Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

profesjonalne

Co zrobić, żeby się odprężyć?

  • Posted on: 16 September 2020
  • By: addmean
łazienka
Author: Maryanne
Source: http://www.flickr.com
Stresujący dzień nie wpływa korzystnie ani na nasze zdrowie, ani na nasz nastrój. Czasami potrzebujemy się naprawdę zrelaksować i odpocząć, chociażby przez krótki czas. Co możemy wtedy zrobić, by nasz organizm faktycznie się zregenerował? Jednym ze sposobów jest rzecz jasna szybka kąpiel albo szybki prysznic. Zarazem w pierwszym, jak i w drugim przypadku relaks będzie tym bardziej odczuwalny, im wanna bądź prysznic będą posiadały rozmaite, dodatkowe funkcje. Chodzi rzecz jasna chociażby o możliwość wykonania masażu z wykorzystaniem strumienia wody.

Najpopularniejsze problemy w kwestii układu hydraulicznego, czyli jak dać sobie radę z technicznymi usterkami zdarzającymi się w każdym domu?

  • Posted on: 16 July 2019
  • By: addmean
woda
Author: Alejandro Erickson
Source: http://www.flickr.com
Osobom nie mającym wykształcenia z zakresu techniki, ani żadnego pojęcia o kwestiach związanych z funkcjonowaniem domowych układów, może czasem być dość ciężko. W szczególności gdy swą przygodę z dojrzałym życiem i samodzielnym funkcjonowaniem dopiero zaczynają, ponieważ prawie wszystko jest wtedy całkowicie obce i człowiek pomału zaczyna się gubić.