Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

produkt

Altany muszą pasować do danego miejsca

 • Posted on: 23 November 2021
 • By: addmean
meble w altance
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Architektura wnętrz ma okazję przedstawić sporo interesujących rozwiązań. Jeżeli chcemy posiadać w ogrodzie miejsce, w którym będziemy mieli możliwość przesiadywać również wtenczas, gdy na dworze delikatnie będzie siąpił deszcz, albo będzie świeciło mocne słońce, to musimy się zastanowić nad postawieniem altany.

W przypadku, jeśli planujesz zainstalować ogrzewanie podłogowe, powinieneś zakupić wszelkie konieczne artykuły.

 • Posted on: 22 November 2021
 • By: addmean
ogrzewanie
Source: pixabay.com
W momencie, kiedy decyduje się o budowie domu, trzeba bezzwłocznie pomyśleć też o sposobie, jakim się go będzie ogrzewać. W ostatnim czasie znacznym zainteresowaniem klientów cieszy się ogrzewanie podłogowe, które z powodzeniem można zastosować w różnych pomieszczeniach domowych. Coraz częściej ten model ogrzewania jest instalowany w łazienkach, ponieważ płytki świetnie przewodzą ciepło.

Jakie udogodnienia mógłbyś wprowadzać w swojej firmie? Zobacz, jakie są najnowsze metody pakowania towarów!

 • Posted on: 20 November 2021
 • By: addmean
architekci
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/nova_top_pico_kolo.jpg
Zwykle producenci różnego rodzaju towarów nie przywiązują żadnej wagi do ich opakowywania - albo stawiamy na ślicznie i bardzo kosztowne opakowania albo zwyczajnie pakujemy nasze towary w cokolwiek, wychodząc z założenia, że i tak w wypadku transportu będą się one nieco niszczyły.

Do kogo zwrócić się, by zakupić oryginalne płytki, pasujące cegły lub odporny bruk

 • Posted on: 20 November 2021
 • By: addmean
kostka brukowa
Author: Bruk-Bet
Source: Bruk-Bet
Gdy myślimy o tym, gdzie zwrócić żeby móc kupić ładne płytki, odpowiednie cegły lub porządny bruk, dobrze sprawdzić firmę KMK - KLINKIER. Ten sklep internetowy, który ma wszystko, czego dusza zapragnie. Wybór jest bardzo duży i dzięki temu możemy porównać np. różnego rodzaju cegły by wybrać te, które będą najbardziej odpowiednie nam najbardziej odpowiadały.

Zdecydowanie bardziej popularny staje się leasing nieruchomości, przy czym w dalszym ciągu najchętniej wybierane przed klientów są lokale mieszkalne

 • Posted on: 19 November 2021
 • By: addmean
wysprzątane mieszkanie
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz pomysłu na prywatny biznes? Zastanów się na czym w dzisiejszych czasach najlepiej da się zarobić. Z całą pewnością do głowy przyjdą Ci posiadłości, na jakie stale jest popyt. Nie zastanawiaj się więcej czasu, tylko już dziś przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się w co warto zainwestować, by powiększyć swój majątek.

Jeżeli posiadamy akwarium

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
piasek budowlany
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Gdy byliśmy dziećmi wielu z nas chciało mieć jakieś zwierzątko. Dzieci kochają psy, bo one są takie świetnie i ogółem wszystko w nich jest super. Oczywiście rodzice zdając sobie sprawę z tego jak wielką odpowiedzialnością są psy zazwyczaj nie idą kupić dzieciom psiaka, bo rozumie się samo przez się, że to oni będą musieli się nim zajmować. Tak, więc w ramach jakiegoś kompromisu rodzice kupują dzieciom rybki.

Co może nam zaproponować producent ogrodzenia panelowego?

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
klimatyzacja
Author: Tegola Poland Ltd
Jeśli mamy swą posesję, to chcemy posiadać gwarancję, że w odpowiedni sposób jesteśmy odseparowani od tego, co dzieje się na zewnątrz. Dlatego właśnie tak dokładnie przyglądamy się ogrodzeniom, które będą nam tutaj oferowane, pragnąc uzyskać świadomość, że wybieramy te najlepsze dla siebie.


Systemy ogrodzeń panelowych to ciekawa oferta


Chcąc czuć się bezpiecznie, chcemy uzyskać świadomość, że własny płot jak najprędzej zostanie postawiony.

Profesjonalna hurtownia wentylacji i jej intrygująca oferta

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
landszaft - mieszkanie
Author: Raymond Zoller
Source: http://www.flickr.com
Instalacje wentylacyjne idealnie sprawdzają się w wielu rozmaitych przypadkach. Wentylatory wykorzystuje się zarówno w przemyśle, jak też w domach prywatnych. Hurtownie wentylacji mają niesłychanie rozległy wybór wysokiej jakości akcesoriów i instalacji wentylacyjnych, i także klimatyzacyjnych.

Odwadnianie osadów, pochodzących ze ścieków - po co to robimy oraz skąd one w ogóle się biorą?

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
pracownicy
Author: Danfoss Sp. z o.o.
Source: Danfoss Sp. z o.o.
Gdyby nie filtracja wód dostarczanych do naszych własnych domów oraz mieszkań, nie raz znaleźlibyśmy się w bardzo niełatwej sytuacji - albo schorowani, albo nawet trafilibyśmy na tamten świat.

W wypadku inwestycji budowlanej, trzeba zatroszczyć się o dobre ogrodzenie, to niesamowicie ważne dla bezpieczeństwa i wygody prac

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Szklany stolik
Podejmowanie prac budowlanych łączy się nie tylko z wymogiem zatrudnienia doświadczonych pracowników i zastosowaniem dobrej jakości materiałów. Tak samo istotne okazuje się odpowiednie zabezpieczenie miejsca działań.

Ozdób swoje mieszkanie dzięki magii oświetlenia

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
lampa ogrodowa
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas pragnie posiadać ciekawie urządzone pokoje. Kupujemy kosztowne meble, efektowne akcesoria, ciekawe tapety. Jednak naprawdę cudowne rezultaty możemy otrzymać również całkiem niewielkim nakładem, potrzebna jest jedynie szczypta inwencji. Wybierając odpowiednie oświetlenie nowoczesne czy też bardziej nastrojowe, możemy otrzymać bardzo ciekawy rezultat. Także zamiast zakupować kosztowne przedmioty, które tylko zagraca nam mieszkanie, zajmijmy się właściwym dopasowaniem oświetlenia.

Jaka będzie definicja komina? Czy budowa komina podlega którymś zasadom lub też wytycznym?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
sklepy
Author: Selena S.A.
Source: Selena S.A.
Komin nazywamy konstrukcją budowlaną, która służy do wydalania spalin lub również wykorzystanego powietrza na zewnątrz budynku. Ma on pionowy kształt i produkowany jest w naprawdę różnorakiej wielkości.

Inteligentne i dodatkowo zapewniające bezpieczeństwo urządzenia wyposażenia domów i dodatkowo mieszkań.

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
odlewnia żeliwa
Author: Jim Bowen
Source: http://www.flickr.com
Budując miejsce zamieszkania, czy aranżując mieszkanie pragniesz, by miał on wszystko. Na rynek weszło sporo nowości zapewniających bezpieczeństwo mieszkańcom.

3DR SOLO pozwoli nam nagrywać wszelkie zachowania

 • Posted on: 16 June 2021
 • By: addmean
Dron z kamerą
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
W ciężkie tereny warto posłać robota 3DR SOLO
Czasami okazuje się być tak, że pragniemy nagrać coś co okazuje się być trudno dostępne oraz nie zawsze jesteśmy w stanie tam dojść, pomimo naszych wytężonych starań. Wówczas trzeba w to miejsce posłać specjalną kamerę, takiego małego robota 3DR SOLO, który wszędzie się przeciśnie, nic mu nie będzie straszne, a dodatkowo będzie niesamowicie łatwy do sterowania, z tego powodu otrzymamy wyśniony film.

Sprzęt elektryczny zaprojektowany z troski o nasze bezpieczeństwo.

 • Posted on: 8 June 2021
 • By: addmean
czujnik ruchu cena
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Każdy przedsiębiorca produkujący osprzęt elektryczny z pewnością doskonale wie o tym, jak groźna dla większości jest jego branża. Dlatego tak wielką uwagę przykłada do wykonywania bezpiecznych sprzętów oraz wykorzystywania z elektryczności w celach poprawy bezpieczeństwa.


Doskonałym przykładem urządzeń z branży elektrycznej jakie wyprodukowane zostały z myślą o wysokim bezpieczeństwie użytkowników są gniazda hermetyczne.

Pages