicie ciężkich zmaganiach egzystowania powszedniego.

Czasowa organizacja ruchu wymaga spełnienia sporej ilości warunków

 • Posted on: 8 December 2020
 • By: addmean
droga w budowie
Author: thisisbossi
Source: http://www.flickr.com
Tymczasowa organizacja ruchu, to zazwyczaj spore problemy dla kierowców, ponieważ często wywołuje to korki. Oczywiście dla policjantów, czy przedsiębiorstw, jakie uzyskały zgodę na zmianę ruchu, jest to duże wyzwanie, które powiązane jest z kierowaniem ruchu poprzez użycie świateł, czy także manualne kierowanie ruchu przez osoby odpowiednio do tego przygotowane.

Budujesz swój dom? Nie wiesz na razie, od czego konkretnie zacząć?

 • Posted on: 6 December 2020
 • By: addmean
architekt
Author: Matty Ring
Source: http://www.flickr.com
Budowanie swojego domu to bez wątpliwości wielkie przedsięwzięcie, które wymaga naprawdę wielkiego zaangażowania. Nagle okaże się, że musisz znać się praktycznie na wszystkim - to przecież Ty podejmujesz wszelkie najważniejsze decyzje. Jeśli przed Tobą właśnie takie duże wyzwanie, a Ty jeszcze nie wiesz zupełnie, od czego powinieneś zacząć, nasz tekst bez wątpliwości jest przeznaczony akurat dla Ciebie.

Projekty domów mamy szansę zarezerwować w specjalnych katalogach

 • Posted on: 3 December 2020
 • By: addmean
dom
Author: Wolf System
Source: Wolf System
Przeróżni obywatele mają przeróżne gusta, co łączy się głównie z odmiennymi wymaganiami. Dlatego jedni poszukują dużych domów, inni chcą małe oraz usytuowane w cichej okolicy. To wszystko powoduje, że nim zaczniemy ostatecznie stawiać własny dom powinniśmy w pierwszej chwili jak najrzetelniej obejrzeć projekty domów, tak żeby móc je przyrównać ze sobą oraz wybrać te, które powodują, że od razu będziemy dostrzegali siebie, we wnętrzu takiego domu.

Pages