Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

produkcja

Wykorzystanie odpowiednio przyszykowanej żywicy do laminowania

 • Posted on: 6 March 2021
 • By: addmean
wytwarzanie elementów do modelowania
Author: Cory M. Grenier
Source: http://www.flickr.com
Istnieje wiele sposobów, które prowadzą do tego, że warto stworzyć ciekawe formy , które pozwalają na robienie odlewów odpowiednich rozmiarów. W dzisiejszych czasach niesamowicie powszechnym sposobem produkcji form jak też narzędzi jest korzystanie z opcji warstwowej. Przy tej metodzie konieczne są żywice do laminowania.

Troszczysz się o środowisko? Wyrzucaj odpady w odpowiednich kontenerach!

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
kosz
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat temu Polacy naprawdę chętnie pozbywali się nieczystości, wyrzucając je do lasu lub na leżącą blisko nich łąkę. Nasza świadomość z zakresu dbałości o środowisko naturalne była w zasadzie żadna. Teraz zdajemy sobie już sprawę z tego, że nie tylko wyrzucanie śmieci niekorzystnie wpływa na środowisko, ale również, że należy je składować we właściwy sposób. Obowiązujące obecnie akty prawne odnoszące się do wywozu śmieci nakładają na Polaków konieczność ich segregacji.

Jak znaleźć właściwą grzałkę ?

 • Posted on: 20 February 2021
 • By: addmean
Grzałki rurkowe
Author: www.centro-therm.pl
Source: www.centro-therm.pl
W sklepach dzisiaj znajdziemy bardzo wiele różnych rodzajów grzałek i grzejników, które umożliwiają nam ocieplić zarówno pomieszczenia, jak również różnego rodzaju ciecze. Grzałki w wielu przypadkach wydają się o wiele bardziej oszczędne niż instalacje grzewcze.

Hale przemysłowe, ich montaż i główne elementy charakterystyczne

 • Posted on: 3 February 2021
 • By: addmean
Rury przed fabryką
Author: spinster cardigan
Source: http://www.flickr.com
Znakomity i szybko rozbudowujący się przemysł to w dwudziestym pierwszym wieku ciekawy pomysł na biznes, jaki na pewno warto rozwijać. Aby mimo to móc zyskać miano profesjonalnej firmy, wymagane są idealne warunki w czasie produkcji licznych artykułów, niezależnie, czy w daną sytuację wchodzi przemysł lekki, czy ciężki.

Trudności powiązane z handlowaniem gazem w naszej ojczyźnie.

 • Posted on: 18 September 2020
 • By: addmean
Gaz
Author: Peretz Partensky
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o handlowanie gazem w Polsce, to przyznać należy, że w chwili obecnej jest sporo trudności powiązanych z tym tematem. Mianowicie, nade wszystko będzie to kwestia rozstrzygająca w odniesieniu do przemysłu chemicznego, w którym niejednokrotnie gaz stanowi najważniejszy materiał do wyboru.

Nowoczesne rozwiązania idealne dla wszystkich przedsiębiorców

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
Piła
Author: Power Sound
Source: http://hurtowniazabawek.pl
Innowacyjna produkcja opiera się na nowoczesnych narzędziach. Mała grupa ludzi wie, jak są produkowane elementy do lodówek, komputerów, czy bloków. Jeszcze kilka lat temu budowy trwały stanowczo zbyt długo.

Podstawowe elementy wyposażenia magazynów. Przeczytaj więcej!

 • Posted on: 12 March 2019
 • By: addmean
Regały paletowe
Author: Feed My Starving Children (FMSC)
Source: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś prowadzi swoją własną działalność gospodarczą i zajmuje się handlem czy też szeroko rozumianą produkcją, to istnieje spora szansa na to, że prędzej czy później będzie musiał zbudować dla siebie dobry magazyn. Warto w takim razie wiedzieć o tym, że przy dobrym podejściu może to aktualnie być o wiele prostsze niż wydaje się na pozór, bowiem musimy jedynie zatroszczyć się o parę najistotniejszych kwestii z tym związanych aby mieć pewność co do tego, że miejsce takie będzie dla nas naprawdę w stu procentach funkcjonalne.